Hľadajú sa budúce mamičky zo Zvolena

malalady
3. nov 2006

tak ak by sa tu zjavila nejaka mamicka aj zo Zvolena tak by mohla cmarnut 😀

aktak
3. nov 2006

skus pisat malimy pismenkami 😉 mame tu take zauzivane pravidlo

tweety22
3. nov 2006

jeeej, malalady, zvolen... ja som zo zvolena ale byvame v BA no vo zvolene som sa narodila takze sa stale povazujem za zvolencanku 😎

malalady
autor
3. nov 2006

tweety22 ahojky vsak v pohode a kde teraz byvas v BA??

malalady
autor
3. nov 2006

ak tak ok!!!!

tweety22
3. nov 2006

malalady, v BA byvame zatial na zahradnickej ale ideme sa stahovat do trnavky bo sme tam kupili byt a vo zvolene som byvala dlho dlho na zapade a teraz sa rodicia prestahovali do mesta ako je 1. a 3. ZS, strasne rada tam chodievam a v buducnosti sa tam asi vratime

malalady
autor
3. nov 2006

tweety22 tak super potom mozme dat rande aj z detickami🙂 ale ako tak kukam ty to mas za par 🙂

len
3. nov 2006

Nerada bych někomu křivdila, ale myslíte, že najdete nějaké Zvoleňačky na české verzi stránek? 😕 Vůbec nic proti vám, ale nestačilo by mít tuto diskuzi otevřenou na slovenské verzi? 😉

tweety22
3. nov 2006

len, co ty vies... moja sestra je napriklad zo zvolena a byva v cechach, nechala by som to na nahodu 😀 zase az tak vam to snad neprekaza

tweety22
3. nov 2006

malalady, kde byvas vo zvolene? ja tam pojdem onedlho vybavovat matersku pretoze tam mam stale trvaly pobyt, kazdopadne posli mi do IP kontakt 😎 velmi rada sa stretnem

malalady
autor
3. nov 2006

tweety22 juj ne zo Zvolena ale z Ocovej som ja 🙂 xi

len ked ti to vadi tak prehliadaj a neskac sem do reci 🙂

tweety22
3. nov 2006

malady, ocova je blizucko 😎 a ako ti prebieha tehotenstvo? vsetko v poriadku?

malalady
autor
3. nov 2006

tweety jaska vsetko v oriadku 🙂 a ty ako? len my asi zle tyzden vypocital lebo on si mysli, ze som v 15nactom no ja som uz v 16tom tak ja neviem jak to dopadne s tymi tedtami 😔

tweety22
3. nov 2006

malady, tie dni sa ti este upresnia ked ti budu merat babatko na ultrazvuku, mne to dokina tiez dako divno pocita... no mne zacalo v piatom mesiaci ked som citila prve pohyby strasne tvrdnut brusko, ale potom to preslo, mala som kludovy rezim, vylozene nohy hore a pohoda, teraz este par dni popracujem a od bud. mesiaca idem na matersku 😀

erika153
3. nov 2006

malalady ty nic neboj nabuduce ako pojdes k lekarovi opravis posledny den menstruacie a bude to vyriesene.len to sprav cim skor aby ti vedeli spravne robit testy(pretoze to robia podla tyzdnov)a lekar podla ultrazvuku aj tak sa uzna za vhodne v ktorom si tyzdni(aj ked spravny je termin podla menstruacie)ale si predstav zeny ktore to nevedia, tak potom len podla ultrazvuku.nic neboj...az tak ste sa nepomylili o tyzden 😀

malalady
autor
3. nov 2006

erika 🙂 nvo dik si ma potesila ale nebudem mat zle :( ze mu to zle povedala nebudee mat pindy?

malalady
autor
3. nov 2006

tweety nvo to dufam inak teraz ked mi ho merali v 12tt tak to sedelo teraz, ze som v 16tt 🙂

erika153
3. nov 2006

preco by mal pindy, u nas sa tiez u lekara jedna zena pomylila s terminom posl.menstruacie a to uz mala velke brusko, a jednoducho jej to prepisali, len tie testy aby ti spravili kedy maju vies?

malalady
autor
3. nov 2006

erika tak to uz mal tejaz ach a mam ist az 7.11.

erika153
3. nov 2006

no teraz ti budu robit krvne testy, tie su na zistenie vyvojovych chyb babatka. to sa robi medzi 16tt az 19tt. mne ich robili az v 19tt lebo moja zlata sestricka na to zabudla 😠 takze nic nevymeskas ked pojdes az 7.11. bud kludna...

malalady
autor
3. nov 2006

erika bo ma strasili, ze to sa ma robit len v 16tt tak ja pjeto bojim

malalady
autor
3. nov 2006

dobje idem ja apapa bo aj segra ce ist netovat s frajermi xixi 😀

erika153
3. nov 2006

nie neboj sa to sa robi medzi 16tt az 19tt,najlepsie v 16tt ale to neznamena ze len v 16tt ked sa mrknes do tehu knizky mas to tam v kolonke aj ozancene ze AFT v sere a v zatvorke dokonca 16 az 20tt.tie testy ti do 2dni daju vediet co a ako, preto sa lepsie robia skor aby sa ti stihla spravit amniocenteza ak by nebolo vsetko v poriadku. ta sa tusim robi medzi 16 az 18tt.ale naozaj sa nemusis bat..

malalady
autor
4. nov 2006

erika diky🙂 lebo ma vystrasili tunak ja viem,ze v knizkach o tehotnych je to tak tam pisane preto mi to bolo cudne 🙂 😖

mirko06
4. nov 2006

ahojte skoro maminy zo zvolena.
ja som tiez zvolencanka, ale byvam v ba. no rodila som tiez vo zvolene u dr.korbela. domov chodim casto, teraz uz aj s malym a tesi, kolko nastavajucich, ale uz aj mamiciek vidim chodit po namesti. to bude zvolencanov 🙂
nasi byvaju blizka centra na studenskej.
videla som tu aj nejaku kocku z ocovej, tam mam sesternicu, volaju sa ivanicovci. svet je maly 🙂

malalady
autor
6. jan 2007

mirko06 ivanicovci????? a kolko maju deti?? xxiix

mirko06
6. jan 2007

malalady: maju 12 rocneho syna Jakuba, ktory hrava hokej a chlapca Vladuska, ten je sice postihnuty, ale o to viac lubeny

malalady
autor
6. jan 2007

mirko aha asi viem 🙂 a ty ako? aj chodite sem tam aj ich kuknut? 🙂 ci uz blava lepsia xixi

mirko06
7. jan 2007

no, stale sa slubujeme, ze ich pojdeme pozriet, ale nikdy nam to nijako nevyjde. 🙂 ked oni stale robia a nevieme sa nejako trafit, aby sme sa stretli vsetci... inak, keby som mohla, hned sa do zv vratim, tam som sa narodila ja, aj maly mirko 🙂

malalady
autor
14. jan 2007

a co ste sa s mangelom do blavy prestahovali?? 😀

mirko06
14. jan 2007

ja som v ba uz od roku 1994, ale keby sme mohli, tak hned sa vratime do zv, aj to planujeme, len este neviem kedy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre