Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bzucinka2
27. jan 2010

dobre ranko 🙂
ami ak ostanes tehu mas o dovolenkovy vylet postarane 😉 a ja by som s nimi asi tiez nesla, ked je taka mila macochova maminka, tak na svadbu ee, ale dovolenku by uz prezila??? 😠 to by asi pre teba dovolenka nebola

a vcera maly krasne o 19,10 zaspal, tak potom som tu mala ticho, mm ostal pri pc a ja som isla k telke 🙂

martina1982
27. jan 2010

Ahojte ,

tak ja sa mam uz lepsie 🙂

Ahoj Skolara , aj mi mavame sopliky zo zubkov a aj nas prehana .Pozdravujem vychod 😉

Megi , som rada , ze uz ste domka 🙂

Ajka , tu hanbu prezijes neboj za pokus to stoji 😉 Adamko je hlados ked papa 3krat v noci .Stevko si sem tam vypyta cajik rano okolo 4 hod.My mame 15 kg ,ale neviem kolko merame lebo nam tatko stale nenavrtal meter 🙄

Ami , tak vcera ste sa ponahlali robit tutu mutu a zabudli ste ochranu 😀 Nech je to len ako si zelate 😵

mm1
27. jan 2010

Baby, práve mi volali kamošky, vraj majú v tescu výpredaj na gumáčiky a papučky..... neviem, nevidela som.... 🙂

Jáj a domácnosť a robota???? no v pohode... my ženy zvládame všetko.... veď sme ako ťažné kone no nie?????
Ale nie, ja si nesťažujem, nejako to zvládam.... síce chodím spávať po polnoci, ale to by som chodila tak či tak....
takže ide to......

amadora
27. jan 2010

Skolara myslím že by mi to za to nestálo 😅 Na dovolenke chce mať človek aj trochu kľud a súkromie 😉

Bzuci prečo ak ostanem tehotná mám o dovolenku postarané? 😕

Maťka dnes som si bola pre tú podložku, je nádherná 😵 A tá pani mi hneď hovorí že aj moja kamarátka jej písala o podložku 😉 Vravím že hej, že si videla fotku a že sa ti páčila tak som ti dala mail nech sa jej opýtaš. A keď sme odchádzali odtiaľ tak mi ešte kričala že ďakuje za to že som ti jej ju odporučila 🙂 Hrozne milá pani!

No tak tatko už vyrazil zase do sveta a sme opäť sami ☹

danka.k
27. jan 2010

ami ty chces na dovolenku ak budes tehu???? ja by som to neriskovala..

nam dnes tato prisiel, ale zajtra uz odchadza na tyzden ☹ este ze mi pride kamoska na cely vikend 😉

konecne mam zehlicku na vlasy a vlasy konecne dlhsie tak sa vytesujem a zehlim a zehlim... aj zehlicku na pradlo mam opravenu ale z toho sa tak netesim 😀 😀 😀

mm1
27. jan 2010

Dani ty dlhšie vlasy a ja som sa dala ostrihať nakrátko..... 🙂

amadora
27. jan 2010

koľko žien chodí na dovolenky aj tehu a v pohode. jasné že by som sa najprv opýtala doktora či by s tým nebol problém ale prečo nie

martina1982
27. jan 2010

Idem ja zehlit ☹ tak sa mi nechce

Danka super ,ze mas zehlicku na vlasy len si ich nespal a bude po vlasoch 😀

Ami, ja sa tiez tesim ked uz budem mat podlozku doma len sme sa dohodli ,ze jej poslem 6.2 Aj moja kamoska ked bola tehu tak bola na dovolenke.

Skolara aj ste sa uz prestahovali s tym kutikom?

bejca
autor
27. jan 2010

ahojte 😵

pre tie co nechodia na FB som pridala par fotiek sem do albumu 😉 ak chcete mozte kuk 😵 neni ich tam moc nakolko sa mi nedaju zmensit fotky som zistila 😝 musim sa opytat kamosa ako sa to v tomto novomprograme robi 😉

idem precitat co to ak stihnem 😀 😉

mm1
27. jan 2010

ami, posielam IPčko, chcem sa niečo spýtať.....

amadora
27. jan 2010

Maťka potom hoď aj nám foto aké je pošleš 😉

Megi IP 🙂

aja7
27. jan 2010

Ahojky 😉

tak som bolana tom urade. Pani je bud blba, alebo som blba ja 😲 😖 😠 😒 ☹ 😲

Povedala, ze ak si tu ziadost aj zrusim a adamko pojde od septemnbra do skolky a ja do prace, aj tak budem dostavat len 40eur a uz mi nedaju prispevok pre rodica na skolku....

tak som z toho debil. Ja som vedela tak, ze ak by som si teraz nepoziadala o zvysenie, od septembra ak pojdem do prace a adamko do skolky, budem dostavat tych 164 ci kolko to je, pretoze ma budu posudzovat podla stareho zakona, kedze som isla na MD uz v rroku 2007.

Tak som sa mylila...alebo je blba ta pani u nas na urade, nevyzerala teda, ze by sa nejako vyznala v problematike 😖

mm1
27. jan 2010

Aji, ja chodím už do roboty, a Natálka je doma a keď som volala na úrad povedali mi, ze mi ostava povodna vyska rodičovského a zatiaľ som tak dostala..

amadora
27. jan 2010

baby mám zlé správy, normálne som vyklepaná 😉 volala mi Beja, ale tak rýchlo že som nestíhala registrovať tak som jej ešte písala, vraj im horela v byte elektrika a sú s Peťkom v nemocnici. ale asi len na pozorovaní, aspoň dúfam ☹

amadora
27. jan 2010

Aji myslím že ti to dáko blbo povedala 😕

ciarka
27. jan 2010

Ami- co sa stalo Bejke a Petkovi???Nech su o.k.a to z nicoho nic im zacalo v byte horiet ci ako?

Megi- a ty si si poziadala tiez o zvyseny RP???

No a my sa snad naucime do 18ky cikat aspon do nocnika. My sme neni este ani prvy level, nasa nechce ist nikde inde cikat len do plienky. Tak ja uz neviem co s nou.

Bzuci- a ja by som sa zavrela v izbe a mala klud od Alexika a aj muzika a hotovo.

Ami. a kedy robis test???

amadora
27. jan 2010

Kurnik to čo mi tam hodilo za smajlíka že 😉 malo byť ☹

Ciarka ja neviem, Beja hovorila hrozne rýchlo a potom mi položila, tak som jej ešte písala. Len vravela že nám chcela odpísať a že im začala horieť elektrika tak sú s Peťkom v nemocnici, nech vám dám vedieť. Potom mi písala ešte že im robia odbery a že Peťko je na detskom že ide práve za ním. Nič viac neviem, ani či veľmi horelo, čo byt, nič 😒

Test neviem kedy budem robiť, mršku by som mala dostať tak o dva týždne cca. Ale myslím že bude negatívny.

tami712
27. jan 2010

ahojte,
no teda ami tak to nie sú dobré správy o bejci a Peťkovi ☹ držíme palce, aby boli OK !!!!! 😔 😔 😔 😔

ajka tak z toho rodičovského som aj ja fakt debil 😒 ešte to skúsim zistiť 😲

minitrouble
27. jan 2010

ahojte 🙂
v prvom rade dufam ze Bejca aj Petko su OK
k tomu rodicovskemu pls. precitajte si nasledujuci clanok - ajka pani sa velmi mili...vy ste vsetky posudzovane este podle stareho zakona a tak pokial si nepoziadate o zvyseny prispevok aj nadalej budete tak posudzovane...ak si on poziadate budete od toho okamihu posudzovane uz podla noveho zakona
vid clanok: http://blog.etrend.sk/mihalblog/2009/12/05/rodi...
BOD 3 je presne vas pripad (pisem vas lebo mna sa to uz netyka 😅 😅 )

amadora
27. jan 2010

Práve som volala s Bejou. V prvom rada a čo je hlavné, sú v poriadku 🙂 Len musia byť do zajtra na pozorovaní lebo sa nadýchali dymu. Peťko búval a Beja nám práve písala sem na MK a zacítila dym. Keď to neprestávalo tak vyšla na chodbu pozrieť a videla že horí zásuvka a chytal sa už aj botník. Vraj rovno pri Peťkovej izbe. Veľmi sa naplašila, zobudila Peťka, všetko pootvárala a volala hasičov. Teraz im akurát prerábajú doma celú elektriku 😒 Mám vás pozdraviť a nemáme sa o nich báť, že sú ok.

martina1982
27. jan 2010

Och Boze som rada , ze Bejca s Petkom su v priadku .Este , dobre , ze si s nim nelahla spat.tento rok zacal zle 🙄 .svokra bola dnes kamaratke na pohrebe v sobotu sa ta kamoska obesila v pivnici nikto nevie preco ☹

minitrouble
27. jan 2010
aja7
27. jan 2010

uf, dufam, ze su v poriadku ☹

mini, to je len ilustracne foto, ale clanok je asi o nich 😲 ☹

a s tym RD, studovala som zakon do zblbnutia, ale som z neho jelen. Rozbehla som akciu na nasom urade vo Svite a tak som ich zneistila, ze zajtra idu kontaktovat sefku uradu v PP a ze mi daju vediet 😝 tak som zvedava 😝

amadora
27. jan 2010

Maťka presne to hovorila aj Beja, že koľkokrát si ľahne s Peťkom a spia aj dve hodiny. Že si ani predstaviť nechce čo by sa mohlo stať keby išla spať aj dnes s ním 😒

Mini je to o nich, ale našťastie ako píše Ajka foto je len ilustračné 😝

Aji toto je nádhera! Takýto ľudia nám sedia na úradoch 🙄

lili24
27. jan 2010

beha mi mraz po celom tele o tom co tu citam, hrozne ☹ ☹ ☹ vdaka bohu ze su v poriadku
drzkajte sa beji a petko, myslime na vas...

bzucinka2
27. jan 2010

ahojte, je to o nich, ale nastastie su v poriadku, posielame cmuk a tesim sa ze su ok 🙂
ajka povedali ti riadnu blbost, dnes mi prave pisala jedna baba, co mala tento isty problem, ze vo februari ma maly 2 roky a poziadala o zvysenie, dnees tam bola a dalo sa zrusit ta ziadost, ale ona si ju nechala, kedze dieta ide do sukromnej MS a budu jej preplacat naklady, takze ty ak pojde do statnej dostanes len tu almuznu ☹
matka, hrozne spravy ☹
ami, myslela som tak, ze ak by si bola tehu uz v 3 trimestri, lietadlo ta nevezme, inak no problem 😉

aja7
27. jan 2010

toto cele ako v kocurkove...ak dam adama do sukr. jasiel ktore u nas stoja 8tisic, vsetko mi to akoze preplatia????????

ta moja ziadost sa da zrusit,nie je problem, ale pani ma presviedcala, ze aj tak dostanem len 40e, lebo nastupujem do prace a ze vobec to nie je pravda, zeby ma mali posudzovat podla stareho zakona?!,!...tak uz mi povedzte, kam sa mam obratit, ked uradnik vo svite povie tak a uradnik v leviciach inak?????????????

no, kazdopadne som zvedava, co sa zajtra dozviem 😠

amadora
27. jan 2010

Bzuci to by som mala čo robiť to stihnúť aby som letela v treťom trimestri 😀 A my ešte nevieme či pôjdeme na tú Malorku (po tých správach z dnes 😝 ), ale na dovču chceme ísť určite, keď len na SR a to by tehu už vôbec nevadilo 😉 Kamoška mi dnes poslala link na jeden perfektný penziónik v Tatrách, super cena a všetko možné na blízku, tak hneď ukážem tatkovi keď príde domov 🙂

Inak návšteva otca s macochou dopadla tak že som hneď telefonovala kamoške aby som sa vyrozprávala a ukľudnila sa 😠 Po minúte čo boli u nás (a to nepreháňam) hovorí že no už by mali pomaly ísť 😲 Ocino ju nahovoril nech si dajú kávu aspoň. Aj tú si chcela ísť vypiť von aby mohla fajčiť. Reku akože v pohode že je na návšteve, už hádam vydrží bez fajčenia. Potom nám ocino doniesol nejaké kalendáre nástenné aj stolové, že má veľa. A ona ich začala preberať a vraví že "tento, tento a tento beriem dcére... však ty si to aj tak nebudeš vešať na stenu, nie?" 😕 Pozerám na ňu, reku predstav si že budem 🙄 A nakoniec zabila že v lete či pôjdeme na tú Malorku s nimi, že však by som išla aj bez muža len s malým, nie? Som vyvalila oči, že prečo by som vôbec mala ísť bez muža akože. Hovorím že nie, nešla. A ona že však otec mi to zaplatí. Tak som jej povedala že na to sa kašlem, ale dovolenka je o tom aby bola rodina spolu a ja nemám záujem niekam chodiť bez muža, že by sa mi to nerátalo. Ale sa mi páčilo, lebo aj ocino mi v tomto chytil stranu. Jaj nožík sa mi vo vrecku otvára 😀

tami712
27. jan 2010

no to je fakt strašné, čo všetko sa mohlo stať 😕 Beji a Peťko držte sa !!!!

ajka tak potom daj vedieť čo zistíš, ale tak mne to u nás teta presne tak vysvetlila, ako napísala Radka 😕

ami uf ja by som asi vybuchla pred tou tvojou "macochou" 😝 😝
a hoď link na ten penzión v Tatrách 😉

amadora
27. jan 2010

Tami ja som si tak hrýzla do jazyku a ani som radšej nepozrela na ňu lebo by som jej niečo nepekné povedala 🙄 Ten link mám v mailoch, hneď ti ho pozriem...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre