Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
7. júl 2009

Bzuci dúfam že na ten zážitok čím skôr zabudneš 😔

Ďakujeme za pochvalu všetkým 🙂

bejca
autor
7. júl 2009

ahojte 😵

prisla som vas kuk 😵 pekne odomna ze 😀 😉 dnes si tatko zobral dovcu a isli sme do Piestan tak sme mali super den 🙂 fotky ale dnes isto nie 😉 poobede som bola u toho ocneho - vysledky od neho zatial v pohode este jedno vysetrenie ma caka na buduci tyzden v piatok ... ale hovoril ze by to malo byt u neho oki .. tak potom este ta MR 😅 ale to az po dovolenke ...

idem si vas precitat 😵

amadora
7. júl 2009

Beji a kedy máš ísť na to MR? Ja sa mám ísť v auguste objednať a že niekedy v septembri. Ja mám z toho des 😅

Inak mám hroznú radosť, bola som oficiálne pozvaná za svedka 🙂 🙂 🙂

bejca
autor
7. júl 2009

Bzuci ☹ nemate pekny zazitok 😢 je mi to luto a veru si malo uvedomujeme ako rychlo utecie zivot ☹ a k vyrociu zelam vela lasky , spokojnosti a velmi vela rocikov spolu 😵

Ami no teda sikulka MAjko 😵 tesim sa s tebou 😵 to je veru pocta 🙂 a na MR idem 29.7. 😅 a ja sa bojim 😅

Izka ty koky ja len pozeram ze cele slova a vety 😕 no sikulka je 😉 a teda a co sa nakupov tyka sa ani necudujem ved je baba 😉 a Filipovi skore uzdravenie 😵

Tami Emka ze striga 😀 je to krasna bambulka 😵

bejca
autor
7. júl 2009

Bzuxci pekne linky si pridala 🙂

amadora
7. júl 2009

Beji budeme si držať navzájom palce a určite to dobre dopadne 🙂 Ešte keby som nemala klaustrofóbiu a nemusela ísť do úzkeho valca 😖

bejca
autor
7. júl 2009

no ja som tam nebola este nikdy 😅 ale muz tam bol aj 3x s tou chrbticou .-N tak uz teraz mam depky .... ale no ved nejako to zvladneme 😅 a veru drzme si palce a ja verim ze vsetko budeme mat oki 😵

bejca
autor
7. júl 2009

inak Nikolka uz spi 😉 a vraj je fest unavena 😉 zlatko moje 🙂 ale beha za nim stale a sa mu venuje poklad moj 😵 a kazdy vecer sa spolu kupu 😀 Petko ju ma tak rad sa tesim 🙂 rano keby ste videli ako sa tesil ked ju zbadal ze spinka v jeho posteli tak som ho dala k nej a tak ju objimal a tesil sa a vecer vo vani az sa zajakaval od smiechu ako sa jasili aj som ich na tajnaka trosku fotila 😉 dnes spi Nikoka somnou v spalni tak som zvedava co rano 😉

amadora
7. júl 2009

Beji to je zlaté že sa majú tak radi 🙂 Peťko je úžasné dieťatko 😵

bejca
autor
7. júl 2009

Ami vsetky nase deti su uzasne a najkrajsie 😵 ved su februarove 😉 😵

nainstalovala som si picasa a stahujem fotky 😅 len neviem ci sa mi podari este dnes 😉

som unavena ako pes 😝 pojdem asi hajat 😅

amadora
7. júl 2009

Tak si dobre oddýchni 🙂

bejca
autor
7. júl 2009

pozeram jednym okom tu rozlucku s Jackonom ... chudak je mi ho luto ☹ prezil si veru svoje ... ale kde boli fanusikovia a pod vtedy ked ho chceli " ukamenovat " ??? je to vsetko len biznis 😅 skoda ho je chudaka ☹ spieval super aj tancoval ..... hm 😔 😔 😔

izka
7. júl 2009

tami, nechápem čo si myslela tým, že nevieš kto som na FB.😕
ja som tam neni prihlásená. iba moje deti. všetci tam hrajú takú hru s mačkami, čo si zariaďujú dom a chodia na návštevy a zarábajú peniaze. nemôžem ich od toho odtrhnúť😠
ja ledva občas sem nakuknem 😎

ajka, chcela som sa ťa už dávnejšie opýtať, čo hrčka ? zmizla ?

amadora
7. júl 2009

Beji aj ja pozerám, len mi lezú na nervy tí dvaja trepaji 😖

izka
7. júl 2009

beji, ja som tú rozlúčku nahrala kike, lebo je v blave na sústredení.
spevák bol skvelý, len nechápem, že sa nechal tak doničiť a hlavne, že sa našli doktori, čo ho furt operovali 😕
ale ako hovoríš, je to len o peniazoch.
a peťko je úžasný. je dobre, že sa má s kým pohrať a vyblázniť.

tej MR sa netreba báť. kika bola už 2 razy a v pohode. len občas, že to boli ako také nárazy. že niekto pri tom aj zaspí.

bejca
autor
7. júl 2009

ta rozlucka bola alebo je aj na TA3 ale na Joj je tusim nejaky len " vycuc " ....

a aj ja sa cudujem ze ho stale niekto menil ... ale ked on nechcel byt cierny 😅 ale co narobime 😅

izka
7. júl 2009

počujte, boja sa vaše deti búrky?
ema sa išla v sobotu, keď hrmelo zblázniť. normálne sa mi hádzala do náruče, des v očiach 😨 to sa nikto z mojich detí takto nebál.
dala som ju na nočník a zahrmelo a ona až vyskočila z toho nočníka. pak som ju nechala chvílu behať holú a zrazu mi kika kričí , že sa vykakala na balkóne 😅 a len stála nad tým a kričala, že kako.

inak má oblúbenú zábavu, že sa velice usadí na balkón a vykrikuje na ľudí, že čauko a kýva. všetci sa len obzerajú, že skade to ide ? 😀

bejca
autor
7. júl 2009

no pozrite ak chcete 😉

http://picasaweb.google.sk/benikovci/Piestany1?...

som rada ze Nika pofotila aj mna ako sa mojkame 🙂

bejca
autor
7. júl 2009

no my sa zatial burky nebojime - to skor ja 😅 prave u nas hrmi a prsi 😝 a teda vymyselnicka je ze vykrikuje na ludi 😀 posielam jej cmuuuuuuuuuk 🙂

Ami tebe som zabudla povedat ze ja nechavam Petka holeho od pasa dolu lebo ked mal slipky tak si sadol a cural aj bez stiahnutia 😅 skus aj ty Majka nechat len tak bez gatiek 😉 my pekne cele doobedie cikame len do serblika 🙂 😵

a od dnes vie piskat na pistalke 😀 😵 kuriatko moje zlate akos a z toho tesil 😀

bejca
autor
7. júl 2009

no kocky idem ja haji buvi 🙂 pa pa a dobru nocku 😵

amadora
8. júl 2009

Dobré ránko!

Izka ja nemám rada úzke priestory a navyše sa bojím výsledku,takže preto ten strach 😉 Sa mi dnes aj snívalo o tom...

Čo sa Jacksona týka... o mŕtvych len v dobrom,takže nebudem písať všetko čo som si o ňom myslela 😒 Spevák bol famózny,to sa musí nechať. Rozlúčka veľkolepá a dojímavá aj keď miestami trochu teatrálna. Ale tá jeho dcéra nakoniec,to bolo krásne 😔

Beji fotky prekrásne 🙂 Tá ako naháňa kačičku, pri vodostrekoch, vo vani aj ako sa mojkáte - no paráda 🙂

Búrky sa nebojí vôbec,zato ja poriadne 😀

monique02
8. júl 2009

ahojte maminky,
ako sa mate? zase nejake blbe pocasie 😒

bzuci az ma zamrazilo ked som to citala ☹ asi si fakt musime viac vazit co a hlavne koho mame, inak zelame k vyrociu vsetko najlepsie vela lasky do dalsich spolocnych rokov 😉

bejca
autor
8. júl 2009

ahojte 😵

Izka ja som uplne zabudla ti odpisat na ten Senec 😅 prepac 🙂 my sme iba vo vnutry - vonku sme nelezali - takze neviem ci su tam mravce ale osi nelietali ked sme vonku plavali 😉 bazenov tam je vela dam ti link : http://www.aquathermal.sk/v2/index.php?jazyk=sk uzite si to 🙂 vstupne je okolo 12 euro na osobu a deti neviem ale najdes to tam v linku isto 😉

Ami dakujem za pochvalu 😵

Monika veru pocasie zasa o nicom 😝

bzucinka2
8. júl 2009

dobre ranko, my sme mali hrozne rano, vstal o 5,20, co by som rozchodila, ale od rana mrncal, hneval sa, stazoval, nic nebolo dobre 😒 teraz uz spinka zas , tak snad ked sa zobudi, bude to moj zlaty anjelicek 🙂
dnes ideme na ockovanie konecne, ale najprv mu dokina pozrie ci ma na nozicke stipance alebo niec ine, lebo je to take dost velke 😒
neviem ci mu nejdu aj ocaky, lebo si strka prsteky do tych medzierok, ocakovych, takze aj preto nie je asi vo svojej kozicke 🙂
burky sa zatial an i my nebojime nastastie 🙂
este raz vsetkym dakujem za povzbudenia a aj mile priania 🙂 posielame cmuky

beji, uzasne fotky, hned by som ho vystiskala aky je milunky 😉 krasne zabery sa vam podarili

jankapardon
8. júl 2009

beji krasne mojkajuce foto 😵 😵 😵 teda fotečky 😵 😵 😵 😵 😵
bzuči, smutné 😢 , ja neviem či by som vedela podat prvu pomoc, hanba ale je to tak ☹

monique02
8. júl 2009

beji krasne fotecky, az teraz som si kukla 😉

jani my toho mame asi viac spolocneho, tiez neviem ci by som zvladla prvu pomoc 😅 ☹

som sa pohadala s tym mojim kvoli dovolenke, nemam chut ist nikam 😢 😢

veva55
8. júl 2009

bzuci, muselo to byt hrozne, prajem ti, aby ste cim skor zabudli 😔
beji, krasne fotecky, ako vzdy 😉
my sme zatial v pohode, aj ked sa na nas privalil dalsi udel. muzovi v rakusku nedaju vyplatu, az niekedy o 2 tyzdne. no a ako zakon schvalnosti v praci tu na slovensku im padol uctovnicky program, takze vyplaty az buduci tyzden. takze neviem, cim zaplatime dovolenku 😀 ja uz sa z tych vsetkych smol len smejem. pokial nebudeme sediet v nasom apartmane, neuverim, ze sa nejakej dovolenky dockame 😀
monik a kam chcete ist na dovcu?
inac ked sa vratime, mohli by sme zorganizovat ten senec niekedy.

jankapardon
8. júl 2009

moni, chlapi su niekedy hrozný, čo už ☹ ☹ ☹ To my sme tie skvelé bytosti, ktoré ich zdokonaluju 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Fakt, aj ja sa spýtam kde idete?
Vevi, budeš o týžden mat nohy vyložené a pozerat na moooore 😵 😵 😵 , prajem Ti to...

tami712
8. júl 2009

ahojte 🙂
izka tak som si ťa asi s niekým poplietla na FB 😕 😀

beji super fotočky, ty si fakt riadna fotografka 🙂 a tie s Peťulkom ako sa mojkáte sú krásne 😵

bzuci tak to nie je bohviečo keď ste tak skoro vstali 😖 a Ema si tiež stále strká prsty do úst, len akosi tie očáky stále nevidno že by rástli 😒

veva držím palce, aby vám dovča vyšla 🙂 🙂

ja som dnes ráno bola na krv - poslali nás z cvičenia a vraj mám zvýšený cholesterol 😕 a to už fakt neviem z čoho, lebo nič mastné nejem 😒

amadora
8. júl 2009

Tami cholesterol môže byť zvýšený aj zo stresu. Napríklad ak si posledné dni bola viac v strese tak ti to vidno na výsledkoch 😉

Ja by som prvú pomoc vedela dať, lenže zrejme by som bola v takom šoku a vystrašená že by ma okrem volania o pomoc nič iné nenapadlo... takže Bzuci obdivujem ťa 😔

Inak nám dnes vyšiel druhý spodný očák 🙂 Už máme 14 zúbkov 🙂

Všetkým detičkám aj rodičom čo ich niečo trápi posielame pusku nech je rýchlo všetko ok 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre