Hľadajú sa budúce mamičky zo Zvolena

malalady
3. nov 2006

tak ak by sa tu zjavila nejaka mamicka aj zo Zvolena tak by mohla cmarnut 😀

baby2310
13. dec 2009

Druhý pôrod to bude, ale myslím, že sa trápeniu bohvieako nevyhnem, prvá dcérka bola maličká, ale toto vyzerá na bacuľku 😖 hej hej rada by som sa trošku niečo priučiť, lebo ked chcel odo mna doktor naposledy, aby som dýchala správne, tak som nechápala, o čom točí ☹ a ty sa chystáš? my bývame na tulskej hned pri bille 😅

baby2310
13. dec 2009

jasné, michalag, len sa kľudne pridaj 😉 čím viac tým lepšie, ved možno sa nakoniec všetky stretneme v pôrodnici 😎

michalag
13. dec 2009

baby, tak budeme mat doma riadny babinec 🙂 😀

baby2310
14. dec 2009

myslela si nás? lebo pozerám, že ty už máš doma chlapáka 😉 a teraz čo čakáš? už vieš???

michalag
14. dec 2009

baby ano myslela som vas ... nie neviem, malicke sa nechcelo minuly tyzden ukazat tak som sa objednala na 3D a ideme 11.1.10 (pekny datum 😝 😀) ... inak z videnia ta poznam 😉

baby2310
15. dec 2009

Janka: ty sa chystáš na predpôrodnú prípravu? mohli by sme aj spolu chodiť, ak už s tým máš nejaké skúsenosti 😝

Miška: hej jasné, už aj ja viem 🙂 len tie fotky sú také maličké, že som ťa nespoznala... no a kde teraz bývate? či na západe ste? tak držím päste v januári, nech sa poriadne ukáže 😀

michalag
15. dec 2009

nie, byvame uz 4 roky na Zlataku a celkom sa mi tu paci, takze tu aj planujeme ostat, ale chodim na Zapad dost casto za maminou a mame tam aj dokinu

jamar
16. dec 2009

Ivka: ja planujem chodit na predporodnu pripravu az v novom roku. niekedy v polovici januara. Ale zatial som tam nebola ani jeden krat tak neviem ako to tam prebieha. Samozrejme, ze mozme spolu chodit. 🙂 Sa mozme potom dohodnut kedy to bude obidvom vyhovovat.

Miska, vitaj 🙂
Ja som tiez byvala dlhooo na zapade, ale ani jednu z vas nepoznam 😒 teda aspon podla tych fotiek.

michalag
16. dec 2009

baby mna dnes tak otrasne boli sanka, uz je to 2 den, myslim ze je to zo zuba ale 100% ista si nie som, ale dnes som sa uz nemohla ani poriadne najest, na obed som si musela spravit zemiakovu kasu aby aspon nieco drobcek dostal ... co myslite zoberie ma zubarka ako bolestivy pripad aj ked som nachladnuta??? viem ze to robia neradi, ale to snad nebudem trpiet do Noveho roku 🙄 😠

jani ani ja ta z fotiek nepoznam ☹ 😒 , ale ved to neva 🙂

baby2310
18. dec 2009

joj, to ja neviem, ja som bola 16-teho u zubárky a tiež som prechladnutá, neviem, mna sa nič nepýtala a ja som jej nič nepovedala, takže zatĺkaj, radšej, ako by si mala trpieť 😢

Janka: no super, aj ja tak plánujem po Novom roku, ideme ešte bytík prerábať, takže potom... neviem, ako tam majú hodiny týchto cvičení, musím si to zistiť dakde, lebo ja dávam dcérku do škôlky len doobeda, kým sa bábo nenarodí, tak mne by to aj doobeda vyhovovalo, no ale prispôsobím sa 😉

jamar
19. dec 2009

Ahojte baby,

MIska, ak nie si velmi prehladnuta a dokazes dychat aspon trosku nosom tak by ta mala zobrat v pohode. Horsie by to bolo keby si mala zapchaty nos kedze pri otvorenych ustach pri zubarke by sa ti dychat asi nedalo. Dufam, ze to nemas nic vazne. Ja sa zas neviem zbavit kutikov na ustach. 😒

Ivka, tusim byvaju predporodne kurzy doobeda asi cca o 9.00 a potom o 13.00. ale neviem naisto, este vyzistim. 😉 Niekde mam letacik, kde je aj tel. cislo aj info o kurzoch.

Uz sa chystate na vianoce? My v utorok planujeme postavit stromcek, uz sa tesim.

baby2310
21. dec 2009

No to by bolo výborné, neviem ako to vyhovuje tebe, ale myslím, že by sme potom našli kompromis v Novom roku 😉 my zatiaľ len tak vlažne sa chystáme na Vianoce, lebo už som ich chcela tráviť vo vynovenom bytíku, ale, samozrejme, banka si dala riadne načas, takže nám nestihli prísť peniažky z pôžičky 😢 Tak len premýšľam, ako ho aspoň zariadiť, aby to tu pekne vyzeralo, ale aj my zajtra staviame stromček 😀

jamar
24. dec 2009

mne to vyhovuje kedykolvek. Uz som len doma.🙂
My sme tiez posledne dva roky stravili vybavovanim okolo domu, a nakoniec zariadovanim. To je ta prijemnejsia cinnost 🙂 Ale som rada, ze to mame vsetko za sebou. Uz by som znovu dom nestavala.

No a všetkym želám krásne a veselé Vianoce, užite si ich v kruhu svojej rodinky. Hlavne nestresujte, ked aj nieco nevyjde, hlavnejsie su nase babatka, a tym stres skodi 😉

michalag
27. dec 2009

Ahojte 🙂
tak ako ste stravili Vianoce??? a co deturence???

baby ked pojdem na to 3D tak ten videozaznam mi nahraju na cd ... to CD mi tam daju vsak?

michalag
27. dec 2009

ci si mam doniest sama?

mimi21
27. dec 2009

michala co ja viem tak vsade si treba doniest, ja som bola v hlohovci a tam som si musela doniest a myslim, ze aj tu vo zv si treba

michalag
27. dec 2009

mimi a preco mi to potom nepovedali??? ved ja si to mam len tak domysliet 😕 🙄

vlasatica20
28. dec 2009

mimi nechcem ta urazit,ale mas dost mylne informacie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂,na cd sa zaznam nedava,ale na dvd,ktore ti michalag daju normalne v nemocnici.Na cd sa da dat iba kratky zaznam.
Mimi neviem ako je to Hlohovci, ale aj vo Zvolene ti to daju ,netreba nic nosit tak isto aj v Kosiciach a B.Bystrici,ale v B.B. je to zbytocne drahe.
😅 Takze nemas si nic domyslat,iba sa tesit na ten fantasistky zazitok a porospravat sa s baby aby sa ukazalo.Drzim palec 🙂,vsetko dobre.

vlasatica20
28. dec 2009

Baby mam tam preklep ospravedlnujem sa za pravopis porozpravat,ale dnes mam plny dom deti - opatrujem
kamoskam deti je to radost 😀

michalag
28. dec 2009

vlasatica dakujem 🙂 a ja som tiez napisala CD, ale myslela som DVD 😅 😝 😉

mimi21
28. dec 2009

no ja som si do hlohovca musela doniest 😝
a tiez som mala na mysli dvd a nie cd 😅

michalag
28. dec 2009

mimi, ale ked si sa objednavala tak ti to povedali nie?

baby2310
29. dec 2009

áno, samozrejme, 100% nič si nemusíš nosiť, ved som tam bola nedávno 😉 to by musela byť veľká náhoda, žeby zrovna nemali DVD, ale myslím si, že to sa nestane 😝 takže naozaj len si to uži a prehováraj drobca, nech sa natočí správne, ja som na našu hovorila už týždeň dopredu a nebolo to také zlé 😀
Vianoce boli prekráááááááááásne, prvé s rodinkou, takže 😅 😅 😅 bola som roztopená

michalag
29. dec 2009

ja uz odpocitavam dni do 11.1 😝 😀 , uz sa nevieme dockat, len dufam ze sa naozaj spravne natoci a ukaze poklad medzi nozickami 😀

Ivi, tvoj muzik mi je povedomy, nechodil na SPSS?

michalag
29. dec 2009

kocky a uzivate niektora aj magnezko? a nechodite niektora k dr. na Zapade?

vlasatica20
29. dec 2009

michalag na zapad radsej nie,ale to je kazdeho osobna vec 😲 ,magnezium pokial nemam problem,neviem preco,
ved ked je vsetko o.k. ja aj mimco,nemam dovod.Papam vela zeleninky a ovocie hlavne jablcka 😀,banany.Samozrejme mliecko,to musi byt.
Ale vsetko s mierou,nic netreba prehanat.Aspon je to moj nazor.

Neboj, ked sa male neukaze tak ta preobjednaju a budes platit iba potom.Moja kamoska bola dva-krat a nic,potom to este raz skusila a bol to chlap,od radosti plakala 🙂 .

vlasatica20
29. dec 2009

ja sa inac ospravedlnujem,ze som sa sem len tak vrhla a zacala pisat,ale ked ja som tiez z toho sona bola pif,aj teraz
si dvd obcas pozriem a rozpravam sa s drobcom 🙂 🙂 🙂 ,je to fakt zazitok.Inac v nemocke su teraz zakazane navstevy.Takze ani priprava na porod nebola,volala som tam vsetko zrusene -prasacia chripka.
Uvidime ako to bude v novom roku.

baby2310
30. dec 2009

ja teda úprimne na západ rovnaký názor ako vlasatica... odbila som si u neho 1. tehotenstvo, ale nikdy viac....ja som teraz na sliači u dr. Považana a spokojnosť, no nenahovorí toho veľa, ale sestrička je super, tak vždy posrandujeme 😀
no hádam sa to v novom roku zlepší, lebo rada by som sa aspoň kukla na tú prípravu 😉
a kludne sa pridávajte mamuľky, aspoň je tu veselšie predsa 😅 😅 😅

miška, ja magnezko užívam, lebo mávam krče v nohách, ale strašné každú noc.... a áno, chodil na strojnícku 😉

vlasatica20
30. dec 2009

baby-tie krce strach a hrôza,mala som tom pri prvom.To mliecko pomaha,zlepsilo sa to doporucujem 🙂 ,
ja sice mam radsej sladkosti ako mlieko,ale mne to pomohlo.

jamar
30. dec 2009

ahojte baby,

michalag ja chodim na zapad. som spokojna. uz tam chodim niekolko rokov a zatial vsetko vzdy v pohode. magnezium beriem denne aj ja, ale len jednu tabl. Ked citim tvrdnutie castejsie tak si dam dve. Ale beriem to hlavne kvoli krcom v lytkach, ktore su strasne neprijemne.

no dufam, ze od buduceho roka budu navstevy vo ZV povolene. aspon raz-dvakrat by som chcela ist na tu pripravu.

Inac aj ja som chodila na SPSS 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre