Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

alex21
23. jún 2009

beji pekna postel a co sa tyka pisania tak by som napisala aj viac len ja bohuzial nevladzem. Ja ked pridem nakuknut tak tu uz nikto neni a v poslednej dobe chodim az okolo 23:00.
Eli sa na plavani strasne paci a uziva si to. Chodi na smyklavku ale ta jej je uz malo tak chodime aj na tobogan a skace do vody jedna radost. Len ja sa uz tesim kedy to skonci. Lebo mame totalne rozhadzany rezim. Eli chodi spavat az o 22:00 niekedy este neskor. Uz viac ako tyzden je v noci od 0:30 do 3:00 hore a mrnci alebo place. Minule bola hore az do 4:00 a az potom zaspala. Samozrejme ze som hore s nou. Rano sa budi okolo 7:00 niekedy potiahne do 8:00. Cez obed spi len ked ju uspim a aj to od 20 minut do hodiny a vtedy sa snazim aspon naobedovat. Takze nemam cas si oddychnut a co to je spanok uz ani neviem. K tomu samozrejme musim varit, prat, upratovat a starat sa o nu. A este mam byt mila aj na muza. Len uz som fakt tak unavena ze po nom len vrcim a v poslednej dobe zacinam zvysovat hlas aj na Elisku. Potom mi je to strasne luto a mam vycitky svedomia ale ja uz fakt nevladzem. Cez vikend sa muz normalne tesi na pondelok ze uz ide do roboty. Co jej v noci je netusim. Rano vstava ako keby celu noc spala a ked ma zbada tak sa na mna usmeje.
Dva ocne zuby sa jej uz prerezali a myslim, ze tie druhe dva este nejdu. Teraz ma 16 zubov.
Co sa tyka nocnikovania tak som to vzdala. Radsej jej dam plenu a mam pokoj lebo na to nemam nervy. Este minuly tyzden som to skusala a ine som nerobila len utierala mlaky a aj hovienka po ktorych este chcela potancovat. A to mi zdrhla z nocnika isla ku skrinke tam sa chytila potlacila a kukala kam to pada.
Takze asi tak to u nas momentalne vyzera. Sorry ze sem nechodim castejsie a nereagujem na vela veci.

alex21
23. jún 2009

ale mam aj dobre spravy. Eli si uz 2 týždne vie obut ponozky a navliect pancusky.

veva55
23. jún 2009

alex, no to mas tiez tazke, mozeme si ruky podat ☹ . tiez som od unavy nervozna, po adamovi bezne kricim, ked robi zle, 3x mu to zakazem a on to aj tak urobi a este mi pritom kuka do oci, ze "mam ta na haku". tak potom uz kricim, rozdavam "rucne-strucne".... a ked pride vecer muz, mam chut mu capnut decko uz pri dverach na ruky a odtafarit sa niekam 😀
no a co sa tyka mliecka, zabudla som povedat, ze UM mi uz adam davnejsie nechce, takze skoncime s tym balenim co mame doma a kaslem na UM, budem kupovat uz len plnotucne mlieko. to mu chuti ovela viac. lebo uz ma nebavi to vylievat stale, ved je to drahe. len sa vzdy rozculim.

amadora
23. jún 2009

Vevi presne si vystihla moje pocity niekedy 😀 😀 😀

Inak kočky robili ste už niekedy s jedlými oplátkami na torty?

ciarka
23. jún 2009

Alex chudatko mas to tazke,a nemoze sa v noci budit ze ju zubky trapia?Lebo vtedy to viac vnimaju ako cez den.A vevi,ty to tiez nemas jednoduche.
Alex-Eliska je velka sikovnica,ked si vie sama navlict ponozky a pancuchy.To sa sama naucila?Al.ty si ju ucila.

No a my sme teda vobec neni papkaci,kazdy den bojujeme,ja mam nervy na rozpad,co nechce papat a ani pit.

takze my papame takto:
8.30-9.00h 120 mlieka
hned za tym rozok cely al.polku ale len to vnutro,niekedy trosku chleby

potom nic neje ,lebo by neobedovala (teda papa trosku jablka,al.kalerab,mrkvu-ale tu len pochrume a vypluje,neviem ci nieco z nej zie)

12.30-13.00h obed-to je polievka,to bojujem o kazdu lyzicku,neviem kolko zje ale priblizne 20 polievkovych lyzic,kolko je to gramov???,ked mam cestovinu suchu tak si da aj tu

16.00- snazim sa do nej dostat jogurt,al. pribinacik al. vyzivu,ale da si 3 lyzicky a dost.Stane sa ze zje aj cely ale to je vynimka.Potom s tatom papa obed,teda dzobne do toho.Vacsinou jej spravim mlieko 120ml,kedze tie 3 lyzicky nic moc.

18.30h- rozok- ale len vnutro,ovocie-co je u nas len jablko,to len trosku

20.00- snazime sa do nej dostat 120ml kase,ale posledny tyzden si neda ani kvapku.

Takze Ajka krasne papate,aj ostatne deticky,my sa len snazime a bojujeme a nic moc,a ani zubkami to nie je.A tiez ako Veva pise,casto krat vylievam aj to UM.A o kase ani nehovorim.Takze zavidim maminam.kt.deticky pekne papaju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!FNuk.

ciarka
23. jún 2009

Ami-daj vediet ako muzik dopadol na pohovore,myslim na vas.Vsetko bude o.k.

lili24- ja by som veru prisla na kavu......

monique02,jankapardon-
drzim vam paste,aby to ujovja pri vas vydrzali a aby ste sa zlepsili v jazdeni.Inak ja mam tiez asi 6 rokov vodicak a naposledy som sedela za volantom ked som bola tehu a este jeden raz,ale pred 2 mesiacmi,to mi vybehol pes a som povedala ze nejazdim.Ja by som potrebovala niekoho kto by ma dokopaval k jazdeniu.Ako ste sa odhodlali????

martina1982
23. jún 2009

Veva ,Alex mate to tazke posielam vela sil.Inac Stevko bol take dieta ,od narodenia nechcel spinkat len plakal do tych 6 mesiacoch potom sa to zmenilo .Vase deticky boli ake ked boli mimina?

Ciarka ,ja som takto bojovala so Stevkom od 6mesiacov ked sme zacali davat tuhu stavu tak do 8mesiacov mi vobec nechcel nic jest len mlieko ja som bola z toho zufala tak viem ake to je.Stevko spapa len to co mu chuti .

Ami ako dopadol tatko?

Stevkovi velmi chuti mlecko dufam ,ze to nezakriknem .

amadora
23. jún 2009

No tak tatko je už doma, že mu dajú do piatku vedieť čo a ako, a ak ho príjmu, tak budúci týždeň má školenie...

martina1982
23. jún 2009

Ami,budem Vam drzat palce.

U nas strasne leje ☹

amadora
23. jún 2009

Aj u nás 😝 Poobede bolo tak krásne, tak sme sa obliekli, vychystali že ideme s kočíkom von a zrazu vonku čierňava a hromy blesky a nešli sme nikam 😒

jankapardon
23. jún 2009

Martinka aj u nás je teda bola pred chvilkou poriadna prietrž...ale už je klud.
čiarka ako som sa dokopala? 1. už skoro rok mi stojí auto pred barakom, ktoré mi kupil Laco, a už sa zo mna aj kamošky smiali, že auto pred barakom mam ešte stale vystavené 😀 😀
2. Ideme na Hvar a potrebuje niekto Laca aj prestriedat aspon na dialnici...
Takže to su dve zasadné veci, pre ktoré som sa rozhodla...dost neskoro ale predsa.
Ja mam také obdobia, že sa rozhodnem a teraz musím, lebo ked to nespravím, viem že to budem odkladat...
Alex aj Vevi, mate to tažke...držte sa a prajem Vam , aby tatíkovia viacej pomáhali 😵
Martinka moja Veronka bola zlate dieta už od narodenia...Ani moc neplakala, krasne spala a tuším od troch mesiacov aj prespala skoro celu noc. Ale zase teraz je taka mala diablica 😀 😀 😀 má taký Frederikov meč, s ktorým sa rada hrá 😀 😀 😀 😀

MONI NINKOVA 😵 😵 😵 najlepšia šoferka, samozrejme, že po mne 😀 😀 😀 😀 😀 , len tak pre zaujímavost, kolko stoja u Vas kondične jazdy? Ja platím za 90 min 17€.

bejca
autor
23. jún 2009

caute 😵 uz som tu idem si vas precitat 😵 dnes ste toho popisali 😉 tesim ako kon 😀

bejca
autor
23. jún 2009

fuuuuuuuuu 😅 a uz som aj zabudla co som precitala 😀 😉

JAnka + Monika drzim vam palce na tie jazdy 🙂 nebojte isto to zvladnete a potom neskor sa budete len smiat na tom ako ste teraz stresovali 😉 ja ked si spomeniem ze ked som robila soferak tak ma isiel ucit cuvat 😀 potom ze vypnite motor ideme si jednu zapalit tak sme vystupili pokecali vyfacili kazdy jednu cigu ja som sa aspon ukludnila z toho cuvania , nastupili sme do auta ja som hodila spiatocku a auto nic 😕 tak som pozerala ako puk ze co sa deje a ten ucitel / 60 tnik 😉 / sa ma pyta : " a motor vam budem robit ja ?? " 😀 akosi som zabudla nastartovat 😉

MArtinka ,Avemaria zelam skore uzdravenie aby ste boli rychlo fit aj vy aj deticky 😵 ja tiez stale soplim kycham ... no neviem uz to bude tyzden za chvilku 😅

Ami a kam isiel na aky pohovor ?? akosi mi to uniklo 😅 😉 a drzim silno palce 😵

Alex , Vevi mate doma teda vymyselnikov riadnych 😉 sikulkovia su ale teda aj oddychnut by vas mohli nechat 😵 drzim palce aby pekne spinkali 😵 a niektore pocity mam aj ja podobne 😉 😀

Ciarka , Monika teda vam tie kocky fakt ze malinko papaju 😅 ale ved nebojte oni vsetko dobehnu 😉

dakujem vsetkym za pochvalu fotiek 🙂 a aj u nas je pocasie uplne pod psa 😝 boli sme poobede aj v Arkadii kupili sme Petkovi gumaky 😀 a ja take slapky 😉 potom sme isli do Maxu nech asa pohra ked je uz taky cas tak co viem vymysliet ☹ keby bolo chladno ale aspon keby neprsalo 😅

bejca
autor
23. jún 2009

Ajka my papame :

cca 7 hod 250 ml sunar

cca 9 hod jogurt , pribinacik

cca 11,30 polievka a trosku druhe

cca 15 hod druhe alebo vyziva alebo nieco ....

potom ovocie , sem tam kusok rozka , alebo nieco co sa pritrafi 😀

cca 18 hod chlebik , kasu , puding zalezi co papal okolo 15 tej a kolko 😉

pred spanim okolo 19,45 hod cca 200 ml sunar 😉

asi tak vsio 😀 😵

amadora
23. jún 2009

Beji mal pohovor v jednej firme v BB, jazdil by na kamióne, mesiac von, týždeň doma... 😒 Ale asi si nenavyberáme... teda ak to vyjde.

Moja prvá jazda v autoškole... august, teplo ako v pekle. Inštruktor vraví že mám vycúvať z parkoviska 😕 a ideme do jednej susednej dedine, taká samota, cesta cez horu, žiadne čiary na ceste... nemala som odhad a to bolo samé "ste veľmi v strede, choďte na kraj", "ste veľmi na kraji, choďte viac do stredu"... v tom teple mal otvorené okno a ako som bola veľmi na kraji tak mu konáre zo stromov dávali po ksichte 😀

bejca
autor
23. jún 2009

😀 😀 😀 😀 no moja uplne prva jazda bola ze ma vyviezol uplne mimo mesta 😀 a sice boli ciary v strede ale ja som stale isla po prostriedku a stale som musela mat tu stredovu ciaru v strede auta a on ma stale tiez usmernoval 😉 no ale tada ten tvoj si uzil viac 😀

amadora
23. jún 2009

No to si teda užil chudák 😀 Ale nakoniec som bola najlepšia z kurzu 😉

bejca
autor
23. jún 2009

pridala som na FB video 😉 kto chce moze kuki kuk 😵

Ami aj ja som spravila v pohode a to uz bolo teda daaaaaaaaaaaaaaaaaaavno 😀

bejca
autor
23. jún 2009

pridala som par fotiek 😉

amadora
23. jún 2009

Idem pozrieť 😉

martina1982
23. jún 2009

Ami 😀

Tak moj Stevko bol dnes kaskader rie ktore ste videli video na FB .za 34sek.bol hore a to ma len 16mesiacov a co bude vymyslat ked bude mat viac.

Beji,dakuejm a ty sa mas ked Ti Petko robi ranajky 😀

Ja kes dom sa ucila v autoskole cuvat tak som zobrala kuzel a ani som o tom nevedela az ked sa mi nechcelo pohnut auto ja som vysla z auta a pozeram cely kuzel zdemolovany pod autom .

martina1982
23. jún 2009

Beji ,krasne fotky a aj gumaciky inac aj ja som nad tym rozmyslala ,ze by som Stevkovi kupila .

amadora
23. jún 2009

Beji pekné fotky 🙂

Ja surfujem po nete a hľadám inšpirácie na svadobné torty 🙂

martina1982
23. jún 2009

Ami ,a komu ,ze ides piect tortu?

martina1982
23. jún 2009

My ideme 1.8 na svadbu.

bejca
autor
23. jún 2009

dik za pochvalu 😵 no a to napadlo muzika ze preco nema gumaky 😀 tak sme mu kupili 😉

Ami komu ides tortu robit ?? to na ten september ???

matak
23. jún 2009

Ahojte mamule 🙂

matak
23. jún 2009

Beji kukla som tvoje nove foto, boli prve ktore my padli do oka ked som po sto rok otvorila kona 😉

Petko rastie ako z vody 😉

bejca
autor
23. jún 2009

MAti cau 🙂 dufam ze ste vsetky zdrave 🙂 a veru rastie rastie 😵 ako vsetky nase deturence 😉 😵

matak
23. jún 2009

Nie som vobec v obraze co sa tu deje, som posledny mesiac dost unavena, zo vsetke co sa doma deje.
Tak vyuzivam kazdu chvilku a chodim spavat s detmi.
🙂

Konecne sa 4x mam uspesne vybrate mandle resp. Kika,tak som zvedava kolkokrat do roka bude soplava, a hlavne ci konecne zacne pocuvat 😀 , vraj to malo vplyv na je hluchotu, hoci si myslim ze pocuva iba co chce 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre