Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bzucinka2
29. sep 2009

ami, tak super dnik 🙂 majko zacina byt samostatny a alexik strasne ziarlivy na vsetky deti, ak sa niektoremu co len trosku zacnem venovat, dufam, ze to bude len chvilkova slabost kvoli zubku 😒
ami, hlavne aby im aj zaplatili, lebo cele to tam vyzera velmi ale velmi podivne ☹
vevi, tak to si adamko pekne potiahol, drzim palceky aby aj vecer krasne zaspinkal 🙂

bejca
autor
29. sep 2009

Megi ak by si mala cestu tak sa ozvi 😉 daj vediet radi vas uvidime 😵

ako tak citam tak mame skoro vsetky nieco 😝 ale ved starneme tak co uz 😉 lepsie to nebude 😅

Vevi dufam ze spanok bude oki 😵 a daj link ktoru si si to vlastne objednala 😉

Ami preco si smutna ze ste museli kupit Fila tenisky 😕 alebo to mam iba taky pocit 😅 a bud rada ze MAjko zacina byt samostatny je to fajn ze spoznava svet 😵 a neboj isto ta potrebuje len chce trosku svoj priestor pre vyskumnika 😀 😀 😀 a super ze mate krasny den za sebou 😵 len ten tato vas to ma divne 😕

Bzuci isto to ma Alexik len nejake take mini ziarlive obdobie 😵 vidu zubky a bude oki 😉

bejca
autor
29. sep 2009

no je tu pusto tak idem hajat 😵 pa pa a dobru nocku 😉

bzucinka2
29. sep 2009

dobru beji a aj ostatne 🙂

veva55
29. sep 2009

ami, to nemozes brat tak, ze ta uz nepotrebuje, proste niektore deti chcu vsetko robit sami. aj adam, jest mu sice nedovolim, lebo je potom vsade bordel, ale vonku mi v zivote neisiel za ruku, on len tam kam chce ist on. co je vacsinou opacnym smerom jak potrebujem ist. takze uz aj do obchodu chodime autom, lebo ani v kociku mi nechce sediet.
nas adam neni sice ziarlivy na ostatne deti, ale zato desne lakomy. hlavne na svoje auta, ak si nejake dieta pozicia, hned startuje, snazi sa to dieta odsotit....no katastrofa. snazim sa doma s nim trenovat "poziciavanie" alebo aj u sestry, ktora ma 2,5 rocnu dceru, ale moc nam to neide 😒
beji, uz som tusim hodila minule link, ale hodim este raz. inac fakt je perfektna ta suprava, dokonca sa daju tie oteplovaky prizipsovat zvnutra o bundu, cieze je to potom ako overal, to ale asi vyuzijem len ked bude sneh, aby sa mu dovnutra nedostal.
http://www.quelle.sk/sk/q4r/kinderweltspielwelt... (nejaky divny link, no neviem, ci ti to pojde. a je to ta hned prva zeleno-tmavomodra suprava)
no a nepisali ste, kolko meraju vase dietky, pls....

amadora
30. sep 2009

Dobré ránko!

Spinkali sme zase super, vstali sme o 7:00 🙂

Dnes ideme pozrieť ocina s priateľkou a mám sa stretnúť so spolužiačkou zo ZŠ 🙂 A poobede domov.

Veď to ja som len tak napísala že už ma nepotrebuje, ale nečakala som že to príde tak skoro že všetko bude chcieť robiť sám. U nás našťastie keď papá tak ufúľaný je iba on (občas sa stane že mu padne na zem alebo tak). Ale doteraz keď sme boli v meste tak vždy poctivo za ruku chodil.

Beji s tými teniskami, nie som nadšená lebo máme jedny staršie na vonku a jedny tie od svokra do mesta a toto sú úplne zbytočne vyhodené peniaze teraz. Takže fakt z nich nemám radosť.

bejca
autor
30. sep 2009

ahojte 😵

noc sme mali lepsiu - dala som mu len body a overal - jemu bolo asi teplo ked spinkal 😅 asi ........ no ved uvidime 😉

Vevi hej tuto supravu som pozerala je pekna ale nevsimla som si predtym link a teda som tu denne 😅 a snazim sa a aj vacsinou citam vsetko 😉 ale prehliadnut sa da 😵 my mame cca 87 - 88 cm 😉

nas Petko je tiez taky ze za ruku ani keby co bolo ... ale on odjakziva 😅 a hracky tiez si poziciava rad ale on poziciat moc nechce 😅 ale ved oni z toho vyrastu 😉 tiez mu vzdy vysvetlujem ale zatial som neni uspesna 😝 hrat sa hra zasadne sam , po vonku chodi sam , na ihrisku sa pohybuje sam , ja mu robim sprievod + ked ide na smyklavku tak ho iba istim aby nepadol - a to je u nas tak odjakziva 😉 v podstate je tiez samostatny 😵

Ami no tak potom hej ☹ a mala si radsej kupit mozno aj o 5 cisiel vacsie a mali by ste na jar 😉 😅 a teda mate pekny den pred sebou 😵

ja idem holicke + doki mojej odniet konecne kartu 😀 a poobede uvidim 😉 asi mojej mame 😅

bejca
autor
30. sep 2009

inak teraz od stvrtku by mali byt bundy + oteplovacky v kauflande dokopy za cca 12 euro ...tak zajtra rano idem kuk 😉

bzucinka2
30. sep 2009

dobre ranko, nasa noc nic moc, v noci sa raz zasekol medzi priecky a 2x sa vyzliekol a bolo mu zima, tak plakal, ale ako to dokazal vyzliect si cely spaci overal, nechapem.tak sme sa v noci obliekali do klasickeho pyzamka 🙂

tami712
30. sep 2009

ahojte 🙂
my noc už OK, síce viackrát mrnčala, ale sme bez teploty,

beji a je to aj v letáku tie bundy a otelovačky ??? a v Kauflande je to ??? lebo tam sa menia akcie tuším vždy v sobotu 😕

amadora
30. sep 2009

Beji moc dopredu kupovať nechcem lebo jemu rýchlo rastie noha a to by som si netrúfla odhadnúť číslo. Aj kadejaké také ako čižmičky sme pozerali, ale nič mu nebolo dobré, neviem ako to v tom Deichmanne robia tie topánky ale viac tam nekupujem 😒

danka.k
30. sep 2009

caute baby.. ja som len na skok, prave sme sa vratili z nakupov v polsku, veci pre dospelych nic moc ale tie veci pre deti nieco uuuuuuuuuuuuuzasne.. takze niektory den sa tam isto vyberieme s malym a nakupim mu tam 😉

bejca
autor
30. sep 2009

TAmi hej su v kauflande aj v letaku a vraj od 1 veho tak som zvedava aj ja , som rada ze uz nemate teplotu 😵

Bzuci no teda Alexik je asi kuzelnik 😅 to by som ani nepovedala ze sa im to da samim vyzliect 😕

Ami no ja som z Deichmanom tiez sklamana ...ja radsej u nas v obuvi a oni maju aj dobre a pekne topanocky 😉

ja zatial nekupujem tiez to neviem este odhadnut ale kupim teraz nejake cele vyssie na jesen a mame tenisky Nike dufam ze do zimy vydrzime a potom nejake 2 cizmy by som rada a jedny gumaky s kozusinkou 😵

DAnka no teda ani si sa nechvalila ze ides do PL 😨 alebo mi to uslo 😅 😉 a veru pre deticky tam toho maju az za 😵

amadora
30. sep 2009

Tak sa už hlásime z domu, už mám skoro vybalené a Majko sa hneď bežal zvítať so svojimi hračkami 😀

Len ma asi cestou domov namerali policajti tak môžem čakať fotku 😅

Jáj, už sa tak hrozne teším na mužíka, už nech je doma 😵

bzucinka2
30. sep 2009

ja som s deichmanom zatial spokojna 🙂
vonku je uz vecer hrozitanska zima asi zacnem vyberat vetrovky, aspon ich malemu poslusam 🙂
ami super, tak nech mate s mm krasne stretnutie ako rande za mlady 🙂 nie ze by si uz bola stara... 😀
maly sa vonku tak unavil, ze ani na nohach nevladal stat 🙂 a zalomil ako polienko, sopliky mame riadne, ale nastastie teplotka klesla aj u nas 🙂
danka, tak dobre nakup, nam je polsko daleko ☹
v kauflande zacinaju akcie v sobotu, ale tie co su v letakoch vo stvrtok, aj ja som sa raz takto preratala, hladala som v sobotu a pani na info, co neviete citat??? no rura to tam bola 🙂 jaj idem si asi zacvicit alebo nieco 🙂

amadora
30. sep 2009

Bzuci my sme už jesennú vetrovku vytiahli včera v BB, tam sa mi zdalo chladnejšie ako u nás ešte. A ďakujem pekne, veru sa teším na to stretnutie, škoda len že malý už bude spať keď príde domov. A ešte ma mrzí že mám mrchu 😅

Inak ja som sa dnes stretla so spolužiačkou zo ZŠ, ktorú som nevidela 10 rokov! Bolo to perfektné a malého nešla vynachváliť 🙂

bzucinka2
30. sep 2009

aha, alexko tu ma kresbicku v casopise 🙂
http://dkk.sk/index.php?show=48&detail=zp-kamar...

ami, mrcha jedna, co sa pcha medzi vas 🙂

amadora
30. sep 2009

Bzuci a ako sa to dá pozrieť?

bejca
autor
30. sep 2009

Ami tak si uzite s tatkom zvitanie a super ze ste uz domenka 😵

Bzuci tesim sa ze ste bez teplotky 🙂 a kresbicka je nadherna 😀 mna take nieco ani nenapadne ale asi poslem aj ja 😉

ked sa priznam ja to ani necitam 😅 asi zacnem 😀

nas Petko neviem ci ma nejake duracelky alebo co ale akosi neni vecer " vybity " a ani dnes nechcel spat este pred par minutami stale krical z postielky .....co budeme robit v zime netusim asi prestane spat cez den 😅

tami712
30. sep 2009

ahojte 🙂
bzuci no krásnu kresbu nakreslil Alexík 😵 aj Ema strašne rada kreslí a tiež také podobné výtvory 😀
a odo mňa chce aby som jej kreslila stále hada, neviem prečo 😀

beji a koľko ti spinká Peťko cez deň? lebo Ema napr. dnes zase 3 hodiny spala a zaspala teraz pred chvíľou, ale bez jedného mrnčania. Ale normálne tiež nechce spať a dokáže vykrikovať v posteli aj pol hodinu, aj dlhšie, a potom ju musíme trošku uspávať tak, že ju hladkáme po hlave 😀 😝

bejca
autor
30. sep 2009

Tami no ako kedy spinka poobede ale max 2 hodiny .... malo kedy sa stava ze spi 3 hodky 😅 skor tak pravidelne 1,5 hodiny ale teda ukladam ho okolo 20 tej a vacsinou do 20,30 spava ... ale par x sa uz stalo ze este okolo 21 vykrikoval ....

amadora
30. sep 2009

ja keď otvorím ten link tak mi to dá tú prvú stránku časopisu a dosť 😕 ako si pozriem tú kresbu?

bejca
autor
30. sep 2009

Ami tam dolu si klikni na to prve co je pod tou strankou 😉

amadora
30. sep 2009

Beji to som skúšala ale nič mi to nespraví, len stále tú prvú úvodnú stránku to natiahne 😒

amadora
30. sep 2009

no konečne mi to išlo! Bzuci krásne 😵

bejca
autor
30. sep 2009

huraaaaaaaaa som rada ze ti to islo 😉

ja mam otazku 😉 :

Ako sa volajú nevlastné sestry Popolušky?

a) Anastázia a Grizela
b) Gizelda a Antónia
c) Apolena a Gertrúda

bejca
autor
30. sep 2009

no tak dobru nocku idem ja hajat 😵 pa

amadora
1. okt 2009

Dobré ránko!

Ty kokso dnes sme sa zobudili do riadne studeného rána, brrr 😕 Ale už mám doma drahého tak ma hreje pri srdiečku 😵

Beji tie jej sestry sa aj dáko volali? 😅 Ja som v živote nepočula ich mená 😀

bejca
autor
1. okt 2009

ahojte 😵

my sme v noci znovu mrnkali 😅 ja neviem co mu je .... ale nechcel vecer overal spaci tak som mu dala len to pyzamo a som ho prikryla tak si myslim ze nema rad pocit ze ho nieco obmedzuje alebo co ....

IZKAAAAAAAAAAAAA uz par dni na vas myslim , co je s vami dlho si nebola posielame pusinky 😵

Ami super ze je tatko uz doma 😵 a rano studene veru mame aj my 😝

my sa ideme obliect a ideme do toho Kauflandu + Lidla aj tam je nejaka akcia tak som zvedeva ci nieco kupim 😅

ahojte pekny den 😵

tami712
1. okt 2009

ahojte 🙂
my sme mali super noc, vôbec som ju nepočula, tak neviem či som ja tak dobre spala, alebo aj ona konečne 😵

beji a ja som poslala dnes mamu do Lidla, mali tam mať pančuchy, ale o 7.30 dostala posledné 2 ks, všetko bolo vykúpené 😝
a bola aj v Kauflande, ale tie súpravy vôbec nemali, aj sa spytovala predavačiek. Možno vy tam máte nejaký iný leták 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre