Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
14. feb 2010

ahojte, ja som doma a Majko v nemocnici 😢 mám pocit že mi srdce trhajú na márne kúsky. v bezvedomí mi nebol a keď prišla záchranka už aj celkom vnímal, ale odviezli ho do Žiaru a že si ho tam nechajú min. 3 dni na pozorovaní ale keďže som tehu nemôžem pri ňom ostať. spravili tam zo mňa najhoršiu matku na svete že na neho nedávam pozor. a začínam sa tak cítiť tiež... a to mám mať druhé dieťa? začínam na tú malú fazuľku cítiť zlosť a hnusím sa sama sebe

alex21
14. feb 2010

ami a preco ako tehotna nemozes byt pri majkovy. Tomu nejak nerozumiem 😅

alex21
14. feb 2010

Majkovi 😨 Hamba mi 😔

bejca
autor
14. feb 2010

ahojte 😵

v prvom rade sa vam idem trosku pochvalit 😉 Petko cely tyzden kaka len do serblika 😉a cika tiez ked je doma lebo ho nechavam len v pancuskach 🙂 a ked ideme von tak jasne ze ma plienku 😉 tak sa z neho hrozne tesim 😵

oslava dopadla hadam fajn 😵 tortu vsetci chvalili 😵 aj na pohlad aj na chut 😉 tak som rada ze snaha vysla 😉😀

co sa spanku tyka tak sa nam to dost " zhorsilo " spat ide okolo 13 tej a vecer okolo 22hej ........ak to pojde takto dalej tak bud zrusim poobedny spanok a ak nepomoze tak nebudem stihat chodit sem lebo uz aj teraz ledva pozeram 😝 😅

no a idem si vas precitat 😵

bejca
autor
14. feb 2010

Ami boze co sa stlao ?? a preco si na seba taka zla ?? ved to neni tak ako pises .... ty si super maminka a krce moze dostat hocikedy hociktore babatko ☹ posielame pusinky a nech uz je MAjko rychlo domenka 😵

bejca
autor
14. feb 2010

Bzucinka krasna torticka , aj detska izbicka a nadherne fotky aj valentinky 😵 naaadhera 😵

Ave gratulujem k tehu a krasny Valentin teda 😵

Alex to ma mrzi ze vas ta choroba tak drzi ☹ aj u nas to tak dlho trvalo 😝 posielame pusinky nech ste rychlo fit 😵

bejca
autor
14. feb 2010

Tami dakujem za pochvalu 😵 a tesim na fotecky 😵 co sa Emky tyka neverim ze sa nechcela fotit 😉 ona je nadherny model 🙂

Kacenka aj vam vela lasky pohody a spokojnosti a Jurkovi letia pusinky ku krasnym dvom rockom 😵 jaaaaaaaaaaaaaaj za par dni som sa pred 2 rokmi s vami stretla 😵

Mimkao ja som ziadne take plienky nepouzivala takze neporadim 😅 😉

Monika drzim palce na toho chlapca 😵

Bzucinka super ze ste si tak super uzili oslavu 😵

Asdri neboj ak by si zostala tehu tak ani by ta nenapadlo rozmyslat ze by si sa Vany venovala menej 😉 skor to druhe miminko si myslim sa viac priuci od vas dvoch l😵 a bola by si uzasna maminka viac deti lebo si sikovna co vsetko uz si Vany naucila 😵

Skolara ako dopadla oslava ?? dufam ze ste si to super uzili a cakam na fotecky 😵

nicky77
14. feb 2010

ami - nerob si výčitky. To sa vážne môže stať každému. A k tomu ako na Teba v nemocnici pozerali - z toho si nič nerob. Naše zdravotníctvo má véééľmi ďaleko od vľúdneho a súcitného prístupu k pacientom. Sama som si toho teraz užila. Česť výnimkám, samozrejme.

alex21
14. feb 2010

beji a vy uz ste v poriadku.
A tesime sa ze oslava dopadla super. Petko este raz vsetko najlepsie k narodeninam.
Samozrejme aj ostatnym. 😉

bejca
autor
14. feb 2010

Nicky uuuuuuuuuuuuplna pravda 😠 ajked je to smutne ale je to tak 😝

Alex hej my uz klop klop lepise 😵 a dakujem za Petka ale on ma dva rocky az 18 teho 😉 cmuk 🙂

a zabudla sooooooooooooom 😀 Petko ma hore pravu stolicku uz kuuuuuuuuuustik von a dole uz uz bude tiez 😵

bejca
autor
14. feb 2010

idem uz hajat kocky 😉 dobruuuuuuuuuuuuu 😵

amadora
14. feb 2010

povedali mi že tam majú rotavírusové hnačky na oddelení a že by bolo veľmi nebezpečné keby tam ostanem ☹ zajtra sa mamina skúsi opýtať či nemôže ísť ona k nemu alebo Majkova krstná a ak nie tak pôjdem ja, či mi to dovolia alebo nie, alebo ho zoberiem domov, samého ho tam nenechám. cítim sa hrozne, sama v prázdnom dome, pozerám na Majkove hračky... 😢 😔

jankapardon
14. feb 2010

moja drž sa!!!

jankapardon
14. feb 2010

my od dnes hnačkujeme a aj zvraciame, tiež netuším že z čoho, lebo sme doma zavretý už týždeň, čo sme chorý...a mal Majko aj hnačku ? či len teplotu? som si nejako neprečítala pozorne...

monique02
15. feb 2010

ami drzte sa a myslim ze mozu ist aj s stari rodicia s dietatom do nemocky 😉

nicky77
15. feb 2010

Bože, koľko tu máme maródov. Dúfam, že tí moji čertíci neochorejú. Teraz mám doktorov plné zuby a od budúceho týždňa musím začať zase chodiť k zubárovi. Musím si dať spraviť zuby kým pôjdem do roboty.

bzucinka2
15. feb 2010

dobre ranko 😉
ami neobvinuj sa, si super maminka a nech ta ani nenapada zlostit sa na fazulku, tak ta za to ozaj nemoze a ni nikto iny 😒 dobre vies ako to bolo, tak by som sa mala citit vinna aj ja, ale vravim ti, mne do 38 nekazali davat ani lieky, nie to este zabaly 😒 nic zle si neurobila, vsetko si robila tak ako si mala, nechcem viac pocut take skarede slova na seba alebo fazulku, jasne? 🙄 Viem, ze sa urcite citis zle, ale neboj sa Majko to zvladne a o par dni je doma 😔
janka, alex, skore uzdravenie prajeme 😉
vsetkym pekny den 😉

mm1
15. feb 2010

Dobré ránko....

Aminka myslíme na Vás... a neobviňuj sa... fazuľka v brušku za to nemôže.... a vlastne ani ty nie. Ja som mala febrilné krče tiež keď som mala dva roky.... a mamina vravela, že to prišlo z ničoho nič... a vtedy jej lekári povedali, že nepomohla by mi nijako.......ani zábalmi nie, ani ničím iným.....

nebojkaj bude dobre, uvidíš.. viem, že je to pre teba teraz veľmi veľmi ťažké, ale naše detičky sú hrdinovia a zvládnu všetko lepšie, ako my dospelí... uvidíš, za pár dní je Majuško doma......
joj cmukám ťa a objímam na diaľku aj Majuška.... 😉

držkajte sa.... 😔 😔 😨 ☹ 😒 😖

všetkým marodom skoré uzdravenie...... je veľmi zlé keď sú tí naši chrústici chorí a my im nevieme pomôcť...

naše novinky: štichy sú vonku plač bol na celé kramáre, ale za 15 min, od vybratia už bolo fajn... tak mi jej bolo ľúto, mojuškala som ju... ale myslím, že na dlho budeme mať z doktorov traumu ☹

bzucinka2
15. feb 2010

meggie, chudatko male ale hlavne ze su uz vonku a prsteky budu vsetky ok 😉 posielame cmuk na bolacku 😉

mm1
15. feb 2010

Bzuči, to my želáme a veľkú pusku posielame dnes Alexíkovi... dnes je jeho veeeeeeeľky deň a dnes je jediný oslávenec... 🙂

myslím na Ami, neozvala sa mi, poslala som jej aj sms. nevieš, čo je nové????? ☹

nicky77
15. feb 2010

Jééj naozaj! Všetko najlepšie dnešnému oslávencovi!!!!!!!!!! Hlavne veľa zdravíčka. 😉

spapulka
15. feb 2010

Ami, nebojaj, vsetko bude dobre, len sa na Majka trosku pozru a coskoro bude domka pri tebe...teraz si trosku viac citliva a tazsie to znasas, ale take veci sa stavaju...drzkajte sa!

vsetkym marodom, zelame skore uzdravenie 😉 a na bibinka posielame pusinky 😵

spapulka
15. feb 2010

A Alexikovi zelame aj my vseeetko najlepsie!!!!!!!! 😵 😵 😵

bzucinka2
15. feb 2010

dakujem vam babenky velmi pekne, vsetky odkazy odovzdam alexovi ked pride z plavania 🙂
meggie, ami by mala byt teraz pri Majkovi asi, spominala, ze pojde za nim, inak zatial nic nove neviem 😒

mm1
15. feb 2010

do kelu, ja som to mala tiež v dvoch rokoch. ono je to strašne nebezpečne a hlavne pride to z nicoho nic... a nic tomu nepomoze.... ☹

nicky77
15. feb 2010

mm1, ja som to mala v šiestich. Kôly tomu ma potom 3 roky liečili na epilepsiu.

nicky77
15. feb 2010

Vypadlo mi v v slove kvôly. 😀

mm1
15. feb 2010

no a ja som mala potom šelest na srdci a naordinovali mi vtedy PNC a ja som bola na neho alergická od narodenia... ☹

mm1
15. feb 2010

No ale v prvom rade musíme veriť babulky, že Majuško bude v poriadku so žiadnymi následkami....

Majuško myslíme na teba... 😒

skolara
15. feb 2010

ami no teda to ste nas nepotesili. nech je majko cim skor fit. On teplotoval po Alexikovi? A pri akej teplote dostal febr. krc?
A iba teploty mal ci je chory?
Nasa oslava dopadla super. deti sa vysalili a rodicia tiez 😀
Torta sa zjedla 😉
Pridam fotky len ich zmensim
Alexovi vsetko naj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre