Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
20. okt 2009

a píšu tam že v quelle shope si môžeš tovar pred kúpou vyskúšať 🙂 zistila som že je predsa aj u nás na Novej Bani tak tam pôjdem keď prídeme domov a idem objednať tú súpravu 🙂

mm1
20. okt 2009

no ved to som vam tu pisala, ze sa to da objednat tak a este usetrite na postovnom.....

tami712
20. okt 2009

jéj ami to je super, tak je to určite ešte aj vo ZV. len som si nebola istá že či to už nezrušili, tak tam určite skočím 😉

amadora
20. okt 2009

Tami 😉

Megi, ešte ma napadlo, Natali ti papá sama či ju kŕmiš? Lebo mne Majko nechcel jesť v poslednej dobe kým som ho ešte kŕmila ja a teraz ako sa kŕmi sám tak papá ako malý šrotovník 😀

bzucinka2
20. okt 2009

tami aj mne sa viac paci modra, ale pre dievcatko asi predsa len ta ruzova 😉
bejinka, moja 😉 , posielame cmuk na zahnanie depky ☹
juuuuuuuuuuj babenky, je mi ta ☹ k zle ☹ , ze m ☹ a ☹ m pocit, ze by som radsej umrela alebo zaspala a zobudila sa az ked mi nebude zle 🙄 tak prepacte ze nereagujem na vsetko ☹

amadora
20. okt 2009

Baby je mi hrozne, neviete si ani predstaviť ako... tatko mi o 13:00 písal že ide spať, tak som mu napísala nech sa ozve keď sa zobudí. Keď sa do 20:00 neozýval tak som mu písala, správa nedoručená. Odvtedy mu skúšam volať na jeho aj služobný mobil, obidva má nedostupné ☹ Tak veľmi sa o neho bojím...

skolara
20. okt 2009

ami neboj urcite len nema signal. 😉 aj mojmu manzelovi sa to stava ked chodi po svete.A kde je tvoj manzel teraz v akej krajine?

danka.k
20. okt 2009

ami nebojkaj sa.. vsetko bude dobre.. ver mi 😉 hlavne si nic zle nenamyslaj

amadora
20. okt 2009

ide o to že on by mal stáť na tom istom mieste odkiaľ mi písal o tej 13:00. keď robí pauzu tak sa 9 hodín nesmie s autom pohnúť ☹ najhoršia je tá neistota a bezmocnosť... ako mám zistiť čo s ním je?

tami712
20. okt 2009

ami neboj sa, mysli pozitívne 😉 aj keď nám sa to ľahko hovorí 😒

bzuci ty sa drž, určite je to na figu 😒 a tú vetrovku jasné že ružovú, to mi len hodilo modrú, ale dá sa prepnúť na ružovú 😉

alex21
20. okt 2009

ahojte
bzuci drz sa ked vydrzis tak ta caka krasne malicke, ruzovucke a vonavucke babatku 😵
ami klud mozno vypal mobili aby sa mohol vyspat a bol unaveny tak mozno este spi.

danka.k
20. okt 2009

ozaj ALEX dnes som kupila malemu na vyrazky IMAZOL.... var si to prečitas 😀

amadora
20. okt 2009

Alex mobil by si nevypol, určite nie aj služobný, to by si nedovolil 😒

danka.k
20. okt 2009

jeeej alex prisla si 😀 som ta privolala 😀

bejca
autor
20. okt 2009

ahojte 😵

dakujem vam vsetkym ste zlate 🙂

nejdem vsetko citat ale Ami neboj isto je muzik oki 😵

ja som pozehlila , Petko nechcel spat stale stal medzi dverami do spalne a nakukal na mna do kuchyne a hovoril : aňo , aňo a stale dokola .. vela X som ho ukladala aj muzik ..aj s nim lezal ... no nechcel spat 😅 snad zajtra lepsie zaspinka 🙂 a to sme aj dost vonku boli .. no neviem ...

danka.k
20. okt 2009

beji mi zaspavanie takisto.. naco spat 😀

alex21
20. okt 2009

ami tak neviem. Ale ked mal len stat tak bude urcite v poriadku. Neboj on sa ti ozve. Skus mu zavolat po tych 9-tich hodinach.
Danka ja som jej dala ten fenistil teda este stale davam a na brudku uz miznu este ich ma na nozickach ale snad to bude ok. U doktora som nakoniec nebola. Dnes sme vynechali plavanie.

bejca
autor
20. okt 2009

Bzuci posielame pusinku na brusko aby mala fazulka uz zacala posluchat a nechala maminku aj oddychnut 😵

bejca
autor
20. okt 2009

Alex som rada ze pupaciky miznu pomali 🙂 a mozno ma veru suchu pokozku z toho plavania ...

danka.k
20. okt 2009

dobre alex.. mne povedala ze je to na preliecenie tak skusime... ved ak tak nabuduce skusis 😉

alex21
20. okt 2009

kocky nemate niekto nieco taketo
http://www.lidl.sk/sk/home.nsf/pages/c.o.200910...
neviem ci si to mam kupit alebo je to blbost

danka.k
20. okt 2009

alex nemam to ale za taku cenu by som si to asi kupila 😉

bejca
autor
20. okt 2009

Alex ja mam take umelohmotne a uz veeeeeeeeeelmi dlho 🙂 ja pecem take na vianoce a uz som aj teraz skusala z tym tortu zdobit 🙂 som spokojna 😉 cena je fajn 🙂

bejca
autor
20. okt 2009

no dufam ze sa Ami ozval manzel ked tu neni 😉

ja asi pojdem spat ...

alex21
20. okt 2009

u nas v domacich potrebach maju umelohmotne a stoji 200 korun a este maju 30% zlavu cize by to bolo este lacnejsie ale niekde som pocula ze kovove ma byt lepsie. Tak nieviem. Ja uz som nad tym rozmyslal pred rokom ale nejak som to vzdy zavrhla ze je to blbost. 😅

danka.k
20. okt 2009

beji dobru a var sa jej uz ozval 😉

bejca
autor
20. okt 2009

no moja mama ma take este za komacov co bolo a to je kovove .. rozdiel je v tom ze je to tazsie ale inak ucel ten isty 😉

tak ja asi idem ha ha

paaaaaaaaaaaaaa

danka.k
20. okt 2009

alex a teraz to maju v lidli??? ja kym sa vyberiem do lidla tak to bude dlhooo 😀 ale kupila by som si to

alex21
20. okt 2009

hej maju to mat v lidli teda budu mat od zajtra ale u nas maju este v domacich potrebach take iste len umele za 200 korun - 30 % zlavu. Teraz tam maju zlavu na vsetko.

alex21
20. okt 2009

idem do postele dobru 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre