Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

tami712
11. jan 2010

ami tak to je strašné keď ani nevedia čo to je ☹
a mamina sa ako cíti ???

bejca
autor
11. jan 2010

jaaaaaaaaaj dievcata 😅 ja som ko a nic nestiham asi aninestihnem precitat ☹ ja vas tak zanedbavam v poslednej dobe ☹ mna to velmi mrzi ale neda sa mi inak musite mi to prepacit 😅 😔 Petko je v poslednej dobe ako dive vajco 😅 len robi zle a vymysla .. snad sa to trosku upravi 😉

Tamiteba by som chcela otravovat ako minuly rok 😉

amadora
11. jan 2010

dnes jej robili odbery, výtery, dokonca jej vyrezali vzorku tkaniva z nohy na 2cm 😝 a fotili si ju aby to dali na konzílium. dovtedy asi len čakať...

Tami mamina to asi berie lepšie ako ja... teda aspoň sa tvári, neviem či ozaj. Ona má tendenciu hrať sa na hrdinku keď je to najmenej vhodné 😒

bejca
autor
11. jan 2010

Megi neboj Natlka bude oki 😵 daj vediet co a ako 😵 posielame pusinky 😵 a na nove foto s Natalkou sa tesime🙂

Ami ja milujem prevlecene periny a aj Petko tak sa potom jasi a hadze do nich 😀 ty orlie pierko 😀 amaminky mi je velmi luto ze tak trpi ☹

Danka ja som netusila ze Rastik ma nieco s ockami 😅 je mi luto ze to nema dobre 😔 posielame pusinky 😵 a neboj isto sa mu to upravi a ak nahodou nie tak bude nosit okuliare ved to nevadi 😉

bejca
autor
11. jan 2010

Tami Ip 😉 ak nahodou nic tak nevadi 😉

Ami neda sa dat ju do BA ??? 😅

Danka a ty preco nechces ist na stretko do Terchovej ?? 😅

ozyaj kocky tie co chcete ist na stretko na konci maja do Terchovej hodte mi IP 😉 dakujem 🙂

amadora
11. jan 2010

Beji ďakujem! Ja tiež milujem prezlečené periny, ale nerada ich prezliekam lebo muž má takú páperovú duchnu (nedá na ňu dopustiť 😝 ) a pri každom pohybe z nej vyletí milión pierok ktoré mi pristanú na hlave, očiach, ústach, rukách, nohách... fuj,len si pomyslím a šteklí ma nos 😅

Danka držíme palce s očkami, deťom sa to zvykne upraviť, tak hádam budete ten prípad aj vy

tami712
11. jan 2010

beji OK 😉 pošli fotky a niečo spolu vymyslíme 🙂

Megi aj vám držím palce, aby Natálka bola v poriadku 😉 a určite si nevyčítaj že ste si to doteraz nevšimli 😖

aj Rastíkovi držíme palčeky mal očká OK 😉

ami to nemám ani ja rada napr. na svokrovi že ako sa vie pretvarovať, že mu nič nie je a pritom bol už X-krát v nemocnici a hrozí mu že mu budú robiť by-pas na srdce ☹ ☹

bejca
autor
11. jan 2010

Tami cmuuuuuuuuuuk 😵 ja som taka hnusna otrava 😉

Ami taku duchnu mal aj muz odkedy sme spolu .... no ale od minuleho roku uz mame noveeee obaja 😀 tak vydrz nejakych cca 12 rokov a potom povoli zmenu 😀 😉

amadora
11. jan 2010

Tami aj ja to neznášam 😠

Beji ty vieš teda potešiť 😕 😀

bejca
autor
11. jan 2010

Tami svokrovi drzime palce aby mu nic nebolo treba 😉 nas dedo ma strojcek pri srdci ale teda moc spokojny neni 😔 😒

Ami no ved mozno povoli skor 😉 😀

pridala som par fotiek na FB 🙂

amadora
11. jan 2010

idem od vás, strašne ma bolia oči 😔 dobrú noc všetkým

bejca
autor
11. jan 2010

Ami dobru 😉

ved aj ja uz idem kocky lebo som total KO 😝 😉 paaaaaaaa a dobruuuuuuuuu 😵

tami712
11. jan 2010

aj ja utekám dobrú 🙂

mm1
12. jan 2010

Dobré ránko.... no nezačali sme tento rok najlepšie, ale verím, že ku koncu už budú len a len pozitívne správy...

Rastíkovi držíme palčeky, aby nepotreboval dioptrijky, ale aj keby áno, tak čo, chlapci s okuliarikmi sú tiež fešáci 🙂🙂 🙂 a posielame cmuk.... 🙂

Ami, ako s maminkou?????? nechcú ju dať do Ba??????? aj keď myslím, že odborníci môžu ale nemusia tu byť väčší.... hmmmmmm ☹
Svokor ležal pred mesiacom v NZ v nemocke, tiež sa povyhadzoval a tiež nevedeli čo to je.... a uzavreli to nakoniec ako pásový opar....
ešte ma napadlo, keď má čierne škrvny, nemôže mať otravu krvi?????? ale neboj, doktori vedia čo robia, a isto je pomôže.... stískam ťa na diaľku.... 🙂

Tami držíme palce i svokrovi

Bejci, aj Natali je ako z divých guliek. najnovšie všetko hodí na zem, a chce aby som to väčšinou ja zdvihla, ale keď poviem, že nie,,,, tak spustí rev, no ona nereve, ona kričí a akože reve a max. 1 slza... skúša, kto má väčšie nervy, či mama, alebo ona. Opička moja malá
🙂
Ja viem baby, že si to nemám vyčítať, ale viete ako to je, my mamy sme už raz také..... my mamy by sme si mali všetko všimnúť.... hmmmm, uvidíme čo v piatok ale tiež verím, že možno to rozhýbeme nejako cvičeniami.... 😒

amadora
12. jan 2010

Dobré ránko!

Megi myslím že je zbytočné ju teraz ťahať do BA, ešte je len druhý deň v nemocnici a musia čakať na výsledky testov aby vedeli čo s ňou robiť. Myslím že v BA by tiež spravili to isté. A tak zase v BB nie sú zlí doktori, to by bolo horšie keby bola niekde odtiaľto a je v malej nemocnici niekde. Večer som ešte volala s kamarátkou zdravotníčkou, som jej posielala tú foto a tiež bola v šoku že sa s takým niečím ešte nestretla ☹ Ale ma trochu upokojila že to môže byť kľudne to zlyhanie imunity, keď ešte mamina mala predtým ten zápal pľúc a potom mali toho v práci veľa, že sa nemám báť... no uvidíme 😒

Inak my máme tiež také obdobie že hrôza, ešte je aj z choroby nervózny tak ani neviem čo sa mu znepáči a začne sa zlostiť a vykrikuje "mama, mama" a za chvíľu sa smeje a potom zase nervy 😖

Megi mysli pozitívne, určite to rozcvičíte 😉

mm1
12. jan 2010

no to ma tiež napadlo a do toho mala tie stresy s tou bankou.... mala toho dosť...
ale neboj, určite jej doktori pomôžu......... 😉

amadora
12. jan 2010

Dúfam moja ☹ Ja sa len bojím aby to nebolo niečo horšie alebo aby sa jej stav neskomplikoval, lebo sa jej to rýchlo zhoršuje a ten pohľad neprajem nikomu ako to vyzerá 😢

mm1
12. jan 2010

nebojkaj určite jej pomozu.... nasadia spravnu liecbu......... ☹

bzucinka2
12. jan 2010

dobre ranko
ami, neboj sa, je v dobrych rukach, urcite jej co najskor pomozu, len treba pockat na vysledky, aby sa mali od coho aspon odrazit, bude to dobre, drzime palceky a posielame cmuuuuuuk 😔
danka, aj rastik bude v poriadku uvidis 😔

amadora
12. jan 2010

Bzuci ďakujem 😔

Akurát mi písala, asi jej prišli výsledky z krvi, že vraj to má zo zápalu. Viac neviem, uvidím keď mi bude volať.

bzucinka2
12. jan 2010

dolezite je, ze aspon nieco pomaly zistuju a mozu nasadit lieky 😉 super

mm1
12. jan 2010

ami super, prišli na príčinu a už nasadia len liečbu a maminke sa poľaví, uvidíš.... 🙂

ahoj bzuci, za chvíľku si v 1/2 vici

amadora
12. jan 2010

Megi, Bzuci ďakujem, dúfam že máte pravdu a bude sa to zlepšovať, veľmi sa o ňu bojím 😒

Bzuci krásne ti tie tt pribúdajú 😵 Už by sa patrila aj dáka tá bruškatá foto, čo povieš? 😉

My sme boli u doki s Majkom a dala nám ATB, že má bronchitídu a zapálené hrdielko 😒 Pekne sme tento rok začali, len čo je pravda... chúďa má samý sirupček, už neviem čo mu skôr dávať a už mi to ani jesť nechce 😝 A zajtra nám tato ide do Nemecka a sme sami, tak ani na tú kontrolu nemôžem ísť sa objednať na operáciu a budem rada ak pôjdeme aspoň do obchodu...

danka.k
12. jan 2010

ami jemi luto ze majko je chory ☹ vela zdravicka posielame

beji on kedze sa narodil predcasne tak musel ist aj na ocne chodime tam uz od narodenia, ale kedze rastik je maly cert u doky tak sa jej ho podarilo vysetrit vcera prvy krat 😀 no var sa to spravi do tych troch rokov

bzuci kedy ides na dalsi ultrazvuk? nech vieme co cakate a ake meno vam mame vybrat 😀

mm1
12. jan 2010

Ami, Majuškovi veľké cmuk od tety Meggi a Natálky, nech sa čím skôr vylieči, chúďatko maličké ☹

Dani, lepšie prísť na to teraz, ako v puberte.... ja som začala nosiť okuliare nástupom na SŠ a pre nás všetkých to bol šok, akú dioptriu som mala mať na začiatok. do dnes ju nemám, lebo môj organizmus by to nezvládol.
Preto s Natuš, tiež chodíme k očnému na kontroly, ale aspoň v tomto zatiaľ ťukťuk
Inak idem na poštu, posielam ti to 1. triedou vo veľkej obálke, tak zajtra čakajte poštárku 🙂🙂

dobre, idem von, ozvem sa neskôr...

zatiaľ.

danka.k
12. jan 2010

megiiii cakaaaaaaaaaaam... auz sa tesim...

bzucinka2
12. jan 2010

ami tak jedna tam je, este niekedy odfotim aktualnu 😉 majkovi cmuk cmuk, nech je co najskor zdravucky 😉
danka v stredu o tyzden a meno kludne vyberajte, my zatial este nemame vybrate, tak mozno budete mat dobre tipy 😀 a neboj, ocka sa napravia a ked nahodou nie, bude aj tak fesacisko 😉 a to chcu cakat do 3 rokov? nam ocna vravela, ze do roka sa nerobi nic a potom sa uz moze 😕

amadora
12. jan 2010

ďakujeme všetkým za cmuky 🙂 akože ja mám pocit že dnes je lepšie ako včera, menej kašle, aj náladu nemá takú protivnú ako včera, tak hádam sa mi rýchlo vylieči 🙂

inak ja si neviem predstaviť ako môžu takému malému dieťatku odhadnúť dioptrie len cez prístroje keď ešte mu nemôžu dať čítať a relevantne to posúdiť... a ešte ak sa krútil, tak možno to aj zle pozrela a dioptrie vôbec nebude treba 😉

Bzuci musíš veľa papať aby si mala krásne veľké bruško, ešte ho moc nevidno 😉 😀 Ale nie, to je len závisť, ja som takéto mala už hádam v 5tt 😀

bzucinka2
12. jan 2010

ami dakujem 😉 ale pockaj ked hodim aktualnu 😀

mm1
12. jan 2010

bzuci, veď to je pidi bruško...... 🙂

Danka poslané!!!!!!!!!!!! som zvedavá čo povieš, a potom prezradíme ostatným, čo som ti poslala.... mohla by som i dnes hodiť fotečku, ale potom by to nebolo prekvapko pre teba... tak to neurobím....

Ami od 1 roka sa to dá... nie síce dioptrijky presne ale dá sa to.... napríklad keď som bola s natálkou tak jej pozerala očné pozadie, a chodila jej s takým havinom a ja som ju mala na kolenách a ona toho havina sledovala. potom ukázala obrazkovu knižku so zvieratkami do najmenšieho po najvačšie a Natalka jej ukazovala...
proste to vedia.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre