Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

monique02
22. júl 2009

ami potom je nacase vymenit doktora 😉 komu chodi napr. bzucinka?

amadora
22. júl 2009

Moni ten doktor je inak fakt hrozne milý, aj dobrý, nemôžem sa sťažovať. Ale je fakt že asi mi veľmi nemá ako pomôcť upraviť mrchu keď nemôžem brať HA. Alebo sa to dá aj inak?

bzucinka2
22. júl 2009

ahojte
aalex uzasna torticka a ze prva neklam urcite si ich uz par potajomky urobila 😀

ami ja by som sa tiez skusila popytat aj inych doktorov, nieco na tom bude, moj aspon vzdy hlada pricinu problemov a potom lieci 🙂

jaj no idem varit, ale nechce sa mi 😝

a monik asi mas pravdu uz spekulujem ako to potom zmenim, hned asi nemozem, aby som nemala zelene haro 😀

amadora
22. júl 2009

Bzuci skúsim za ním zájsť a uvidím čo povie 🙂 Inak som sa chcela opýtať,budete budúci týždeň doma? Ak hej by sme dobehli niektorý deň.

A chcem sa vás opýtať na názor... s mužom sme chodievali skoro každý rok splavovať Hron.A on chce ísť tento víkend aj s Majkom, len na pár km, ale aj tak... ja mám strach ísť s ním 😒 Čo poviete?

danka.k
22. júl 2009

teraz vam asi zavidim ked vam vypnu elektriku a budete sexovat 😀 ale u nas mozu aj elektriku vypnut a stale nebude s kym sexovat 😀 😀 😀

maly mi konecne zaspal, on je uzasny v obyvacke nevladze uz ani na nohach stat co je taky unaveny a prideme do postele a on total ozije...

amadora
22. júl 2009

Danka vôbec nemusíš závidieť, ako som písala, my máme červené dni takže sexovať sa nebude 😅

bzucinka2
22. júl 2009

ami, budeme doma, aspon zatial tam nic nemame 🙂 budeme radi ked pridete 🙂
a s tym hronom, tak to je tazke ja by som asi s malym nesla, on este neobsedi na jednom mieste, on by urcite vyskocil a to by som neriskovala 😒 ako chce zabezpecit maleho 😒 my chceme ist na 1-2 noci pod stan a to len tu do kozaroviec, aby sme sa vratili domov, ak sa to nebude dat s nim zvladnut, ale byt na vode, ja teda nie este je malicky, skor by som maleho zobrala k maamine a vy splavujte spolu dvaja 🙂 tot moj nazor 🙂

ciarka
22. júl 2009

Ahojky,
Ami-tak skoc teda gynekol.a potom sa rozhodnes,podla mna to nie je o.k.,a malo by sa stym daco robit.Mala by si si vypocut aj iny nazor lekara a potom to zhodnotis.

Bzuci-podla mna si kocica,ale vseobecne sa hovori,ze tmava farba robi cloveka starsieho,aj mne to hovorili,ked som mala tmavo hnedu.

Alex-kedze ja nechodim na FB casto,tak dodatocne vsetko najsamlepsie k narodkam.

Inak vam vypinaju elektrini,ale my nemame teplu vodu od pondelka az do nedele!!!!!!!!!!!!!A v tomto horku sa ani osprchovat nemozem.Fnuk.

Moni-super,ze Nini je o.k.a mozte odcestovat.

bzucinka2
22. júl 2009

zabudlaa som napisat, ze pred hodinkou maleho ustipla osa na nozicku ☹ boooze tak strasne plackal, hned som vedela ze je zle, este prisiel aj ku mne, len som nevedela kde ho stiplo, ale nakoniec mi ukazal aspon nozicku, dala som mu ju naJPRV do studenej vody, ale to nechcel, tak potom ocot som mu neliala az potom ked mu to napuchlo som nasla presne miesto ☹ a pogtom mi zaspal na pleci, tak ho to zmohlo, teraz ho chodim kontrolovat, lebo nastastie nema alergiu, inak by som musela volat pohotovost ☹ chudatko moje malicke

ciarka v pondelok s tym este kamoska nieco asi porobi, neviem si na to zvyknut, je to strasne tmave 🙂 ale dakujem

amadora
22. júl 2009

Bzuci on hovorí že si ho posadím medzi nohy a že on bude pozerať ako v kočíku a kľudne sedieť a keď mu bude dlho tak zastaneme, niečo opečieme na brehu a tak. Ale ja mám presne ten názor ako ty, proste si myslím že je ešte malý na to a asi by som si to veľmi neužila a bola len v strachu 😒

Ciarka to nemáte teda kto vie čo 😒 Poznám to, v BB vypínajú každé leto na 2 týždne vodu 😖 A my sme naposledy tiež 2 týždne nemali keď sme prerábali kúpeľňu. To bola iná sranda umývanie, nosila som si vo fľašiach do pajty a tam som sa povyzliekala a "sprchovala" 😀 Nič moc, ale zvládnete, neboj 😉

Bzuci chudáčik Alexík ☹ Natri mu fenistilom ak máš a prilep mu na to plátok cibule. A hlavne ho sleduj, alergia môže prísť aj na druhý, tretí deň 😒

bzucinka2
22. júl 2009

no uz je hore, nozka neopuchla,pekne sa hrajka, muzik mi vecer donesie octanovu mast, fenistil mam len kvapky na jedenie, ale aj tie mu prikaem doniest 😒

ami, no nas by neobsedel. a to vravia ze je kludas 🙂

danka.k
22. júl 2009

bzuci no chudacik Alexik.... ☹

ciarka s tou vodou nezavidim.. ja ked som bola mensia tak nam v bytovke tiez tak vodu vypinali, ale na dva tyzdne..no a v tomto horku je to o drzku.. teraz je u nas 30 stupnov... bleee a zajtra este horsie bude... ako mam strasne rada teplo ale toto je uz moc..

bzucinka2
22. júl 2009

baby kde vsetky zase ste stale somtu sama ci ako to? 🙄

danka.k
22. júl 2009

bzuci ja som tu

bzucinka2
22. júl 2009

nevidela SOM TA 🙂

danka.k
22. júl 2009

mna nevidno, ale som vsade 😀 😀 😀 😀 😀

bzucinka2
22. júl 2009

😀 😀 😀 ja sa hram hru ze spizovanie a idem kuk hausa 🙂

danka.k
22. júl 2009

ja uctujem uz druhy vecer faktury, vcera ma maly vyrusil, tak som nemohla.. a taaaaaaaaaak sa mi nechce.. a idem kukat aj profesionalov

bzucinka2
22. júl 2009

sikulka, aspon sapo veceroch nenudis a privyrabas si 🙂

monique02
22. júl 2009

ahojte 🙂
ja len ze sme boli v tom senci cely den, len som mala este aj synovca a kamosku s malou tak uz sme alex ani nevolali(dufam ze sa nehnevate), ale kto moze fakt odporucam na juhu je pre decka uzasne 😉

a bzuci akurat my kamoska dnes vravela, ze malu keby stipla vcela ze jej okamzite nakvapka fenistil ze nosi pre istotu stale so sebou, ono to asi aj ako prevencia pred alergiou neublizi, ninke davat fenistil mi kazala dokina aj ked kaslala 😕 ale alexik to evidentne zvladol v pohode, tak uz je to asi aj zbytocne, tak drzime palce nech to uz vobec neciti 😉 chudacko musi to byt hrozne ked ta taka vcela stipne

ami ja ta nechcem nahovarat na zmenu lekara, mozno by stacilo len na toho tvojho viac tlacit aby zistoval pricinu, ja myslim ze telo neni blbe a chce ti nieco povedat 😅

pekny vecer vsetkym 🙂

bzucinka2
22. júl 2009

monik dik, asi ho aj budem nosit a pre istotu ho dopovat, po obede bol v pohode, tak snad sa uz nic zle nestane 😉

amadora
22. júl 2009

No my sme len pred chvíľou zaspali takže večer chodím neskoršie 😉

Moni veď ja viem 🙂 Však uvidím ako dopadnem a čo mi povie, fakt by som ho nerada meniť lebo je veľmi dobrý a priateľský.

Ja sa hrozne bojím toho aby malého niečo neuštiplo, lebo ja som alergická, tak sa bojím aby to nezdedil. 😒

alex21
22. júl 2009

moni ja som videla tvoje zaparkovane auto na severe. Aspon som mala pocit ze je tvoje. Bola tam PK spz a nalepka zaciatocnika a dieta v aute a bol to matiz. Monika a aka bola voda. Ja som nechcela nejak plasit ze je studena. 😅 Ja som len pisala ze v pondelok bola studena lebo cez vikend sa schladilo.
My sa pojdeme zajtra okupat. Dnes sa mi nechcelo a Eliska bola nejaka mrzuta. Akurat som si bola dat len kolecko okolo jazera na korculiach.

bzuciiii ty si trafila. ja sa tu len vyhovaram, ze Eli spi len 30 minut ona spi 3 hodiny cez den a ja robim 3 torty kazdy týzden 😀 😀 😀
Kocky dakujem za pochvalu torty. No a je prva, akurat tie ruzicky som robila uz drhy krat 😝 Prvých 5 ruziciek som urobila na Eliskinu tortu. A na fotke vyzera omnoho krajsie. Mala som dost problemov pri nej ale vdaka Ajke je dielo take ake je. Bez nej by taka nebola za co jej patri VELKA VDAKA.

ciarka dakujem za gratulaciu 😉

Ami tie tvoje problemi su normalne neni. Ak chcete aj surodenca pre majka tak pritlac na doktora nech zisti. Lebo to fakt neni sranda.

Co sa tyka ustipnutia tiez mam strach lebo muz je tiez alergin na ustipnutie a tak isto sa bojim aby to Eliska nezdedila.

amadora
23. júl 2009

Dobré ránko!

Teda Alex, niekto sa má, pečieš 3 torty týždenne a ešte chodíš aj korčuľovať, kde berieš toľko času a energie? 😀

Tak my ideme nakoniec pozrieť na ranč zvieratká, idem rýchlo poriadiť a vyrazíme 🙂

Pekný horúci deň všetkým 🙂

aja7
23. júl 2009

Ahojky 🙂

Alex 🙂 🙂 🙂 🙂 boze, ved neprehanaj 🙂 🙂 sikulka si! 🙂

moni, krasnu dovcu zelame 🙂

bzuci, suhlas s kockami co ti hovoria, ze blond vyzeras mladsie...Nie je zla ani tato farba, ale musime si uberat na veku 😉 mna este nikdy vcela ani osa neustipla, som silne alergicka, tak dufam, ze ak by Adamka, tak to zvladneme 😉

bzucinka2
23. júl 2009

ahojte 🙂

alex 😀 😀 😀

ajka, neboj sa v pondelok to ideme s kamoskou kadernickou napravit, vraj to za 2 tyzdne zbledne, ale aj tak by to nebolo co som chcela, takze v pondelok to bude hadam lepsie 🙂 vsak ked by ma takto uvidel moj ocino dostane rovno infarkt 😝

ami prajeme krasny den a zazitok na ranci 🙂 jaaaj to vam poviem, boli sme asi pred 2 rokmi aj my na ranci a mali tam somarika a ja som ho capkala, on sa ku mne tulil a vsetci kamosi sa zacali rehnit, reku co vam je, co sa stalo a oni sa skoro pocikali od smiechu a az ked som sa vzdialila od somara, tak som si vsimla, ze som ho totalne vzrusila, no bol to somar, co vam budem hovorit 😀 ale mal ho riadneho 😀 😀 😀 tak ami pozor na somarikov 😀

danka.k
23. júl 2009

bzuci tak super zazitok 😀 😀 😀

mne sa maly dnes o tretej zobudil a zacal si spievat, potom vyskocil a volal na tata.. tak som mu povedala ze ked sa nabuva tato pride domov, tak si znova lahol a po 5 minutach zasa zacal kricat ale to uz dedo.. ze co ak nahodou on u nas spi.... 😀 😀

bzucinka2
23. júl 2009

danka, tak to je super, len u vysvetli, aby ich hladal cez den a nie v noci 😀
inak mi neodoslalo minule prispevok 😠

amadora
23. júl 2009

Tak sme mali krásne doobedie 🙂 Malý si to krásne užil, vyobzerali sme zvieratká (Bzuci aj somárika 😀 ) aj sme sa prešli popri Hrone a tak. Najprv sa trochu bál koní ale potom už v pohode. Mal veľkú radosť 🙂 Večer hodím fotky.

A Bzuci mne ten somárik dnes skoro zožral manžela 😀 Ako bol spotený tak mal slané ruky tak si z neho somárik spravil lízatko 😀

tami712
23. júl 2009

ami a kde ste to boli presne ?? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre