Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
15. okt 2009

Beji aj ja by som hrozne rada ale 100 pokusov a 100 zlyhaní, už ma to nebaví ☹

bejca
autor
15. okt 2009

no ja skusim trosku cvicit a uvidim 😉 ale radsej by som bola zostat tehu a potom az schudnut a zostat uz tak 😉 😀

upratujem albumy 😅

amadora
15. okt 2009

no ja sa práve toho bojím že ak do tehu neschudnem a zase toľko priberiem tak už ozaj budem vyzerať ako ... 😒

my už máme doma tatka 😵

bejca
autor
15. okt 2009

no tak snad nepriberiem zasa cca 25 kg 😝

uz som upratala album 😉 uz mam len jeden 😀

Ami uzite si si s tatikom 😉

idem ja hajuskat 😵 pa pa

martina1982
15. okt 2009

Bzuci ,ze nevydarena torta mne sa strasne paci .Tatkovi vsetko naj.

Ami, som rada ,ze je tatko doma a uzite si 🙂

Idem sa dat do poriadku a tiez idem spinkat dnes som nebola cvicit ☹ lebo muz daval zimne pneumatiky ked ideme zajtra do Michaloviec nemal byt kto so Stevkom a potom som piekla .

Dobru nocku 😔

mm1
16. okt 2009

Ahojte babule pekne rano....-
no ja este spím... tym ze som vcera bola s malou az od 17.00 vecer tak si vyzadovala moju pozornost.... potom prisiel nas tatik, tak opicka zasa s nim ale za mojej ucasti no a potom zaspala kooonecne o 22.00 a mna cakala druha sichta. no a kym som im na dnes uvarila, oprala v rukach a ozehlila susiak tak bolo 1.20. o 4.00 sme vstavali na Bebku a ja o 6.00 do roboty... ale nevadi.... co by clovek neurobil pre svoje slniecko no nie?????
Vcera som malej kupila dve ciapocky na zimu... juj tak sa tesim...... lebo ona neznesie velmi hunate, a zasa som nechcela ani velmi tenke..... takze som kupila take akurat... tak uz mame 5 ciapok na zimu predpokladam, ze nam to bude stacit....
tak zase mozem nieco zo zoznamu na zimu vyskrtnut....

K tomu obliekaniu. Ja tiez Natali obliekam do takej teplejsej, ale nie este zimnej vetrovky, pod nu svetrik, tricko s dlhym rukavom a bodym.... a na nohy nohavice pancusky a ponozky a jesenne topanky. Sal a ciapka a este kapuca... rukavice este nechce....zatial to myslim staci, ved co budeme robit v zime no nie?????

idem teda pozriet fotecky, a potom hor sa do prace..... 😕

mm1
16. okt 2009

bzuci torticka pekna... tatik sa isto potesil

ami ta fotka v tych gulickach nema chybu, super si vystihla momentku 🙂 a na šerblíku v tepláčikoch tiež super.

amadora
16. okt 2009

Dobré ránko!

My noc zase otras, dokonca si mladý muž zmyslel že chce spať s nami v noci čo sa nestalo už neviem ako dlho 😝

Ďakujem kočky, tatíka si užívame 🙂

Megi ďakujem za pochvalu fotiek 🙂

Tak my sa asi ešte obliekame najtenšie 😅 Ja mu dávam body, tričko s dlhým rukávom, pančuchy, ponožky, nohavice, teplejšiu ale jesennú bundu, botasky, jesennú čiapku. Ja tiež chodím ešte len v tenkom tričku a mikine, pripadne jesennej bunde.

Bzuci tatko išiel teraz ešte naložiť tak neviem či stihneme jarmok doobeda. Ak pôjdeme poobede tak ti zavolám a ak budete doma a budete mať čas tak dobehneme aspoň trochu na kávu 😉

bejca
autor
16. okt 2009

ahojte 😵

takze aby niekomu nebolo luto / Ami 😉 / tak my sme dnes hore od cca 5:20 🙄 no tak uz aj varim a asi teda pojdeme asi aj skor spinkat ten nas jeden spanok a hadam vecer lepsie zaspi 😅 myslim si ze to ma asi na svedomi pocasie nakolko nase deti maju menej pohybu tak nevedia co s energiou 😔 a to nas este len to lepsie pocasie asi caka 😝

zabudla som vam napisat ze nam boli vcera opravit to okno 😵 tak nam konecne nefuci len Petko stale ukazuje na okno a hovori fuuuuuuuuuuuu 😀 čuduje sa chudiatko moje ako to ze nam uz nepiska v izbe 😀 ale mam nahrate ako piskalo tak som mu to pustala tak pocuval cely stastny 😀

Martinka stastnu cestu 🙂 uzite si krstiny , vybozkavaj a vymojkaj Ninusku aj za nas 😉 Petko posiela tiez pusinky 😵 a neprejedz sa 😀 cakame na fotecky 😵

Megi no teda 😕 ja by som asi padla dole hubov a uz nevstala 😅 asi by som polovicku prac nechala na sobotu alebo dnes vecer 😅

amadora
16. okt 2009

Beji asi na tom niečo bude 😒 Tak maminka šťastná že vám okno opravili a Peťkovi to chýba - zlatý 😀

Maťka aj my želáme šťastnú cestu a užite si to! 🙂 A nepočúvaj Beju, ona ti nedopraje 😀 Len sa pekne napchaj, na to sú oslavy 😀

mm1
16. okt 2009

no baby, idem pridat aktualne fotecky do albumu, teda najma tu supravku na zimu z MMB....
a cez vikend mam v plane skrine, postele poprevliekat, okna, komplet kuchyna, tak by sa mi zehlit nechcelo. Ale zase Natali nebude doma, tak to budem robit v kuse bez prestavok aby som si aspon vecer vylozila nohy.....

mm1
16. okt 2009

jáj a aby som nezabudla, tak my už pocuvame detske rolnicky rolnicky.... 🙂

bzucinka2
16. okt 2009

dobre ranko, nasa noc v pohode , vstaval o 8,00, takze pohoda 🙂 , napapkali sme sa a asi tak o hodinku chceme ist von, tak snad prestane mrholit 😒
megie, krasna je nali v tej suprave ako cervena ciapocka 🙂
dakujem za pochvalu torticky babenky 🙂
ja dnes asi urobim hrachovy privarok, len si idem osviezit pamat ako sa robi a co k tomu kupit okrem spekov a mala by som aj nejaku polievku, len este neviem aku, asi paradajcicu 🙂

amadora
16. okt 2009

Megi krásna súpravička 🙂

mm1
16. okt 2009

ja som spravila zemiakove pyre a karfiol.......🙂 dnes bez polievky, ale hadam to moji hladosi prezijú....

no je v tom podarena, bala som sa ze to bude male, ale je to suprove......

amadora
16. okt 2009

ja som chcela ísť na nákup ale som zistila že som si včera nechala peňaženku v aute a auto má tatko 🙄 tak dnes bude nejaký super rýchly obed 😀

boli sme sa pohrať u susedky, super bolo ako vždy, Majko s Vaneskou sú takí podarení keď sú spolu, hrozne dobre si rozumejú 🙂

danka.k
16. okt 2009

ahojte tak my dnes noc super, spali sme u nasich co sa cudujem ze tak pekne spal... vecer siel spat s maminkou, uplne na mna kaslal a rano spal do pol deviatej.. 😉

zobudili sme sa do krasneho slnecneho rana, sneh sa krasne ligotal, a za pol hodinu ked sme sli domov tak strasne zacal padat sneh... no ale maly sa z neho tesil... 5 metrov sme sli 15 minut 😀 😀 😀

bzuci ta torta je uzasna... 😉 a ak chces vidiet nevydarenu tortu poslem ti moje foto tort 😀

bejci kde si dala albumy?? mas len jeden ci to len mne tak blbo ukazuje?

ami tak sup sup varit rychly obed... ja idem vyprazany syr 😝 ja to moc nemusim len od svokry no ale ked tatko chce tak mu urobim

mimkao
16. okt 2009

Ćawte Źeny... Žijete ešte...? 😝 😀
Prišla som Vás na chvíľu pozrieť... 😵

veva55
16. okt 2009

ahoj mimka, este zijes? 😀 radi ta tu vidime, ako sa ma velka rodinka?

ami, no ty si ale dobre otuzila, ze tricko a mikina 😀
my obliekame tielkove alebo trickove body, bavlneny rolacik, svetrik a taka jesenno-zimna bunda (nie do uplnej zimy). no a na nohy pancusky a nohavice. a zatial tenisky, adam ma stale spotene nohy, takze budeme teniskovat pokial nebude pod nulou. potom dam cizmicky. no a nie moc hruba ciapka, lebo davam aj kapucnu, kedze tu posledny tyzden besne fuka vietor.
no, idem vencit maroda, kym maly spi, tak sa zatial majte. papa

amadora
16. okt 2009

Ahoj Mimka, čo už nechodíš medzi nás? 🙂 Ako sa máte?

Vevi ja aj v zime chodím tak len s tým rozdielom že miesto mikiny je bunda 😅 Ja neznášam cibuľkovanie, ja si dám tričko s dlhým rukávom a vetrovku a rifle a tým to hasne. Čiapka tiež nehrozí. Po dome chodím v krátkom rukáve celý rok a veľakrát tak aj teraz vybehnem na dvor pre niečo lebo sa mi nechce obliekať 😀

veva55
16. okt 2009

aha, tak to uz si tak vycvicena 😀

mimkao
16. okt 2009

No čawte. Ta povinnosti nepustia... 😝 Ale ne... 😀 Ani nemám nejaký dôvod, že prečo som nechodila, ale ta už mi teraz po dlhom čase bolo za Vami smutno... 😝 😀 Ako sa ma Adamčo, Vevi? Už je poslušnejší... 😵 ?

Ami, tvoje fotky som zvykla kukať, bo väčšinou vždy, keď som otvorila konika, ta som tam tvoj album našla. 😀

Dnes mám všetke deti doma, bo mi mangel auto zhabal... 😠 ta si užívam.... 😎

amadora
16. okt 2009

Mimka no neviem či ti odpustíme že nás len tak bezdôvodne zanedbávaš 🙄 😀 A to pridávam tie fotky tak často? 😅 😀

mimkao
16. okt 2009

Ne, ale asi som mala vždy šťastie, že som otvorila príve vtedy, keď si dala fotky... 😀
Ale už Vás budem chodiť kukať častejšie... 😎

bejca
autor
16. okt 2009

ahojte 😵

no ja neviem ale asi ten moj crep uz asi pojde ... do riti 😅 pardon 🙂 znovu som ho ledva nazhavila 🙄

Megi nadherna je NAtalka 😵 a supravicka je super 😵

Ami to z tou penazenkou potesi 😅 inak som zabudla gratulujem ku kecaniu Majkovi 😉

Vevi a ako Adamko uz to ma dufam lepsie 😵 posielame cmuk 🙂

Danka hej mam uz len jeden album zmazala som ten co bol aby som mala miesto 😉

Mimka vitaj 😵 a ako sa vam dari ?? dufam ze vsetko oki 🙂 a co 5 te babatko ?? 😉

tami712
16. okt 2009

ahojte 🙂
kde ste dnes všetky ? 😕 😕 😕
ja sa mám už trošku lepšie, ale nejakú bolesť cítim stále, ale je to už lepšie 😉 až na to že ma bolí strašne zadok, kde som dostala 2 pichy 😝

mimka no jasné, že príď sem k nám častejšie 🙂 🙂

bejca
autor
16. okt 2009

Tami som rada ze uz ti je lepsie 🙂

bejca
autor
16. okt 2009

baby niekto ste tu davali ten link na tie navliekacie tusim drevenne hracky ... neviete kde by som take nasla ??? 😅 dakujeeeeeeeeeeem 😉

amadora
16. okt 2009

Tak my sme zaspinkali len teraz lebo sme prišli domov len 20:50 z LV 😅 Chceli sme ísť na jarmok ale v tom daždi sme sa radšej vykašlali na to a boli sme len v Tescu na nákup. Ja som kúpila malému Tomáškovi troje overalíky s motívom dalmatíncov a tatko si zobral navigačný na splátky 🙂 A potom sme boli na návšteve u Bzucinkovcov 🙂

Bzuci sme hrozne radi že sme vás videli, bolo super! Len škoda že už Alexík spinkal. Inak Majko cestu zvládol super, celý čas s nami debatoval 😀

Beji ďakujem pekne 🙂 Ešte to nie je kecanie v pravom zmysle slova ale hádam sme už na dobrej ceste 😉 A kompu dohovor, čo si tu počneme bez teba!!!

Tami fajn že ti je už lepšie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre