Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

skolara
16. júl 2009

Ciarka boli sme u doktorky tak nic nenasla ale stretli sme sa s kamoskou a jej malou a ta ju mala a dostali sme teploty v inkubacnej dobe tak cakame.tepl. ma od 38 - 39.5 chuda. 😖

bejca
autor
16. júl 2009

Ciarka hej tie sople som myslela 😉 som rada ze ste oki 😵 a jedenie nechaj tak hlavne ze papa aspon nieco a je teplo 🙂 a to ovocie asi teda vymenim 😉 a nepracuj uz tolko 😉 - inak aj ja perem este 🙂

Skolara posielame pusinky a zelam aby rychlo teplota zmizla 🙂 muzik sa za ako dlho vrati ?? 😅 neboj my tu budeme s tebou 😉 a dakujem aj ja dufam ze to bude dobre 😉

Bzuci no teda vy ste mali super den 🙂 tesim sa ze vysetrenie je oki 😵 a dakujem za zelanie 😵 dufam ze uz zajtra veru nebude 🙂 a dobru nocku aj tebe 😵

ciarka
16. júl 2009

Ivetah-tak gratulujem!!!!!!!!!!!!!!!A kolko chces schudnut este?????A urcute to pojde dole,verim tomu.Drz sa!!!!
Gratulujem k zubkom.My mame 16 a asi dalsi na ceste.

skolara
16. júl 2009

ja som uz s vahou ok. vazim 57 a meriam 166 a to som mala pred rokom presne o 10 kg viac ale mne to slo dole samo ale dlho po porode som mala 15 kil navyse az v zime to slo dole. Teraz uz vahu neriesim uz si obleciem skoro vsetko co mam ale este mam 2 kg navyse.Ale teraz ked je Vinie chora chalujem vsetko mozne o 106 slane,sladke, kysle no vsetko 😀

bejca
autor
16. júl 2009

Ciarka dik 🙂 dufam ze to bude oki 🙂 a to kupanie vam nezavidim 😔 a ja ti neviem poradit s tym pamyconom ☹

Ivi obdobie vzdoru aj nam pekne pokracuje :_p a k schudnutym kileckam gratulujeme 🙂 😵 a zavidime v dobrom 😉

ciarka
16. júl 2009

Bejci-vyskusaj ovocie za zeleninku a uvidis.A nechce sa mi pracovat,ale co ked musim.A namiesto toho tu vykecavam.

tami712
16. júl 2009

bzuci díkes za fotky a som zvedavá aj na tvoje dielka 🙂

ciarka my Pamycon používame väčšinou vždy keď má poriadne sople, a predajú nám ho aj bez receptu. A nikdy sme ho s ničím iným nekombinovali, vytierali sme nos len týmito kvapkami a vždy rýchlo zabrali 😉

ivet tak supéééér že 6,5 kg 😎 to by mi stačilo keby som toľko zhodila 😉

skolara Vionke držíme palčeky nech už teploty rýchlo prejdu 🙂

skolara
16. júl 2009

Beji ide na mesiac az mesiac a pol lebo v lete je koncertova sezona a tak je vacsinou prec v lete 😖
ivetka super ty si ale disciplinovana ked si dokazala tak pekne schudnut a tiez ciarka a tami.

bejca
autor
16. júl 2009

Skolara a neni si tehu ked ti tak chuti 😀 😉

Ciarka skusim 😉

ivetah
16. júl 2009

skolara ze by ta 6. choroba? ak nic nenasla doki, je to asi dost mozne. tri dni horucky a potom vysyp, ale vtedy uz nie je dieta inffekcne. no zelam, aby to rychlo preslo.
beji urcite to pojde dole, len treba vydrzat 😉 a fakt vecer len salatik, to nema skoro ziadne kalorie 😉
ciarka dik, no este takych 8 ma caka... ale neberiem to nejako tragicky, proste tak v klidku 😀

skolara
16. júl 2009

inac Vinie ma uz 4 zubov a ide je 15sty
Je to nasa prva choroba tak dost stresujem ale dufam ze to bude len tak siesta.
hej ciarka ako pise tami s tymi kvapkami sa len nos vytiera tak ja neviem co mysli tvoja doktorka pod tym riedenim s nasivinom 😅

skolara
16. júl 2009

beji nie som ale tento mesiac uz jeden tehu test pouzity bol 😀 😀 😀 a negativny 😀 😀 😀 to len ten stres.
Iveta ja som sa docitala ze mozu byt teploty 3-5 dni a Vionka ma dnes 4ty den ale vecer uz len 37.5 tak dufam ze je to uz na ustupe.A este ze ta siesta sa objavuje ked idu ocne zuby a tie nam idu vsetky 4 a plus ta kamoska s malou Emmou ktora mala 6stku tak dufam ze zajtra sa uz vysype a bude pokoj.
idem sa ja venovat muzikovi tutuli mutuli 😀 😀 😀 😀 tak zajtra kocky moje zlate

alex21
16. júl 2009

Ahojte kocky
ako vzdy nestiham. Nase akcne dieta toho vela znesie a vydrzi. Teraz ako je pekne tak sa okrem ineho chodime kupat na jazera. Vcera sme boli na tej farme a bolo super. Boli sme pekne pod stromami a fukal jemny vanok tak to bolo super. Potom sme sa presunuli do PK na zmrzku a po zmrzke zas krmit kacicky do pezinskeho parku a nakoniec sme skoncili v parku na ihrisku. Eliska akurat reklamovala ze na ihrisku bola len smyklavka a pieskovisko tak vecer bola este na nasom ihrisku na hojdacke. A napr. dnes mame zasebou nakup, varenie, obednajsi spanok, prechadzku pri fontane, vozenie na vlaciku a samozrejme este kupanie v jazere.
Teraz uz asi pol hodinu spi tak idem este nieco urobit.
Dovolenkarom pekne dovolenky, chorym skore uzdravenie a chudnucim dalsie kila dole. 😉

bejca
autor
16. júl 2009

Skolara tak drzime palce aby to uz bolo oki tie teploty a ty si uzivaj tutuli mutuli 😉 a inak aj ja som si minuly mesiac robila test 😉 a tiez negativny 😅 ☹

Ivi no aj mne by sa zislo takych cca 15 kg dat dolu 😅 ale tiez to nesilim tak v pohode 😉

Alex teda tak ste mali krasny den a teda vlastne stale mate ked mate take pekne vylety 😵 Eli posielam pusinky a veru akcnu ju mate az az 🙂 asi ako Vevin Adamko 😉

Vevi dufam ze vam je super a uzivate si uplne supeeeeeeeeer 😵

bejca
autor
16. júl 2009

baby neviete poradit nejaku super autosedacku ... tu dalsiu co je od 15 kg do tych tusim 36 ci kolko to je by som chcela nejaku kvalitnu ale akosi v tom velkom mnozstve si neviem vybrat ... dik 😉

izka
16. júl 2009

ahojte . vôbec nestíham, spať chodím klasicky o 1,00 a to už padám dole nosom.

v utorok a dnes sme boli v senci. máme to namiesto dovolenky a užijeme si parádne. som úplne nadšená aj všetky deti, vrátane emy.
beji a alex srdečne ďakujem za tip na kúpanie. tie 3 hodiny sú nám málo, tak vždy preplácam, ale si hovorím, že na DOVOLENKE BY SOM MINULA AJ VIAC.
funguje tam detský kútik, čo sa o deti starajú také mladé dievčence a emu stade ani dostať nemôžem, ani ma tam nepotrebuje a vždy im chce ukradnúť nejakú hračku, tak odchádzame s krikom. ale bazén to napraví. 😉

medzitým zaváram, robím účtovníctvo, vyváram 😝 , periem a tak...

tami, hylak dávam do ovocného čaju do flaše a to vypije, lebo inak je strááášne kyselý.

bejca
autor
16. júl 2009

Izka no teda super ze si uzivate 🙂 som rada ze sa vam tam paci 😵 my sme mali ist dnes ale akosi nam to nevyslo ☹ to spanie ti nezavidm 😅 ja by som uz asi odpadla 😨

ivetah
16. júl 2009

beji sedacku neporadim, my mame 9-18 a este nejaky cas bude aktualna, kedze terezka ma 10kg 🙂
ale skus pozriet nejake adac testy,, myslim, ze tam vychazdaju dobre romer, maxi-cosi a este jedna znacka´,a le nepsomeniem si.
izka tak parada ako na dovolenke 🙂 na buduce si kupte celodenny a nemusis preplacat 😉
skolara prijemny vecer a horucky nech uz ustupia 😉

bejca
autor
16. júl 2009

Ivi dik 🙂 skusim popozerat 😵 nam iez zatial staci ta co mame ale uz chcem pozret popredu nejaku co by sa nam pacila 😉

ivetah
16. júl 2009

jasne, to treba, ale tak petko je vacsi, tak uz aby si pomaly zacala 😉 😀
no idem teda citat knihu, jaj este to mam nove, ze konecne som zase zacala citat knihy... nejako som sa k nim konecne zase prepracovala a citam aj ine ako o vychove a vyzive dietata, tak sa tesim 🙂
tak dobru noc ...

bejca
autor
16. júl 2009

no ja lusitm sudoku 🙂 a teiz obcas uz aj co to precitam 🙂 a dnes som bola u holica 🙂 uz nemam dlhe vlasy 😵 enem dopredu ich mam tak ako dlchsie a vzadu do postuna kratsie 😵 som rada lebo uz mi liezlo na nervy vsade vlasy 😝

bejca
autor
16. júl 2009

no idem aj ja haji buvi 😵 dobru nocku paaaaaaaaaaaaaaaaa

amadora
16. júl 2009

No pekné od vás, keď tu čučím večer tak nikde nikoho a keď tu nie som tak debata v plnom prúde 🙄 Budem to brať osobne 😀

Ja hylak dávam na lyžičku a to mi otvorí ústa. Síce ho zmraští ale spapá.

Bzuci krásny dník ste mali! A vidíš, to ma nenapadlo sa ťa opýtať na šaty, super, niekedy keď sa stavíme tak si vyskúšam. Ďakujem 🙂

A pečiem babke na narodeniny, v sobotu má 65 🙂

Beji pekná foto 🙂

No neviem čo som ešte chcela...

monique02
17. júl 2009

ahojte kocky 🙂

ciarka ten pamycon aj nam nariedili v lekarni, tak nechapem co mysli tvoja oki ze riedit 😕 ved skus jej zavolat 😉

skolara tak to bude 99% percent 6 choroba, aj ninka mala vysoke horucky 4 az 5 dni vtedy, potom rano sme nasli vyrazky, tak drzime palce nech uz to mate za sebou 😉

ja som schudla asi pred 3 mesiacmi a odvtedy sa drzim, akurat by som chcela este 2-3 kila a trochu brucho dat dole ale to az po dovolenke, lebo uz to vidim ako tam priberiem 😅

inak ciarka, tami a ivetka gratulujeme k zhodenym kilam 😉

vsetkym choruckym zelame skore uzdravenie

krasny slnecny den zelame 😉

amadora
17. júl 2009

Dobré ránko!

Ďalší dusný deň? 😝

Inak ja som včera zabudla, aj ja gratulujem ku zhodeným kilám 🙂 Ja sa už ani nesnažím ☹

A Bzuci, myslíš že sa vtrepem do niektorých tvojich šiat? 😅

izka
17. júl 2009

už som tu zas.
tami a beji, zabudla som vám pochváliť fotky moc pekné. tami, si šikovná.
ja nestíham fotky pridať, lebo mi ich klára stiahla do jej notebooku a ten je stále obsadený😖

beji, krásnu dovolenku želám. určite ti dobre padne, že s vami ide nikolka. ja si už ani neviem predstaviť, že by som mala iba emu. deti sa medzi sebou predsa len vedia inak zahrať.

čiarka, tiež som ešte nepočula, že by sa ten pamycon riedil doma😕
naša ema je síce chudá, ale zje toho teda veľa. aj teraz, čo sedí na nočníku už stihla vypiť flašu čaju, zjesť šunku a teraz tlačí domácu vaflu.
pak jej dám nejaké ovocie alebo výživu.
potom s ocinom raňajkuje chlieb s rajčinou.
obeduje za misku toho, čo aj ostatní.
medzitým si dá melón, hrozno, alebo iné ovocie a na večeru ešte s ostatnými deťmi.
ona fakticky sa pridá ku každému, čo je.
takže na to čo popapá, je mi čudné, že tak málo priberá. ale ako som už hovorila, ona je po mužovi, ten môže zjesť hocičo a hocikedy a nepriberie ani gram. svadobný oblek je stále OK. 😎

izka
17. júl 2009

ozaj ten nasivin sa mi nezdá taký dobrý. radšej mám olynth, ten aj lieči.
a najradšej mám homeopatika. objavila som liek PULSATILLA 9CH a to zaberie do dvoch dní. užíva sa 2 krát 5 granúl.

skolara, ďakujem za link. takú stránku, kde by boli podrobnosti o homeopatikách som hladala a nemohla nájsť 😉
chcela som sa opýtať, že čo je vlastne tá 6. choroba, to má aj nejaký názov ?
ešte som sa s tým pri mojich deťoch nestretla 😕

želám rýchle uzdravenie, nech sa môžte aj vy kúpať.

izka
17. júl 2009

alex, v tých jazerách sa dá aj s deťmi kúpať ? my ideme okolo, ale nebola som sa pozrieť. to je tam spravená aj pláž, či ako to vyzerá. aj sa platí?
nám by sa ten celodenný lístok neoplatil. sme si vyrátali, že môžme byť navyše 4 hodiny a až pak zaplatíme toľko, čo aj celodenný. takže to nesilíme a väčšinou nám stačí hoďka navyše 😉

boli sme aj v topoľčanoch v pondelok, ale to sa nedá porovnať. cena je síce len symbolická, ale pre také malé deti to je slabé. voda v detskom je studená, bolel ma chrbát, čo som ju nosila zohnutá, lebo vody je tam po moje kolená a to je pre emu veľa a pre mňa málo 😀 a navyše tam môže byť s ňou iba 1 osoba, čiže kláru s jojom vyhnali a to ju pak nebavilo. 😖

do senca sa chystáme zas v utorok. podľa počasia. kto sa pridá ?

izka
17. júl 2009

chlapcov mám na tréningu, aby im nebolo plávania málo 😉
ema sa hrá s obrovským plyšovým psom. požičala si ho u susedov a stále ho vláči. ona strašne ľúbi veľké plyšáky. aj vaše deti ? ostatní sa s tým ani nehrali, mám v pivnici plné vreco, tak môžme vyťahovať. 😀

kika spí po nočnej a klára tiež ešte spí. bolel ju zub, čo si pred rokom vyrazila pri páde z bicykla. doniesla mi dva predné zuby aj s koreňmi v ruke. skoro som odpadla. ona má strojček tak zato boli asi také uvoľnené. našťastie jej ich tam zubár nasadil späť a pekne držali. ale zrejme odumreli, lebo od bolesti až plakala, tak jej zubár vyvrtal dierku do koreňa a bol tam hnis. ešte v pondelok ideme, tak sa bojím, ako to dopadne. nakoniec asi bude mať umelé 😔 najprv sa natrápime, kým sa im prerežú a pak zas takéto problémy.
ani so strojčekom nie sme spokojní, ako jej to spravil 😒 jojo by mal tiež nosiť, ale váham, či mu to vôbec dať.
chceli sme mať pekné zuby a nakoniec bude mať umelé.

no idem niečo robiť, aj keď sa mi nechce 😉

choručkým prajem rýchle vyzdravenie a dovolenkárkam pekný oddych a šťastnú cestu 🙂 🙂 🙂

bzucinka2
17. júl 2009

ahojte, tak ja som narobila marhulove gule cca 80 kusov, nieco bude k ostatne som dala do mraznicky 🙂

kokso teplo, boli ma hlava, dostala som mrchu silnu ako svet, vsak sa aj patrilo po vyse roku a este aj maly nechce jest a je umravcany 😝 uz asi schyta po zadku a zas budem zla mama 🙄
no a vcera som zabudla napisat ze sa nam podarilo 1x vykakat do nocnicka 🙂

ivet krasny uspech, mas moj obdiv a gratulujem 🙂

ami myslim ze hed, vyskovo sme rovnake, pod prsiami su strihnute a volne spustene, takze ak sa vpraaces hore, tak dole urcite 🙂

maly sa mi prave clapkaa v bazene, co je fajn, len si nevyzul sandalky 😀

izka a co robi kika, ze je po nocnej 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre