Hľadajú sa budúce mamičky zo Zvolena

malalady
3. nov 2006

tak ak by sa tu zjavila nejaka mamicka aj zo Zvolena tak by mohla cmarnut 😀

dadka123
10. apr 2007

ahojte môžem sa k Vám pridať? 🙂

ikuska26
12. apr 2007

ahojte baby, tak ja som rodena zvolencanka, este zajtra som tu v zv ale uz v sobotu cestujem domov do kladna, kde som sa prestahovala a byvam tam s manzelom,,....velmo ma potesila tema rodneho zvolena, majte sa :D

etella
30. apr 2007

Zvolencanky tehulky... Kde ste??? 😎
Je tu aj nejaka Zvolenska snazilka, abo ste secky maminky, alebo skoromaminky 🙂 ???
My este s drahym babo nemame a ani este necakame, ale uz sa nad nim zamyslame, ta sem obcas chodim posmirovat 😀 .

dadka123
30. apr 2007

Etella ahojky,ja mám skoro 3 ročnu dceru 😉

ellla
1. máj 2007

Ahojte, ja som z okolia Zvolena. Cakame druhe v auguste.
dadka - Rodila si vo Zvolene? Ja sa tam chystam, tak preto sa pytam...

dadka123
1. máj 2007

Ahoj Ella ano ja som rodila vo Zvolene 😉 nemôžem povedat krive slovo na personal lebo som bola s manželom 🙂 teraz je to tam celé vynovené 😉

ellla
2. máj 2007

Toto som uz pocula od viacerych mamiciek, ze personal sa hned inak sprava, ked je tam manzel. Problem je v tom, ze ten moj odpadne aj ked mu beru krv 🙂 . Velmi s nim teda pocitat nemozem... A pri kom si rodila? Zatial som pocula chvaly na vsetkych okrem Dr. Sima. Rodila si s EPI? Ja o nej uvazujem, ale prave dnes mi vravela jedna mamicka, co rodila pred 2 tyzdnami, ze aj ked si ju zaistim, tak ju nemam istu, lebo ju robia len 2 anesteziologovia a ti ak tam nies su, tak mam smolu...

tweety22
2. máj 2007

mirko06, my sme tiez v Blave , ja som rodena zvolencanka a tiez sa xceme vratit bud do zvolena alebo pojdeme do banskej bystrice ale tiez este neviem kedy, zatial nam to tu v blave vyhovuje hlavne kvoli praci ale inak to tu moc nemusime 😀

etella
8. máj 2007

Cawte kocky zvolenske 😉 .
My s drahym este babo necakame, a ani nemame len uvazujeme. Mame pred svadbou, ale tak babo by som mala uz aj zajtra... len.... len... musim este dokoncit skolu 😒 . Mam tehotne kolegynky zo skoliky, ale radsej az po, bez stresov 😀 . Uz iba rocik, krocik mi chyba, ta sa za chvilku posnazime o daco 😵 . Uz sa na to obdobie normalne tesim. S drahym sme najskor uvazovali... najskor skola, potom praca, potom domcek, nasporit peniazteky na babu a potom snaha... ale tak dochodkyne podla mna uz len sotva porodia a ked s velkym rizikom 😀 ... takze sme to skratili, tu cakaciu dobu na spravny cas. Bo ten spravny asi nepride... teda pride, ked pride ten cas tehu 😀 . Sa mi tu filozofuje co?... maminy... ale ked tak pocuvam kamosky co uz maju ratolesti malinke, ta im normalne zavidim. 😅

etella
8. máj 2007

... no a co tym xcel basnik povedat.... v podstate len to, ze vas zdravim 😅

emjee
8. máj 2007

michalag • 8. maj 2007 o 11:34
Ahojte, nie je tu niekto zo Zvolena.Mam 13 mesacneho synceka a rada by som sa porozpravala, kedze nas anjelik prave spinka 🙂

tweety22 • 1d • 8. maj 2007 o 11:37
michalag, ja sice vo zvolene teraz nie som ale som rodena zvolencanka a od soboty tam ideme k mojim rodicom na dva tyzdne 🙂

sunny6 • 1d • 8. maj 2007 o 11:47
ahojte zvolencanky 🙂
tweety ako sa mas?ako malicky?zvladate? verim ze ano a materstvo si uzivas 😉
michalag tiez som zvolencanka ,ale uz skoro 4 roky zijem v UK ,som tu vidata a mam 18,5 mes.synceka skoda ,aj tu by sa mi nikto zisile na pokec a prechadzky.
Ale urcite sa niekto najde,lucka je blizko zvolena a len teraz porodila ,a ak pojdes na moja svadba, svadobna hostina zvolen,tam je zopar babeniek aj z detickami.

etella
15. máj 2007

Cawte Babule zo Zvolena.
Kdeze ste? Tu je nejak mrtvo... 😕

etella
15. máj 2007

Mam taku mini otazocku... viem, ze by som si ju mohla kuknut v inej teme, ale tam nie su Zvolencanky 😉 ... Brali ste pred splodenim vasho potomka antikoncepcne tabletky??? Vraj sa dost dlhy cas pred snazilkovanim maju vysadit, koli hormonom zblbnutym. Mali ste takyto problem? Ja viem, ze sa tam nejaky cas nechat musi, ale aky dlhy ten cas ma byt. Tu sa nazory dost rozchadzaju. Tabletky chcem prestat brat po svadbe, co je za chvilku... ale ako dlho potom si este mame davat bacha 😒 . Diky za info 😉
Inak vy ste take stastne ked je takto nadherne teplo vonku??? 😀

etella
15. máj 2007

to malo byt... Inak aj vy ste....

aniska
19. nov 2007

Ahojiik haloooo je tu niekto!!!!

michalag
19. nov 2007

ahoj aniska, neviem ci si dostala IP, ale ak chces pod k nam do Zvolencaniek 😉

aniska
19. nov 2007

juu, ahoj Michi, dostala-huraa! dakujem a veelice sa tesim!

aniska
19. nov 2007

tak, dufam, ze sa konecne dozviem, ako to teda je s tym jedinym materskym centrom vo Zv, co som mu na internete nasla tri rozne adresy

michalag
19. nov 2007

tak pod do Zvolencaniek a ak nejdes buvat tak mozme este pokecat, ja som uz chcela ist, ale nejako sa mi nechce 😅

danu
9. dec 2009

baby2310 • 2d, 26tt • Dnes o 10:39
Mamulinky-tehuľky, ktoré ste zo Zvolena pridajte sa do témy, popíšeme, poradíme, dáme stretnutie....ja som v 26.týždni a princeznú čakáme okolo 18. marca 😝

michalag • 1d, 21tt • Dnes o 11:36
baby, ja sa rada pridam k tehulkam 🙂

a z kade presne si?

baby2310
9. dec 2009

AHA, tak túto tému som nevidela teda...kde bola schovaná🙂 takže ešte raz...tehuľky zo ZV???lebo naposledy sa sem písalo už veeeeeelmi dávno 😔

jamar
9. dec 2009

baby ahoj. Ja som v 29 tt. Termin mam 1.3.

baby2310
10. dec 2009

jej, teší ma, ja som v 26. týždni. mne vypočítali pôrod na 18. marca, tak uvidíme 😉 odkial presne si?

jamar
10. dec 2009

ja som zo Sekiere. a ty?

malalady
autor
10. dec 2009

ahojky babenky 🙂

baby2310
10. dec 2009

ahojte, baby, my sme zo Západu....ako sa cítite?chcem sa vás opýtať, aj vám tvrdne bruško?lebo mne dosť často...vlastne každú chvíľu, zatiaľ nestresujem.... 😉

jamar
11. dec 2009

ahojky, baby2310 ja som na zapade byvala 22 rokov, a byvaju mi tam rodicia a sestra so svagrou a neterkou.
Mne brusko skoro vobec netvrdne, len malokedy a to prevazne vtedy ked cely den upratujem alebo sa namaham. Skus brat magnezium rano a vecer a mozno to tvrdnutie ustupi.

baby2310
11. dec 2009

hej už som počula, asi začnem veru s tým magnéziom...doktor ma upokojuje, že sú to poslíčkovia, o nich som aj veľa čítala...no že sa maternica pripravuje na pôrod, tak si vravím, že po takejto príprave, či vôbec zbadám že rodím, malo by to byť ľahké 😀 (to iste 😝 )
hej? a kde ti bývajú rodičia? v ktorej časti západu?
Inak ja som Ivana, to bude lepšie oslovovanie 😉

jamar
11. dec 2009

Ja som jana 🙂 Cela rodinka mi byva na Prazskej. aj ja som tam byvala.
Ty mas vyhodu, bude to tvoje tretie babo, tak uz vies co ta caka a mozno ten porod bude taky lahky, ze sa ani nenazdas a babo bude vonku. 🙂 Planujes chodit aj na predporodnu pripravu?

michalag
13. dec 2009

Ahojte 🙂 mozem sa pridat?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre