Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

janette
2. mar 2010

caute baby prisla som len kuk a co to vidim 😀 😀 😀 Vikinkova gratulujem 😀 😀 😀 😀

amadora
2. mar 2010

aj mňa to vrcholne neštvalo 😠 😠 😠

inak Danka presne tak je to aj u nás, tiež keď vstane dudky rýchlo schovám, ale občas nájde nejakú v posteli alebo tak a potom musím finty vymýšľať aby mi ju dal 😀

tak som zbodla tri rožky s nátierkou, light večera za nami 😀 ešte to chce niečo sladké 😀

bejca
autor
2. mar 2010

Skolara o 20:05 😉

Janetka juuuuuuuuuuuuuj tebe tiez tie tyzdne tak krasne pribudaju 😵

Ami 😀 nejeduj sa 😵 xixixiixixi a sladke mozem aj ja akosi stale 😀 😉

amadora
2. mar 2010

nejako sa mi zase vrtí hlava 😝 a ešte musím poriadiť a taaaaaaaak sa mi nechce

skolara
2. mar 2010

janettka fakt ty kokso 25 tt.
Pre mna je strasna haluz ze uz poniektore mate 2 kusky doma 😀 😀

janette
2. mar 2010

beus to pedro vazne nevyhral ☹ , kto vie ci sa ten druhy mlady muz naozaj narodil o 20 hod 😒 - A ano, tyzdne pribudaju, ani neviem ako.....

Ami tak si daj 🙂

skolara
2. mar 2010

beji mala si rychlejsie tlacit 😝 😝 ale fakt neviem neviem ci ta publicita okolo toho stoji zato 😎

skolara
2. mar 2010

ami kasli na upratovanie. Ja mam zajtra volno tak sa tesim jupiiiii.

bejca
autor
2. mar 2010

Skolara to neni haluz to je tvrda realita 😀 aja by som ale taky cca 10 tt brala 😅 😉

Janetka no ved to je to ze kto vie kedy 😉 ale ja to neriesim 😉 s Bzucinkou to uz mate " za par 😉

janette
2. mar 2010

skolara, ved ani ja si to neviem predstavit, ze o chvilu nas bude o jedneho viac...... Ako mi to brucho rastie a tyzdne pribudaju tak mam pocit, ze pan sebastian zacina skusat moju trpezlivost a testuje mantinely kam az moze zajst.......

amadora
2. mar 2010

už tlačím Milku od môjho drahého, karamelovú s orieškami 😵

Skolara môj blesk malý narobí toľko bordelu za hodinu že musím upratať a mať aspoň chvíľu dobrý pocit že jéj poriadok 😀

tami712
2. mar 2010

Janetka a ako sa má Sebi s nôžkou ?? 😕 😕

bejca
autor
2. mar 2010

Skolara ja som pisala ze nez by sa mi mal niekto zacat " hrabat " v zivote hore dole tak radsej by som tu vyhru " prenechala " druhemu v poradi 😉 tiez som neni na take " publicity " 😝 takze som rada ze sme nevyhrali a mame po probleme 😀 novinari su svine ............................

Ami kasli na poriadok - neporiadok - oddychuj 😉

skolara
2. mar 2010

beji sup sup k manzelovi do postele a bude aj to 😀
inak uz aj na mna to ide 😀 😀 nechce sa mi robit 😝 asi 😀

janette
2. mar 2010

tami, secko je ok 😀 , sadru ma dole, lieta hore dole, o tyzden mame ist na kontrolu, ci nebude potrebovat nejaku rehabilitaciu...

skolara
2. mar 2010

janetka no mas do juna aby si sa na to pripravila. 😀
beji ja viem ze si to pisala a nieco na tom fakt asi bude.
ami bude ta boliet brucho 😀

janette
2. mar 2010

...ked budete zakladat nejaku novu temu, napr. februarovky 2008 znova "v tom" 😀 tak mi dajte vediet......

janette
2. mar 2010

....som tu nebola, co sa deje okolo tej vyhry?????

tami712
2. mar 2010

no teda Sabi je teda riadny víchor 😀 😀 tak snáď to bude mať v poriadku 😉

náš Viktor chodí už 3 týždne na rehabku a stále kríva, ale pomaly to už je lepšie 🙂

amadora
2. mar 2010

už mám poriadené a už len s PC na kolenách oddychujem 🙂

Skolara neboj, nebude bolieť, má to kam sa zmestiť 😀

inak Janette Majko je taký istý, dnes som už mala dobré nervy na neho, čo som mu nakázala tak do prieku presný opak a pozeral na mňa s úškrnom čo budem robiť 🙄

bejca
autor
2. mar 2010

Skolara 😀 😀 😀 😀 a co brani tebe 😉 a moj muzik uz drichme 😀 ...................

Janetka som rada ze sadra je fuc 🙂 😵 a rehabilitacia asi nebude treba ked tak lieta 😉

co sa tyka takychto sutazi je to sice lakave a pod ale ....vzdy je nejake ale a vsade ma niekto znameho ......😉

danka.k
2. mar 2010

ze tema februarovky znova v tom... 😀 😀 beji mi ostavame tusim tu 😀

skolara
2. mar 2010

moj muz zasiel ku kamaratovi na pivo ale o chvilu je doma tak uvidime 😝
Ja by som chcela pridat nase fotky ale mam macbook a neviem ako sa na tom zmensuju.
do kelu.

bejca
autor
2. mar 2010

Tami super ze uz sa to lepsi 😵 neboj za chvilku bude aj on lietat ako vichor 😀 😉

Ami no teda tak si sikulka 😵 a uz len oddychuj 😵

Janetka tak taka tema uz by davno musela byt len poniektore by sme tam nepatrili ☹ 😉 a pritom chcemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀

bejca
autor
2. mar 2010

Skolara hod ich na FB 😉 a my pozreme 😉

Danka tusim si citrame myslienky 😀

janette
2. mar 2010

baby nezufajte, ved aj vy budete tehu, drzim vam palce, aby sa vam to podarilo.......

amadora
2. mar 2010

momentálne ma hlodá pocit že som ešte niečo chcela urobiť, alebo vám niečo povedať, ale za pána neviem čo 😅

neboj Beji, už len oddychujem a o chvíľu pôjdem do mojej milovanej postieľky 🙂

ahá, už viem čo som vám chcela, zajtra si konečne idem kúpiť nový rámik na okuliare, tak sa teším, dúfam že vyberiem niečo pekné čo sa mi bude hodiť 😵

bejca
autor
2. mar 2010

Janet dakujeme 🙂 a pevne verime ze budes mat pravdu 😵 😉

Ami s tou postielkou sme na tom podobne 😉 Petusko dnes spi somnou a tatinko v obyvacke 😅 v noci som moc toho nepospala ked sme tamboli vsetci traja :.....a tesim na fotecku novych okuliarov 😉

Petko mal cely den inak teplotu a hocijako mu stupala a klesala ale stale ju mal min mal 37,8 v ritke a max okolo 39 ...no vecer mal cca 37,8 ale dala som mu cipok aby sa mu dobre spinkalo no a je somnou v posteli snad mu nevystupi 😅

amadora
2. mar 2010

Beji aj my sme dnes mali nejaké divné spanie, Majko sa o 3:00 zobudil a nechcel zaspať. Aj cez obed mrnkal a musela som k nemu, neviem čo mu bolo, len dúfam že túto noc bude spať lepšie.
Fotku okuliarov tak skoro nedám lebo to potrvá pár dní kým mi tam dajú sklá a tak 🙂
A dúfam že nebudete mať aj vy angínu, nám to začínalo takto isto 😒

skolara
2. mar 2010

beji neviem co to moze byt 😅 mozno fakt zubky, alebo bojuje s virusom.
ami tak to ti nezavidim ja si nikdy neviem vybrat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre