Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bzucinka2
26. júl 2009

ami no super, aspon mamina vie kam ist ked ju najblizsie sekne - na svadbu 😀
juuuj a na usko posielame vela vela cmukacikov ☹

skolarka dakujem, ja uz ani neviem co s nou, ale asi dam svetlejsiu hnedu 🙂 urcite nie blond ale hneda ostane 🙂 a mozno to bude zelena 😀 😀 😀

kacenkab
26. júl 2009

Ahojte maminy,

prisla som vas kuk, ako sa mate....co porabate...ako dovolenky....🙂
My si uzivame leto, ked je pekne chodime sa kupat do Senca...(dala som fotecky na FB, kuknite...🙂))
Nafukali sme si bazenik aj doma...aj sme ho hned okakali...nehoda...🙂))) Ja sa snazim aj doma daco porobit, navarit aj do roboty daco robim, na dohodu a pomaly sa dusevne chystam nastupit do roboty (v septembri) a tak pomalicky si zijeme....🙂

skolara
26. júl 2009

bzuci mozno by si si mohla dat ton v tone melir. Hneda so svetlejsou hnedou.
Leniva skolara pridala zopar aktualnych fotiek.
😀
😀

skolara
26. júl 2009

ludia ja si asi idem urobit krupicu s grankom a jahodami 😅 😅 😅 o devietej vecer pana jaaaaana 😀

bejca
autor
26. júl 2009

ahojte 😵

som tu len robim tie fotky takze potom pridam link a precitam si vas 😉

amadora
26. júl 2009

Ahojte 🙂

Aj ja idem hodiť fotky a potom budem diskutovať 😀

Len čo som zachytila, Skolara nerob si vrásky, mi si s manžom práve robíme hranolky 😀

skolara
26. júl 2009

ami tak to si ma pobavila s tymi hranolkami 😀 😀 😀 😀 hej a nerob chute 😀

bejca
autor
26. júl 2009

tu to je 😀 mozte kuk ak chcete ja idem citat 😉

http://picasaweb.google.sk/benikovci/DovolenkaT...

amadora
26. júl 2009

nie že mi zatiaľ ujdete kým to tu posťahujem 😉

bejca
autor
26. júl 2009

JAnkapardon no na FB ak sa mi podari zajtra tak uz pojdem kuk - akosi nestiham 😅 😉 😀

Izka tak super ze sa vam tak paci v Senci + gratulacia kKlarke k menzesu 🙂 😉 a Filip sa teda čini 😉 a chcela som sa opytat kam do prace ale uz si odpovedala 😉 no a topanky si Petko pravidelne obuva moje , muzove alebo ak k nam niekto pride tak akekolvek 😀 a aj my donesie do kuchyne moje - asi sa boji aby som si zasa prst nezlomila 😀

Bzuci no ved aj ja som zvedava ako dopade moja zmena 😅 ale ved neboj hodis znovu farbu a bude uz cokolada 😉 a to si si farbila sama alebo u kadernicky ??? a mne sa to celkom paci - trochu zmeny 😉

Ami Majkovi vymyselnikovi posielam cmuk na usko a dufam ze uz neboli 😉 vasi sa asi super bavili to je fajn 😵 a aj tebe dobru chut 😀

Skolara dik 😵 a Vionke tiez letia pusinky na bolacku som rada ze uz je oki 😵 inak aj mne tak Petko uz 2x padol 1 v Senci a 1x tam v Terchovej na tom kupku 😅 ale teda ranku sme namali ziadnu 😅 a ani som nikam neisla 😅 idem kuk aktualne fotky 🙂 a dobru chut ti prajem - taku kombinacu som este nejedla s jahodami 🙂 😉

KAcenkab vitajte 😵 na Fb som dlho nebola ale ak pojdem pozrem 😉 a som rada ze vam je dobre a ze si tak uzivate 😵 no a co sa roboty tyka ja asi od septembra zacnem chodit na " brigadu " a od januara asi uz naostro 😅 😝

bejca
autor
26. júl 2009

Skolara Vionka je nadherna a ta ako sa bozkavaju je uzasna 😵

Ami teba som sa chcela uz vcera opytat co to za tortu mas v albume to srdco ????

skolara
26. júl 2009

Beji super fotky. Teeeda Petko ma vlasky do cervena? take rysavke? 😵 ked hej mne sa to velmi lubi na ludoch a este viac na detickach.
A po akych skalach ste liezli super. A ta fotka kde s manzelom nosite 😀 😀 je super on Benyho a ty Petka 😵
A s kym bude Petko od sept. a potom v jan. v skolke?

amadora
26. júl 2009

ešte som tu len stále posielam 😅

bejca
autor
26. júl 2009

no ma tie vlasky take do medena ... uvidime co z toho bude 😅 😉 vraj aj ja som take mala 😕 no a liezli sme po Janosikovych Dierach je tam uzasne a Petko bol uplne uneseny kedze on miluje vodu 😀

co sa prace tyka tak to na brigadu bude v takom zmylse ze ak kolega alebo ten co ma zastupuje bude mat dovcu tak ja pojdem do roboty a muz bude doma na dovolenke s Petkom 😉 nech si zvyknu na seba 😀 😉 no a potom od januara asi do jasli kedze nema kto iny ☹ len pojdem zistit tento tyzden tie jasle co a ako ....

amadora
26. júl 2009

Beji tak som sa preklikala fotkami, sú úžasné, júj dobre vám bolo 🙂

Skolara tak isto nádherné fotky 😉

My sme dnes boli na tom Hrone sa počlnkovať, malému sa páčilo, bol spokojný. Aj sme si niečo poopekali, dobre bolo 🙂

Beji tú tortu robila naša babka pre našich na tú svadbu 🙂

Inak kočky ja som trochu otrasená... odkedy sa malý narodil používame v spálni to detské svetielko do zástrčky. Som si dnes všimla že to dáko bliká tak mi to nedalo a keď malý zaspal išla som zo vybrať zo zástrčky a dala som ho mužovi nech to pozrie. Tak to rozobral a boli tam obhorené káble, bola by otázka času kedy by to začalo horieť. A to máme už druhé svetielko a prvé skončilo presne tak isto. Obe boli kúpené v normálnom elektre, každé iná značka. To ako vyrábajú? A že pre deti! Ani pomyslieť nechcem čo sa mohlo stať 😔

A inak ďakujeme všetkým za božteky na boľavé uško 😵

skolara
26. júl 2009

beji neboj nejak to zvladnete od toho januara. My nechavame druhe babo na nahodu tak ktovie ako to bude s nami. 😅

jankapardon
26. júl 2009

beji ake krasne foto 😵 😵 😵 😵 😵 😵 som si trochu pospomínala ako sme tam boli.... ☹ aj vtedy bolo super 😵 , Petko je rozkošný a Ty staočná a odvážna, že si s ním zvladla takú túru.
A nejako mi uniklo, ale si ostrihaná, sekne Ti to 😵 😵 😵

bejca
autor
26. júl 2009

kocky dik za pochvalu 😉

Skolara druhe babo zelam co najskor 😵 a ved uvidime ako to pojde s tou robotou 😝 ja si to neviem ani len predstavit 😅

Ami no ja mam tiez take kupene uz cca 2 roky ale este som ho nepouzila 😅 no tak si potom budem davat pozor 😅 super ze ste mali krasny den 🙂 a ta torta je super 😵

Janka hej som ostrihana len este si to asi dam aj v zadu este viac 😉 a dik 🙂 no a ja sa nebojim akosi na strach a obavy v smere takychto veci je skor muz 😉 ten stale len si kontroluj tie opraty a pod 😉 a drz ho ... ja viem ze sa moze stat cokolvek ale klop klop vsetko dopadlo super tak som rada a Petko si to fakt uzival 🙂

amadora
26. júl 2009

Beji ja som normálne nespokojná kvôli tomu svetlu, mám chuť napísať na dáku obchodnú inšpekciu alebo čo 🙄 A u nás som ja tá čo furt tatka buzeruje aby dával pozor na malého 😅

skolara
26. júl 2009

beji nezelaj co najskor 😀 mi sa neponahlame ved preto to nechavame na nahodu lebo inak by sme si nikdy nepovedali ze hej je cas na druhe 😀

bejca
autor
26. júl 2009

Ami no ved aj ja mam obavy a davam pozor ale akosi na niektore veci zasa je viac muz haklivy ako ja 😉 ale to je asi vsade tak 🙂 a asi by si aj mohla napisat 😉

Skolara tak dobre zelam tak ako si zelate vy 😵

amadora
26. júl 2009

Skolara u nás to asi tiež tak dopadne 😀

Beji no asi keď bude čas tak tam hodím dáky mail 😒

alex21
26. júl 2009

Beji vitaj. Fotky su super takze na dofce ste sa mali dobre. 😉 A pokial si tu nebola tak sa tu nepopisalo vela takze kludne mozes precitat. Ved si si vzdy zelala aby tu bolo vela popisaneho ze nemas co citat 😀 😀
Kocky velmi nemam casu citat a reagovat. Postrehla som este ze u amin muzik bude mat robotu tak sa tesime 😉
Od vcera mam na tyzden 6-rocnu prazdninarku a potom budeme tyzden v Leviciach u svokry. Muz chce vybavit asi 50 navstev a mna to teda velmi bavit nebude. 😖 A myslim si ze Elisku uz vobec nie. 😝
Este sa trosku pochvalim. Eli ma uz 16 zubov. No a cez den ked sme doma tak uz nema plenu a chodi na nocnik. Davam jej ju len ked spi a ked ideme von. Ale ked budeme u nasich na dvore tak ju naucim aj travicku ocikavat 😀 lebo teraz sa cuduje co po nej chcem a v cinziaku ju to neviem naucit 😀. Potom budeme aj von chodit bez pleny. Sice to este potrva ale snad sa to do konca leta naucime.
Tak sa tu zatial majte.
Tie co pojdete na dovolenku tak zelame peknu dofcu a janku tusim boli koleno tak nech cim skor prestane boliet a ak si dobre pamatam tak taminmu muzovi zelame skore uzdravenie.

bejca
autor
26. júl 2009

Alex dik 🙂 a vy si to teda uzite 😵 na navstevy by sa asi ani mne nechcelo ale tak obcas treba 😉 a Eli letia bozteky aka je sikulka 😵 drzime palce aby pekne ocikavala travu 😀

no a idem ja haji buvi nejaka som dolamana 😝

pa pa a dobru nocku 😵

amadora
26. júl 2009

Alex ďakujeme pekne, si zlatá 🙂 A teda gratulujeme k zúbkom aj k úspechom 😉

Beji dobrú noc 🙂

Ja som konečne doposielala fotky do PC (ten nový mobil je fajn ale nemá kábel takže všetko musím bez bluetooth) a idem ich pridať.

amadora
26. júl 2009

Tak sú tam a ešte idem pár hodiť aj na FB 😉

skolara
26. júl 2009

ami super ste zvladli ten splav ani sa Majko nepokusal vyskocit? Lebo neviem neviem ci by Vinie tak poslusne sedela.
A ta fotka ze mamina sa boji je smiesna. Cisto zobrazovala tvoje obavy 😀
Teda alex super s tym bezplienkovanim a k zubkom gratulujeme.
Uzite si prazdniny u svokry.

amadora
26. júl 2009

Skolara ďakujem 😅 A Majko sedel poslušne lebo sme fakt boli len na kúsku a bolo to pre neho nové. Ale dlho by neobsedel, ku koncu sa už krútil. Takže premýšľame že budúcu nedeľu poprosíme starkú aby prišla varovať a pôjdeme len my štyria.

amadora
27. júl 2009

Dobré ránko!

Tak náš tatko si ide povybavovať výpoveď zo starej práce, zmluvu do novej, vstupnú prehliadku a podobne a ja musím vymyslieť čo idem variť a pôjdem kúpiť ďalšie svetielko do izby 😠

amadora
27. júl 2009

Ozaj Bzuci, budete teda tento týždeň doma? Mohli by sme vás niektorý deň pozrieť? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre