Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
5. okt 2009

Dobré ránko!

Tak ma napadlo, že včera som vám ani nestihla napísať že svokor doniesol malému takú fajnú zimnú bundičku aj rifle, kopu pasteliek a voskoviek a sladkostí a nám s mužom mikiny Umbro a hriankovač 🙂 Som normálne bola v šoku keď to všetko vybaľoval.

bzucinka2
5. okt 2009

dobre ranko 🙂
beji krasne foto, stolik, zaclonka, petko sa tam ma ako v rozpravke 🙂 a ja som dala stolik a stolicku do kuchyne a tam uz pekne papkava ako velky chlap 🙂
ami, no paradnu nadielku vam doniesol, super, ze sa aspon takto snazi 😉

amadora
5. okt 2009

Beji krásne fotky a super izbičku ste Peťkovi spravili 🙂

Bzuci Alexík krásne pomáha upratovať kúpeľňu 😀

mm1
5. okt 2009

Ahojte babulky, mala som tri dni dovolenku tak som po piatich dnoch v robotke...
hruuuuza....
😠
prečítala som vas... aj my to trvalo....
vo štvrtok sme boli v TT u kamošky... stretli sme sa tri spolužiačky z VŠ maminy a jedna nastavajuca mamina, bolo strašne fajn, Natali sa vyšantila s deťmi.... potom bola taka unavená, že cestou domov mi zaspala v aute....

Cez víkend sme boli na chalupe, bolo super pocko, zbierali sme orechy, mala hrabala listy, furikovala, kosila travu.... ani dovnútra sme ju pomaly nevedeli dostat.....

a objednala som jej knizky, dnes pridu, tak som rada, a kupila som jej vesticku a nohavice, tak zasa bude paradnica....
inak tentokrat som i v Lidli vo štvrtok rano dobre nakupila, ale pravda je, ze bola som uz na 7,00....

bzucinka2
5. okt 2009

mm, tak ste mali teda krasny vikend 🙂
my sme boli na kontrole u dokiny, dychanie ma ciste, este kasle, ale vraj to moze este aj tyzden pokasliavat, tak sa vraj toho nemusime bat, vobec sa nehnevala, ze sme tam, povedala len, ze nabuduce uz budeme vediet co s nim, ked zacne kaslat ci soplit a nebudeme sa zbytocne strachovat 😀 a cestou v aute mi zaspal a nedal sa zobudit, tak som ho prelozila do postielky, este pocas jazdy vyzliekla a spinka, no ak bude spat iba 1,5 hodky, tak neviem ako vydrzime do vecera ☹

amadora
5. okt 2009

Ja som išla ku doktorke ale bolo tam toľko ľudí že som to vzdala 😅 Potom sme boli mužovi urobiť nákup na týždňovku a kamarátovi zapáliť sviečky.

Bzuci som premýšľala že vás prídeme niektorý deň pozrieť ak budete mať čas a ak vám teda bude lepšie a nebudeme vám prekážať 😉

bzucinka2
5. okt 2009

jasne ami, kludne pridite, mame trosku kaslik, ale nic hrozne, tak ked nam trosku prejde pridte, aby sme vas zase nejak nenakazili 🙂

danka.k
5. okt 2009

ami no akeho mas ty dobreho svokra 😀 😀 😀 budete fesaci vsetci traja 😉

amadora
5. okt 2009

Bzuci super, budeme sa tešiť 🙂

Danka aspoň na niečo je dobrý 😉 😅 😀

Je mi tak smutno... kmotra mi vravela že na stránke JOJ-ky je pri tom príspevku o nehode aj diskusia a že tam niektorí ľudia písali riadne nechutnosti. Ani si to radšej nepozriem lebo by mi bolo ešte horšie... len najsmutnejšie je že si to čítal aj chudák jeho brat ☹

izka
5. okt 2009

ahojte, mám chvílu oddych, tak som vás prišla kuk.

oslava sa nám hádam vydarila, len mužove sestry sú povadené, tak sa nevyprávali a bolo to trocha také čudné. mali sme to v pizerke, tak aspoň som mala čas pokecať s mojou rodinou, čo inokedy ani nestíham.
budúca švagriná je z bratislavy a je mi strašne sympatická, tak sa teším, že sa konečne môj brat usadí a zoberie si syna k sebe.
ten je chúďatko úplne psychicky rozhádzaný. on sa ani s deťmi nevie zahrať, tak len pri bratovi sedel a nakoniec sa večer rozplakal, lebo sa nemohol dovolať babke, u ktorej býva. nechápem, prečo ho tak stresuje s tými telefonátmi, aby bol na tom tak závislý a keď sa nedovolá, zrúti sa mu svet.
navyše sa nepohne na krok od mojho brata, keď je s ním. normálne aj na wecko, alebo do sprchy musí ísť s ním. sa bojí, že mu zmizne. to sa správa ako 1-2 ročné dieťa, pritom má 10! to ani ema ma tak neprenasleduje 😕

danka.k
5. okt 2009

ami smutne ☹

izka super ze oslava dopadla dobre a tesim sa aj ze brat si zoberie syna k sebe... a on si podla mna zvykne a bude troska samostatnejsi...

izka
5. okt 2009

ciarka, sa teším, že sabinke už je dobre 🙂
6. chorobu ešte u nás nemal nikto, tak nemám skúsenosti.😉

beji, krááásnu izbičku má peťko. len, nech mu taká pekná vydrží, čo najdlhšie.
ja do chlapčenskej izby sa idem vždy len rozčúliť, čo tam stihnú porobiť 😠 ja im to vyupratujem a behom chvíle je to ako po výbuchu 😖

bzuči, aj naša ema tak drží lyžičku na konci 😨 ale zvládne sa s tým pekne napapať sama, tak hádam to časom pochopí 😉

dnes už spí a od večera sme sa nekojili 😕 spala celú noc v kuse, aj keď v našej posteli a ráno bežala pozerať telku. ona si sadne na nočník a zapne televízor a pozerá všetko a najradšej prepína 😅 ale najviac ju zaujmú tanečné programy. pri ľudovkách ani nedýchala 😵
a pred chvílou zaspala na hojdačke 😉

amadora
5. okt 2009

Izka chlapec si toho veľa prežil, asi je to normálne, chce to čas a bude ako ostatné deti, uvidíš 😉 A super že oslava dopadla dobre 🙂

alex21
5. okt 2009

Ahojte.
nemam vela casu a neviem co momentalne riesite. Ale snad si vas vecer precitam.
Prvy dovod preco vas nestiham je v albume tak mozete pozriet. 😉
Druhy je ze som si kupila sijaci stroj a trosku sa s nim hram. 😵
treti je ze teraz viac chodim do nasho materskeho centra a trochu pomaham s chodom centra.
Stvrty je ze utorky a stvrtky chodime plavat a dost nas to obe vycerpava.
No a piaty je za mam duracelku Elisku ale to asi poznate 😀 😀 😀
Inak nemame nic takeho noveho 😀 Eliska ma 87 cm a vazi 11,4 kg. Uz 2 mesiace sme kakali len do nocnika a 35 dni chodime von bez pleny a zatal bez nehody. Doma sa este sem tam pocika lebo sa nevie odtrhnut od hry. Uz 2,5 mesiaca mame stale 16 zubov a novy sa neukazuje. Snad to je vsetko 😀 😝
Ak je niekto chory zelame skore uzdravenie. 😉

ciarka
5. okt 2009

babulky dakujeme,ze nam vsetky drzite palceky!!!!!

No aj ja si myslim,ze to bola ta 6ta choroba.Teploty uz nema druhy den,a vyrazky uz ma velmi jemne,ze ich skoro nie je vidiet.

No a s tym cumlom,neviem co to ma bola zavisla na nom aj doteraz,ale ked som ich skovala tek jej nechybali,iba ked isla spat.No teraz ako mala tie horucky tak musi mat vkuse cumel,aj ked ho nevidi.Neviem co s nou.

Bejci-krasnu izbicku ma Petko,aj stol a stolicky super.Aj my by sme chceli na jar Sabinke spravit izbicku,len nemam inspisracie.A boli drahe tie stolicky so stolikom?Ak mozes prezradit.

Nepoznate nejake stranky s detskymi izbickami????

BZUCI- a mne nieco uslo????????????????????????Ty si tehulka!!!!!Tak strasne moooccc ti gratulujem!!!!!Odkedy to vies????????????

mm1
5. okt 2009

jeeeej bzuci, to uslo i mne. tak veľká gratulááááááááááááááááááácia..... 🙂
Nejako som to nezachytila, alebo ty si sa nepochválila a len pridala tt....???? hmmm? 🙂

amadora
5. okt 2009

čo? kde? kedy? vlasy mi stoja úplne dupkom a chlpy sa mi ježia od radosti Bzuci gratulujeeeeeeem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

amadora
5. okt 2009

aj album už máš založený a nám nič nepovieš, no pekne...

tami712
5. okt 2009

bzuci ja som ťa včera "vyšpehovala" tuším v júnovkách 2010 😀 😀
takže aj ja gratulujéééééém 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jankapardon
5. okt 2009

bzuči aj ja sa pridávam...držkám palčeky, aby všetko bolo tak , ako má byt...
Velmi držím pršteky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

izka
5. okt 2009

bzučinka , to je také zlaté. gratulujem 🙂 nech je všetko v poriadku a užiješ si tehu a krásne bábatko.

ciarka, ty si aká všímavá. 😉 ako si bzučinku odhalila.

izka
5. okt 2009

alex, krásne tortičky. si moc šikovná. naozaj len oči vyvalujem. aj emka kričala, že pééékné 🙂

vy ste sa tu kočky zišli samé šikovné cukrárky. jedna torta krajšia ako druhá 😉

ja som dala robiť tortu aj zákusky u maminy klárkynho spolužiaka a bola som spokojná, tortu všetci obdivovali, ale som si istá, že keby som mala od ajky, tak by len hýkali.
a musím povedať, že alex ajku už úspešne doháňa.

izka
5. okt 2009

ozaj alex, eliška je zlatá, že takto sa pekne pýta aj vonku.

ema, keď behá holou riťkou, tak si sama sadne na nočník a pekne ciká aj kaká. ale keď je oblečená, tak sa nevie vyzliecť asi myslí, že má plienku a pociká sa. ale hneď príde povedať, že cikala 😉
tak som s rozumom v koncoch, ako ju naučiť, aby sa nechala vyzliecť. však holá nemôže behať cez zimu 😀
a vonku bola len raz bez plienky, čo sme zabudli dať😉 a vydržala, aj sa vypýtala, ale v zime to bude horšie.

alex, ty to ako riešiš?

monique02
5. okt 2009

bzuci aj my gratulujeme 🙂 a zelame vela zdravicka malinkemu v brusku aj maminke 😉

bzucinka2
5. okt 2009

baby dakujem, gratulacie este neprijimam, az ked to budem mat potvrdene 🙂
nepochvalila som sa, bola som zvedava, kto si to prvy vsimne 🙂 ciarka, klobuk dolu 😀
ale vsetkym vam dakujem za priania, ami az mi slzy vyhrkli, vsetky ste velmi zlatucke 🙂 a hlavne prajem vsetkym co sa snazilkuje, aby sa im podarilo 😉

bzucinka2
5. okt 2009

zas nikde nikoho, ked odidem, tak sa rozkecate, tak uz idem k telke, dnes bez sprchy, nejde nam studena voda a uvarit sa este nechcem 😀 pa dobru noc 🙂

danka.k
5. okt 2009

bzuciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej aj ja chcem... 😀 gratulujeeeeeeeeeeeeem

alex krasna torticka... 😉

bejca
autor
5. okt 2009

ahojte 😵

my sme boli dnes plavat 😵 este v stvrtok a v sobotu a mame finito 😵

vsetkym vam dakujem za pochvalu izbicky 😵

Ciarka ani sa nepytaj 😝 strasne drahe 😝 ja som chcela lacnejsie ale tatko rozhodol inak 😅 😉 ..stolik cca 25 euro 😝 a stolicka jedna 12,90 😝 no hruza 😝 ja som chcela stolik za cca 8 euro a plastove stolicky za 4,90 euro .... no ale co si pomozem ked tato chce take 🙂 😉

Bzuci srdecna gratulacia 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tak ja tu " traposim " s snazilkovanim 😉 a ty ani nic nemas ako snazika a uz aj hned tt 🙂 ale ved stale ste boli sami dvaja tak ste romantikuškovali 😵 super tesim sa s VAmi a drzkajte sa 😵

Ami svokor teda prečkal ocakavania a pochlapil sa 🙂 supera tesim na fotecky 😵

Izka tesim ze oslava dopadla super a ze brat ma konecna snad tu pravu babu pri sebe a snad aj jeho syncekovi konecne bude lepsie 😵

Alex gratulujem ku krasnym mieram a ku krasnym vykonom bez pliekny 😵 supeeeeeeeeeer 🙂

no a ja idem zehlit 😝 a mozno vecer nakuknem 😉

paaaaaaaaaaaaaa

amadora
5. okt 2009

moje dieťatko mi poslednú polhodinku skúša nervy 😠 mrnčí mi poza uši ako upratujem, už by som mu aj modré z neba dala a nič sa mu nepáči. asi ešte schytá po riťke kým pôjde spať 🙄

skolara
5. okt 2009

caute!!!!!!!!!!!!!!
Precitala som poslednu stranu. No teda ake novinky!!!!!!
Ami neboj budete s Majkom ok. Cas neskutocne leti a rychlo to zbehne.
No svokor Vas pekne prekvapil.
Alex 5 dovodov preco nestihlas MK je super.
Ja tiez nestiham ☹ ☹ neviem kde mi hlava stoji. 😖
Prerabame byt a plus o 3 tyzdne otvarame ten detsky kutik 😅 😕
Bzuci parada. To co vy ste s muzom robili ked bol Alexik na prazdninach??????? 😀 😀 😀 Supeeeeeer takze Jun 2010 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre