Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

mm1
15. feb 2010

písala mi AMi... citujem : Ahoj moja, včera Majkovi z ničoho nič vystúpila teplota a dostal triašku. Neviem, či to boli kŕče, alebo nie, ale bol pri vedomí, našťastie aj dýchal. Zobrali ho do nemocnice a mňa poslalli domov kôli tehu. Ale som dnes prišla za ním na vlastné riziko, tak som spokojnejšia. Aj keď pobyt v nemocnici dá zabrať. Boli sme na neurologii a ešte pôjdeme na očné. Malý by už buval ale v tomto hluku nejako nevie zaspať. pozdravuj kočky......

mm1
15. feb 2010

pokračovanie:
mne povedali že to febrilné neboli ale má to v karte uvedené ako kŕče, tak neviem. Už buvinká. to budú zajtra smutné narodeniny... ☹ ☹ ☹

ciarka
15. feb 2010

Bzucinka- Alexikovi k jeho velkemu dnicku zelame len to najlepsie na svete, aby bol zdravy a stastny!

Ami. je mi luto Majka,aj teba.Vobec sa nemas zaco obvinovat, ty si neurobila nic zle.A fazulka za nic nemoze!

Bejci- super ze torty mali uspech, ze ste si to uzili. A ze uz aj zubak je vonku.A gratulujeme ku kakaniu v nocniku.

Skolara- super,ze ste si aj vy uzili oslavu.

Alex- kedy vas tie choroby opustia?Zelame vam nech ste rychlo fit!!!!Aj ty aj Eliska.

My sme boli v sobotu na plese,bolo super,len by som bola este dlhsie, len ostatnym sa akosi chcelo spat.ja by som este zila. Vcera sme boli v cukrarni, Sabi si to tam moc uzila, bola s detickami a som bola na nu hrda,lebo vacsinou je taka hambliva,nepriebojna a teraz presny opak ako tornado, stale sa smiala, jasila, nasla si tam kamosa asi 5 rocneho, za nim stale chodila. No som bola z nej stastna.

ciarka
15. feb 2010

A Ami teda zostala s Majkom v nemocnici?Alebo ho iba isla pozriet?

mm1
15. feb 2010

Ami zostala s Majkom v nemocnici na vlastnú žiadosť... zatiaľ nemá posteľ, je v kresle ale je s ním ☹

tami712
15. feb 2010

ahojte,
Ami jasné že sa neobviňuj, ty za nič nemôžeš !!!!! držíme palce, aby ste boli OK a rýchlo vás pustili a
aby ste tam náhodou nechytili ešte aj niečo iné ☹ 😒

Megi tak Natálka to zvládla, chúďa 😕

mm1
15. feb 2010

ahoj Tami, áno, máme to úspešne za sebou... už sa to len musí komplet zahojiť, ale čo sa teším, hýbe aj ohýba to prirodzene, takže nemusíme rehabky...
ako Viky????????

tami712
15. feb 2010

no tak super a ešte musíte ísť aj na kontrolu ?

Viktor akurát teraz išiel s mužom na rehabku a mali ísť aj k Dr. na kontrolu, tak uvidím čo povie 😕 ale ešte nechodí, len občas skúša trochu pristúpiť na nohu. Ale to normálne ako keby sa učill druhýkrát v živote chodiť 😒 😒

mm1
15. feb 2010

chúďa Viky.... ☹ ☹ dúfam, že sa do toho dostane.... najhoršie je, že tým drobčekom to nevieme vysvetliť... že nič sa nestane, keď skúsia.....

nie už nie,.... nemusíme. jedine, keby sa nám niečo nepozdávalo. tak som rada. 😉

mm1
15. feb 2010

🙂 Tami, pozerala som malú... je podarená... a krásna tortička... sama si piekla?????? 🙂

tami712
15. feb 2010

tak super, nech sa teda rýchlo zahojí 😉 🙂

a tortičku piekla moja mamina, na to ja nie som 😵 práve z nej dojedám posledné zvyšky 😀

bzucinka2
15. feb 2010

skolarka, ciarka, dakujeme 🙂
ciarka, tak parada, ze si sa tak super zabavila a este stale chudnes? 😉

danka.k
15. feb 2010

Bzucinka Alexikovi prajeme vsetko najlepsie k narodeninkam 😉 😉 😉 😉 😉 😉

od dnes sme zasa sami, a aby chorobkam nebolo luto Rastik sa k nim pridal, este vcera mu tiekli sople, dnes to ma kdesi upchate, nepomaha ani odsavacka, jemu to von nejde, len mu to vsetko steka a z toho total kasle.. tusim mu ide zub, ale to si len myslim, sice mi dal rano na rychlo skusit tak som tusim citila. uvidime co sa z toho vykluje.
dnes sme boli na neurologii na kontrole, samozrejme pred ambulanciou robil najvacsi bordel, vsade bol vsade krical 😀 a prisli sme ku doktorke dnu a on nepovedal ani pol slova on sa nepohol, doktorka si myslela ze on nedokaze nic... total ignoracia.. zrazu aky hanblivcek 😀 😀 😀 ale nastastie je uz vsetko v poriadku a uz tam nemusime ist
cez vikend sme v dedine pochovavali basu, paradne sme sa zabavili a teraz sa ideme postit

a idem docitat zameskane

danka.k
15. feb 2010

AMI chudatko majko ☹ ☹ ☹ ... dufam ze vas coskoro pustia a bude vsetko v poriadku

ciarka super ze ste sa zabavili.... a tombolu ste vyhrali??

no a kedze sa vsetky vzdy chvalite kolko ste schudli tak ja sa chvalim opacne a podarilo sa mi pribrat 2 kila 😀 😀 zial zastalo to a vysie to zasa nejde ☹ 😀 😀

veva55
15. feb 2010

jujuj, tolko chorych deticiek, prajeme vsetkym skore uzdravenie. ami, nech ste cim skor doma 😉
a blahozelame novym tehulkam 😉
danka, aj ja by som rada take 2 kilecka pribrala, ale pokial som s tym mojim divoskom doma, asi sa nedockam. ale od septembra asi pracujem, takze kilecka pojdu rychlo hore 😀
ozaj baby, ktore ste v januari ziadali o ten zvyseny rodicovsky, uz vam prisiel v tomto mesiaci? lebo mne nie, to rozhodnutie o schvaleni zvyseneho RP mi doslo postou asi pred tyzdnom, tak som dufala, ze uz mi ho aj vyplatia 😒

bejca
autor
15. feb 2010

ahojte 😵

Bzucinka Alexikovi vsetko najlepsie k narodeninkam vela lasky zelame a super kamosa na hranie 😵

Tami nadherne fotecky 😵 Emka je kocka velika 😵 a Viktorovi povedz ze ja som mala zlomenu ruku a velmi dlho mi to trvalo nez som ju " rozchodila " ..ale pojde to 😵 chce to cas 😵

Skolara super ze oslava dopadla super 😵

Megi super ze je vsetko uz za vami a neboj prsteky budu oki 😵 posielame pusinky 😵

Ciarka dakujem ti velmi pekne 😵 jedina si reagovala 😉 a teda super ze si sa tak bavila ale druhy krat si vezmi lepsiu partiu 😉 😵a Sabi musela byt uzasna 🙂

Danka tesim sa s vami ze je vsetko oki a uz nemusite na tie kontroli 😵 a skore uzdravenie zelame 😵

ja idem zehlit 😝 takze asi uz nepridem 😅 takze dobru nocku 😵

mm1
16. feb 2010

Dobré ránko... tak písala mi Ami, že dnes ich púšťajú domov, tak sa neskutočne teší....... a vraj musí dávať pozor na Majuška, lebo teraz bude mať oslabenú imunitu, ale idú domkov......čo je to najhlavnejšie....

a všetko najlepšie Majuško k narodeninám 🙂🙂 🙂 😵

nicky77
16. feb 2010

Dobré ránko! To je super správa! Veď keď má oslabenú imunitu bude mu lepšie doma. V nemocnici by mohol skôr niečo chytiť. A tiež sa pripájame: všetko najlepšie Majko a hlavne vééééľa zdravíčka. Nech sú všetky choroby rýchlo preč. Nech sa z toho rýchlo dostaneš.

mm1
16. feb 2010

a ešte aby sme nezabudli na jedného oslávenca.... TAK AJ ADAMKOVI od AJKY všetko najlepšie k 2 ROCKOM 😵 😵 😵

nicky77
16. feb 2010

Jééj! Tak aj mi prajeme Adamkovi všetko naj naj naj!!!!!!!!!!!!! Aji, ešte mi to zatiaľ neprišlo. Dúfam, že to príde. 😨 Inak si budem musieť marcipán urobiť sama. Mám taký recept, ale neviem ako by som to zvládla. 😀

spapulka
16. feb 2010

ahojte, tak aby sme nezaostavali...Dianka mala v noci cez 39 teplotu, netusim co to je...davala som je 2x panadol, tak je to lepsie, ale nie je ok 😖

Adamkovi a Majkovi zelame vsetko najlepsie!!!! A ako pisete, hlavne vela zdravia, lasky a stastia 😉

bzucinka2
16. feb 2010

dobre ranko 🙂
tak najprv oslavencom Majkovi a Adamkovi vsetko len to najkrajsie zelame, vela zdravicka, stastia a radosti 😉
ami tesime sa, ze uz idete domkov 😉
vevi, mne uz prislo zvysene 😉

mm1
16. feb 2010

teda, marodi... rychlo sa vyliečte.... ☹

nicky77
16. feb 2010

Aj mne už prišiel zvýšený príspevok.
spapulka, malinká! Snáď to nebude nič vážne a rýchlo to prejde.

veva55
16. feb 2010

Majkovi a Adamkovi zelame krasne narodeniny! 😉
Beji, ozaj, zabudla som ti napisat. si spominaala, ze mate problem s neskorym zaspavanim vecer, my s tym bojujeme odjakziva a jedine co nam teraz pomaha je, ze mu kratim obednajsi spanok. teraz v zime totiz by spal cez obed aj 2 hodiny, to sme donedavna pomaly ani nepoznali. no tak po hodine spanku mu vyberiem dudel, bud sa sam zobudi, alebo mu v izbe zacnem upratovat, cim rachotim trosku a vacsinou sa zobudi. proste nesmie spat dlhsie ako 1,15 - 1,30 hodiny, inak mi vecer nepojde spat pred 23,00. takze ked mu skratim ten obednajsi spanok, tak mi cca o tej 22,00 zaspi, co je u nas vykon. takze skus tak, zrusit obednajsi spanok sa v nasom pripade neoplatilo, lebo potom mi o 19-tej zadrichmal a po 3 hodinach sa zobudil cerstvy sviezi a bol do 2 rana hore.
no, to je divne, ze vam uz ten zvyseny RP prisiel 😨 zeby to v BA dlho trvalo? 😕

mm1
16. feb 2010

Beji, náš spánok...... skoro podobne ako Vevka... Natali nesmie spať cez obed dlhšie ako 1,5 hodky, lebo potom nevie, kedy večer zaspať a šantí.... a tiež ju pomaličky budím.... pusinkujem ju, prihováram sa jej.... a tak...... a úplné nespanie cez deň sme mali už tiež... ale poviem ti, že okolo 18.00 to potom s nou už bolo na nevydržanie.... bola strašne zlá a nevedela čo so sebou.... tým pádom som jej naťahovala čas a tá hodina aj štvrť do 19.15 mi pripadala neskutočne dlhá... ona unavená a zlostná, a ja v podstate otrávená a zlostná tiež. 😒

mimkao
16. feb 2010

Vevi, ani mne ešte nedošiel zvýšený 😒 A to mi už tiež prišiel dávno papier, že mi to schválili. Ale ináč, sa teším, bo mi to schválili až za tri mesiace, hoci Mimka je narodená začiat. marca, ale vraj aj tak mám nárok na plnú výšku. Ta aspoň, že tak. 😎

aja7
16. feb 2010

Ahojte vsetci 🙂

DAKUJEME a Majkovi tiez zelame VSETKO najsamlepsie 🙂 bozteky... 😉

nicky, keby si nieco nevedela, volaj 😉

dnes si vamn mozno aj precitam konecne🙂))

mm1
16. feb 2010

Baby, nemáte niekto nejaké CD Richard Čanaky, Mária Podhradská - pesničky deťom?????

my máme jedno, je super, ale zháňam ešte nejaké na napálenie...... vymeníme, za napálenie od nás....

tami712
16. feb 2010

ahojte 🙂
Majkovi a Adamkovi všetko naj !!!!! 🙂 🙂 🙂

a super že už Majko ide domov 😵

Megi my nejaké máme, ale neviem aké máte vy, tak mi napíš nejaké názvy pesničiek čo tam máte 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre