Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
11. jan 2010

zlatko nepoviem keby mala niečo iné, ale toto je fakt taká vec že sa to ľahko prehliadne! veď palec je bežne zohnutý a keď ešte dieťa behá, bežne má niečo v rukách a podobne, tak ako si to môžeš všimnúť že ho nevystrie? nič si nevyčítaj prosím ťa!!! a keby si si to všimla skôr tak čo? tak či tak by sa to muselo riešiť tak ako teraz a teraz je už aspoň veľká a rozumná a bude to ľahšie znášať, neboj 🙂

mm1
11. jan 2010

no hej, lenže kým bola menšia možno sa to dalo riešiť len nejakou rehabkou, teraz sa bojím, že keď tie kostičky a šľachy dorástli, tak to bude musieť byť operované......
ach jááááj. keď bola miminko tak sme cvičili nožičku, tiež mala pršteky tak dovnútra ale na to prišli v porodke a za 1 1/2 mesiaca cvičenia doma bol pokoj.... hmmmm, ale teraz si len tak hocičo nedá.... ☹

amadora
11. jan 2010

keď ide už o to, má predsa aj detskú pediatričku, nie? vy nie ste odborníci, keď tak si to mala všimnúť ona! tak si nedávaj hlavne nič za vinu a netráp sa dopredu, uvidíš čo ti povedia. možno sa bojíš dopredu a nič to nebude.

mm1
11. jan 2010

práveže my sme menili lekára, lebo ten pred tým, bol strašný kretén a musela som ho na všetko ja upozorňovať, a teraz máme strašne zlatú pani doktorku, ale tým, že ťuk ťuk nie sme chorí, ešte sme u nej neboli, len tam od leta máme kartičku a máme prísť až na preventívku v II. rokoch....
ale teraz som s nou volala, že mám prísť pre papier, tak pôjdem tam cez obed.... a zajtra by som s nou išla na ortopediu, nech som si na istom, lebo táto neistota, je strašná.

amadora
11. jan 2010

hlavne kľud, nie je to nič hrozné, uvidíš 🙂 navyše detské telíčko je úžasne ohybné a schopné regenerácie, tak jej určite pomôžu aj nejakým obyčajným cvičením alebo tak 😉

ja som práve doprezliekala periny - neznášam to! môžem zase prskať pol hodinu ako také mača, fuj 😝 pripadám si ako indián Orlie pierko 😀

mm1
11. jan 2010

že Orlie pierko, ale tá rozprávka sa mi páči.... 🙂
No volala som jej, tak mám si prísť pre výmenný lístok....a zajtra by som s nou isla....

a ozik, som ostrihaná nakrátko.... síce som to tak nechcela, ale kaderníčka sa vyšantila... povedala, že ako ma pozná, prídem zasa až o 1/2 roka tak to cvakla..... 🙂

amadora
11. jan 2010

Megi tak chceme foto 😉

Mňa ide poraziť, sa mi rozpadli okuliare a nedarí sa mi ich zalepiť. Mám celé prsty od sekundového lepidla a Majko sa mi tu jeduje že mu nedovolím hrať sa so šroubovákmi 🙄 Ak tu budem mať 100 chýb tak za to že som slepá ako ropucha 😀

mm1
11. jan 2010

tento istý problém som mala i ja. že len jedny okuliare a bez nich slepá ako slepúch.... tak som si pod stromček dala ešte jedny... a teraz som kľudnejšia.....

foto hodím, až keď sa odfotím s Natali...

a teším sa na sobotu. Ideme s kamoškami na super akciu....100 rokov som ich nevidela, dámska jazda - Oldies Party

mm1
11. jan 2010

ODKAZ PRE DANKU 🙂

DANKA, UTERAČIK KOMPLET DOKONČENY, ZAJTRA POSIELAM AJ S INŠTRUKCIAMI!!!!!! 🙂🙂

spapulka
11. jan 2010

caute 😉

beji, tak sa daj rychlo doporiadku, ked meska mrcha a test negat, urcite v tom bude nejaky hacik...mozno nejake hormony zblbli...

mm1, teda, normalne si ma nakopla, skontrolovat vsetky prsteky Dianke, ale neviem si predstavit, ze by som si to na rukach nevsimla, vsak ich beriem do ust, umyvam, hrame sa spolu.... nie je mozne, ze sa nieco stalo? ze to nemala od narodenia? ortoped to vyriesi urcite, ale neobvinuj sa, mozno si to zbadala prave vcas, kto vie?....

danka, sorry, ale ja som si precitala, ze chystas nejaku oslavu, ale nenasla som aku a k comu? tak gratulujem, vsetko najlepsie!!! 😉

amadora
11. jan 2010

Megi mňa najviac štve že tie okuliare mám 2 roky a už rok stále dáky problém s nimi 🙄 No už som bola objednaná na jeseň ku očnej ale v ten deň keď som mala ísť mi do toho niečo prišlo a teraz toto. Som jej hneď volala a že voľný termín má na 10.2. 😕 😠
Tak si v sobotu uži 🙂

mm1
11. jan 2010

tak písala som si s kamoškami a jedna mi napísala, že mali ten istý problém ako my, a museli ísť na operáciu s tým 😢 😢 😢
tak uvidím, ale už teraz sa bojím........ 😔

tak tie okuliare by si mala reklamovať..... ja mám super optika, on mi vždy zoberie okuliare do reparácie, a vyzerajú ako nové.....

spapulka, vidíš, ani my sme si to nikto nevšimli a to okolo nej je 5 dospelých ľudí..... ono ti to ani nepríde, ona s tými prštekmi bežne funguje.......

jaj baby je mi do plaču z toho ☹

amadora
11. jan 2010

Megi keby som mala bloček od nich 😅 No môj optik je žiaľ iba tatko, inak by sa mi už dávno rozsypali nebyť jeho 😒
A nezúfaj si, počkaj a uvidíš čo ti zajtra povedia, zbytočne sa trápiš dopredu ☹

mm1
11. jan 2010

ja viem Ami, len ma to veľmi trápi.....

amadora
11. jan 2010

ja ti verím ☹ len nechcem aby si bola smutná... veď ešte nič nie je isté, nevieš čo to má. snáď to nebude nič vážne a možno operáciu vôbec nebude treba

mm1
11. jan 2010

Ami ďakujem.... idem k tej pediatričke, potom sa ozvem.....

mm1
11. jan 2010

Tak v piatok ideme na ortopediu, dohodla som si to telefonicky.... ☹

amadora
11. jan 2010

až v piatok? no moje... to bude asi blbé čakanie 😒 a doki ti nič nehovorila na to čo by to mohlo byť alebo čo s tým a tak?

mm1
11. jan 2010

no veď práve, ale detská ortopedia je v piatok ☹
Doki vravela, že sa to stáva a že niekedy pomôže rehabilitácia a inokedy musí byť operačný zákrok 😢
musí to posúdiť ortoped.....
ale že väčšinou sa to stane pri narodení,,,, a na to by mali prísť rehabilitační v porodnici.... A nám vtedy prišli len na nožičku a tu sme rehabilitovali a napravilo sa to.... možno, keby sme vedeli i o ručičke, tak to dnes nemuselo byť..... ☹ 😠 😢 😔 😕
ani ta rehabilitačna sestra vtedy ručky nepozerala.

amadora
11. jan 2010

megi vidíš, ale operácia sa nerobí vždy a možno vám rehabilitácia pomôže! a ak by náhodou nie, tak to určite nebude žiadna zložitá operácia a Natali ani nebude vedieť že niečo také absolvovala

danka.k
11. jan 2010

mm supeeeer tesim sa 😉 😉

a dufam ze vam pomoze rehabilitacia a nebudete musiet na operaciu...

my sme dnes boli na ocnom, konecne sa dal maly poriadne vysetrit, ale ma navyse dioptrie, ale ze deti v jeho rokoch to tak mavaju ale ak to tak bude mat aj v troch rokoch tak budeme musiet nasadit okuliare ☹

a spapulka, megie dakujeme 😉

bzucinka2
11. jan 2010

ahojte, meggie, nesmut, snad sa to nejakymi cviceniami napravi a nebude potrebna operacia a ak aj nahodou ano, tak radsejteraz, kym je malicka, lahsie sa nauci narabat pekne s palcekom ako by sa jej malo zafixovat zle chytanie alebo tak, nebojkaj sa ona to zvladne, nase deticky su sikulky, nesmut a vydrz, drzime palceky ☹
danka, vsetko naj tebe? 😨

amadora
11. jan 2010

baby s maminou to nevyzerá dobre ☹ ☹ ☹

danka.k
11. jan 2010

amadora co je zistili?

tami712
11. jan 2010

ami čo sa stalo 😕 😔

amadora
11. jan 2010

Poslala mi fotku ako vyzerá, plačem už dve hodiny... má čierne nohy, vodavé pľuzgiere, no hrôza... akoby mala gangrénu alebo čo ☹ ☹ ☹

amadora
11. jan 2010

chvala bohu že je internet a môže sa človek odreagovať lebo by som sa asi zbláznila...

danka.k
11. jan 2010

a co jej na to davaju?? var bude v poriadku coskoro

amadora
11. jan 2010

infúzie a maste ale nezaberajú... nevedia čo to je

danka.k
11. jan 2010

a nechu ju previezt niekam inam?? do BA napr?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre