Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bzucinka2
24. sep 2009

ahojte, tak vy teda pisete, ja nemam doma maleho a aj tak nestiham citat 🙂
tami aj ja davam polotucne, ale ho uz neprevaram, lebo je z krabice, pripadne tie male ochutene mu velmi chutia a ked nemam polo dam aj plnotucne 🙂 a nic mu z neho nastastie nie je, kupujem krabicove, keby si kupovala sackove, tak to urcite prevaraj radsej 🙂
no idem dalej makat, pa pa

bejca
autor
24. sep 2009

Megi ved aj ja uz na zimu planujem davat polotucne 😉 a to uz budu mat cca 2 roky 😵 😉 😀

Bzuci a tie ochutene v tych malych krabickach mu zohrievas alebo ako ?? len das slamku a pije ?? ale asi ho nemas v chladnicke ci ??? 😅

mm1
24. sep 2009

no len ja som si myslela, ze musi byt plnotucne. a prevarim ho asik pre istotu, aspon zo zaciatku..... 😀
neda sa mi Beji pozriet na ten overal tu v robotke, tak neviem pochvalit.... hmmm:( kopec stranok blokli, hod foto do albumu.
Ja chcem malej kupit oteplovacky, nohavice + bunda zvlast overal mame zdedeny... ten nam bude stacit, ale oteplovacky by som chcela urcite.
inak na www.dema.sk su celkom dobre veci, len tam nie su ceny

bejca
autor
24. sep 2009

Megi dik aj za drzanie palcekov 😵 no a overal mas uz v albume 😉 a oteplovacky + bundu chcem aj ja este ale to uz chcem nove 😉 toto som chcela na take to nase obehovanie okolo baraku + vencenie psa a na smykanie a sankovanie 😵 a to mu staci za 3 eura 😉 😀 a 2 eura postovne 😀 😀 😀 😀

mm1
24. sep 2009

no presne, to chcem aj ja nove, a overal stačí ja tomu hovorim na "lietanie" lebo ona je niekedy taky tryskáč, že čakám, kde sa zrýpeme......
tam v Senici v Deme isto budu mat.... ked pojdem kuk, chcela by som mozno buduci tt a ak nieco kupim tak poviem ti potom isto....
Inak bud. tt by sme mali ist i do TT ku kamoske... ale neviem, ci nam to vide... teraz su totiz oni choruckí. ma 2,5 r a 3 mesacne babatko. 🙂

mm1
24. sep 2009

no dobrý, čo chceš na sankovačku a behanie stačí... my máme čierny s farebnými čísielkami, tak dokúpim farebnú čapicu a bude.... 🙂

mm1
24. sep 2009

baby čo mám kupiť Natalke k meninám????? dajte nejaký tip...

veva55
24. sep 2009

beji, ten overal je celkom fajn za tu cenu, len ja by som sa asi bala, ci mu nebude velky. pises, ze je to na 2-2,5 roka....no neviem, ved uvidis. len potom ti ho uz asi ta kocka spat nezoberie si myslim.
tami, mne adam UM uz davnejsie odmietal, tak sme zacali s kravskym, to mi vypil, pokial som mu tam dala nejake to granko (vanilkove, jahodove). alebo tiez tie male mliecka ochutene, to mu velmi chuti. a davam krabicove, takze neprevaram. sackove by som urcite prevarala. a niekedy polotucne, niekedy plnotucne. podla viacerych doktorov by sa malo davat plnotucne, pokial nema dieta problem s nadvahou. neviem preco, ale vraj aj tie UM maju vysoky obsah tukov....neviem, neporovnavala som. adam je dost chudy, takze jemu doprajem aj plnotucne. aj tie ochutene acidka zboznuje, tiez mu kupujem tie plnotucne.

bejca
autor
24. sep 2009

ja kupim nieco v tescu ja som spokojna s ich vyrobkami 😉 / cheroky / vsetko tam skoro kupujem 😉 hlavne ja si potrpim aby to bola cista bavlna lebo odkedy sme mali problem z kozickou tak radsej neskusam ziadne primesy umele - a ani ja to na sebe neznesiem tiez potrebujem cistu bavlnu a muz tak isto takze ja som spokojna s tym 😉

a co na meninky ??? no neviem co mate 😉 ale nasho Petka bavi ta kacica na tej palicke co sa tlaci alebo taha 😉 a kociky ho bavia s babatkom 😀 😉

bejca
autor
24. sep 2009

Megi a inak osobne mam najradsej ako darceky na sviatok : knizky , a oblecenie na dalsie obdobie 😉 hracku kupujem kedykolvek 😉

Vevi ved tam boli rozmery aja som si Petka odmerala takze dufam ze to bude oki 😵 a aj minuly rok som mala overal o pol roka na vacsieho a bol mu dobry - cize nemal este ani rok ale overal som mu kupila na 1 az 1 a 1/2 😉 a tie acidka mu davas take studensie ???

veva55
24. sep 2009

megie, ja ti neporadim, ty musis vediet, co natalku bavi. popravde ja som aj rada, ze adama je na vianoce, nejak neschvalujem darceky na meniny, takze nase deti budu odbavene vzdy len nejakou dobrotou.neukrkajte ma 😀

bejca
autor
24. sep 2009

Vevi ja ta neukrkam 😉 😀 kazdy mame to " svoje " 😉 a ja ako spominam tiez mam radsej uzitocnejsie nieco 😉 knihu , oblecenie ... a som rada ako si to napisala : " ...takze nase deti budu odbavene vzdy len nejakou dobrotou " 😉 super tak sa tesime na dalsie dieta 😵

bejca
autor
24. sep 2009

idem si spravit kafco - Petko spinka a aj ja osm chcela ale akosi tu vrtaju 😠 ako naschval ked ja ho ulozim 😠 tak ja neviem zaspat 😅 mozno za chvilku 😀

mm1
24. sep 2009

no tiez rozmyslam, ze knizka musi byt urcite, nas strasne totiz knizky bavia. Za hracky tiez nie som, lebo Natali sa dlho s hrackami nevydrzi hrat...
no hadam nieco vymyslim...
a s tescom a cherokee som aj ja spokojna najma s bodynkami......len neviem, ci tam budu mat zvlast oteplovacky a zvlast bundu... zda sa mi, ze po ine roky mali len overaly...
A ked sme pri tych velkostiach, Natali ma jesennu bundu na 3 roky!!!!!!! trosku ma ohrnute rukavy, ale na dlzku jej je akurat dobra...

ma 85 cm!!!!!!

bejca
autor
24. sep 2009

Megi my mame cca 88 cm 😉 a ano maju tam viac sice overalov ale mozno budu mat tento rok aj oteplovacky 😀 a ak nie tak kupim niekde inde 😉 a mozno kupime este jeden overal 😉 ved uvidime 🙂 my mame bundu co som kupila tu cez bazar na 4-5 ale teda to sme boli oklamani 😅 😠 bolo napisane na cca 3-4 ... tak nam je vacsia dost ale ved ponosi trosku hadam 😅

bejca
autor
24. sep 2009

a aj nas knizky bavia 😵

mm1
24. sep 2009

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=3908

baby recept na kindermliečny rez... Natali má rada, tak skusim upiecť.... 🙂

tak to by ma naserinkalo, keby ma niekto ošálil!!!!!! ja som odtiaľto len raz kupovala taku supravku, ale to bola Natalka este malinka a bolo to fajn... bola som si po to osobne, to bola mozno vyhoda....
inak v takychto veciach som dost opatrna... radsej idem kuk do detskeho sekacika, ohmatam, vidim, vyberiem....

amadora
24. sep 2009

no s tým mliekom je to asi tak že ako si kto spraví tak má, lebo keby opýtame 10 doktorov alebo 10 mamičiek tak každý bude mať iný názor 🙂 ale uškodiť si myslím neuškodí nič a to je hlavné, nie? 😉

ja už surfujem po nete čo kúpime Majkovi na meniny a Vianoce 😵 zatiaľ uvažujem nad odrážatkom motorkou a určite dáke autíčko lebo tie ničíme ako na bežiacom páše 😀 a knihy zase u nás neidú vôbec 😒

bejca
autor
24. sep 2009

Megi recept vyzera super 😵 ja by som ho zjedla isto ale nas Petko teda na sladke neni vobec 😅 len vonku sa " ulakomy " od inej mamicky 😅 😉 a ja tiez radsej kupujem - ohmatam a zistim 😉 ale tak som sa ulakomila lebo to bola a teda je bunda NIKE ....

Ami tiez si myslim ze mlieckom nic nepokazime a kazdy ma svoj nazor ci doki alebo obyc clovek 😉 hlavne ze im chuti 😵 a ak najdes nieco super daj vediet nech sa navnadim na vianoce 😉 a auticka aj u nas stale kazime 😅 tak som mu vcera kupila velky kamion a vecsie auto .. som zvedava kolko mu vydrzia zasa 😅

ja na vianoce dumam nieco podobne ako lego ale taku stavebnicu len + take to naradie : kladivo , a pod... a neviem co este 😅 isto oblecenie + knizku 😉

veva55
24. sep 2009

beji, tak potom dobre, ked to mas omerane. my mame od sestry jeden overal taky vcelku, minuly rok ho moc nenosil, lebo mu bol velky a vyzera to tak, ze sa do neho oblecie aj tento rok. ale nie je nepremokavy, takze len do suchej zimy. no a objednala som mu z quelle taku zelenomodru supravu oteplovaky + bunda, v ziadnom obchode som totiz nenasla take supravy, kde oteplovaky boli take vyssie az pod prsia,vsetko bolo len do pasa. no a ta je nepremokava.
beji, to acidko sa snazim vytiahnut taku polhodinku pred papanim, ale nie vzdy sa podari, niekedy sa tak jeduje, ze mu to dam aj studene. alebo zvyknem tam do toho naliat trochu horucej vody, nech to neni az take studene. tie male ochutene mliecka neskladujem v chladnicke, ale v spajzi, takze tie nezohrievam. a ked mu davam do pohara obycko mlieko s grankom, tak to zohrievam.

bejca
autor
24. sep 2009

no idem asi k Petkovi 😉 uz nevrtaju 😀

bejca
autor
24. sep 2009

Vevi no a aku velkost i objednala tu supravu ?? lebo aj ja som chcela odtial ale bojim sa ze ake cislo 😅 maju 86/92 myslim ze mu bude mala a potom 98/104 a to sa bojim ze mu bude velke 😅 a dik za info o tych mlieckach 😉 a aj ja jogurt vytahujem skor a ak nestihnem trosku hohrejem pod teplou tecucou vodou 😉 a tato kombineza je vraj nepremokava 😉 a je tensia nie uplne hruba - ja mam radsej viac vrstiev nech ho vyzleciem ako keby mu malo byt moc teplo 😉

amadora
24. sep 2009

Beji presne, veď mlieko je podľa mňa tak zdravé, toľké deti aj dospelí nepijú vôbec mlieko ani žiadne mliečne výrobky takže si myslím že môžeme byť radi že im to chutí 😵 A Majko sa strašne rád tiež hrá s autami a tiež rozmýšľam aj nad nejakou kreatívnou hračkou ako ty spomínaš stavebnicu alebo tak 🙂

bejca
autor
24. sep 2009
mm1
24. sep 2009

u nas hracky vobec nejdu, pohra sa 5 min. a necha tak... je skor technicky typ.... 😀
ale co nas bavi su take tie hracky zvieratiek, co vydavaju zvuk a melodie....

a vianoce? tak to isti oblecenie a kniha.....

mm1
24. sep 2009

Baby, ked chcete objednat z Quelle da sa to tak spravit, ze si to objednate, donesu vam to k nam do Petrzky do obchodu, mozete to malemu vyskusat a ked to nebude dobre, nechate to tam a mate usetrene za postovne...

Vevi na Rovniankovej je Quelle shop

mm1
24. sep 2009

teda zle som so napisala, objednate si to priamo na Rovniankovej z katalogu.... 🙂

amadora
24. sep 2009

Beji ten je fakt krásny 🙂

mm1 my zbožňujeme hračky čo vydávajú zvuky... teda Majko ich zbožňuje, my s tatkom už menej 😀 keď to spustí všetko večer keď pozeráme film - nádhera 😀 a stále meníme baterky

amadora
24. sep 2009

Baby práve mi volala naša kmotra, vykradli im dom 😕 Chápete to? Za bieleho dňa, kopec ľudí doma, dokonca sused pílil na dvore drevo. Našťastie im nenašli peniaze čo mali doma schované ešte zo svadby čo dostali, ani žiadnu elektroniku či dary čo dostali, len dáke šperky a rozhádzali im celý dom. ☹

bzucinka2
24. sep 2009

beji mliecka mavamv spajzke pri izbovej teplote a ak mu ho davam rano, tak prelejem do poharika a zohrejem, cez den pije aj zo slamky 🙂
uz nech sme na inej strane, tu je to nejake natiahnute 😀
a beji krasne overaliky a za super cenu si kupila 🙂
ja som umyla 2 okna a este idem doupratovat tie izby 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre