Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

mm1
2. feb 2010

Ami posielam časť mojej energii tebe, časť bejke a ešte tomu, kto po tom túži.....

amadora
2. feb 2010

muž mi posielal fotku nehody, že v Prahe nejaký kamionista tankoval na benzínke pred ním a že odišiel, môj muž si natankoval, zaplatil a o 16km už bol chlap s kamiónom v jarku prevrátený a v strome 😒 že hrozné cesty v Čechách

mm1
2. feb 2010

no teda.... ☹

dobre babulky padám domov.... tak zajtra papa..... 🙂

amadora
2. feb 2010

Megi ďakujem, potom dám vedieť či pomohla 😉 😀

mimkao
2. feb 2010

Ahojte. 🙂

Moniq, držím palce. A na 4 deň po vynechaní by ti už mal ukázať skoro každý test. Ale možno bol vadný. Tak skús o dva dni ďalší a už bude pozitívny... 🙂 🙂

monique02
2. feb 2010

moniq aj my drzime silno palce 😉 velmi ti to zelam

amadora
2. feb 2010

Mimkao a ty ako, ako sa držíte s babuliatkom? 🙂

A Moni súhlasím s Mimkao, to by ti už test mal ukázať.

jerry
2. feb 2010

čaute kočky, pozdravujem vás len tak na skok. zatiaľ žijeme aj my aj svokra, začali sme 4-tý týždeň spolužitia. Prekonali sme črevnú chrípku, už sme ok. chodíme sa sánkovať, lepšie povedané Tinka sa vezie a ja ťahám 🙄

Kamoška má dvojtýždňovú Mišku tak máme novú "zábavku". je nádherná.
Tak sa držte a tehuľkám gratulujem.

danka.k
2. feb 2010

jerry mate super sankovacku 😀 😀

ami mi ak chceme ist niekam von tak sa obliekame minimalne hodinu aj to s revom, a ked ideme k nasim tak sa obliekame dve hodiny.. on odtial domov nechce tak sa obliekat nebude.. v nedelu ked sme tam boli tak sme nemohli ist ani vonku , lebo si myslel ze ked ho obleciem tak pojdeme domov 😀

bzucinka2
2. feb 2010

baby ako by ste pisali o alexkovi, ako rad a bez problemov sa obliekal, tak je to teraz trapenie, stale musim nieco vymyslat a v podstate ho vydierat, aby sa obliekol, dnes som napriklad musela normalne odist, von z bytu, ze odchadzam a az potom zacal ockovi plakat ze mami a potom sa uz obliekol v pohode, ale tiez uz zacinam mat toho plne zuby, neustale s nim bojovat, nehovoriac o tom, ked nie je ako chce on, nastastie smer prechadzky nemeni 😉 ale tak vravim si, ze je to obdobie vzdoru, jedlo nastastie na zem nehadze, ale ked sa hneva, tak si lahne na chrbatik, vonku necirkusuje zatial 😔

amadora
2. feb 2010

Danka to dôverne poznám, my chodíme z návštev domov vždy s hanbou, aj naposledy keď sme išli do Vanesky som ho obliekala pol hodinu, spotená som bola ako myš, on spravil zo seba handrovú bábiku, ovesil sa mi a bác o zem a obliekaj ho, vrešťal, kopal, no proste parádne som sa cítila 🙄 To hovorím vždy že viac niekam nejdeme a sedíme len doma 😀

bzucinka2
2. feb 2010

a dnes sme zvladli tiez ockovanie v pohode, tam sa aj bez problemov obliekol, on sa na tu dokinu tak tesi ked k nej ideme, ze sa az cudujem 😅

amadora
2. feb 2010

Bzuci u nás to odchádzanie bez neho nefunguje 😠 Jemu je to jedno, mama choď si 😀 A super že ste očkovanie zvládli, Alexkovi cmuk na bobo 🙂

danka.k
2. feb 2010

ami presne nefunguje to este mi aj zakyva ved si chod ked chces 😀 😀 😀

bzucinka2
2. feb 2010

ale zas dnes u kamosky dostal aj po zadku, on sice chcel ist ale nie sa obliekat 😠

danka.k
2. feb 2010

bzuci ved on by vonku zistil ze sa ma obliect 😀 😀

spapulka
2. feb 2010

caute 😉

a co to nevidim, mimkao tehotna!!! 😲 blahozelam!!!!! aj my cakame drobca v auguste...a ako sa mate velka rodinka?

my sme dnes boli u lekara, Dianka kasle, sopli o dusu...ale okrem homeopatik, nam nic ine neodporucala...uz sa aj mne upchava nos, tak to bude zaujimave...

monique, drzime palcaky, do domceka sa vas vela pomesti 😀

bejca
autor
2. feb 2010

Tami velmi pekne dakujem za pochvalu 😀 ale teda dalo mi to zabrat 😀 😉 ani by ste nechceli vediet priebeh nez sa to podarilo ..ale myslim ze zabrala fotka Vikinky na FB tak som mu stale ukazovala akokrasne sa smeje a aha takto sa usmieva a pod..no a isli sme na to 😉 😀 si velmi sikovna a trpezliva velmi pekne dakujem 🙂 neboj Viktor bude mat nohu oki 😵 drzime palceky 🙂

Ciarka nesmies tolko upratovat a budes mat energie aj za 5 😉 😀 srandujem 😉

Spapulka ono aninie energiu ze mame ale akosi by sme asi vacsina radi nadviazali matersku 😉 a jateda hlavne koli veku 😔 😅 😀 😀

Megi rozdel tu tehu energiu rovnym dielom 😀 a ako citam dalej aj si rozdelila 😉 dakujeeeeeem 😵 snad pomoze 🙂

Ami aj my sa denne obliekame a obuvame k NUNUNE 😀 / Julinke 😉 / co uz s tymi nasimi chlapmi 😉 a muz teda prihodu nic moc 😒 co sa stalo tomu nevie ??? ..

Jerry tiez to mate vesele ...drzte sa 😵 posielame pusinky 🙂

Danka tak co uz s tym vasim Rastikom jednoducho ta pozna 😀 😀

Bzuci 😀 no tak vidis musis vzdy odist 😉 len ci po kazde bude doma tatino 😅 😕 😉 ale myslim ze ako citam tak vsetky deti mame podobne v tomto 🙂 posielame pusinky na bolacko 😵

bejca
autor
2. feb 2010

Spapulka posielame pusinky aby ste boli co najskor fit 😵

bejca
autor
2. feb 2010

my sme na tom tak ze mna boli stale brucho 🙄 a Petko stale kaka redsie ale teda uz nie uplne srajdu ..a vecer chuda taaaaaaaaaaaaaaaaak mrkotal ze chce mliecko 😅 😔 no dostal cajik ☹ nech uz je oki a mozem mu dat vselico ☹

amadora
2. feb 2010

No ja som už nasadila ťažké zbrane, vytiahla som varechu 😀 😀 😀 Ale hodil rýchlo spiatočku 😀 😀 😀 Musím nájsť niečo čo na neho zaberá lebo skončím na nejakým antidepresívach pri ňom takto 😀 😀 😀

Spapulka, neviem či poznáš homeo sprej do nosa Euphorbium compositum 🙂 Nedám dopustiť! Vyskúšaj ak budeš potrebovať ale držím palce nech nemusíš a choroba ťa obíde 🙂 A Dianke rýchle vyzdravenie 😵

Beji neviem či sa mu niečo stalo alebo nie, dúfam že nie 😒

mm1
3. feb 2010

Dobré ránko babulky... včera bol asi nejaký splín... Natálka bola tak protivná, že som normálka nechápala... nudila sa, nevedela čo so sebou, všetko len rozhadzovala a nič si nechcela upratať... mravčala ani nevedela za čo, válala sa po zemi... no jedným slovom des....
aj to kúta som ju dala... a čo myslíte? 1,5 min. tam vydržala!!!!! takže drobci majú asi skvelé obdobie....!
a s obliekaním... hlásim sa do klubu..... to je horor....

monique02
3. feb 2010

caute maminky 🙂 s obliekanim sme na tom rovnako, musim vydierat niekedy az za dvere odist aby sa obliekla 😅 bejci snad vam to uz prejde, napadlo ma, kamoska ked mali hnacky tak mala tiez stale prosila mliecko tak kupili bezlaktozove, to moze, neviem ci este vyrabaju nutrilon bol bezlaktozovy a kamoska mi vravela tusim to france au lait ze kupili,aj nam doki kazala pri hnackach ten bezlaktozovy, opytaj sa v lekarni 😉

amadora
3. feb 2010

Dobré ráno, no úžasne sa začal deň, orange má nejaký výpadok a som bez siete. Môj drahý sa môže niekde aj zblázniť čo je s nami, dúfam že sa mu nič nestane ☹ Poraziť ma ide!

bejca
autor
3. feb 2010

ahote

ja som mala vecer teplotu zvysenu ....a aj bruchoma pobolievalo a rano uz znovu hnackujem ...☹ musim ist asi na vyter ..ale ze nam neda ziadne tabletky alebo co ... ja neviem ci na hnacku neexistuju ziadne poriadne tabletky ..kedysi bolo cierne uhli a uspech zaruceny .....

Megi my mame doma to iste ....

Monika dakujem skusim pozret 🙂

Ami no teda radost to teda potesi 😠

amadora
3. feb 2010

Beji ak máš doma hocijaké UM tak mu ho urob do ryžového vývaru a nemusíš nič iné kupovať. A dobré tabletky na hnačku sú EndiEx

mm1
3. feb 2010

presne tak Beji, to som chcela napísať, uvarte si obaja ryžový odvar....... a čierne uhlie ešte existuje....

aj ja mam vypadnutý tlf... ale vraj len niektoré čísla sú vypadnuté tak neviem....

a beji skúste čučoriedkový kompot...

bejca
autor
3. feb 2010

my mamecucoriedky vlastne ---pETKO TO VOBEC NECHCE ze fuj ...a ja som ich jedla a aj pila tu stavu ....

a dakujem vam 😵

bejca
autor
3. feb 2010

este ze mam O2 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre