Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bzucinka2
4. okt 2009

tami, ak najdem dam vediet, mozem ti kupit, ak by som natrafila a nejak to uz dopravim 😉

tami712
4. okt 2009

bzuci OK, díkes, tak ak nájdeš daj vedieť 😉

bzucinka2
4. okt 2009

jasne, vybavene 🙂

ciarka
4. okt 2009

Babulky dakujem,ze ste na nas nysleli,ze sa zaujimate ako sa mame(bzuci,bejci,jankapardon,ami,danka,monique02 aj vsetkym kt.som zabudla)

Takto-teploty trvali 3 dni a a na treti den sa vysypala po celom trupe.Vcera nemala teplotu,iba poobede ale nie vysoku 37,8 a nic sme nedavali a dnes nema vobec teplotu.

No neviem ale myslim si ci to nie je ta siesta choroba.Ze pri nej ma dieta z nicoho nic teplotu a na 3 den sa vysype.A mavaju to deti do 2,5 roka.Starsie deti maju uz imunitu voci tomu.Tak som sa docitala.

OTAZKA-mal niekto z vas uz siestu chorobu?Sa mi zda ze to tu niekto spominal.

Este raz dakujeme,ze ste mysleli na nas.

ciarka
4. okt 2009

Nasa bambula zase povie "maminka, tatinko".(a niekedy mamino)

Ami-to mi je luto,ze zomrel vas kamarat a este taky mlady clovek. A tiez ta chapem,ze si dost nastvana na svokra,akoby on mal riadit vas zivot.Nech sa to uz vyriesi.

Danka-a ako bzucinka pisala u lekarky sme boli vo stvrtok,vtedy nas odohnala domov,akoze naco sme prisli,ze teplota netrva este 48 hodin a v piatok ked sme boli povedala ze to bude virus a nato nie su Antibiotika,telo sa s tym vysporiada samo.

Myslite si ze to moze byt ta siesta choroba???

amadora
4. okt 2009

Ciarka Bzucinkovci mali šiestu chorobu. A síce viem o nej len z počutia ale myslím že je to ono.

Ďakujem ti pekne moja, si zlatá.

Náš tatko je pri nich, aj auto pomáha odpratávať a podobne, toho to riadne zloží ☹ Mne je tiež nanič, neviem sa na nič sústrediť. Vraj to bolo hrozné ako sa to stalo 😒

ciarka
4. okt 2009

Ami-neni zaco dakovat.
Aj vies ako sa to stalo? Ta nasa Sabinka je strasne zla,dudel 24 hod. v puse,inak reve,v noci stale vstavat a podavat dudel.Vsak ona sa vracia do babetkovskych cias.Nic ju nebavi,a to nema ani teplotu.Stale mrnci.Uz 4 den mrnci vkuse a aj v noci.

Poradte mi nieco.

amadora
4. okt 2009

Ciarka ono sa to zle vysvetľuje písomne, ale on si od nášho suseda kupoval ojazdené auto a prosil ho aby išiel s ním preň do mesta. Tak išli a keď sa vracali domov tak on išiel na tom novom a sused aj s bratom tohto čo sa zabil išli na druhom (jedno šťastie že bratia nešli spolu 😔 ). Ale nevieme prečo on neodbočil u nás v dedine domov ale išiel ďalej smerom na Levice, tam sa pri ďalšej dedine otočil na ručnej a išiel naspäť. Títo druhí išli za ním a ho nestíhali. A už zrazu len videli ako nevybral zákrutu, vpálil do zvodidiel, potom do hory a zase cez strechu naspäť do zvodidiel. Keď prišli tam tak ho vytiahli z auta (nebol pripútaný ☹ ) tak sa mu rinula krv z úst a dusil sa, ešte povedal bratove meno a zomrel 😢 Záchranári povedali že keby aj hneď boli na mieste tak už mu nepomôžu, vraj bol dolámaný a pravdepodobne mal zlomené väzy...

Čo sa Sabi týka, veľmi ti neporadím, podľa mňa drobci mávajú také obdobia, aj Majko ich máva a vtedy nepomáha nič, môžem sa aj rozkrájať. Treba len počkať kým to prejde 😅

bzucinka2
4. okt 2009

takto konci frajerina ☹
ciarka my sme to mali a je to v pohode, nam vyrazky ustupili na druhy den 🙂 ale ta vasa doki je dost cudna, nasa mi nepovie nikdy nic, a ja jej najprv vzdy zavolam, ze co nam je a ci mame prist 😉 by som si vyprosila, aby na mna vybehla, ze co tam chcem 😠

amadora
4. okt 2009

bolo to aj v správach na Jojke v krimi novinách 😒 sme tadiaľ išli teraz a jeho brat tam sedel na zvodidlách, chudák ☹

danka.k
4. okt 2009

ami to mi je strasne luto.. a to bola ta nehoda co vraveli ze keby bol priputany tak ma iba lahke zranenia?? lebo na jojke ich dnes davali strasne vela ☹ ☹

bzuci my pozeravame kazde rano na disney chanel od siestej do pol desiatej tie rozpravky, on ich miluje a vsetko po nich opakuje.. a potom pozerava kazdy vecer ruperta... pri tom vydrzi strasne dlho sediet.. a ako uzasne sa rehoce na nich 😀

ciarka aj my v noci niekedy vstavame 5 krat len preto aby som mu podala cumel.. a niekedy mu vobec nechyba

baby ako vase deti spavaju ked je spln??? nas strasne vystraja...

bejca
autor
4. okt 2009

ahojte 😵

tak my sme si dnes spravili vylet do BA do ikei a kupili sme Petkovi k posteli stolik a 2 stolicky 😵 + koberec s cestou - necestou 😉 tak je v uzase a tesi sa no zlatucky je 😵 presada zo stolicky na stolicku juuuuuuuuj zozala by som ho 😉

idem citat 😉 aspon kusok 🙂

bejca
autor
4. okt 2009

Ami je mi luto taky mlady clovek 😔 je to strasne veru 😔

Bzuci ten krtko sa neda napalit ?? 😅 😉 ale ak by sa ti podarilo narazit mozes kupit aj nam 😉 ak by sa ti teda chcelo 😅

nas zatial rozpravky a ani TV nebavi .... my len radio a tani tani 🙂

TAmi neni si zla mama aj ja by som bola rada keby aspon raz za den pozrel aspon 2 rozpravky a ja v klude vypila kavu 😅 😉

Ciarka konecne je Sabi dobre 🙂 tesim sa a myslim si ze to bola ta 6 ta choroba .. ale snad uz mate pokoj konecne 😵 posielame pusinky 😵

DAnka zatial som nic nespozorovala 😕 😅 a kedy je spln ??? 😅

danka.k
4. okt 2009

beji podla toho co dokazoval dnes v noci tak bol tusim uz toto noc.. ale mal by byt dnes v noci.. my vystrajame kazdu noc ked je spln ☹

bejca
autor
4. okt 2009

a co robi ???

pozerala som v kalendari - je zaznaceny spln na dnesny den ale ci bol do rana alebo dnes v noci netusim 😅

danka.k
4. okt 2009

no ved to beji ze ani ja netusim... on sa stale strhava, mrnka a tak

bejca
autor
4. okt 2009

no my sme mrnkali uz tiez dost noci za sebou 😅 tak neviem ci to je zo splnu .... a aj sa posadi a sem tam krici : mama , tata .. alebo hocico ine ... 😅

pridala som par fotiek ale nejde mi ich otocit 😅

danka.k
4. okt 2009

beji krasne foto 😉

bejca
autor
4. okt 2009

dakujem ani neviem ci sa to da pozret ked su otocene ... ale pisala som admin ze nech mi to otocia alebo ci ja nemam nieco z tym ked mi to nejde ....

ivetah
4. okt 2009

ahojte,
nakukla som a citam, ze sabi mala horucky, ciarka podla mna je to ta 6. choroba., Terezka ju mala, tri dni horucky, potom sa vysypala na trupe a za dva-tri dni bolo po vsetkom. ked je po horuckach, uz nie je infekcna a vlastne je uz po chorobe. takze uz je to za vami 😉 a na virusove ochorenia sa antibiotika nedavaju, tie su na bakterialne ochorenia.

danka spln bol dnes rano okolo 8:00, ale vplyv splnu este stale trva ...

my sa mame inak v pohode, Terezka zacala sama pekne papat, vecer sa pekne vycika do nocnika, cez den zacala lasit, ze cika. zatial vsak mame plienku. tlacia sa jej posledne dva ocaky, do toho mala soplik, uzasne obdobie absolutneho negativizmu. naucila sa vyslovovat pekne NIE, tak je to jej oblubene slovo momentalne 😀 😝

tak vas pozdravujeme a zelame peknu jesen 😅

danka.k
4. okt 2009

beji da sa to kuknut..

ivetah dakujem.. var to uz na neho nebude vplyvat dnes a bude pokojne spat 😉

tami712
4. okt 2009

ahojte 🙂
beji Peťko má krásny stolík aj stoličky, bude sa mu super kresliť 🙂

danka aj ja si myslím, že môže na Rastíka vplývať spln. Na mňa to vplýva vždy, ja vtedy nemôžem spať a tiež sa často budím 😝 😝

Sabinke držíme palce nech jej choroba rýchlo prejde 😉 a s tým cumlom my máme to isté, nejako sa viac "zaľúbila" do cumlov 😀 ona musí mať jeden v ústach, jeden v rukách a keď som teraz s ňou spala v noci keď mala teploty, tak to bolo strašné ako ich aj v polospánku hľadala na vankúši keď jej vypadol 😠

danka.k
4. okt 2009

tami aspon si ich hlada sama... ja mu musim hladat.. ale tak mame pre istotu nachystanych 6 cumlov tak len natiahnem ruku na stolik a dam mu 😀

bejca
autor
4. okt 2009

no tak som popismenkovala s adminom tak je nejaky problem celokonikovi a nejdu otacat fotky 😅 snad to spravia a potom to spravim 😉

Ivi aj vam peknu jesen 🙂 a zubky rychlo von 🙂

Tami dakujem 😵

a aj my mame 2 dudle na noc - a tiez cez den pyta teraz akosi castejsie dudinku 😅

bejca
autor
4. okt 2009

my mame svetelkujuce dudinky takze si ich najde aj v noci 😉

bejca
autor
4. okt 2009

Tami ozaj a ako Emka ?? uz je dufam vsetko oki 😵 a muz ako ??

bejca
autor
4. okt 2009

no uz som tu znovu sama 😕 😅 idem ja teda hajat 😵

dobruuuuuuuuuuuu

tami712
4. okt 2009

beji dík za opýtanie, Ema je už OK, našťastie tie teploty boli len večer a noc a potom už nie 🙂
muž už lepšie, chodí každý deň na rehabilitáciu, teraz bol týždeň v robote a zase ide na PN-ku, nech to poriadne rozcvičí 😉 ale už mi fakt poriadne lezie na nervy 😝 aj on už je nervózny že je stále doma, aj ja 😀

danka to aj my máme minim. 6 cumlov. Ale v postieľke má len 2 a aj tie stále postráca v noci a ja musím potom behať k nej a hľadať ich 😒 fakt neviem ako ju od nich odnaučím 😒

tami712
4. okt 2009

beji dobrú 🙂 🙂 🙂
aj všetkým detičkám dobrú nocku 😔 😵

amadora
4. okt 2009

Danka hej, to bolo ono...

Prepáčte že dnes nereagujem, pozerali sme s mužom fotky zo svadby, teraz zase pozeráme partičku, ja bežím do sprchy a potom rozlúčkové ťuťu muťu s tatkom lebo zajtra nám už ide preč 😒

Ďakujem že vás mám baby 🙂

Dobrú nôcku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre