Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
13. sep 2009

no idem ja haji buvi kocky 😵 pa pa dobru nocku vsetkym 😉

bzucinka2
13. sep 2009

beji dobru nocku 🙂

tami712
13. sep 2009

beji dobrú, aj Peťkovi posielame pusinky 🙂 🙂 🙂

bzucinka2
13. sep 2009

este som sa chcela opytat akoje to s brigadovanim pocas rodicovskej, mozeme brigadovat, ked sme doma s detmi a mame trvaly pracovy pomer? 😅

amadora
13. sep 2009

no konečne som dopridávala fotky na FB, nejako mi to haprovalo 🙄 ale sú tam 🙂

Maťka gratulujeme a vítame Ninušku na svete 😵

amadora
14. sep 2009

Dobré ránko!

No my sa dáko nejdeme dospať 😅 Asi už starneme... ale už premýšľame kam pôjdeme najbližšie, sa nám to zapáčilo a Majko bol taký spokojný že tu mal starkú že my sme boli úplne bokom takže som spokojnejšia a "odvážnejšia" ísť niekam aj nabudúce. A o chvíľu je tu predsa plesová sezóna 😀

My pôjdeme do ZM vrátiť šaty a asi sa zastavíme na blšom trhu pozrieť či tam nenájdeme dáke oblečenie pre Majka na jeseň. A poobede sa tu majú zastaviť môj ocino s priateľkou. Pôvodne sa mali zastaviť len cestou lebo boli na víkend u jej dcéry a včera večer mi otec vraví že u nás prespia... ja neviem baby ale mám 100 chutí si niečo vymyslieť ale nechcem aby tu boli, nemám vôbec chuť ich vidieť. Je to smutné ako skončila naša rodina ☹

Inak ak by ste mali niekto záujem... https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

danka.k
14. sep 2009

ahojte babulky.. nestiham citat, vcera sme boli cely den u nasich, maly sa vecer tak rozsantil ze nie a nie ist domov a potom spat nehrozilo 😀

dnes mam prvu hodinu angliny tak sa tesim, ale potom ma to tesienie urcite prejde 😀

ami neboj jednu noc s ockom a priatelkou vydrzis.... a aj ja by som sla niekam na ples, ale ja to mam uz vopred zatrhnute, moj chlap tam nepojde.. najdem si na plesy dakoho ineho 😀 😀

bzucinka2
14. sep 2009

ahojte, tak my sme dnes boli plavat, potom spal, zjedol tri lyzicky polievky a stale si suchal oci a mrncal na vsetko, tak som ho skusila este raz ulozit, tak uvidim co to urobi 😒

ami a coze uz predavas topanocky, ved si ich len teraz kupovala 🙂 a super, ze ste sa tak zabavili, to dospavanie poznam, 🙂 my chodime na jeden ples rocne, ale aj tak som rada, ze ideme, moj chlapik s tym nastastie nema problem a ide so mnou rad 🙂
a neboj sa, nejak sa to vecer utrasie a snad sa vsetko s ocinom zase napravi 😉

danka , no ty tzo mas s tym tvojim teda tazke, ale tak navrhni, ze ked nepojde on, najdes si na tancovacku nahradu 😀 😀 😀

amadora
14. sep 2009

Danka a prečo iba na plesy? 😀

Bzuci no akosi sme ich vôbec nemali obuté, ani na svadbe ich nemal, neviem či mu zase narástla noha odvtedy čo sme ich kúpili ale nie a nie mu do nich narvať nohy a keď sa mu podarilo jednu obuť tak spustil plač a stále tú nohu otŕčal. Tak nosí tie čo mu doniesol svokor z Anglicka a tieto predám ak sa podarí, však sú úplne nové, ani raz ich nemal obuté 😒

My sme boli v tých Moravciach a pokúpili sme malému oblečenie na jeseň, síce mám nervy koľko sa zase oplieskalo peňazí ale už sme zaodetí tak sa vytešujem 🙂 Kúpili sme tričká s dlhým rukávom, menčestrové nohavice, pančuchy, bundičku, čiapky 😵

martina1982
14. sep 2009

Ahojte

Ami, tak ste Majka zaoblekli 🙂 inac si zabudla napisat velkost topanok na ten inzerat .

Danka ,ja mam doma tiez tanecne drevo 😀 .Tak davaj pozor na angline a uc sa !!! 😀

My sme dnes vstali o 8:45 a az teraz Stevko zaspinkal budem si asi davat budika na 7hod.

bzucinka2
14. sep 2009

ami a ozaj krasne fotecky, vsetci ste boli fesaci 😉

danka.k
14. sep 2009

bzuci ja som povedala ze pojdem s dakym inym 😀 😀 😀

prva hodina angliny za mnou a uz teraz viem ze som z toho debil 😀 😀 😀

bzucinka2
14. sep 2009

danka, neboj sa do toho sa dostanes, ale zase aj rychlo zabudnes ak to nebdes pouzivat, aspon u mna to je tak 😝

alex21
14. sep 2009

ahojte
Po dlhej dobe zas tu.
Bzuci ja vam normalne zavidim ten spanok. U nas ked rastli zuby tak sme nespali nie ze sme spali viac.
Ami na svadbe vam to svedcalo. Uzasna rodinka ste. A Majko najvacsi fesak.
vela ste toho popisali tak neviem na co mam reagovat.
My sme boli v sobotu na jarmoku. Trosku som mala obavi lebo som nevedela ci mam dat Eli plienku alebo nie predsa tam je dost ludi a bala som sa ako bude reagovat. Nakoniec plenu nemala a krasne cikala na travicku alebo pod strom. Ani raz sme nemali nehodu. A ked sa vycika pod strom tak je taka podarena. Hned ukaze ze teraz vyrastie taky velky. 😀
Beji mrzi ma ze Petkovi bolo zle. Dufam, ze uz je v poriadku.
Matka gratulujeme k neterke. A teda dlha sa narodila.

bzucinka2
14. sep 2009

alex, my sice krasne spinkame, ale vy ste zase sikovnejsi v cikani , to zase zavidime my vam, eli je velmi sikovnucka 🙂

alex21
14. sep 2009

no bzuci neviem co je lepsie. Vy sa bez pleny urcite naucite. Ci skor alebo nieskor ale u nas hrozi ze sa nikdy nenauci spat. ☹

tami712
14. sep 2009

ahojte 🙂
ami kde si si dávala robiť tortový obrázok z fotky na túto poslednú svadobnú tortičku? a ako rýchlo ti to spravili ? 😕

amadora
14. sep 2009

No už tu asi nikoho nieto ale skôr som sa ku vám nedostala lebo môj ocino s priateľkou sú super návšteva že prišli a 2 hodiny sedeli na nete 😒

Maťka nezabudla, veľkosť je písaná hneď v nadpise inzerátu 😉

Bzuci ďakujeme 🙂 A odhlasované 😉

Alex ďakujeme všetci traja za pochvalu 😵

Tami našla som jednu cukráreň na nete kde sa mi páčili ozdoby a robili tam aj oplátky tak som to objednala naraz všetko tam. Tá pani bola hrozne milá, že ak som z ďalej a nemôžem si prísť pre to tak mi to zabalí aby sa tomu nič nestalo a pošle mi to, že si mám povedať kedy to potrebujem a na vtedy mi to pošle. Tá fotka stála nejaké 4-5 euro.

izka
15. sep 2009

kočky, tak len pre zaujímavosť - my sme hore 😝
ema reve a reve a reve, no des. a zub stále nič. no neviem, koľko ešte vydržím, nervy pracujú.
keby aspoň cez deň bola dobrá, ale to sa len jeduje a vymýšla.
momentálne má oblúbenú vetu, ked ju muž hreší. povie - choď preč ! ocinko ! a celý deň len ocinko kričí. no môže sa na ňu hnevať? dobre vie, ako sa zalíškať. na svoj vek je teda prefíkaná, to ani staršie nevedia, keď po ocinovi volačo chcú 😉

zaspala 😵 idem aj ja. pekný deň. 🙂

bzucinka2
15. sep 2009

dobre ranko, tak my sme absolvovali obchod s kamoskou, lebo ona uz nemala plienky, tak sme sa trosku presli, prisli sme domov polozila som ho do velkej postele , zakryla a spinka 🙂
inak nas maly si vyzaduje uz asi tyzden, aby som ho zakryla, ked ide spinkat a ostane aj zakryty 😉
alex asi mas pravdu, vsak hadam nebudeme s plienkami aj na stuzkovej 😀
ami tak to je super navsteva 😕 co doma nemaju net ci ako? 😨
izka tak vy steč mali super budicek v noci 🙄 , aspon rano potiahla dlhsie? 😉

amadora
15. sep 2009

Bzuci a to nie je všetko ale nejdem sa radšej vzrušovať 🙄 Dnes sa mi nedá hlasovať 😕

amadora
15. sep 2009

Jaj baby, konečne odišli ☹

Môj tatko dnes našiel na nete ponuku práce niekde na Liptove, že hľadajú pracovníka na salaš, môže prísť aj s manželkou, ubytko zadarmo. Mňa to tak nadchlo, vravím mužovi nech volá že ideme 😀 Ale ja som to normálne myslela vážne! Som si to predstavila, ďaleko od všetkého, od starostí, spolu, ubytovanie zadarmo, krásna príroda, zvieratká, no hneď by som išla 🙂

amadora
15. sep 2009

Bzuci už sa mi dalo 🙂

bzucinka2
15. sep 2009

ami super napad, takze budete bacovat 😀
a mne sa uz asi 3 den neda hlasovat ☹

amadora
15. sep 2009

Bzuci vieš čo hneď by som išla 🙂
A mne sa asi dva alebo trikrát stalo že sa mi nedalo, inak mi ide stále, aj teraz som jeden pridala 😉

danka.k
15. sep 2009

jeeeej ami to by bol dobry napad ist na salas.. boli by ste od vsetkeho daleko ale blizko ku mne 😀

dnes sme postavili uz postel, som zvedava ako tam maly ide v noci spat.... isto nebude chciet...

a dnes sme mali ist na grilovacku, a zasa som sa tesila predcasne... maly celu noc kaslal a rano take sopliska... takze sme ostali doma ☹ ho nakazili bratranec so sesternicou....

amadora
15. sep 2009

My sme poobede išli ku svokre, malí sa trochu pohrali a zase sa kŕmili navzájom tyčinkami 😀 A raz sa Majka zohla pre nejakú hračku na zemi a Majko ju začal zozadu ťapkať po zadku 😀 No je to chlap ako sa patrí 😀

A potom ku nám prišli kmotrovci tak sme boli vonku, Majko sa hral na dvore a my sme debatovali o svadbe, sme rozoberali všetko ako bolo a tak 🙂 A doniesli mi na koštovku tú moju tortu tak bola fajná, vraj ju všetci chválili a fotili a už je celá fuč 😵

bzucinka2
15. sep 2009

ami museli byt podareni ako vzdy 😉
danka a aku postel ste mu skladali uz riadnu velku? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre