Hľadajú sa budúce mamičky zo Zvolena

malalady
3. nov 2006

tak ak by sa tu zjavila nejaka mamicka aj zo Zvolena tak by mohla cmarnut 😀

annie13
1. aug 2010

@dadqa86 ze ticho ani sem nenazru
byvala si v ZV alebo ides byvat do ZV ze si nakukla do tejto tem y

dadqa86
1. aug 2010

@annie13:Byvala som vo Zvolene do 23-rokov pokym som sa nevydala a z manzelom teraz byvame u jeho rodicov v Presove do Zvolena chodim za rodicmi 🙂

annie13
2. aug 2010

@dadqa86 tak to si zvolencianka to je jasne 😉 prajem skore otehotnenie

dadqa86
2. aug 2010

@annie13 :Dakujem ja uz som bola 2-krat tehotna len som potratila 😒

annie13
2. aug 2010

@dadqa86 tak to mi je luto
ja som 1 dietatko tiez potratila tak viem ako ti je
v kolkom TT ak sa smiem spytat ?

dadqa86
2. aug 2010

@annie13 : No 1-som potratila v 7tt a druhe v 11tt ☹

annie13
2. aug 2010

@dadqa86 ja tiez v 7 no v 11 je to tazsie clovek je uz stotozneny s tym ze bude mat dietatko a potom toto
povedali ti aj nejaky dovod
budem veeeeeelmi drzat palce aby ste mali cim skor zdrave krasne babo lebo je to radost
ale aj starost
my sme teraz prisli od Dr. malej idu prve zubky ale nie tie co by mali ale bocne rezaky tak je placu a placu ani ju polozit teraz od rana zaspala aj to na pleci

dadqa86
2. aug 2010

@annie13:Booze chudatko ☹ ju to musi boliet velmi a zaroven aj svrbiet... No je to strasne ked potratis v 11tt mne povedali ze som to mala kvoli psovi potom to vylucili a povedali mi ze som mala infekciu kvoli macke..ta infekcia sa mi dostala do plodu a plod sa mi zacal rychlejsie vyvyjat ako sa mal...Ja som bola v 11tt lenze z plodu som mala uz babetko mala by som dievcatko 😢 ono ta infekcia co sa dostala do plodu tak to sa zacalo rychlo vyvyjat... 😢 dufam ze som to dobre napisala aby si ma pochopila nerada otom rozpravam,ale tak aj tak nato nikdy nezabudnem ☹ Potom ma objednali na potrat to som lezala v nemocnici uspali ma a ked som sa prebrala tak prisla za mnou doktorka a povedala mi ze som mala normalny porod len stim rozdielom ze som spala ze mala bola velka uz na 5-mesiac ze ju museli zo mna tahat ☹ jedna pani co somnou lezala v porodnici tak mna mali este na sale ked ona uz sedela tiez na sale a vsetko videla ked mi zacala rozpravat o malej som myslela ze zomriem...Ta pani ju videla ako ju vytiahli zo mna ze sestricka ju niesla zabalenu v takej zelenej plachte a utekala snou k umyvadlu niekam si odbehla a malu nechala na umyvadle polozenu a ta pani ju videla mi ju opisala ako vyzerala ze bola cela fialova mala rucicky nozicky 😢 a dalej uz nemozem prepac ☹

dadqa86
2. aug 2010

Som mala normalne aj 6-sto nedelku ☹

annie13
2. aug 2010

@dadqa86 boze ani to nepis to je hrozne to mi je velmi luto
dufam ze uz budes mat len same pozitivne

annie13
2. aug 2010

@dadqa86 to vazne ?
kriste pane tak ty si si uzila chudiatko

dadqa86
2. aug 2010

@annie13:No mne to je luto tiez a lutujem ze som si nedala len polo narkozu chcela som ju vidiet a strasne 😢 chudatko....Ja len dufam ze nam podari...

dadqa86
2. aug 2010

@annie13 :No ano som mala normalne 6-sto nedelku som bola po porode,ale babetko som nemala 😢

annie13
2. aug 2010

@dadqa86 neviem co by bolo horsie keby si ho videla drzala to by bolo asi tazsie sa rozlucit ja ked som zistila ze som tehu tak po tyzdni som hned potratila tak ja som sa este ani nevedela stotoznit s tym ze budeme mat babo
bola som na vyske slobodna ale ked som potratila tak ma to velmi mrzelo aj sme sa s MM hned potom vzali a Branik a Viky sa narodili uz chvalabohu bez komplikacii aj ked tehotenstva boli tazke
ale to sa neda porovnat s tym co mas za seobu ty

dadqa86
2. aug 2010

@annie13:Noo ani ty si to nemala ruzove my sme mali svadbu 21-Novembra 2009 a to som uz vtedy bola tehotna a ani som otom nevedela 🙂 na svadbe mi len doslo zle a musela som ist domou o pol-tretej 🙂 je mi velmi luto ze sme prisli o malu,ale musime zit dalej...Keby som nemala muza tak som psychicky na dne... 😒

annie13
2. aug 2010

@dadqa86 ja som potratila tesne pred svadbou este ked sme isli z nemocnici tak sme boli vyberat vyzdobu na auta a tie navleky na stolicky, revala som a tak som vyberala, baby z agentury ma lutovali
ja som mala chut zrusit svadbu aj vsetko

dadqa86
2. aug 2010

@annie13 :To ti verim..ja by som tiez nato nemala pasolutne ani naladu a ani chut..Ale mala je strasne zlata ju vidim trosku tuna na fotke co mas... 🙂 len dufam ze jej to coskoro prejde.Ja sa tesim ideme 4-alebo 5-teho do Zvolena na dovolenku k mojim rodicom som tam uz dlho nebola ani neviem ako vypada uz zvolen 😀

annie13
2. aug 2010

@dadqa86 aj my sme sa brali 21 ale aprila a 2007

dadqa86
2. aug 2010

@annie13 :Noo tak fajne mame tie iste datumi 21-prveho 🙂 na April nemali volne terminy tak sme si dali na zimu

annie13
2. aug 2010

tu su moje slniecka

annie13
2. aug 2010

@dadqa86 skoro rovnako kde v ZV si byvala presnejsie ?

dadqa86
2. aug 2010

jeeezis strasne su zlatunky 🙂 a mala je zlatucka 🙂 mas veke stastie ze mas take krasne a zdravucke deticky 🙂 dufam ze aj nam sa zadari

dadqa86
2. aug 2010

@annie13 :Ja som byvala 17-rokov na Soltesovej 34 a potom sme sa prestahovali do Motovej na skolsku 92 tam teraz byvaju aj moji rodicia 🙂

annie13
2. aug 2010

@dadqa86 mne tam byva rodinka neviem takto spamati kde su ktore ulice Skolska je ta posledna ako sa ide na KRalovu nie ?
a Soltesovej to neviem
my byvame teraz na Zapade

dadqa86
2. aug 2010

@annie13 :Ano ano ako sa ide na kralovu stara cesta tak tam je aj Skolska 🙂 na Zapade mi byvala sesternica,ale sa odtsahovali a byvaju teraz na Sekieri 🙂

annie13
2. aug 2010

a aktualne fotky zo vcera Branika sme vystrihali 😀

annie13
2. aug 2010

@dadqa86 mne na Skolskej byva krstna mama 88 cislo

annie13
2. aug 2010

@dadqa86 verim ze aj ty budes mat krasne dietatko alebo deticky

dadqa86
2. aug 2010

@annie13:To neviem kde je to je sa mi zda ze este pred nami.. lebo mi mame cislo 92 🙂 strasne su zlatunke 🙂

annie13
2. aug 2010

@dadqa86 dakujem
taky velky dom bez strechy teda rovna strecha po pravej strane ked ides z dola Donovalova za slobodna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre