Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

veva55
12. okt 2009

ahojte, trosku som vas kuk, ale spatna citat nestiham, takze :
ami, gratulujeme k tomaskovi 😉
nas adam tiez vrieska z plnych pluc, zrovna predvcerom z toho vrieskania stratil hlas, takze teraz zo seba vydava velmi cudne zvuky, je fakt srandovny 😀
my uz tiez mame komplet zimnu vybavu, este planujem teply rolak kupit, ale zatial som ziadny nenasla, vsade je milion svetrov, ale rolaky ziadne. a ked ano, tak len dievcenske. topanky do zimy tiez mame, take termo, takze nepotrebujeme ziadne gumaky, stacia jedny. a pokial neni pod nulou, asi bude stale v teniskach.
bzuci, neviem, ci som ti uz gratulovala, fakt sa nepamatam, takze ak nie, este raz gratulujem, prajem pokojne tehu a lahky porod so stastnym koncom.... 😀 ....aj ked to je este daleko 🙂

veva55
12. okt 2009

oprava: spatne citat 😀
toho predposledneho smajla som chcela dat 😉

amadora
12. okt 2009

My sme sa pred chvíľou naobedovali - rezníky so zemiakovou kašou a uhorkový šalátik s kyslou smotanou 🙂 a môžeme zaľahnúť do postele. Netuším čo podnikneme poobede v tomto nádhernom slnečnom dni 😝

My na zimu potrebujeme topánky, dve kombinézy a aspoň dve čiapky, rukavice a šály 😒

Maťka to je hrozné čo sa tej babe stalo, dúfam že to dobre dopadne nakoniec ☹

Ďakujeme všetkým za Tomáška 🙂

amadora
12. okt 2009

Akurát som bola uložiť Majka. Ohromný bol, už sa mu asi veľmi chcelo spinkať, ako mu dal ocko čistú plienku tak vyštartoval a hybaj ho do spálne 😀 A tam som zbadala že má skoro vyzuté ponožky tak som mu ich ešte začala obúvať a on mi už prštekom ukazoval na okno že mám zavrieť a zatiahnuť roletu 😀 No podarený 🙂

martina1982
12. okt 2009

Ami, praskla jej z cievka v hlave dufam aj ja ,ze sa preberie a budu obaja v poriadku. .Aj Stevko sa dnes naobedoval a hned isiel do spalne si lahnut 😀 Tie nase deti su uzasne 😵

danka.k
12. okt 2009

ahojte baby..

matka to mi je luto a dufam ze bude ona aj babo v poriadku

beji krasne foto, ja som dnes triedila malemu veci a dokladala nove co sme podostavali uz davno.. teplych nohavic mame akosi moc ale nevadi... este dokupit nejake body, rolaky, oteplovacky a topanky a zima nemusi prist 😀

ami majko musel byt zlaty...

maly sa mi dnes zobudil o siestej, prelozila som ho medzi nas vypil mlieko a spali sme dlhom casa zasa do stvrt na desat 😀

no a ocko si vecer asi uvedomil chybu tak sa mi zacal vtierat a dnes je ako medik.. som zvedava kolko mu to ide vydrzat

bejca
autor
12. okt 2009

Bzuci tak Alexik sa vytesil 🙂 aj nas Petko ma najradsej mlaky a hlavne tie najhlbsie 😕 😀 a tiez si myslim ze budete mat dievcatko 😵

MArtinka ☹ chuda ta kocka ☹ dufam ze babatko bude oki a aj jej sa polepsi a bude vsetko tak ako ma byt 😵 drzime palceky 🙂 ja budem zehlit vecer pri TV 😉 ty si to uzi 😅 😉

Vevi no tak mozno aspon na chvilku budete mat doma trosku tichsie 😅 ja mam tiez pocit ze niekedy Petko strati hlas z toho vrestania 😅 a rolak ja nechcem my sme mali minuly rok a nebola som spokojna 😕 😔 radsej sal 😉

Ami no teda super Majko aky sikulka 😵 nas Petko si dnes hodil hodinovy spanok 😅 😕 uz je tu pri mne 🙂

dala som video na FB ako mi pomahal klepat rezne v nedelu 😀 a mala som super dlhy zaber ale kedze mam malo miesta na PC tak enem kusok mam ☹ a na konci nepadol len som zabudla fotak vypnut 😀 😉

pridala som fotky 😉

bejca
autor
12. okt 2009

DAnka dakujem 🙂 a som rada ze s muzikom sa to znovu na cas dalo do poriadku 😵 takze sup na druhe rychlo 😀

amadora
12. okt 2009

Beji idem pozrieť video 🙂 Inak si mi pripomenula že som vám chcela napísať že dnes keď som klepala rezne tak Majko chodil ku mne a omáčal si prst do soľničky a oblizoval a tak si pochutnával a vychutnával a hovoril mňam, len tak ma striasalo 😀

bzucinka2
12. okt 2009

beji uzasne foto a ty sa mas, ked mas takeho kuchtika pomocika 🙂 my sme na zimu uz tiez vybaveny, dnes sme kupili este cizmicky a na jarmoku este kupime ciapku a bude mat vsetko 🙂
matka, hrozne, az sa to zle cita, drzim silno silno palceky, nech sa preberie a obaja su ok 🙄
ami, teda chuda ani jest mu nedas, musi ako srnka sol olizovat 😀
vevi dakujem 🙂

amadora
12. okt 2009

Bzuci to vieš, kríza je kríza 😀 A svokor je poľovník tak soli máme dosť, môžeme lízať celú zimu 😀

Aj my chceme na jarmoku pokúpiť čiapky, rukavice a šály. Len škoda že to už bude tatko v robote 😒

My sme využili že poobede prestalo trochu pršať a išli sme sa prejsť, dole ulicou sme išli kočíkom, tam som ho vybrala a naspäť išiel hore kopcom peši. Pekne kráčal za rúčku, občas sme zbierali skalky, lístky, trhali sme trávičku 🙂 Vyšiel až skoro úplne ku nám a to je kusisko cesty hore kopcom. A veľmi sa mu páčilo ako v jarku tiekla voda. Som mu hovorila že tam je voda a on že doda 😀

danka.k
12. okt 2009

u naaaaaas ma zajtra snezit.. nieeeeeeee prosim nieeee. vraj 10 cm ma napadnut... nie nechcem chcel slnko pomoooooooooooooc 😀 😀 😀

a to sme chceli v stredu do polska malemu ist veci kupovat.. no nevezmem ho... brrrrr

bzucinka2
12. okt 2009

ami tak mas pravdu, kriza je kriza, my zatial len cukor vylizujeme 😀 a riadneho turistu chces z neho vychovat, ale zas ine sa ani u vas v tych kopcoch neda a pekne zacina opakovat doda 🙂
dani fuj, sneh este niem troku aspon jesen nech je tu ☹ ale aspon sme kupili cizmicky, ale este nam chybaju rukavicky 😅

danka.k
12. okt 2009

bzuci u vas este nebude.. on si len tu hore na nas posvieti... rano ma byt uz minus a v stredu aj cez den 😠

bejca
autor
12. okt 2009

haloooooooooooooooooooooo ???????????????????????????????????????????

amadora
12. okt 2009

haloooooooo 🙂

amadora
12. okt 2009

Danka ani ja nechcem sneh! Nenávidím zimu, fuj fuj fuj 😠

Bzuci ďakujeme 🙂

bejca
autor
12. okt 2009

caute 😵

tak ja mam ozehlene 😉 znovu na chvilku pokoj 😀 Martinka ty si ako na tom ??? 😉 😵

Ami Majko musel byt uzasny s tou solou a aj cestou domov 😵

Bzuci dakujem za pochvalu 😵 a hod fotecky aj ty nech sa potesime aj my 😉

DAnka aj ja chceeeeeeeeeeeem sneeeeeeeeeeeeeeeeh 😵 😉 ja mam rada zimu 😉

my sme dnes Petkovi kupili est ejedny cizmicky + gumaky teple 😉 a este ta bunda nech pride a moze byt aj zima 😀 😉

bejca
autor
12. okt 2009

no uz som mylsela ze som tu sama taka sova 😀 😉

amadora
12. okt 2009

Beji veru bol 🙂 A večer sme sa ešte spolu hrali a bláznili, už dlho sme sa tak nevyhrali, aj ma hrdlo rozbolelo čo som pišťala a ako sme sa jašili 😀

bejca
autor
12. okt 2009

my sme sa tak rano jasili lebo lialo ako z krhle 😝 a veder bol taky unaveny lebo sme ho " povlacili " po obidvoch babkach a spal len 1,10 dnes cez obed tak vcelku dobre zaspal ....

veva55
12. okt 2009

beji, no neviem, ci budeme mat tichsie, vecer sme mu objavili v hrdle take biele utvary, cele horne podnebie, hlbsie som nedovidela, nechcel ukazat. nie su to afty, ale take divne syto biele flaky, bodky.... 😕 nechapem, co to je, ja som mavala casto ako decko hnisave anginy, ale to vyzeralo inak, to som mala take potiahnute hnisom + take kratery a vnutri hnis, ale toto je uplne ine, normalne mam strach, ze co to je. a bohvie odkedy to tam ma. ten hlas stratil uz pred 2 dnami, ale to biele sme mu objavili az dnes, hoci je pravda, ze jemu sa do ust tazko dostat, mozno to tam mal uz predtym, len nie tak vela a nevsimla som si to. zajtra ficim doktorke, len na just musi mat zajtra az poobede ordinacne od pol 3, takze uz ani krcne nestihneme ak by nas tam poslala, lebo ti su len doobeda 😖 si vycitam, ze som nesla dnes, ale jemu fakt nic neni, ani teploty, ani kasel, ani soplik....no neviem. zajtra mi este k tomu operuju psa zase, tento x nastastie len papulu, takze to bude v pohode, len neviem co skor, jak to vsetko postiham.
no, idem drichmat, maly akurat zaspal, uz aj kurit nam zacali chvalabohu, lebo v noci je uz riadna kosa a kedze maly neznasa byt prikryty, rano byva total ladovy a to mu uz davam pod pyzamko pancusky a body 😒

bejca
autor
12. okt 2009

pridala som fotky novych cizmiciek a gumakov 😉 ak chcete kuk

amadora
12. okt 2009

Vevi a nemôže to mať len žabku? A ten hlások by stratil nezávisle od toho? Či to asi nie? Každopádne držíme palce nech je to ok 😉

Beji nádherné sú 🙂

bejca
autor
12. okt 2009

Vevi no neviem co to moze byt 😕 zajtra ti drzim palce aby si vsetko stihla a hlavne daj hned vediet ako Adamko .. posielame pusinky 😵

amadora
12. okt 2009

Beji vy ste riadne vybavení už na zimu 🙂

amadora
12. okt 2009

No idem ja za tatkom, dobrú noc 🙂

bejca
autor
12. okt 2009

Ami dakujem 🙂 len je to rozmazane je tu menej svetla teraz 😝 zajtra odfotim lepsie 😉 no a veru uz je vybaveny moze aj trestat 😀 😉

bejca
autor
12. okt 2009

dobru nocku ved aj ja uz idem 😉

amadora
13. okt 2009

Dobré ránko!

My sme mali dnes dáku horšiu noc, veľmi som sa nevyspala 😒 No čo už...

Ja mám trochu nervy lebo mužovi dáko nechodí výplata. A mi hovoril že posledný mesiac si firma dáko neplatí faktúry, ani za naftu, ani za ubytovňu, tak sa bojím či im vôbec pošlú 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre