Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
28. sep 2009

Aj Majko včera zjedol za plnú mištičku a mne ešte ostala taká mini porcia na dnes 🙂

Inak včera sa u nás zopakovala scéna s mačkou a myšou rovno keď sme mali návštevu a grilovali sme 😝 😀

bzucinka2
28. sep 2009

ahojte, tak po vikende opat tyzden pracovny 😀 dnes sme boli plavat a teraz spinka maxiunaveny, tak snad potiahne aspon 2 hodinky, rano spinkal do 7,15 a potom ho zobudil mm telefon 😝 ale tak vstal usmiaty, napapal sa a sli sme pesi plavat 😉
beji krasna supravicka, super, bude tazky frajer z viedne 😉
ami to je zlata macicka, ze ti chyta takto mysky 😉 a oekne chod do bb 😉 a s ocinom je to uz teda lepsie, ked sa obaja vzdali bytov 🙂

amadora
28. sep 2009

No akurát sme boli v meste na nákup keď mi volala mamina že otčim odišiel do Španielska že či neprídeme 😀 Tak teda ideme keď sa Majko vyspí, akurát idem baliť. Len dúfam že tam bude dobre spávať a nebude vymýšľať 😒

Bzuci hej, zlatá je, len papať by ich predo mnou nemusela 😅 😝

bejca
autor
28. sep 2009

ahojte 😵

Petko spinuska ja som pozehlila 😉 znovu mam na par dni pokoj 😀 dnes mi poslu kombinezu 😵 tak sa tesim 🙂

Bzuci inak to si ma ty namotala na tie nakupy 😵 😉 xixixiixixixix a super ze sa Alexikovi tak paci na plavani 😵 aj my sa tak radi kupkame 😉 a dakujem za pochvalu 😵 len nechapem preco frajer z viedne 😀 😉 😅

Ami macicka ma super pochutku co sa ti nepaci 😀 😀 😀 a tesim ze ides k maminke tam vam bude veselo 🙂 a neboj Majko bude krasne spinkavat 😵 dufam ze tam mas net 😕

amadora
28. sep 2009

Beji ja si net môžem zobrať so sebou kam len chcem takže že váhaš 😉

veva55
28. sep 2009

ahojte, trosku som vas opat prebehla. megie, ta suprava z quelle co si hodila link je v rovnakej cene aj v quelle. a termo supravy ani v obchode nenajdes lacnejsie, teda aspon tu v BA urcite nie. ja som objednala taku podobnu, stoji 750 Sk a som rada, lebo som kukala v obchodoch a pod 1000 som nenasla, aj na mmb boli vsetky okolo 1500sk.
beji, ved ako myslis s tou velkostou, ale ked tak ratam co pises, ze petko ti stale rastie 2cm za mesiac, to v marci bude mat 100 cm 😀 co samozrejme neni mozne, tolko maju mozno 3-rocne deti. ale samozrejme, ze ta neodradujem, ty sama vies, co mas objednat, mozno je petko vazne taky valibuk 😉
ami, uzite si to u maminky 😉
adam je dnes dost mrchavy, tak snasd skoro zaspi, nech mam klud. vcera si vo vani roztal oko, aj sme boli na pohotovosti, lebo mu to stale krvacalo, nastastie to nesili, len spojili tu trhlinu a zalepili takym specialnym leukoplastom. chvalabohu.

danka.k
28. sep 2009

no tak my uz druhy den odmietame cez den spat 😠 😠 takze teraz uz spi 😀

ami tak si uzite par dni pri maminke.. kedy sa asi vratite?? v stredu ked aj tatko?

vevi chudatko adamko, muselo ho to strasne boliet... ☹

bzucinka2
28. sep 2009

ami, super, bude vam tam fajn, neboj, aj spinkat bude, lebo bude musiet 🙂
beji ja uz teraz nenakupujem, aby som nezbankrotovala, lebo to it je ako droga 😀

baby, boli sme s malym u kamosky a ked sme isli od nej este von sa hrat, maly mal ruzove licka, ale cielko v pohode, po kupani, ze mu pre istotu zmeriam a 39, po oratani uz ☹ tak sme hodili sirupcek a to bolo asi aj vysvetlenie mrncania aj vonku, co on nezvykne 😒

danka.k
28. sep 2009

bzuci chudatko alexik... nech je coskoro fit 😉

tami712
28. sep 2009

ahojte 🙂
bzuci Ema je na tom podobne ako Alexík ☹
keď sa poobede zobudila, bola horúca, ale nemerala som jej teplotu, boli sme aj vonku a keď sme prišli dnu 2-krát zvracala a potom mi zaspala, tak som ju teraz len prezliekla a odmerala teplotu, mala 38,3, takže sme dali čípok a uvidíme čo bude v noci 😔 ☹

bejca
autor
28. sep 2009

ahojte 🙂

Ami super ze si pristupna 😀 😉 s netom jasne 😵 a ako vam je 😉 dufam ze super 🙂

Vevi ja zatial nekupujem cakam ked bude chladnejsie a Petko " vyssi " a mozno tolko cm mat ani nemusi ale on ma dlhe nohy , ruky ... zeby po mne 😀 😉 a Adamkovi posielame cmuky cmuk na bobo 😵

Danka no tak aspon skor zaspinka vecer a mas klud 😵

Bzuci no asi budem musiet uz aj ja prestat 😀 😉 lebo som kupila este aj teplakovu supravu - Adidas ... no a este kabat by som chcela a potom uz aj po pyzamach pozeram .... no asi to aj ja stopnem 😀 a Alexikovi cmuky cmuk aby bol fit 😵

Tami aj Emke letia pusinky aby bola zasa taka usmievava 😵

veva55
28. sep 2009

beji, to mate dobre s tymi dlhymi rukami. nasmu adamovi su vsetky mikiny, bundy...dlhe na rukavoch, tak musim skracovat alebo vyhrnat. a s nohami mame tiez problem, lebo ich ma zase dlhe a kedze je chudy, vsetky nohavice su mu siroke, tak musim zuzovat alebo robit zasevky. a tie, co su mu na pase dobre, su mu zase kratke na tych jeho noziskach 😀
adam uz od 8 drichme po hodinovom reve 😀 aj som si ho zvecnila s tym jeho ockom, hodim do albumu fotku, mozete kuk 😀 o par rokov sa budeme na tej fotke vsetci rehotat 😀

bejca
autor
28. sep 2009

no ja mu davam traky 😉 ja nic nepresivam co som pipi 😀 😉 a jemu tiez je dost siroke nakolko je tiez chudsi 🙂 ale rukavy su mu v pohode 😵 a idem teda kuk tu fotku 😅 malinke nase bolave 😵

bejca
autor
28. sep 2009

chudiatko malinke ale ma to ocko ☹ cmuk cmuk cmuk 😵 nech sa mu skoro zahoji 😉

bejca
autor
28. sep 2009

no idem ja haji buvi 😵

paaaaaaaaaaaaaaaa

amadora
29. sep 2009

Dobré ránko!

Včera som tu mala absenciu, dúfam že mi nehrozí pokuta 😀 Poobede sme sa zabávali s Majkom a potom keď sme ho okúpali a uložili búvať sme sa s maminou rozprávali a išli sme spať aj my, tak som sa sem ani nedostala. Ale chýbali ste mi hrozne 😉

Čítam že tu máme dvoch maródov a jeden poúrazový stav 😕 Všetkým trom posielame obrovské pusinky nech im je lepšie 😵

A ďakujeme všetkým za želanie nech sa tu máme dobre 🙂 Pri kúpaní vo veľkej vani síce boli menšie scény, ale potom zaspal pekne hneď ako doma že som ho len dala do postieľky a odišla som a spal lepšie ako doma, ani raz sa do rána nezobudil, ani len nemrnkol 🙂 A budeme asi do zajtra, tatko ešte nevie presne kedy príde lebo akosi im to nikto ešte neráčil prezradiť 😒

mm1
29. sep 2009

ahojte babulky pekné ránko, Tak včera sme mali pre Natali veľký zážitok. Išli sme do mesta autobusom, a keďže išiel s nami aj náš tatík, tak som ju pekne vybrala z buginy a sedeli sme na veľkom sedadle, ako dospeláci... Najskor chcela sedieť mne na kolenách, ale keď sa trošku okukala, tak chcela sedieť vedľa mňa na sedadle. Mali ste ju vidieť, aká bola pyšná, dokonca aj moj cestovný lístok celý čas držala v rukách.
kúpili sme jej včera nohavice na jeseň a objednala som knižku k meninám, tak som sa celkom vytešovala. 🙂

a maródom želáme skoré uzdravenie...

Zajtra až do piatku si beriem dovolenku, tak sa vytešujem.... 🙂

bzucinka2
29. sep 2009

dobre ranko
tak noc sme prezili, raz som ho prezliekla, co bol spoteny, este som ho takeho mokreho nevidela ☹ rano teplota opat, tak davame sirupcek, vonku je hnusne, tak ani tam dnes asi nepojdeme, takze to bude o hubu, lebo uz od rana chodi v ciapke, ze chce ist von 😀
vsetkym dakujeme za priania skoreho uzdravenia 😉 snad to budu len zubky, pockame este2 dni a uvidime

mm, tak ste mali teda riadny zazitok a dobre si jej nakupila 🙂
ami , no vidis, vraveli sme ti, ze sa malemu bude pacit, tak sa tesim, ze sa mu u babiny paci 🙂

amadora
29. sep 2009

My sme sa práve vrátili z prechádzky, boli sme hodinku v kočíku a potom ešte hodinku na ihrisku s detičkami, ani domov sa mu nechcelo ísť. A našiel si tam kamaráta Jilisija 😀 Taký malý Rus, najprv mu bral hračky a potom všade len za Majkom behal a len s ním sa chcel hrať 😵 Teraz sa ideme napapať a uvidíme či aj obedňajší spánok bude taký fajn ako v noci 😒

Bzuci chudáčik Alexík ☹ Posielame mu cmuk 😉

danka.k
29. sep 2009

bzuci chudako alexik.. nech mu to chytro prejde aby mohol ist uz von 😉

ami no pokuta to bude riadna.. 😀 alebo uz neabstinuj od nas 😀

ja malemu tiez nic nezuzujem, kupujem mu nohavice take ze sa daju navrchu zuzit ako treba... a dlzka mu je vzdy dobra..

bzucinka2
29. sep 2009

dakujeme baby, dufam, ze ten posledny ocak sa co najskor vyklujea bude zase chvilku pokoj 🙂
ami, zacni teda riadne skrtit rozpocet na pokutu treba nasetrit 😀 😀 😀

tami712
29. sep 2009

ahojte 🙂
tak aj my máme "super" noc za sebou. Mala zase teplotu, dávala som jej čípok. Spala som s ňou v spálni a ocko v jej izbe, takže som sa vôbec nevyspala, lebo stále mrnčala, prehadzovala sa ☹
Ale teraz od rána už nemala teplotu tak uvidíme 😔 😝

bzuci aj ja dúfam že to budú "len" očáky 😒 my nemáme stále ani jeden 😒

danka.k
29. sep 2009

tami vela zdravicka posielame 😉

bejca
autor
29. sep 2009

ahojte 😵

tak ja som bola dnes so vsetkymi vysledkami u tej doki neurologicky a tie platnicky tam ma na figu 4 ako sim spominala 😒a este tam mam aj vyrastky 😕 ale vraj sa s tym neda nic robit iba operacne 😅 tak som povedala ze ked su to moje vyrastky tak si ich necham 😉 😀 😖 no a z toho mozu byt bolesti krku , hlavy - az migreny 😝 trpnutie ruk a pod... takze asi tak ................ no a na tych zilach mam nejake chronicke nieco ... no ale ved co uz starsi clovek co narobim 😝 😅 a k tomu s tymi zilami kazdeho pol roka by som mala ist na kontrolu 😅 😒

v noci znovu Petko pomrnkaval a nad ranom dost plakal ☹ asi sa mu nieco snivalo ci co 😕 alebo nam idu zadne stolicky ... stale si aj prsty pcha do pusinky a slinta ... tak neviem 😅 ale teda nevyspala som sa skoro nic

Ami som rada ze vam je super uzivajte si to 😵 Majko je chlap na mieste a vie ze teraz musi byt anjelik 😉 a tatko to ma teda zaujimave v praci 😕

Megi aj my si tak drzime listok v autobuse 😀 a Natali musela byt podarena 😵 uzi si dovcu 😉 a aj niekam idete ci len tak ....

Bzuci chuda Alexik ☹ posielame pusinky a nech ten posledny ocak uz vylezie a mate pokoj znovu na chvilku 😉

TAmi tak nech Emke ocne rychlo vidu a nech ma rychlo po bolesti 😵 posielame tiez cmuky 😵

amadora
29. sep 2009

Tak my sme sa naobedovali (po dlhom cirkuse lebo on chce jedávať zásadne sám a ja som tým nebola nadšená v mamininom vynovenom byte 😅 ) a pekne sa uložil do postieľky a zabúval 😵 Dokonca aj keď som ho išla prebaliť tak prišiel ku mne a sám si ľahol na koberec, poklad malý 🙂

Baby a akú pokutu ste mi stanovili, hm? 😀

Tami tak držím palce aby ste už neteplotkovali keď už je dobre dnes 😉

Beji s tými výrastkami to mám aj ja 😒 No čo spravíme, to my starší ľudia už tak, musíme si zvykať na nové menu : na raňajky za hrsť liekov, na obed za dve a na večer za tri 😀
A čo sa týka tatkovej práce, mám pocit že sú tam všetko hrozne "kompetentní" ľudia 🙄 Teraz mi volal že asi budú tú cestu čo navozili rozoberať a voziť nanovo lebo oni to vozili silou mocou predtým za každého počasia tak to položili do blata a teraz sa čudujú že im to padá 😠

bejca
autor
29. sep 2009

nepamatam kto 😅 ale viem ze niekto sa pytal na tie drevenne vkladacky .... tu som nieco nasla 😉

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1364009

Ami no teda super ze MAjko je taky sikulka 😵 a s tym menu mas pravdu 😅 😒 😠 a ta tatkova praca 😝 😝 😝 😝 😝 je to radost 😕 😅 😔

mm1
29. sep 2009

ahojte babulky, tak marodom skore vyzdravenie... dufajme, ze su to naozaj len zubky...
my uz mame nastastie vsetky vonku, teda okrem tych poslednych stoliciek, co idu okolo dvoch rokov....

Na dovolenku nejdeme nikde, mam jej vela, kedze pocas MD vam bezi i dovolenka, tak to musim do konca roka vycerpat.... vo stvrtok mozno na jednu navstevu ku kamke do TT, ale este neviem...
beji, aj by som ti povedala, ze stretnime sa, ale neviem, ako a kde budeme a ci vobec este pojdeme...

a o zilach mi nemusite vraviet, mam ich tolko po nohach, ze by jeden zaplakal, aj do plaviek sa hambim kolkokrat vyzliect, ale prestne tak ako vraví AMI, stárneme....

bzucinka2
29. sep 2009

TAMI, tak nech su to aj u vas zuby, ja som mu pozrela do pusy a veru vyzera to tam ako himalaje 😀 a prave teraz mi bol povedat, ze sa pokakal, tak sme isli rovno do kupelky, ze umyjeme a to som este nevidela, rozbalim plienku a zacalo mi to zo vsadial tiect, rehotala som sa, umyla som ho , poutierala celu dlazku, a bolo po parade 😀 😀 😀 a teraz si otvoril zalepeny suflik a vytahuje mi odtial nivea kody 😅, ledva ich zbieram a on mi ich postraca, lapajko 🙂
beji, tak to nie je bohvie co tie vyrastky hnusaciny, tak nech aspon tie zily sa daju do poriadku, ked uz chrbtica nie ☹
ami no paraqda a ze kam idu prachy na stavbu cesty , jej rozobratie a opatovne postavenie paradicka 😠

veva55
29. sep 2009

ahojte, prave som dosla z posty, prislo mi to quelle, beji ta suprava je perfektna, len velka 😒 ale snad do zimy este dorastie + urcite v tom bude mat aj sveter, tak uvidim. nohavice budu urcite dobre, ale bunda je fakt dost velka, rukavy samozrejme a aj dost dlha....ale neva, aj tak v nej bude krasny. som ho prave merala a nechapem, ledva nejakych 85 cm, co mi je divne, ked v maji mal 83. kolko meraju vase deticky?
megie, aj adam zboznuje autobusy, ale ma smolu, mama eee 😀 ale uz som sa 3x obetovala a zobrala ho par zastavok.
no a dnes mi spal poobede vyse 2,5 hodiny 😨 asi dospaval noc, ta bola doslova priserna. ale aspon poobede som si trosku oddychla kym drichmal. bohvie kedy pojde vecer spat, dufam, ze nie o polnoci 😀

amadora
29. sep 2009

No my sme boli v Európe vrátiť tie topánočky čo nás tlačili, lenže žiadne v rozumnej cene nám neboli dobré, nič neobul cez ten priehlavok, tak sme si museli doplatiť a kúpili sme Fila tenisky 😒 A ešte v Dráčiku hračky do piesku aby mal tu u starkej a nemuseli sme "kradnúť" detičkám 😅 A potom tu bol môj brat a švagrinká, tak sme mali krásny dníček 🙂

Inak mi je trochu ľúto, toto moje dieťa začína byť až príliš samostatné 😒 Jesť len sám a dnes po tej Európe ani za svet za ruku,on sám všade. Čo mi bolo divné že sa nebál medzi toľkými ľuďmi. Už ma nepotrebuje ☹

A čo sa týka nášho tatka, ten tam príde o nervy 😠 Už nemajú naftu a benzínka na okolí nie je a nevedia im povedať kam majú ísť. Pýtajú sa ako pôjdu domov a povedia im že to nie je ich starosť. Končili len pred chvíľou lebo to treba rýchlo navoziť kým neprší aby im to znova nepadlo. No proste nemám slov. Som zvedavá či zajtra vôbec prídu domov 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre