Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
28. dec 2009

Jerry dobru 🙂

DAnka ja sa vacsinou rozlucim pokial mi nepadne PC 😉

Ami hej ja viem ze tak jedavaju ja by som blvala stale 😀 😉

inak aj ja prave dietujem 😀 tlacim trubicky - oplatky - so slahackou 😀

amadora
28. dec 2009

Beji ja som si robila test 23.12. lebo som 2x za dva týždne zvracala z ničoho nič, ale negatívny 😔 A teda Ježiško bol super 😉

danka.k
28. dec 2009

beji dobra dieta 😀 😀 😀

bejca
autor
28. dec 2009

DAnka no pochybujem 😅

Ami zda sa mi ze som vtedy zachytila ze ti bolo tak zle a z coho ti to bolo ??? a dakujem 😵

amadora
28. dec 2009

no aj môj tato práve diétuje, dal si dva taniere šalátu, za tým zakysanku, Colu, gumených mackov a neviem čo ešte 😀 som mu povedala že dnes spí na gauči 😀

danka.k
28. dec 2009

ami a nie je tehotny????? 😀

bejca
autor
28. dec 2009

😀 😀 😀 😀 no vidno ze su sviatky 😀

tusim si idem spravit oplatky s medom a slahackou 😀 trubicky som uz zjedla 😀

amadora
28. dec 2009

veď to keby som vedela 😒 a dnes mi bolo zase zle, ale tak to sa nečudujem pri tej životospráve cez sviatky 😅

amadora
28. dec 2009

človek už nevie čo by do seba pchal, hrôza 😠

bejca
autor
28. dec 2009

uz tlacim oplatky 😀

danka.k
28. dec 2009

no babulky.. moje dieta ma prislo zavolat spat tak idem od vas.. bruuuu

bejca
autor
28. dec 2009

😀 😀 😀 Danka dobruuuuuuuuuuuuu aj Rastikovi 😉

ja pojdem tiez za chvilku sprchenzi a hajenzi 😉

amadora
28. dec 2009

idem aj ja pomaly, naša mačka má sexuš večer pod oknami a malý sa na to zobudil tak idem k nemu 😒 dobrú noc

bejca
autor
28. dec 2009

Ami dobruuuuuuuuuu 😉

amadora
29. dec 2009

Dobré ránko!

Už druhý deň mám migrénu, nádhera 😒

mm1
29. dec 2009

Ahojte babule, ešte mám dovolenku, tak teraz som tu len na skok,bola som si niečo zariadiť a aspoň Vás pozdravím.... dúfam, že sa máte všetci fajn a prežili ste krásne Vianoce, plné pokoja a lásky, v zdraví a bez katastrof.....

mm1
29. dec 2009

Dobre babulky, utekám..-.... čo to som prečítala, ozvem sa 31.!!!!! ahojte a opatrujte sa...

mimkao
29. dec 2009

Ahojte. Prišla som Vás pozrieť. Poctivo grcám, je mi hrozne, tohtoročné vánoce som si užila s lavórom pri posteli. Už má 6 kíl dole... Ale je tu moja mamka, tak mi pichá Torecan-ové injekcie, tak sa to trošku kľudní.
Ináč všetko o.k, u dr. som ešte nebola, takže ešte stále neviem, či sú tam dvojičky... 😀 Ak budem vedieť, dám vedieť. 🙂

tami712
29. dec 2009

ahojte 🙂
no vy ste toho včera popísali 😕
jerry máš môj obdiv a držím ti palce, aby sa vám u svokry dobre bývalo 🙂 ja som na tom podobne, máme vlastné poschodie, ale teraz po čase keby som mohla tak utečiem stadeto 😝 😝

a všetky si kúpte povinne znova testy a testujte !!! držím palce všetkým 😵 😵 😵

mimkao aj ty sa drž a klobúk dole pred tebou, ja mám často pocit že tie moje 2 deťúrence nezvládam 😠 😝

danka.k
29. dec 2009

ami ze macka ma sexus večer 😀 😀 😀 dobreeeee a ta migrena ma mrzi dufam ze uz preslo

mimkao dvojicky?? zeby???? 😀 var nie a nech grcanie coskoro odide

danka.k
29. dec 2009

boze tí nasi susedia nemaju kedy vrtat.. len terz o pol deviatej je na to super cas 😠 😠 😠

martina1982
29. dec 2009

Ahojte ,

Tak mi sme prisli vcera .Bolo na dobre aj sme si oddychli .Len nam Stevko ochorel trocha ,tak sme dnes boli u Dr. trocha kasle a ma aj trocha cervene hrdlo nedala mu zatial ATB , ze ked sa mu to nezlepsi tak mame prist pre ATB

Len tak na rychlo som si Vas precitala Dakujem za gratulacie k meninkam Stevko posiela pusinky.

Danka inac som na Teba myslela ked sme isli okolo Vas skoda ,ze som nemala na Teba cislo ☹

danka.k
29. dec 2009

Tina mozno si mi aj do okna kukala a nevies o tom 😀 😀 😀 😀

bejca
autor
29. dec 2009

halou 😵

uz sem zde famtomas 😵 konecne ten moj crep nabehol 😠 😉

idem citat 😵

martina1982
29. dec 2009

Danka ,mozno som sa aj kukala ti do okna 😀 😀 😀 😀

Ahoj Bejus 🙂

bejca
autor
29. dec 2009

Ami ako ?? dufam ze migrena presla a uz ti je dobre 😵

Megi ty mas stale nejako dovolenku ty sa mas 😵 ale pekne od teba ze vzdy nakuknes 😉 tesime sa na 31.12. 😉

Mimka tak sa bez ukazat doki nech vieme co a ako 😀 my sme viac nedockave ako ty 😀 😉 a zelam aby si co najskor prestala grcat 😉 posielame pusinky 😵

TAmi no ja som na tom podobne a to mam len jedno a jedneho psa a mam pocit ze to nezvladam 😝 a test si robit nebudem pockam a uvidim 😉 aj tak z toho nic nebude ako vzdy 😅

DAnka kde mame sneh ???? 😠 😠 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀

MArtinka super ze ste sa mali super 😵 a posielame pusinky aby Stevko bol co najskor fit 😵

bejca
autor
29. dec 2009

idem pridat par fotiek 🙂 na FB 😉

danka.k
29. dec 2009

beji rozhodla som sa ze nemame my nebudete mat ani vy 😀 😀 😀

bejca
autor
29. dec 2009

sneziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀

danka.k
29. dec 2009

beji to fakt??? bleeeeeeeeeee nezavidim 😀 😀 uzi si to

a petko je uzasny na tych fotkach 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre