Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

aja7
5. aug 2009

Ahojky 🙂

vdaka za povzbudenie, konecne sa dnes mozem normalne hybat, tie lieky co midal boli asi fest silne, lebo som mala az halucinacie z nich 😝

Beji, asi maju dovcu v jasliach, u nas teda jasle stoja cca 8tisic 😝 😝 😝 co je podla mna nehorazna suma...ale ak pojdem od januara do prace, budeme to tiez riesit jaslami 😝 Nechce sa mi este, ale v dnesnej dobe mam strach o miesto 😔 aspon ta krava tam uz nebude, jediny pozitivny bod 🙂

Bola som kupit Hylak, adamko sa nachloptal bazenovej vody a tak aj vyzera jeho kakanie, az do ponoziek sa prekaka 😀 co je u neho velka zmena, kedze doteraz len tvrde kako raz denne 😉

ami, my mame cierno-fialove lakovky, ak chces pozicat. Mozem odfotit, tak sa mrknes 😉

martina1982
5. aug 2009

Ajka ahoj ,som rada ,ze sa mas .Halucinacie si mala 😕 Adamkovi prajem ,aby nemal uz hnacku.

Ciarka ,gratulujem k - 0,5 kg Ja som si povedala ,ze zacnem cvicit od pondelka ,ale neviem ktoreho 😀

Inac mam dovinku vcera vecer uspaval tatko Stevka normalne mu hned zaspal ,ked dopil mlieko 😕 mne sem tam robi cirkus .Som mu povedala ,ze moze kazdy vecer uspavat .

danka.k
5. aug 2009

martinka super ze ocko tak pekne maleho uspal... aj moj muzik bol vcera maleho uspavat a uspali sa navzajom... a mne vecer bude zasa robit cirkus.. 😠 😠

ami pekny vylet do bb

beji a dufam ze u vas nebudu tie jasle take drahe ako u ajky.. ja aj keby som maleho chcela dat do jasli tak nam do doky nedovoli.. vraj moze ist az od 5 rokov do skolky... takze nic z nich

izka
5. aug 2009

kočky, ja len tak narýchlo. mám kojaciu prestávku 🙂

včera bol tuším zavárací deň, muž doniesil broskyne a robil si mrazenú dreň. sám!!! on je strašne maškrtný, ale vidieť to na ňom nieje 😠
tak mám plný mrazák jeho drení 😝

ema včera zaspala UŽ o 22,00!! a ja s ňou 😀 pak som musela ešte vstať a dať do poriadku kuchyň po výrobe drene 😝 pokazila sa mi umývačka, tak mám radosť.

izka
5. aug 2009

beji, to ma mrzí, že bundička je v takom zlom stave. ja by som sa teda hanbila predávať špinavé oblečenie 😕
to fakt nechápem.

izka
5. aug 2009

ajka, je mi ľúto, že ťa seklo. švagor na to tiež trpí a chodieva na infúzie. želám , nech ťa to chytro pustí.
aj našu emu preháňa, keď sa neglgá vody v bazéne a riešim to takisto hylakom. tak nech je adamko čím skôr fit.

martinka, beji, ďakujem, že myslíte na klárkine zuby. mňa to asi trápi viac ako ju. najviac ma mrzí, že to boli zdravé zuby a takto svojou hlúposťou o ne pomaly príde 😠 ale ten zubár má na tom záujem, lebo taký prípad, že by implantoval naspäť vyrazené zuby nemá len tak hocikto 😉

ciarka, gratulujem k schudnutiu a nech ste rýchlo zdravé .

ja som myslela, že plávaním schudnem, ale houby 😠 športujem, hladovím a ešte som kilo pribrala 😖 asi niečo na tom bude, že po 40 priberieš aj z vody 😕 dobrá výhovorka, nie ?! 😕

amadora
5. aug 2009

Tak my sme u starkej od cca 11:00, boli sme aj rovno na detskom ihrisku, tam bolo detí 🙂 To je výhoda mesta oproti dedine, tu nie je problém nájsť si kamarátov. Len Majko nechce prísť ani o minútu so starkou tak nechcel cez obed spať, to bol cirkus! Horko ťažko som ho uspala, aj to som ležala pri ňom a po necelej hodinke doslova vyskočil na rovné nohy a hybaj za starkou 😀

Beji je dosť možné že majú prázdniny v jasličkách, aj u nás majú škôlky.

Ajka a akú veľkosť máte?

Maťka krásny termín má sestrička 🙂

danka.k
5. aug 2009

ami nechaj majka potesit sa so starkou.. isto ti zaspi v aute cestou domov.. nas maly dnes po dlhom dlhom case zaspal na obed do 5 minut a hlavne bez revu 😀 😀 😀

tami712
5. aug 2009

ahojte 🙂
tak náš tatko je práve po operácii ☹ akurát mi písal SMS-ku že sa zobudil a že ho to bolí a je mu na figu 😔
a operácia bola len tak narýchlo naplánovaná, v pondelok ráno mu volali, že sa niečo uvoľnilo, že môže prísť. Ale aspoň že už bude mať za tým. Som zvedavá kedy ho pustia a ako prežije cestu domov /cca 2,5 hodiny/.

danka.k
5. aug 2009

tami tak tatkovi poslielame vela sil a nech to dako vydrzi a zvladne 😉

bzucinka2
5. aug 2009

ahojte 🙂

tami muzickovi drzime palceky, nech ho to co najskor prestane boliet a hlavne nech je ta operacia uspesna 🙂

beji, no parada, ja by som ju vratila spat, ved to sa nerobi predavat spinave bez upozornenia, mne sa to este nestalo, i ked je pravda, ze ja kupujem skor nove vecicky ☹ a topanocky su mu akurat, tak som poprosila ami kedze je v bb, aby mi tam kupila vacsie a tieto predam niekomu 🙂

ciarka, este raz gratulujem k chudnutiu 🙂

a tetam zavarackam prajem este taketo pocasie pod mrakom, lebo v teple sa horsie zavara 🙂

my sme sa prave vratili z galandie, boli sme sa kupat tam, lebo som bola pozriet ten vincov les a v tomto pocasi by to tam bolo o nicom, tak sme isli dalej 🙂 bolo super decka sa vykupali do sytosti, cestou v aute zalomili ako polienka a isli znova k babine 🙂 takze mam opat oddych 🙂

beji, tak to nie, to nemozes starku tak zatazit, ked ma toho aj tak dost, tak uz len vyckat na dalsie au-pairky 🙂

aja7
5. aug 2009

tami, nech sa manzel rychlo zotavi.. 😉

ami, 22

bejca
autor
5. aug 2009

jaaaaaaaaaaj kocky ja este ani nerobim a uz som na nervy 😅 ja si to vobec neviem predstavit ako to bude u nas potom fungovat 😅 no ja neviem mozno mam aj len take nervy zbytocne a vsetko bude oki ale v poslednej dobe Petko stale len mama mama mama za vsetko aj ked ma chvilku nevidi 😅 no neviem neviem .... 😅

Ajka som rada ze ti je lepsie a veru aj ja koli tej debilnej krize a hypoteke musim do tej blbej roboty ☹ co narobime ☹ jasle u nas su cca 5 tisic .. tiez dost no ale co uz 😅 Adamkovi cmuk nech mu hnacky prejdu ale zasa aspon sa lepsie vykaka 😉 my zasa posledne 3 dni kakame len take bobky 😀

ja ani neviem ci nieco treba ist nahlasovat na soc. ked budem brigadovat alebo ak zacnem robit co treba vybavit .. uz som sa aj Alex pytala tu ale sa neozvala bud nema kedy alebo su na dovce 🙂

Martinka sestra ma krasny termin 😵 snad aj vyde 😉

DAnka a preco az od 5 rokov moze ist do skolky ?? 😕

Izka gratulujem k lepsiemu zaspatiu Emky a teda poznam ked muzik nieco robi v kuchyni tiez potom musim 2nasobne upratat 😅 a ani ja som este ani gram neschudla " serem " na to a hotovo uz ma to nebavi 😝 stale sa len triznim a nic z toho ☹ veru po 35 tke len kilecka pribudaju 😉

Ami no super ze ste sa mali tak fajn a Majko musi byt zlaty ked je taky prisosnuty na starkej 😉 je to supeeeeer 🙂 co sa deti tyka je to pravda tu sa vzdy s niekym stretneme na ihrisku 😉

TAmi muzikovi drzime palce super ze uz bude mat pokoj 😵 nech sa mu to rychlo zahoji a nech to uz neboli 😉

Bzuci tak ste mali krasny vylet dnes 😵 ste si uzili kupkanie super a tty sa teda mas stale dovolenkujes 😉

co sa bundy tyka tak som ju oprala a je lepsia len je fakt ze dost velka 😅 no co uz ... kaslem na to ale viac uz nic nebudem kupovat 😔 len nove alebo to co vidim .....

pozeram ze viacere zavarame vo velkom 😵

danka.k
5. aug 2009

beji preto moze az od 5 rokov, lebo sa narodil predcasne tak ma oslabenu imunitu... a ako nahle by zacal v troch rokoch chodit do skoly vraj by bol stale chory.... ale uvidime ako sa to vyvinie

bejca
autor
5. aug 2009

no tak co ja viem aj od kamosiek maju sice normalne narodene deti ale stale su chore v skolke .. tak ja neviem .. ved to sme vsetci tak byvali 😉

danka.k
5. aug 2009

no hej ale ze on moze byvat viac.. ma nabeh na astmu, ako dvojmesacny mal zapal pluc.. tak mozno aj preto

bejca
autor
5. aug 2009

aha 😕 no ved radsej hned druhe a budete domenka az do 6 rokov 😉 aj ja by som tak prijala 😀 😉

danka.k
5. aug 2009

no ved uvidime ako bude 😉

aja7
5. aug 2009

beji, alex je v leviciach cely tyzden 😉

ja si tiez neviem prestavit te dam adamka niekam inam ako so mnou....PRISERNA predstava...ale kazda tym skor ci neskor prejdeme, ale ten cas sa tak rychlo blizi 😝 😝 😝

keby aspon tu matersku zvysili, nie? by sa lahsie dychalo 😝

amadora
5. aug 2009

Tak my sme už domka a sladko búvame 🙂

Boli sme u starkej, potom v meste a ešte u starkého 🙂 Ku starkému prišiel aj ujo čo nám bude robiť projekt na tú nadstavbu a s mojím mužom vymysleli ako sa to bude dať spraviť, tak som rada. Len môj muž, drúčik, ma naštval... som dala malému uvariť vodu na čaj nech má na cestu a keď zovrela tak mu vravím nech mu zaleje kým upracem čo narobil bordel. A v aute dávam malému piť čaj a fľaša studená... tak mi to bolo divné, pýtam sa ho či náhodou nezalial ten čaj vodou z vodovodu. A vraj nie je sprostý, že ju zalial z kanvice. Reku nie je možné, ešte by to nebolo studené. A on že však normálne zalial vodou čo tam mal ocino v kanvici. Pýtam sa že či v rýchlovarnej. A on že nie, v kávovare... tak ocino keď si dovarí kávu tak naleje do kanvice vodu aby sa odmočila a môj drahý tým sajrajtom zalial malému čaj 😠 Dúfam že mu nebude zle z toho 😒

Tami mrzí ma že je tatkovi zle... držíme palce na rýchle zotavenie 😉

Bzuci tie topánky sú krásne 🙂

Ajka my máme 23-ky 😒

Beji netráp sa dopredu kvôli tej práce, nestresuj sa skôr ako musíš 😉

danka.k
5. aug 2009

ajka vraj maju teraz od sept zvysit matersku.. ale len o nejaku ciastku ktora vobec nepotesi... ale od januara by mali o par tisic korun.. tak uvidime ci to schvalia

bejca
autor
5. aug 2009

Ajka aha akosi som nepostrehla ze je Alex prec 😅 a ja mam strasnu uplnu depku z toho ze nebudem moct byt s Petkom cely den ☹ aj ked niekedy som na nervy 😅 ale neviem si predstavit ako to pojde ☹ a veru ten cas tak straaaaaasne rychlo uteka ☹ no a matersku by mohli zvysit aj hned 😉

Ami dik 😵 a no dufam ze Majkovi nebude z toho nic 😉 posielame pusinky 🙂

a my kupujeme len lucku takze len tym mu zalievam ten sypany caj 🙂

DAnka tych par tisic by mohli 😉 😀

danka.k
5. aug 2009

beji tak to by mohli.. len ci budu mat peniaze na to... hlavne ze mozu stavat stadion za 70 melonikov a my tu mozme od hladu krkat 😠 😠

amadora
5. aug 2009

Beji ďakujeme 🙂 My Lucku už dlho nekupujeme, používame normálnu vodu.

danka.k
5. aug 2009

my sme od zaciatku pouzivali normalnu prevarenu vodu

bejca
autor
5. aug 2009

my sme pouzivali obyc vodu velmi dlho pokial som mu aj vodu na caj varila .. ale teraz ked je tak teplo hned mu dam aj len vodu tak sa mi nechcelo stale prevarat a nechat odstat ... ale ked sa ochladi znovu nabehneme na obyc vodu 😉

no na nieco sa peniaze najdu vzdy 😠

kocky idem ja haji buvi akasi som dolamana 😝

pa pa a dobru nocku vsetkym 😵

danka.k
5. aug 2009

beji bruu nocku 😉

amadora
5. aug 2009

Ja vodu stále preváram, aj Lucku som prevárala.

Dobrú noc Beji

amadora
6. aug 2009

Dobré ránko!

No ako inak, keď som čakala že malý bude po včerajšom deficite spánku spať aspoň do 8:00 tak vstal ešte skôr ako inokedy 😠

bejca
autor
6. aug 2009

ahojte 😵

tak my sme spinkali do 7:11 😵 jupiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂

baby co davate na veceru detom ?? ja som si vsimla ze ked mu dam kasu tusim spi dlchsie 😅 a ked chleba s niecim tak spi kratsie ... ale okrem krupicovej kase neviem co ine by som mu spravila 😅 robite aj inu ako krupicovu kasu ?? alebo robite krupicovu na viac sposobov ?? dajte tipy 😵 dakujem 🙂

neviem co budeme dnes robit ale uz 3 den u nas strasne fuci 😝 stale je doma prievan uz mi to lezie na nervy nedaju sa okna otvorit lebo len buchaju potom 😒 ale svieti slnko dnes tak uvidime ako bude 🙂

a ani neviem co dnes navarim 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre