Hľadajú sa budúce mamičky zo Zvolena

malalady
3. nov 2006

tak ak by sa tu zjavila nejaka mamicka aj zo Zvolena tak by mohla cmarnut 😀

jamar
16. feb 2010

malalady, ano treba to skor dohodnut, lebo sa nahlasuje pediatricka ku ktorej budu tusim posielat zaznam.

malalady
autor
16. feb 2010

ejha a ty ešte nist kočanda?? 😉 😀 bábu je dobre v brušenku však?? 😀 😀 😀

jamar
16. feb 2010

nic nic ☹
veruze sa jej v brusku paci. Dufam, ze sa zachvilku prestane 🙂

jamar
16. feb 2010

pozeram ze moja malicka bude mat menovkynu 🙂

malalady
autor
16. feb 2010

jamar však som si všimla,že aj ty máš Nellinku 😉 😀 a ty chodíš ku ktorému gyn.?

jamar
16. feb 2010

malalady ku Kovacikovi na zapad.

malalady
autor
16. feb 2010

jamar tiež? a tiež si od teba pýtal za poradne 20€??? 😠 😠

jamar
16. feb 2010

malalady ano. pred dvomi tyzdnami. ale ani v nemocnici nerobia poradne zadarmo takze to beriem s rezervou. Co poznam baby z inych miest tak platili za poradnu cca 30eur za celych 9 mesiacov.

baby2310
16. feb 2010

ježiš baby, to máte strašne drahé.... tak som rada, že som ušla...ja som platila na začiatku tehotenstva 10 euro ročné ako nová pacientka, inak sa platí 7 euro... a v poradniach nič neplatím 😒
k tej doktorke, ja som nebola rozhodnutá, tak som nahlásila inú a poslali k nej síce kartu, ale nebol problém, ja som potom išla k terajšej a ona si vyžiadala od nej kartu 😉

jamar
16. feb 2010

Ivka a ku komu chodis?

jamar
16. feb 2010

inac mne to vysvetlovala sestricka tak, ze si jednu poradnu nezaratali alebo co a ze to mali zle cele preratane, preto sa este doplacalo 20 euro, lebo to im nepreplati poistovna.. Priznam sa, ze som mala vtedy z toho zmatok. A na zaciatku tehu som platila 17euro za poradne, tak neviem, ci v tom bol zahrnuty aj rocny poplatok alebo co.... Som rada, ze uz bude zachvilu po tehu a dufam ze sa tam ukazem len na pravidelne prehliadky.

baby2310
16. feb 2010

ale zase aby som za jednu alebo pár návštev platila také peniaze... no je to riadny súkromník 😔 ja chodím k dr. Považanovi na sliač a som strašne spokojná..má aj kontrolné sono a sestrička je perfišná. je to síce dalej ale stojí mi hned pri tom bus aj naspať...ak nejdem s autom s manželom. 😉

jamar
16. feb 2010

ja som tiez rozmyslala, ze pri dalsom tehu sa preradim ku gynekologovi co ma vsetko v ordinacii. Rozmyslala som o Mudr. Fruhwaldovi v BB, alebo na Sliac. Nemaju tam vela ludi? Necaka sa tam dlho? Dialka nie je problem, sadnem do auta a idem. O Povazanovi som este nepocula.

baby2310
16. feb 2010

je to bývalý primár z pôrodnice pred tauferom bol... vôbec práveže..dvakrát som tam čakala asi dve hodky ale inak prídem a som tam sama väčšinou neviem či vymáknem akurát taký čas...ale nemám problém...dokonca maminky v poradni majú prednosť pred ostatnými ženami alebo ked povieš že sa ponáhlas tak nenápadne sestričke, tak ta vezme...

michalag
17. feb 2010

baby neviete ako robia sono v nemocnici, teda od kolkej a ci robia aj piatky???

jamar
17. feb 2010

michalag netusim, ale skus si tam zavolat

jamar
17. feb 2010

ja za polhodinku idem na poradnu tak som zvedava co a ako

malalady
autor
17. feb 2010

miška robia tam od pondelka do piatku od 12:30 ale do kedy som si nezapamatala 😉 rozmýšlam,že pojdem aj ja do nemocky,ale sa bojím,že natrafím na Šima.. juj.. 🙄

malalady
autor
17. feb 2010

ale neviem,či by som nemala íst k Szedelimu,ked ma tam objednal, bo on na prietoky je dobrý.. to viem pri Tobíkovi.. 🙂)))))))))))))))))))))))))

michalag
17. feb 2010

a nechces ist v piatok? by sme sa mozno stretli a ja tajne dufam ze tam bude Dr. Kamodova, preto nechcem ist zajtra ... a dakujem 🙂

michalag
19. feb 2010

malalady tak ako si vcera dopadla na prietokoch???

annie13
21. feb 2010

ahojte babenky
dakujem za info o detskych Dr. tak nakoniec sme u Dr. Chovanovej, ta jej sestricka je fakt poklad, taka bola milucka, dokonca ze pridu babatko pozriet domov, aby som po cisarskom nemusela behat a tak, Brankovu kartu si vyziada sama, sestrickou som nadsena, Dr. som len zahliadla ale vyzera milo, tak este raz vam vdaka
trosku som Vas citala posledne 2 strany, tak co sa tyka cakacky nieje to ktovie ake sukromie, ked som ja rodila bolo strasne vela porodov ani na rooming som sa nedostala, este sa Dr. smiali ze ci sme nemali cez Vianoce co robit, kedze splodenie vychadzalo vsetkym okolo Vianoc
MM je citlivy takze pri porode nemal odvahu byt, rodili vtedy dve maminy ja som tam bola kvoli tomu ze mi vyvolavali ale kedze nezabralo supli ma spät na izbu, vtedy tam boli 3 maminy + 2 oteckovia a su tam len 2 postele, 1 gauc, lopta takze dost na seba narazali, my sme boli z jedneho otecka dost na nervy, strasne emotivne to prezival, nakoniec aj odpadol takze len co nas desil

michalag
21. feb 2010

jani, este si tu ci uz?

michalag
22. feb 2010

Jani gratulujeeeeeeem k Nelke 😵 !!!! hlavne aby si sa rychlo zotavila po porode a aby bolo aj dostatok mliecka pre Nelku 🙂 😉 a boli co najskor doma 🙂 😵 .... krasny datum si malicka vybrala 🙂

baby2310
23. feb 2010

vari porodila už??? 😕 😕 😕 tak si ma nepočkala 😉 ale dobre, dobre, aspon to máš za sebou, tak potom očakávame skúsenosti, zážitky, emócie no všetko a hlavne fotočky princeznej 😎 😎 😎

annie13
23. feb 2010

aj ja Janke gratulujem, v teme marcovky co to o porode napisala

jamar
23. feb 2010

Ahojte babulky.tak veru mame to konecne za sebou.zbehlo sa to vsetko tak rychlo.v nedelu rano mi odchadzala zatka.nevenovala som tomu velku pozornost lebo zatka odchadza aj niekolko tyzdnov pred porodom.isli sme s manz.na hodinovu prechadzku a po nej som mala slabe kontra kazdych 5min.isli sme k rodicom,potom som este prala.kontra boli po 7 min.ale uz som citila mierne bolesti.tak sme o 18tej isli do nemocky na kontrolu.a uz si ma tam nechali rovno na cakacke. Muz bol cely cas so mnou.o pol 11 som bola otvorena na 5cm,praskli mi vodu a potom zacali tie strasne kontra.okolo 2hod uz zacal tlak na konecnik ale este sa chvilku cakalo.no a okolo 3sme isli na salu.to tlacenie bolo po celom dni strasne vycerpavajuce.ale zlate sestricky aj muzik ma stale povzbudzovali a o 3.35 sa malicka konecne narodila.jej miery su 3600g a 52cm.ani som nevedela kedy ma lekar nastrihol,nic som necitila.no to sitie stalo za to.po odvezeni na izbu a po vizite sa zistilo,ze mi praskli vnutorne stehy a tak som na obed isla pod narkozu a opatovne sitie.od nedelnajsieho obeda som nejedla,nepila,nespala tak som bola strasne slaba.na nohy som sa postavila az dnes.malicku mi zatial nosia ale este nemam mliecko.po celom zazitku s porodom som rada ze je to za mnou.

annie13
23. feb 2010

juj Janka tak si si vytrpela ale mala je krasna odmena za namahu 😉 miery ma krasne
ktory Dr bol pri porode, bola si spokojna, pisala ze mas nadstandard bola volna ci si mala objednane ?

dari3
23. feb 2010

ahoj aťulik. ako sa mi máte? nejak sa nevieme stretnúť na skype.
ahoj miška. kukám, že ružová výbavička sa nakupuje 🙂 pamätáš, ako ste so zuzkou vždy vraveli, že závidíte, že mám lepší výber oblečka pre dievčatko než vy? 🙂 tak, už sa môžeš aj ty realizovať 🙂)) tak zvíťazila lucka?

annie13
23. feb 2010

akurat som ti skypovala
nie ktovie ako

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre