• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Hľadajú sa budúce mamičky zo Zvolena

5. februára 2015 
juuuuj, ja aerobik nieeee.... ženy už končia zostavu a ja viem prvé dva cviky :sweat_smile:
ked sa mám priznať úplne najradšej by som šla do toho nového salonu čo otvorili pri katolíckom kostole, kde by mi tuk a celulitída samé odišli bez cvičenia... ale drahé to je ako šľak... asi si darček na narodeniny aj vianoce vypýtam naraz.. to mám oboje v decembri, tak čo :slight_smile: a ja sa budem musieť asi najprv dáko rozhýbať, lebo neviem, či by srdce prežilo taký zrazu nával námahy... asi si pôjdem večer zabehať(prejsť sa), ak nebude pršať...no čo...
16. sep 2010 o 11:45  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chcem tu zumbu a raz do tyzdna aerobic alebo 2x
napisem ti potom ked zacne aj zumba a rozhodnes sa
ze aj ceny sa menia zial smerom nahor :frowning2:
16. sep 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj Ivka, tebe uz mala sedi? nasa len v zabacej poze ale aj to ju kymaca....
16. sep 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac obdivujem ze sa davate na aerobic a zumbu... ja na take nieco niesom.
16. sep 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamar Ale tak jasné, že kymáca :wink: najprv preto, že ešte nevedela poriadne sedkať a teraz preto, že chce stáť...takže ona sa vystiera aj v sede a tým padne dozadu.... no riadny nervák je z nej, keď ju nepostavím :grinning: :grinning: :grinning:
A tak zase nám trvalo, kým do rúk začala niečo chytať... aj to radšej používa nožky než rúčky - na všetko :stuck_out_tongue_closed_eyes: (mimochodom, na facebooku pekne sedí na tej fotke :wink:)
A manžel chodil v 9. mesiacoch, doktorka povedala, že možno už aj vo 8. bude Bibi chodiť, takže sa aj očakáva od nej :angry:
Aj ja sa obdivujem, že sa na to chcem dať....ale ono, ešte som tam nebola...tak uvidím, že či sa donútim do toho...
Asi si radšej vypýtam predčasný vianočný darček a pôjdem do toho centra, vyžehliť si celulu :sunglasses:
17. sep 2010 o 12:12  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby viete mi poradiť nejaké pekné ihrisko vo Zvolene? Nedavno sme sa prasťahovali na Očovú chceme isť dnes na vylet do Zvolena s detmi....
3. okt 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte caka niekzora z vas babatko?
7. okt 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marketka3005 ja a hneď 2 :wink:
9. okt 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marketka3005 ja čakám tiež babatko, v marci 2011
13. okt 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :slight_smile:

gratulujem k očakávaniu.... ja mám doma akurat malicku 3tt bábiku....som zo Zv a rodila som tu....max.spokojnost...
13. okt 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janica81 Gratulujem k maličkej, ja plánujem rodiť v Trnave ale zatiaľ som stále vo Zvolene
13. okt 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janica81 to je zlate :slight_smile: a ja uz chcem mat take malinke :slight_smile:
13. okt 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@persseffona dvojicky cakas? a kde budes rodit? :slight_smile:
13. okt 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@Marketka3005 budem rodiť v BB lebo tam majú najlepšie vybavené novonarodenecke odd a chodím tam aj do rizikovej takze tak. Keby neboli dve rodila by som v BS
13. okt 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marketka3005 neboj za chvilocku ani sa nenazdas budes pozerat na krasnu babiku :slight_smile:
13. okt 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj babulky, ked si tak čítam túto vašu diskusiu, tak ma riadne chytá nostalgia.... My sme tiež takto pred rokom začínali diskusiu s babami a vydržalo nám to dodnes... závidím vám, užívajte si bruško, potom to už pôjde tak strašne rýchlo :wink: :wink: :wink:
14. okt 2010 o 09:54  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja budem mamičkou tak o cca mesiac..... rodiť budem v BŠ :slight_smile:
21. okt 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka2307 ja tiez :slight_smile: o mesiac neskor :slight_smile:
21. okt 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snurka gratulujem a čakáte tiež prvé?
22. okt 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka2307 jooou tiez prve :slight_smile: dufam ze vsetko pojde tak ako ma :slight_smile:
22. okt 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky..chcem sa opýtať,ste tu nejaké aj zo sekiera??
24. okt 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskazv ahoj. ja byvam na sekieri. mam 8 mesacnu dcerku.
24. okt 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamar ahoj..jééj..super..ak budeš chcieť,mohli by sme spolu chodiť kočíkovať,a vymeniť si nejaké skúsenosti a zážitky,lebo ešte nemám s kým pokecať takto..málo maminiek poznám..ale ak nie,tak v pohode :confused:
24. okt 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskazv kludne, ja tu tiez skoro nikoho nepoznam. len jednu maminku, ktora rodila v rovnaky mesiac ako ja, tak chodime obcas von. A v ktorej casti sekiera byvas?
24. okt 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky :slight_smile:

Ako sa mate a co vasi drobcekovia???

@miskazv vitaj :slight_smile:
24. okt 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamar no super..som rada..aspoň bude veselšie :slight_smile: a my bývame pri požiarnej zbrojnici pri Mikone v Môťovej v paneláku..ale častejšie som u rodičov..oproti Jednote..a ty v ktorej časti bývaš??
25. okt 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michalag ďakujem za privítanie:slight_smile:
25. okt 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskazv ja byvam pri kostole na tej novej ulici. okolo teba chodim velmi casto. chodievam okolo cintorina, potom dole k mikone a naspat pri tom oplotenom detskom ihrisku a hore po pribinovej. ktohovie, mozno sme sa uz aj stretli :slight_smile:
25. okt 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pri kostole??tak dade popri sa aj my dosť často prechádzame,poza cintorín a tak..pri tom detskom ihrisku bývame :wink: a to je vlasne pribinova.a ak chodíš aj na hrádzu,tak myslím,že sme sa už stretli :slight_smile: lebo si mi známa z videnia
25. okt 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baby2310 Lilianke dodatocne vsetko najlepsie k 5 narodeninaaaam!!! :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face:
25. okt 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok