Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
15. jan 2010

no kocky idem ja hajt 😉 dobruuuuuuuuuu

amadora
15. jan 2010

Beji boli sme tuším v utorok u doki a dala mu ATB že má bronchitídu a zapálené hrdlo. Asi si prehliadla. No kašel má asi trochu menej, ale hlavne ráno a navečer ešte kašle takým produktívnym kašlom a soplíky má ešte dosť, dnes sa mi zdalo dokonca že mal viac ako včera a predvčerom 😒

bzucinka2
16. jan 2010

ahojte, dnes nas nejako vsetky zanedbavate 😀
ja si dnes tak trocha vegetim, nemam nic v plane, len si premysliet, c o budem zajtra varit 😉
megie, to mi je luto, ze musi na operaciu, ale nebojkaj sa, ona to krasne zvladne a rychlo sa jej to vsetko zahoji 😉 hoci po pravde ani mne by nebolo vsetko jedno, ale hlavne ze jej vedia pomoct 😔
tami, tak super spravy, drzime palceky, nech pondelnajsia kontrola dopadne dobre a nebude treba nic drotovat 🙂
beji krasnu sankovacku a hlavne si aj trosku oddychni 🙂
ami tak vcera ti mm chorucky zaspal a dnes cely den tutu mutu, no toto 😀

amadora
16. jan 2010

Bzuci celý deň nie, ale už vynahrádza 😀 😀 😀 A deň sa ešte neskončil 😀 😀 😀

bejca
autor
16. jan 2010

ahojte 😵

jaaaaaaaj to bol dnes fajn den 🙂 nevarila som lebo vcera som spravila perkelt 😉 tak sme mali hotovo , po obede sme isli k svokrovcom , kupili sme si 15 kg slaniny so svagrinou a svokrov tak sme v kotli vytopili , vsetko vonalo uzasne mnam 😵 tak mame domace oskvarky +mast 🙂 som rada 🙂 ale mali sme aj jednu nehodu ☹ privrela som Petkovi prstek do dveri auta ☹ 😔 😢 chudiatko velmi plakal 😔 ani sa mu necudujem ked ma do pol prstika ako je necht aj prasknute ☹ napuchnut mu to nenapuchlo tak dufam ze to nema zlomene 😅 pozerala mu to aj svagrina a chytala mu to vraj keby tam nieco mal zlomene tak by zvreskol .. tak hadam to bude oki , ale teda cele poobedie stale chodil s prstekom hore a stale hovoril bobenko a ye boji 😅 🙄 malinke moje krasne len zle mu robim ☹ ach jo ☹ ale tak sned to bude oki....

zajtra budeme mat salat a zbytok ryby😉 + pangasiusa , salat mam hotovy takze uz len rybku zajtra 😉

Bzuci dik 😵 a dufam ze si oddychnem 😉

Ami no teda tak si uzivajte 😵

bejca
autor
16. jan 2010

Ami MAjkovi a aj tebe skore uzdravenie 😵 posielame pusinky 🙂

Izkaaaaaaaaaaaaaaa Kristinke vsetko naj k meninkam 😵 z celeho srdiecka a Petko posiela pusinky 🙂 a ja tiez 😉 a uz sa nam ozvi 😉

bejca
autor
16. jan 2010

halooooooooooooooo ??????????? kde ste ????????? 😅 😕 😉

bejca
autor
16. jan 2010

dobru teda 😵

amadora
16. jan 2010

Beji ďakujeme 🙂 A Peťkovi posielame božtek na boľačku, nech rýchlo prestane bolieť 🙂

bzucinka2
17. jan 2010

ahojte, zase vymrete ☹
beji, aj my posielame fuuuuuuuuuuuuuuuuu a cmuk na bolacku 😉
ja som dnes doobeda navarila, potom sme sa isli trosku prejst, ale brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ako zima je vonku 😠 , upiekla som kolacik, hodili si obedik a maly s ockom spia, tak sa idem pridat k nim 😅

amadora
17. jan 2010

Bzuci v poslednej dobe tu skapal pes 😅 Ja som si doobeda poriadila, boli sme na nákup, potom som rýchlo urobila obed, najedli sme sa a malý spí a my sme s tatkom robili papiere do roboty a teraz ideme tiež oddychovať 😵

ciarka
17. jan 2010

ahojky.....

Bejci- aj my posielame pusinku na bolacku, ako dnes uz ho to neboli???
Beji, ja myslim na teba ci mas al. nemas menzes a tajne dufam ze nedostanes a vykluje sa z toho 9 mesacne prekvapenie.....Tak ti zelam!!! Tie tabletky co uzivas nato aby si dostala menzes to mas kolko uzivat? Myslim kolko dni. Kolko ti ich este zostava? A potom ak by si nedostala menzes ides na kontrolu?

Bzuci- tak v stredu na teba myslim, ci sa potvrdi al. vyvrati co ti doki povedal. A mena uz mate?

tami- som rada ze ste to zvladli v pohode tu operaciu, nech je vsetko o.k. a nech mu to nemusia drotovat.

megi- aj na vas myslim, aj ked doki povie ze jednoducha operacia, rychla, jasne ze mas strach. Ale neboj bude to sup, sup a uz bude dobre!

My tiez teraz oddychujeme. Ako dobre.Nie je nad klud.

amadora
17. jan 2010

Ciarka pekne si to všetko napísala 😵

Ja sa neviem rozhodnúť či ísť zajtra na tú kontrolu na krčné alebo nie 😒 Objednaná už som, ale včera ma chytila poriadna nádcha tak neviem či má zmysel tam chodiť. A tiež neviem čo mu poviem, či na operáciu idem alebo nie... na 90% som rozhodnutá ísť ale tých zvyšných 10% ma straší ako to zvládnem a či to dobre dopadne 😝

achojka
17. jan 2010

Ahojte, idem sa vam pochvalit, predstavte si, ze Misinko je uz uplne bez plienok. Zacal sa pekne pytat cikat aj kakat 😀

alex21
17. jan 2010

Achojka tesime sa s tebou 😉 a ani v noci uz nema plienku.
Eli je bez plienok od septembra ale na noc jej ju este davam aj ked casto krat ju mava suchu. Dokonca ani ked sme cestovali do LV tak som jej ju nedala pekne vydrzala alebo sa vypytala. Uz som skusala aj tak, ze ked mi oznamila cikat tak musela chvilu vydrzat nez sme nasli vhodne miesto lebo teraz v zime je to katastrofa a ona vydrzala. Takze sa tesim. 🙂
Kristinke zelame vsetko najlepsie k meninam 😉
A kazdemu choremu ci uz malemu alebo velkemu skore uzdravenie 😉
PS pre bzuci: to tvoje brusko je mensie ako moje. Stavim krk, ze keby si si odmerala pas tak urcite je mensi ako moj. 😅 Ale zato je chutnucke. 😵

danka.k
17. jan 2010

ahojte..

chorym skore uzdravenie prajeme 😉

achojka tak to je super, misko je sikovny.. plienocky nechava bracekovi alebo sestricke 😉

amadora
17. jan 2010

gratulujeme šikovným bezplienkovým 😵

my sme poobede išli ku svokrovcom na návštevu a cestou domov keď sme išli ku autu som sa šmykla na ľade a spadla som, aj s Majkom na rukách 😒 našťastie on padol viac menej na mňa a vyzerá že sa mu nič nestalo, ale chudiatko sa riadne naplašil. no a ja som padla tak že mi nohu skrútlo pod seba, vyzeralo to teda poriadne blbo, som si myslela že ju mám aspoň na 2x zlomenú 😝 obišlo sa to "len" s vyvrtnutým kolenom a členkom. doma som si na to púšťala studenú sprchu (to bola bolesť!) a muž mi to natrel fastum gelom a obviazal, tak som riadna kalika ešte aj s tou mojou nádchou 😅 😀

horšie je že zajtra nám tato ide do Talianska tak dúfam že budem schopná dáko fungovať 😒

a na zajtrajšiu kontrolu na krčnom môžem zabudnúť ☹

tami712
17. jan 2010

ahojte 🙂
achojka tak super !!! aj Ema je už cez deň bez plienky, ale samozrejme v noci by sme bez plienky boli stratení, ráno má straaaaašne počúranú plienku 😒 😝

chcem vás poprosiť, či niekto nemá cestu do Tesca, keď sme boli v Lipt.Jáne na dovolenke, tak som zaváhala nekúpila toto pre Emu a teraz ma to mrzí:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6823618

ak by ste to náhodou videli, tak mi prosím dajte vedieť, mali to v tých výpredajových hračkách a stálo to 11€
ďakujem 😉 😉

tami712
17. jan 2010

ami tak to je smola, dúfam že budeš OK 😉 a nejako to zvládnete aj bez tatka 😒

bejca
autor
17. jan 2010

ahojte 😵

prstek stale boli ☹ ma hopekne česnutý chuda moje male ☹ ale snad uz zajtra bude lepsie 😅 dakujeme za pusinky 😵 jamenzes stale nemam ...kazal 5 dni brat tabletky to je dodnes ..vraj potom sa dostavi menzes...tak uvidim ale aj tak mu zajtra zavolam 😉

Ami urcite na tu operaciu chod bude ti potom lepsie 😉 aposielame fukacky aj tebe na boliestku 😉

Alex, Achojka mate sikulky deticky 😵

Tami aj Emka je sikulka 🙂 a tie riadiky som ani len nevidela u nas .... vobec mi to nic nehovori ale ak zbadam dam vediet 😉

dnes som ako ovalena ...idem ja hajat dobru nocku vam vsetkym 😵

smatulka
17. jan 2010

ahojte 🙂

blahozelame sikovnym bezplienkovym, misko este stale plienku ma - kakat sa pyta uz asi dva mesiace, ale cikat nie a nie, aj ked vie, ze sa cika na nocnik, ale myslim si, ze to uz coskoro pride a bude tiez bez plienky

ami, zelam ti skore uzdravenie, pred 2 tyzdnami sa mi stalo to iste, niesla som misinka na rukach a tiez som sa smykla na lade, spadla som na lavu ruku a misko na mna, on sa smial a stale opakoval - este bum maminta, mna zacala ruka a cely chrbat boliet az o tri dni, ale po par dnoch to preslo, takze som mala velke stastie, a teraz, ked ideme okolo toho miesta, kde som spadla, tak stale pocuvam "maminta bum" 🙂

misko bol od vcera do dnes so svojim tatom, tak som sa 1x od jeho narodenia konecne vyspala 🙂 super pocit, sice cez den som si neoddychla, lebo som sa musela ucit, ale ta noc bola super, nikto ma rano nebudil, mohla som si polezat, no pohodicka 😉

achojka
17. jan 2010

Alex21: Na noc mu davam este plienku preistotu, ale on sa v noci zobudi a pyta sa cikat. A ked nie v noci, tak rano ma zobudi, ze chce ist cikat na nocnik.

amadora
18. jan 2010

Dobré ránko!

Tak môj drahý tatinko dobre liečil nôžku včera, dnes v pohode chodím 😵 Síce ešte cítim členok aj koleno keď s nimi pohýbem, ale dá sa to vydržať a hlavné že môžem na nohu stúpiť kľudne 🙂

Na kontrolu nakoniec nejdem, z nosa mi tečie ako z pokazeného vodovodu 😒 Horšie že ja hneď premýšľam či to nie je znamenie že na operáciu nemám ísť keď mi stále príde dačo do toho aby som šla na kontrolu 😅 😀

Beji držím palce aby mrcha neprišla a predsa len tam bol malinký drobček 😉 😵

Smatulka tak to je fajn že Miško sa na tom ešte zabavil 😀

Kočky a napíšte ako a či ste dieťatko nejako učili pýtať sa a byť bez plienky 😅 Majko sa nevykakal na nočník ani nepamätám a cikať na nočník ciká keď ho posadím ale sám tam nepôjde 😒

mm1
18. jan 2010

Ahojte babule som tu.... krv sme zvádli ale so strááááááááááášnym revom......
idem si vás na rýchlo prečítať. od zajtra tu nebudem....

amadora
18. jan 2010

Megi posielame Natali cmuk na boliestku 😉

mm1
18. jan 2010

Kým som dopísala príspevok tak ma MK vyhodil.... vďaka

písala som Vám reakcie...

Bei, dúfam, že mršina nedorazí, a onedlho bude krásne svietiť tt

Ami, ty dávaj na seba pozor, ešte že to dopadlo len modrinami..... a našťastie Majuško je celý a ďakujeme za cmuk

Tami, tieto riadiky som nevidela ani v jednom z troch tesciek, ktoré som za víkend navštívila, lebo som hľadala tie akciové pampersky a bola pozerať Natali tie kuchynky... a toto by som si všimla určite, si si istá, že to bolo v Tescu?????

Som rada, že Vikimu tá operácia dopadla dobre a dúfam, že to nebudete musieť drátikovať.....

A gratulujem k neplienkovým drobčekom.... my sme tak 50/50 s plienkami.......

a skoré uzdravenie všetkým chorým malkáčom aj veľkáčom... 🙂

A ďakujem Vám strašne krásne, že na nás myslíte, budeme to potrebovať. ach nech je už piatok..... ☹

tami712
18. jan 2010

ahojte 🙂
megi áno určite to bolo v Tescu, ja som to videla keď sme boli na dovolenke v Lipt.Jáne a myslela som že to budú mať aj v BB a tam to vôbec nemali ☹
a chúďa Natálka, to je strašné keď musia takto trápiť detičky...

a už som písala aj na FB, že Viktor dopadol super, noha sa nemusí drôtovať, už mu to dosádrovali a budúci týždeň v piatok mu dajú dole sádru 😵 😵

mm1
18. jan 2010

Tami tak super....aspoň jedna pozitívna správa.... ja na FB nechodím.......

amadora
18. jan 2010

Megi ďakujem ti 🙂

No dobrá správa, vyzerá že nádcha mi prechádza, včera som bola ako ten chlapík z reklamy na otrivin či ktorý to je sprej (čo má všade vreckovky 😅) a dnes som už nesmrkala aj 3 hodiny hádam 😀

Noha bolí ako som si ju ponamáhala, tak oddychujem kým Majko spinká.

A tatko nám už išiel znovu do sveta ☹ Vykladá v Taliansku, domov príde koncom týždňa alebo až budúci ☹

Inak naši blbý susedia sa zabávali tak že hádzali petardy rovno k nášmu plotu mne pod okná 😠 Som vybehla von a poslala som ich do p... sa hrať ako malé deti, ale sa dekovali do domu bez slova 😀

mm1
18. jan 2010

Ami posielam ti IP.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre