Februárovky 2014

matuskova003
21. jún 2013

Kočky seeeeeeeeeeeeeem 🙂 :-* cmuk

romcag
21. jún 2013

@matuskova003 Ahoj, ahoj 🙂 Až teraz pozerám, že máme predbežne rovnaký dátum TP 🙂 teda ja mám zatiaľ len orientačný podľa poslednej MS .-)

matuskova003
autor
21. jún 2013

@romcag nooo ja mam podla pm 6.2 ale podla sona to vypočitala takto 🙂 uvidime ešte čo z toho bude 🙂 hihih 🙂

romcag
21. jún 2013

@matuskova003 ja si do sona ešte počkám ☹ to je nekonečnee čakanie 🙂 som zvedaváá, čo sa dozviem ja, dúfam len samé pozitívne správy 😵

matuskova003
autor
21. jún 2013

@romcag no ja som volala mojej dr.1x 5.6 a objednala ma až na 28.6 😲 ale mala som take bolesti divne v podbrušku až take ze som sa ani pohnut nevedela.. tak som šla skor 🙂 a nastastie videla gestačny vačok v nom taku minimini guličku ♥ buduci piatok toho 28, idem opat a verim že už bude srdiečko ♥

romcag
21. jún 2013

@matuskova003 No to je hrooozne dlhá doba keď si zoberieš, však cez tri týždne, mňa zo 16.06. gyndoš objednal na 2.7. tiež ma sem-tam chytí nejaká bolesť, ako keby MS mala prísť, ale to som mala na začiatku aj pri malej, tak to zatiaľ moc neriešim, ale aj tak to je ďalekoo ešte čakať.. dúfam, že tie čakania stoja za to a obidve (respektíve nás všetky) na UTZ potešia bijúce srdiečka 😵

matuskova003
autor
21. jún 2013

@romcag je to dlha doba a ty sa možeš aj zjančit od čakania 🙂 🙂
no toto neboli take bolesti ako na ms, to by som si aj ja pamatala od mojho maličkeho, boli to ako keby krče...nepačilo sa mi to .. ale už je ok 🙂 jaj ved len tie srdiečka nech su , to jedine sa modlim ♥ ♥
a ako sa citiš ? aj ti byva zle ? 🙂

romcag
21. jún 2013

@matuskova003 však práve 🙂
No ja zatiaľ napodiv celkom ok, ráno ma hrozné hlady chytajú a keď sa rýchlo najem je mi čudno, ale inak fajn 🙂 tak dúfam, že to aj vydrží 🙂 a ty? Pri malom ti bývalo zle? Inak ja som Romča 🙂 teší ma 😉

matuskova003
autor
21. jún 2013

@romcag No tak mne pri prvom nebolo vobec zle.... sem tam iba na minutku...vcera cely den mi bolo hrozne zle, nič poriadne do žaludka dat... dnes rano sa to opakovalo. ☹ ale pomahaju mi sušene slivky, ako sa piše v knihe od Katji Kesslerovej 🙂

Ja som Baška teši aj mna moc 🙂 škoda že to neni možne aby sme tukli na tlačitko a stretli sa aj osobne 🙂 hihi

romcag
21. jún 2013

@matuskova003 mne pri malej sem - tam bolo riadne zle teda.. ale vykryla som to bez vracania našťastie 😅 aspoň, že tak, dúfam, že aj tebe to rýchlo ustúpi a už si len užívať rastúce bruško 🙂
nooo škoda veru, že to neni také jednoduché 😀 ale tak možno sa tu ešte nejaké Bratislavčanky ukážu, s ktorými budú možné aj osobné stretnutia 🙂 ja som zo Žiliny čiže my by sme si tak jedine mohli dať nejakú zastávku na pol ceste 😝 keby sme sa teraz vybrali pomaly na "prechádzku" tak možno by sme to do pôrodu aj sthli 😀

stanka810
21. jún 2013

caute babulky...toto je moja premiera tehulkovania....vy dve @matuskova003 a @romcag uz to mate za sebou a viete ako to chodi 🙂 mne zatial vobec zle nie je....ani neviem ake to je tie tehu nevolnosti zatial....mozno pridu mozno nie 🙂

romcag
21. jún 2013

@stanka810 Ahoj 🙂 no tak radšej ani nevedieť aké to je, ako sa s s nimi trápiť 🙂 ja som mala premiéru pred tromi rokmi, bolo to také jednoduchšie.. teraz ešte okolo malej behať, o ňu sa starať, človek ani nemyslí pomaly na to, že je tehu.. keď som bola tehu s ňou, bolo to pre mňa také nové, všetko som sledovala, všetkého som sa bála.. ale zas pred tým pôrodom to bolo lepšie podľa mňa ako bude teraz 🙂 tam som nevedela do čoho idem, nejak ma historky od ostatných nezastrašovali, však možno to bude úplne iné, no už keď som raz rodila, už viem, že ma nečaká žiadna prechádzka ružovou záhradou 🙂 ja som sa po prvom pôrode zaprisahala, že viac rodiť nepôjdem, ani keby traktory padali 😅 a vidíš, prešlo dva a pol roka a čaká ma to zas.. ale tak stojí to za to

jjana17
21. jún 2013

ahojte baby,,,som rada ze je tato tema uz :D
citam ze aj vy mate bolesti sem tam,,ale ako pozeram my sme tu najmladsi,,,nam vychadza termin 28.2. tak som zvedava ,,,,presne taky isty temin len 28.7 som mala aj pri dcere ,,a narodila sa 23.7. 🙂

matuskova003
autor
21. jún 2013

@stanka810
@jjana17 ženičky vitajte 🙂 noooo som rada ze ste zavitali, sice je tu jedna februarovka 2014 ale tak , nevadi 🙂 bude nas o jednu viac 🙂 🙂 hgihihih no ja akurat varim, ženy mne sa nromalne dviha zaludok ... strasne mi je zle, ako ked cestujete v autobuse a robi tie najvačšie zakruty.. ☹ Ešte som aj bleda.. ach jo, len nech je maly mrnusek v poriadku ♥

jjana17
21. jún 2013

@matuskova003 no mne sa zaludok nedviha este ale nemam na nic chut,,a najhorsie je ked si mala povie co by papala a ja uplne znechutena idem do tej chladnicky,,,ale uz sa neviem dockat na to stadium, teda dufam ze take nebude ako pri malej ze som ani do kuchyne nechodila,,lebo len pohlad na chladnicku mi robil zle,,,,

renuska23
21. jún 2013

ahojte baby, ja som bola presne pred rokom na tom rovnako ako vy, termín som mala 17.2.2013, ale malá sa trošku ponáhľala, tak je z nej januárovka 🙂 .... držím vám palce, hlavne v týchto horúčavách 🙂

stanka810
21. jún 2013

@romcag tak teraz sa bojim porodu 😀 😀 ale neeee, radsej nato nemyslim, je to este daleko....dnes som si kupila knizku o materstve, ze mala by som si pomaly pred spanim citat co nas s malinkym caka 🙂

matuskova003
autor
21. jún 2013

@mariankamk a prekaza to niekomu ze su dve ??

mariankamk
21. jún 2013

@matuskova003 duplicitne temy sa mazu resp. bloknu a konverzacia sa presuva do prvej zalozenej

matuskova003
autor
21. jún 2013

@mariankamk je tu obrovsky vela duplicitnych tem, zaujimave ze prave tato jedna ta irituje....

mariankamk
21. jún 2013

@matuskova003 vsak aj na ne dojde... ale je to proste fakt, ved si precitaj podmienky MK, je to tam... vzdy je len otazkou casu, kedy sa ku kazdej jednej duplicitnej dostane admin a bude to riesit...

matuskova003
autor
21. jún 2013

@stanka810 porod je nadherny okamih 🙂 ja sa na druhy tesim a tesim 🙂 a ziaden strach ja som sa strachovala a nakoniec to bola parada 🙂

matuskova003
autor
21. jún 2013

@mariankamk ved mas pravdu, len skus zadat do fora Julovky 2014 a nenajde ti, preto som zalozila lebo som tu ktora existuje nenasla...

mariankamk
21. jún 2013

@matuskova003 julovky existovat este nebudu, ale ak myslis februarovky, staci si len prekliknut forum Spolocny termin, netreba na to ani vyhladavanie, dokonca su obe temy stale na jednej strane aj teraz, cize to fakt netreba vyhladavat, hned to vidis...

romcag
21. jún 2013

@matuskova003 tak to je asi nejak naopak 😀 ja som sa nebála a bolo to desné, tak teraz idem stresovať, až to je také krásne ako u teba prvý 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre