Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

martina1982
22. jún 2009

Beji ,tomu sa nedalo zabranit ,ked byvame so svokrov v jednom dome .Diky ritka je uz natreta 😉

Danka 🙂

Janka ,tak super ,ze chodis na jazdy aj ja by som mala zacat chodit ja mam vodicak 4 roky

danka.k
22. jún 2009

kde ste vsetky zdrhli???

a bzucinka sa ma kedy vratit??

amadora
22. jún 2009

Tak my už búvame 🙂

Zajtra tatko ide na ten pohovor tak ideme hodiť debatu o našej budúcnosti a potom si pozrieme dáky film na PC asi lebo je o ničom program, takže s vami večer nebudem 😉

Kamarát je finančný poradca tak nám pomáha pre kmotrovcov vybaviť úver, lebo tu u nás sú v bankách neschopní ľudia 😖 A keď som s ním dnes volala tak mi vravel že zisťoval aj pre nás čo sme sa len tak informačne pýtali a že by nám ho schválili... dofrasa a práve teraz musí tato meniť robotu! Tak ma to mrzí... už sme mohli mať svoje bývanie ☹

Z Majka sa hrozne vytešujem, zdá sa mi taký iný ako sme prišli z nemocnice, vďačný za to že je doma a je stelesnené dobro, no na zožratie 🙂 Dnes celý deň pobehoval s tou fľašou so sosákom 😀

danka.k
22. jún 2009

ami majko musi byt zlaty s tou flasou... nas ako sa naucil pit sam z pohara tak nechce moc pit z flasky.. len sam 😉 ja kukam ten film na markize, fajny je..

bejca
autor
22. jún 2009

hm takze nikde nikto 😅

DAnka mohla si precitat mala si casuuuuuuuuuuuuu 😉 😀 ako pozeram 😉

MArtinka no tak to je fakt ze ste nemali ako sa tomu vyhnut ☹ tak sa nam uzdrav 😵

Ami no je to na nervy 😅 ale neboj tatko si najde dobru robotu a potom vybavite aj uver a vsetko sa uz na dobre obrati 😵 Majkovi letia pusinky 😵 zlaty musel byt 🙂 a uzite si pekny vecer 🙂

no kedze tu nikoho neni ja idem teda tiez haji buvi pa pa 🙂

danka.k
22. jún 2009

beji nemohla som... musela som uctovat faktury lebo som to posledny mesiac flakla 😀 tak makaaaaaam a bruu nocku

amadora
23. jún 2009

Dobré ránko!

Toto počasie ma zabije 😝 Komu sa má chcieť vstať ráno z postele keď sa pozrie z okna?!

Beji ďakujem ti, bodaj by si mala pravdu...

tami712
23. jún 2009

dobré ráno 🙂
my sme mali super nocku, možno som ja tak tvrdo spala, ale Emu som vôbec nepočula, len o 5.30 som ju bola pozrieť a samozrejme odkrytá a je poriadna zima u nás 😒 a ešte stále spí 😉

a to počasie je fakt otrasné, teraz sa u nás normálne zotmelo ako keby bol večer 😝

ami držím mužíkovi palce aby mu to s robotou vyšlo 😵

monique02
23. jún 2009

ahojte kocky,

jani aj ja chodim na kondicne jazdy, teda mala som jednu zatial parkovanie dozadu medzi auta, skoro som ich otrieskala a furt mi to skapinala, ujo na mna cely cas ze drzte si tu spojku no funny :o) vobec nic si z toho nerob ze ides barsjak, vd preto chodis na kondicne aby si sa do toho dostala 😉

martinka aj my davame imazol krem pastu na zaparene (doporucila doki), a raz ked to mala uplne najhorsie tak nam kazala kupit chlorophyl spray 😉

tami tak emka krasne spava odkedy je vo svojej izbicke 🙂

beji peknu postieku ma petko 🙂

a ami drzime palce na pohovore 😉

fuj pocasie ble, normalne na depku ☹

lili24
23. jún 2009

cawtw babulky,

to pocasie je hrozneeee bleeee, vcera sme boli cely den doma a dnes to nevyzara inak ☹ ☹ ☹ ☹ nechcete niekto prist aspon na kavicku??? 😉 ?

ako tak citam tak tamkina emuska je dobry spacik 🙂 to je super, my nespinkame skoro vobec, poobede ako kedy a cez noc sme este stale 2-3krat hore, a samozrejme dianka spinka s nami 😒 kazde rano vstaveme okolo 6tej 😒
no snad sa to casom zlepsi....

teraz sa hra s flaskou od jupika, no neni lepsej zabavky 🙂 a mamca pozera maily a trosku cita konika 🙂

veva55
23. jún 2009

ahojte, zase po dlhsej dobe. nejak som minuly tyzden nestihala, same vybavovacky. vikend bol tiez narocny, nas tata bol 4 dni prec, prisiel az v nedelu v noci.
nemame nic nove, akurat sa nam pekne rozvazuje jazyk, tak sa tesim. minuly tyzden spaval v noci celkom fajn,ale posledne 2 noci katastrofa, vcera zaspal o pol 10, pred 12 bol hore, buntosil az do 2 rano, potom zaspal, za pol hodku hore, pricupital k nam do spalne, vyliezol na postel a buntosil dalsiu 1,5 hodinu. nadranom zaspal, ale to uz uz sme sa moc nevyspali, tatovi zvonil budik do prace......takze este 1 takuto noc a zomieram od vycerpania.
no a so serblikom ziaden pokrok, vrieska, ked ho tam drzim nasilu, ale uz som sa nastvala, zrusila cez den plienky, kupila slipy, takze ocikava mi cely byt, ja poctivo umyvam. niekedy vystihnem, ze akurat zacina cikat tak rychlo ho capnem na serblik, potom sa vytesujeme, dam mu lizatko alebo kusok kindercokolady....no a cely den mu kazdych 5 minut hovorim, ze ked bude cikat do serblika, dostane lizatko 😀 uz mam aj pocit, ze chce spolupracovat, lebo si potom vzdy sam sadne na serblik, samozrejme nic neurobi 😀 no snad sa to do konca leta nauci, lebo ma z neho porazi. inac nic nove, toto prasive pocasie ma uz vytaca, len doma trcime, sme jedoviti, teda adam je jedovity. ja som nervozna. utekam na postu, tak zatial papa

lili24
23. jún 2009

ami celkom ti rozumiem, mali sme presne taku istu situaciu, museli sme cakat vyse pol roka aby sme mohli zobrat uver, pretoze manzel menil pracu...zdalo sa mi to nekonecne, to cakanie, cele to trvalo od prvej obhliadky a po kupu bytu 3/4 roka...ale dockali sme sa a byvame vo svojom 😉
drzime vam palce aby vam to vsetko dobre dopadlo, aby ste dobre vybavili a uzivali si svoje vlastne byvanie... 🙂

amadora
23. jún 2009

Lili si hrozne zlatá, veľmi ti ďakujem 🙂 Ja som vôbec nerátala že by nám pôžičku schválili, lebo tu u nás len čo povie žena že je na MD tak ďalej ani nejednajú s ňou 😝 A teraz keď nám ten kamarát povedal že by nám to schválili ma to hrozne škrie. Ale tak dúfam že už sa všetko na dobré obráti a začne sa nám KONEČNE trochu dariť...

martina1982
23. jún 2009

Ahojte ,

Stevko uz lepsie uz tolko nekasle .Uz sme dobrali ATB.Zajtra ideme na kontrolu.Chcela by som ist doky svojej no nemam mi kto ostat so Stevkom ☹ Pijem caj Coldrex.

Moni dakujem 😉

Ami, neboj bude sa Vam uz darit drzim Vam palce a tatovi na pohovore tiez.

Beji ,no nemali sme sa ako vyhnut bacilom od babky ☹

martina1982
23. jún 2009

veva ,drzim palce s nocnikovanim 🙂

martina1982
23. jún 2009

Aj u nas je katastrofa pocasie ☹

amadora
23. jún 2009

U nás sa poriadne zlialo a teraz je krásne a svieti slniečko, bodaj by to vydržalo 🙂

Mati ja keď nemám kde nechať malého tak idem ku doki aj s ním a to ma vždy zoberie hneď dnu. Alebo si zavolaj doki či tam je veľa ľudí lebo že by si prišla aj so Števkom a možno ti povie aby si len zaklopala keď prídeš 😉

danka.k
23. jún 2009

no my sme dnes mali budicek rano o 6... fuuu to co.. to sme uz dobry rok nemali 😀 zacali nam tiect sopliky, tak dufam ze mu to do piatku prejde....

ami ako tatko? uz viete?

amadora
23. jún 2009

Danka o 14:30 tam má byť 🙂

aja7
23. jún 2009

Ahojte 🙂

mam otazku....Ako, resp. co papaju vasi drobci??? myslim za cely den...

My...

7.30.......150ml mlieka v posteli
8.00....rozok
9.30...jogurt
12.....obed
15....croasant
17 ......2 banany, alebo 2 jablka
20....180ml mlieka....

Nie je to malo????? nemala by som davat aj normal veceru a az tak mlieko?

vdaka za odpovede 😉

amadora
23. jún 2009

Ajka myslím si že to nie je málo, pokiaľ to Adamkovi stačí 🙂

My...

7:00 250ml mlieka
10:00 desiata
12:00 obed
16:00 olovrant
19:00 večera
21:00 150ml mlieka

Na desiatu, olovrant a večeru mu striedam rôzne, pečivo, puding, jogurt, výživa, krupicová kaša... čo ma napadne. A ešte pomedzi to dáke pamlsky a ovocie alebo si zobne niečo popri nás ešte alebo si sám zoberie rožok.

martina1982
23. jún 2009

Ajka my to mame 7:30 .....210ml mlieko
10:00 chlebik alebo rozok
12:00 Obed
14:00 -15:00 bud ovocie (alebo puding ked mu urobim ,jogurt, vyzivu detsku)
17:30 chlebik alebo croasant
20:30 210ml mlieka

Danka je mi luto ,ze mate sopliky skore uzdravenie prajem.

Ami,zajta asi zbehnem aj so Stevkom lebo idem s nim k doky tak sa tam pojdem kuk a este pred tym zavolam.

aja7
23. jún 2009

jej kocky, dakujem...tak som vydychla 😝 som myslela, ze mu davam malo...Adamko tiez "zobe" popri nas, teda s kazdym kto je prave pri stole 😀

dakujem 🙂

veva55
23. jún 2009

aji, my rano asi 30-60minut po zobudeni vypijeme 100-150ml mlieka alebo detskej kase. potom trosku rozteka (maximalne mi zje stvrtinu rozka, takze nic moc. niekedy si len 2-3x odhryzne). potom okolo 10-11tej jogurt, spat ide okolo pol 1 hladny, lebo inak by mi z obedu nic nezjedol. obed okolo 14tej (cca100-150g), potom skusam dat okolo 16-17 ovocie, ale 0 bodov, takze zase jogurt alebo pribinacik. obcas zobne z tatinkovej vecere (ale len zobne), no a potom az vecer okolo 21,00 150ml mlieka alebo kase. Takze nic moc ☹ pocas dna mi zje troska tych kukuricnych cervikov alebo bebe keksikov.
ale tie casy su len orientacne, zavisi podla toho, kedy vstava

avemaria
23. jún 2009

ahojte.dlho sme tu neboli maly sme pokazeny pc.
ako tak citam tak uz viem ze niesme sami co sme chory martinko ma zapal priedusiek a ja nemam vobec hlasivky tak ked nieco chcem povedat tak pisem na papier.
vcera mi martinko stale plakal vobec som nevedela co mam uz robit ale potom som ho nejako uspala a spinkal 4hodiny v kuse.
a co sa tyka toho papania dropcov tak nas drobec papa tak isto ako vasi ale rano mi nechce uz mlieko dostava uz len ked idete spinkat.

ostatnym detickam zelame skore uzdravenie!

amadora
23. jún 2009

Ja som tie časy tiež dávala len orientačne, niekedy doobeda spapá viacej takže obed má až keď sa zobudí a tak podobne. A myslím že oni sú už tak rozumní že keď chcú papať tak si už vypýtajú, takže je to ok 😉

Tatko už išiel do tej BB... hrozne som nervózna 😔

jankapardon
23. jún 2009

Veronkin jedálniček 😵
7.00.......250ml nlieko
9.30.........jogurt+nadrvený rožok, alebo pol chleba s maslom+to čo je v chladničke./maslo si vezme do ruky a sama ho okusuje 😝 /
11.30......polievka
12.00.......200ml mlieko
15.00.......druhé jedlo/trochen/
18.00........večera chlebík+niečo
20.00........250ml mlieko
ovocie len ako dodatok lebo nechceme....čiže u nás nehrozí ani výživa. Akurat jablko a hruška, a sem tam surova mrkva, ale tá aj tak ostane na zemi rozkusana 😀
u nás je krasne, konečne aj slnko svieti, tak to snad vydrží.

jankapardon
23. jún 2009

moni Ninkova , tak sme dve čo sa pokušaju jazdit.... 😅 😅 😅 😅
Ja som robila vodičak pred 11 rokmi, ale to čo som predviedla včera, to fakt nemalo obdobu...takého milého ujčeka mam ako učitela, ale včera som už aj nanom videla, ako bol tesne pred vybuchom... 🙄 V tom strese som aj zabudla ako sa má naštartovat 😝 😝
Držím pršteky....

monique02
23. jún 2009

jani keby si videla mna dnes, moj ujo uz skoro plakal ze mu uplne znicim tu spojku, trenovali sme jazdu do kopca, normalne taky smrad co uz horela 😅 tak vravi ze dnes koncime ze uz som asi preexponovana ze zase nabuduce 😕 🙄

ja som tiez robila vodicak asi pred 10 rokmi 😉 ale skoro vobec som nesoferovala, tak budem aj ja tebe silno drzat palceky snad to nejako zvladneme

nas jedalnicek je teraz taky vselijaky ako jej idu stolicky som rada ked do nej nieco dostanem, ale priblizne

rano 210 ml mlieko
potom az do obeda sem tam kusok chlebika, alebo kolacika, vianocky (ked mam ja) popripade nejake chrumky - nic moc ale inak mi nezje obed
12.00 polievka a niekedy aj trochu druheho, alebo len druhe
15.00 jogurt alebo ovocie (vacsinou skusam ale nechce vobec nic)
17.00 kasa alebo normalne jedlo
20.00 cca 100ml mlieka vacsinou tak 50ml

niekedy absolutne vynecha obed a zije len na ovoci, ale len takom sezonnom ako maliny, jahody, ceresne, ribezle, take co pozna uz davnejsie jablko, hruska, banan ignoruje 😅

tak myslim ze adamko toho spapa celkom dost 😉

alex21
23. jún 2009

ahojte
K tym rukavnikom na plavanie. Pozerala som raz v telke odporucania a rukavniky su pre deti vraj najlepsie a najbezpecnejsie a mali by sme kupovat take ktore maju 2 komory s dvomi ventilcekmi.

Z toho co som este postrehla:
ajka super torticky. Ja ked ich vidim tak mam chut tiez nejaku urobit ale potom si ich zas popozeram a mam pocit ze u mna by to bola len zbytocna namaha to by som nedokazala ani keby som neviem co robila.

Izka gratulujem k skvelým detickam. U vas to musi byt zaujimave. Aj ja by som raz chcela mat take sikovne deti.

Nas jedalnicek:
8:00 210 ml mlieka
10:30 ovocie
12:00 pol obeda cca 100 g
14:30 dojedenie obeda druhych cca 100g

Eliska ma na stehne tiez nejake flaky neviem ci zaparene alebo co ale ma to na stehne. Tam uz plienku ma len z casti. V poslednej dobe si to aj skriabe asi ju to svrbi. Mesiac sme na to davali sudocrem ale nepomohol. Teraz uz mesiac davame imazol tiez krempastu a nepomaha. Tak neviem co s tym.
17:00 olovrant alebo vecera (striedanie jogurtu, pol krajicka chleba so sunkov, kase so 100 ml vody)
20:00 210 ml mlieka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre