Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

danka.k
21. jún 2009

u vas prsi?? u nas je v pohode.. este pred chvilou slnko svietilo a teraz je tak v pohode...

ajka krasna rychlovka 😉

izka
21. jún 2009

čaute. idem sa zas pochváliť. dúfam, že vám s tým moc nejdem na nervy 😉
jojo získal zlatú medailu na duatlone v nitre- plávanie 400m + beh 400m - chlapcov z atomu levice porazil o 100m. ich trenérka len zírala, že to odkial prišiel
😎

izka
21. jún 2009

ami, to poteší - fajn ceny a ešte k tomu pekné vecičky.
my máme pekáreň, ale nie priamo v topoľčanoch. mužov brat má kamionovú dopravu Runnex v TO.

ajka, ty s fakt neskutočná. že za 8 hodín!! ja an za týždeň
😲
inak na tej stránke má torty aj mama klárkinho spolužiaka - alena, dvorany n/n - ona mi pekáva. donesiem si materiál a zaplatím len robotu. robí tiež veľmi dobré, ale ty si No 1 😉

martina1982
21. jún 2009

Ahojte

Izka gratulujem Jojkovi 🙂 Doky nam nic nepovedala ,ze mame davat sucastne probiotika to som sa docitala na nete.

Ajka,Izka ,Ami,Bejca dakujem za radu.

Ritka je ok ,pomohol sudokrem ,som mu aj v noci natierala hrubu vrstvu.A este ked som ho kupala tak som mu dala do vane dala repik.Sopliky zmizli ,ale este kasleme ☹

Ami, tak ste nakupili 😀

Aj u nas je skarede pocasie ,aj tak nemozme ist von.

amadora
21. jún 2009

No v BB je tiež stále škaredo od včera ako sme prišli 😒

Ajka, Danka, veru rýchlovky sú najlepšie... 😉 😀

Izka gratulujeme k ďalším úspechom! Musíte byť riadne hrdí že máte také nadané deti 🙂

Maťka vidíš, každý deň je vám lepšie. To je super! 🙂

Inak ma na tých trhoch tak naštvala jedna staršia tetka 😠 Som tam bola s kočíkom a stáli sme v jednej uličke a vyberali veci. Za nami stála tiež taká mamička s dcérkou a tiež si vyberali. A teraz spredu prišla tá tetka a že sa mám uhnúť, že chce prejsť. Reku mile rada ale nemám kam, ulička široká akurát na kočík a za mnou ľudia. A začala do mňa vyskakovať a len uhnúť a uhnúť. Tak jej vravím či mám kočík zobrať na plecia alebo čo, či nie je jej ľahšie sa uhnúť mne nech prejdem stade preč a ona potom môže ísť, ako sa ja mám uhýnať s kočíkom. Mamina jej skoro druzgla jednu čo bola naštvaná 😀

danka.k
21. jún 2009

ami no milujem take uzasne tetky.. kopnut ich niekam 😠 😠
izka jojkovi gratulujem 😉

amadora
21. jún 2009

Kde ste všetky? 😕

My sme už doma, napapaní, okúpaní a podaktorí už sladko spinkajú 😉

Som taká spokojná, krásny víkend sme mali. Dnes sme boli aj bráška a švagrinú pozrieť. 🙂

bejca
autor
21. jún 2009

cauteeeeeeeeeeeeeee 😵

soryyyyyyyyyyy ale skladali sme postel 😀 boli sme dnes v Ikee a kupili sme Petuskovi valendu 😉 idem prpridavat par fotiek a potom si vas preciatm 😉

bejca
autor
21. jún 2009

uz su tam 😉 kto chce moze kuk 😉

bejca
autor
21. jún 2009

no uz som tu sama 😅 necadi aspon poodpisujem 😉

Izka gratulujeme k medajle 😵 a teda pekne ste to podelili s tym sportom u deti 😉 a aj Petko rad tancuje , stavia sa stale dolu hlavou .. ma rad vodu ... no neviem co z neho nakoniec bude 😉 😀 ale isto ho dam niekam na nejaky sport 😉

Ajka torta fakt ze waw ja uz ani neviem co ti mam k tomu napisat lebo su vzdy uzasne a Izka to presne opisala ze vzdy to trafis uplne super 🙂

Ami tak si super nakupila 🙂 perfis vikend ste si uzili 🙂 aj ked niektori ludia vedia potesit .. ale netreba sa rozculovat 🙂 😉 a fajn ze si spokojna 😵

MArtinka som rada ze uz Stevkovi lepsie a posielame cmuky aby uz bol uplne fit 😵

DAnka ty ako ?? uz si oki ?? dufam ze hej 🙂

bejca
autor
21. jún 2009

* ze necadi 😀 tam malo byt nevadi 😀 😉

a idem ja sprchenzi a hajenzi 🙂 pa pa a dobru nocku teda vsetkym 🙂

vjera
21. jún 2009

Ahoj holky,měla bych prosbičku jsem z BA a potřebuju koupit plavací rukávky, všude mají jen pro 3+. Prosím poradit obchod nebo www stránky. Díky moc

Jinak všechny zdravím, moc sem nechodím, občas juknu na fotky...nádherný děti máme🙂

amadora
21. jún 2009

Beji krásne fotky 🙂 A postielka superská 😉 Ja si neviem predstaviť kedy mi budeme spávať na takej 😒

bejca
autor
21. jún 2009

Ami no ja by som chcela aby si Petko zacal zvykat ze je to jeho postel , jeho izba a tak ... a ak bude chciet tak bude cez den spinkavat na nej 😉 uvidime zajtra ci bude chciet alebo pojdeme do spalne zasa 😀 a dakujem za pochvalu 🙂

Vjera neviem ti poradit skus dracik , tesco a pod... ale ja si myslim ze radsej koleso s tym pasom dolu na sedenie pre nase male deticky 😉

martina1982
21. jún 2009

Ami ta tetka by ma nasrala 😠 super ,ze ste mali krasnucky vikend.Dufam ,ze mi budeme mat buduci ked konecne pojdeme do Dudiniec.

Beji dakujeme za pusinky 🙂 Krasna postel a tie fotky Petka nemaju chybu pred rokom v lavoriku a teraz supeeeeeeer hrozne sa mi to pacia.

Ja so zehlila. Dala som si do poriadku kuchynu vsetky policky som si vyutierala.

tak dobru noc vsetkym detickam aj maminkam 😔 😔 😔

martina1982
21. jún 2009

Ami inac si ani ja neviem predstavit kedy Stevko bude spinkat sam na posteli 🙂

Beji Ty si tu ? 🙂 sevas

izka
21. jún 2009

beji, pekná postielka.
a veru šport treba. však peťko si vyberie, čo ho bude baviť. 😉

vjeri tiež myslím, že skôr koleso pre také malé detičky.

všetkým dík za gratulácie jožkovi. on to strašne prežíva. doma trénoval obúvanie a obliekanie - to je dôležité pri vybehnutí z vody - a oplatilo sa 😎

ema bola s nimi a všetci obdivovali, aká je hodná. to by ju mali vidieť doma, keď chytí jedy 😲
teraz už spí ! idem aj ja aspoň raz pred polnocou 😵

amadora
21. jún 2009

A musím sa pochváliť, Majko sa naučil dnes piť z fľaše so sosáčikom 🙂 Nechápem ako, lebo posledne keď sme ju mali tak len hrýzol do toho sosáku a musela som mu fľašu stláčať aby mu tiekla voda a tak pil. A dnes som mu kúpila zase a hneď ako som mu ju dala tak pekne cuckal. Taký bol na seba hrdý že mu to ide a pije ako veľký z fľaše že by bol schopný vypiť 0,5l vody na ex 😀

tami712
22. jún 2009

dobré ráno 🙂
izka gratulujem aj ja tvojmu športovcovi, určite je šikovný keď má takéto super výsledky 😵

ami Ema pije z fľaše so sosákom už dávno - ak myslíš tú z obchodu, my kupujeme stále ten Cappy džúsik, ale napr. som jej kúpila tú Avent fľašu od 12 mesiacov so sosákom a z toho mi nechce piť 😠

beji no super fotky, postieľka perfektná a jasné že ho skúšaj tam dať spinkať, možno sa mu to zapáči a zvykne si 🙂 mne sa zdá že Eme to presťahovanie do izby pomohlo, ráno pekne spinká väčšinou do 8.30, čo predtým nehrozilo, vždy vstala okolo 6.30. A myslím si že ju zobudili ráno aj naše budíky, najskôr mužov, potom o pol hodinu môj a takto tam má kľud v izbe a aspoň ráno pekne spinká. Ale v noci som aj dnes pri nej bola asi 4-krát 😝

a beji tie fotky v tom lavóre nemajú chybu, som sa nasmiala 😀 😀

vjera a ja by som tiež našim drobcom nedávala ešte na plávanie tie rukávy, ale asi koleso 😉

aja7
22. jún 2009

Ahojte 🙂

izka, blahozelame Jojkovi!!! 🙂

beji...KRASNE fotky, aj postel supis...u nas nehrozi ani izba pre Adamka ☹ nie je kde ☹ musime pockat,kym pojdu usiaci na VS 😎

bejca
autor
22. jún 2009

ahojte 😵

dakujeme vsetkym za pochvalu 🙂 rano hned pozeral co to je 😀 podareny bol 😉 vyliezol hore sadol si a hned sa tesil a lozil 😀 potom pridam fotecky 😵 a teraz uz reaguje ako keby ju tam mal odjakziva 😀 😉

nam asi pojdu zuby 😅 stale je zly , jedovaty , uplakany , slinta ,tece mu trochu soplik , kaka a pod .... uz len cakam na teploty 😅 ja kycham stale 😝 ale Petko je uz lepsie 😉

MArtinka ja mam na plane zehlit dnes 😝 😉

Izka nas Pedro zasa v Ikee stale vrestat ako pavian 😀 sa ukazal v pravom svetle 😀 😉 a Emka je podarena a gratulujeme k povedaniu oco a bomba 😀 ozaj nas Pedro ukaze na lampu a povie pampa 😀 😀 😀

Ami gratulujeme 🙂 sikulka MAjko 😉

my tiez uz dlho pijeme z poharika so sosacikom a aj z flasky - rajec - co ma ten uzaver s takou ako keby blanou 😉

TAmi super ze spinaknie zabralo a Emka lepsie spinka 🙂 zachvilku zacnu prazdniny tak budete si uzivat dlhy spanok 😵

tie fotky minuly rok a tento rok ma napadli ked som ho az odfatila ako na porovnanie a az teraz som si vsimla ze tie v lavoriku su skoro ten isty den fotene 😉

Ajka no spalnu zruste budete spavat v obyvacke a Adamko ma izbu 😀 😉

bejca
autor
22. jún 2009

a dnes sme vstavali o 5,30 😝 ale este cca hodku som ho ukecala lezat 😉 😵 a to isiel muz na poobednu cize na 9,30 takze ten bol tiez happy 😀

bejca
autor
22. jún 2009

a este co sa postele tyka je to detska postel ale vcera som ju odskusala 😀 takze vydrzi 😀 ma cca 70 x 170 cm 😉 dufam ze aspon cca 10 rokov vydrzi 😉 a ak by bolo drue zrusime PC a kupime taku istu ale v inej farbe a v pohode sa sem zmestia 😉 a ked budu vacsi kupime poschodovu postel 😉

amadora
22. jún 2009

No ja som tu písala už minule že on mi len hryzie do tých sosákov a neťahá a včera zrazu z ničoho nič 🙂

Beji držíme palce nech ste čím skôr fit 😉

geenna
22. jún 2009

Beji, aj my sme boli v ikee a vy kedy? skoda ze sme sa nestretli.

bejca
autor
22. jún 2009

Geenna my sme tam prisli o cca 14,30 a domov sme prisli az okolo 18 tej 🙂 no a teda skoda ze som to tu nespomenula 😅 ale nemala som kedy prist ked som rano varila a potom sme vsetci spali 😉 a ked sme vstali tak sme sa tak akosi narychlo rozhodli .... no skoda ☹

Ami dik 😵 a my kuseme vela krat a nepijeme a oblievame sa 😀 😀

Petko uz spinka 😉 ale v spalni 😀 pekne som zatiahla , dala podusku , paplonik hovorim mu dadac lahol a hovorim ideme ha - ha a v tom sa postavil isiel k spalni zacal klopat na dvere s prstekom a krici ha ha 😀 no tak asi este nam to potrva kym si zvykneme ze postel neni len na sedenie , lezenie , lezanie a hranie ale aj na hajanie 😀 😉

bejca
autor
22. jún 2009

pridala som fotky z rana ako Petko reagoval hned 🙂 😉 tak ak chcete kuk 🙂

amadora
22. jún 2009

Beji tak Peťko všetko vyskúšal ako sa patrí 😀 A aj tie vankúšiky sú nádherné 😉

martina1982
22. jún 2009

Ahojte,

Ami,super Majko je sikovnucky.Nas Stevko zasa pije zo slamky krabickovi dzusik.

Beji ,krasne vankusiky aj postielka 🙂

My sa mame uz lepsie len ten kasel ☹ ,ale v stredu ideme k doky tak uvidime.Stevko je dnes upistany ☹ a uz aj spinka .

U nas hrozne pocasie ☹ idem si lahnut aj ja tak sa majte zatial .

skolara
22. jún 2009

ahojte kocandy.
Beji sorry ale vobec nemam na nic cas. Ako to vyzera idete ci nie? daj vediet.
Kocky vase deti maju vsetky 3 hexi a uz aj osypky,mums ?
AJka torty uzastne. Talent od prirody.
Beji aj ja chcem taku nejaku postel pre Vinie do izby. Je skvela.
Majko je zlatunky a vlastne vsetky deti.Ami majko ma uzastne pery a aj ty 😵
dnes som kupila gatky pre Vinie a ideme skusat byt bez plienky aspon na doma. Obcas sa pyta na nocnik tak uvidime ako to pojde.Ale dnes sme uz mali jednu nehodu.
Vidim ze tu mame chore deticky tak dufam ze sa coskoro vyliecia bobkovia malicky.
Beji tie fotky pred rokom a teraz su fantasticke. Dala si mi inspiraciu aj ja to tak urobim.
Izka tvoje deti su nenormalne talentovane musis byt na ne hrda.
Moj muz uz teraz rozhodol ze Vinie pojde na klavir. Mame otca muzikanta tak co by sa dalo cakaj. A ja chcem aby isla na tanecnu 😀 no uvidime co si vyberie.
Musime deti vystavit vela veciam a nechat to na nich nech sa rozhodnu.
AMi no to ste dobre nakupili vcera a prepac ja som bola u mojej starkej ked ste boli v nemocke. co vam vlastne bolo? dufam ze ste uz fit.
Bzuci miesi cesto na baby # 2 hahaha 😀
Martinka ako mamka? a sestra? dufam ze fajn.Mohla by vam ta dovolenka uz konecne vyjst.
No ja som strasne zvedava kedy dojde ten moj muz. Bud vo stvrtok alebo 3. augusta. Este nevie ktore turne bude robit. Ked bude robit lady gaga tak pride az v auguste a ked inu skupinu tak bude 3 tyzdne doma a na 3 tyzndne pojde robit potom ich. Som z toho mierne nervozna tak nevediet co sa deje.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre