Hľadajú sa budúce mamičky zo Zvolena

malalady
3. nov 2006

tak ak by sa tu zjavila nejaka mamicka aj zo Zvolena tak by mohla cmarnut 😀

baby2310
16. sep 2010

juuuuj, ja aerobik nieeee.... ženy už končia zostavu a ja viem prvé dva cviky 😅
ked sa mám priznať úplne najradšej by som šla do toho nového salonu čo otvorili pri katolíckom kostole, kde by mi tuk a celulitída samé odišli bez cvičenia... ale drahé to je ako šľak... asi si darček na narodeniny aj vianoce vypýtam naraz.. to mám oboje v decembri, tak čo 🙂 a ja sa budem musieť asi najprv dáko rozhýbať, lebo neviem, či by srdce prežilo taký zrazu nával námahy... asi si pôjdem večer zabehať(prejsť sa), ak nebude pršať...no čo...

annie13
16. sep 2010

ja chcem tu zumbu a raz do tyzdna aerobic alebo 2x
napisem ti potom ked zacne aj zumba a rozhodnes sa
ze aj ceny sa menia zial smerom nahor ☹

jamar
16. sep 2010

jooj Ivka, tebe uz mala sedi? nasa len v zabacej poze ale aj to ju kymaca....

jamar
16. sep 2010

inac obdivujem ze sa davate na aerobic a zumbu... ja na take nieco niesom.

baby2310
17. sep 2010

@jamar Ale tak jasné, že kymáca 😉 najprv preto, že ešte nevedela poriadne sedkať a teraz preto, že chce stáť...takže ona sa vystiera aj v sede a tým padne dozadu.... no riadny nervák je z nej, keď ju nepostavím 😀 😀 😀
A tak zase nám trvalo, kým do rúk začala niečo chytať... aj to radšej používa nožky než rúčky - na všetko 😝 (mimochodom, na facebooku pekne sedí na tej fotke 😉)
A manžel chodil v 9. mesiacoch, doktorka povedala, že možno už aj vo 8. bude Bibi chodiť, takže sa aj očakáva od nej 😠
Aj ja sa obdivujem, že sa na to chcem dať....ale ono, ešte som tam nebola...tak uvidím, že či sa donútim do toho...
Asi si radšej vypýtam predčasný vianočný darček a pôjdem do toho centra, vyžehliť si celulu 😎

lucinka1104
3. okt 2010

baby viete mi poradiť nejaké pekné ihrisko vo Zvolene? Nedavno sme sa prasťahovali na Očovú chceme isť dnes na vylet do Zvolena s detmi....

marketka3005
7. okt 2010

ahojte caka niekzora z vas babatko?

persseffona
9. okt 2010

@marketka3005 ja a hneď 2 😉

janka2307
13. okt 2010

@marketka3005 ja čakám tiež babatko, v marci 2011

janica81
13. okt 2010

ahojte... 🙂

gratulujem k očakávaniu.... ja mám doma akurat malicku 3tt bábiku....som zo Zv a rodila som tu....max.spokojnost...

janka2307
13. okt 2010

@janica81 Gratulujem k maličkej, ja plánujem rodiť v Trnave ale zatiaľ som stále vo Zvolene

marketka3005
13. okt 2010

@janica81 to je zlate 🙂 a ja uz chcem mat take malinke 🙂

marketka3005
13. okt 2010

@persseffona dvojicky cakas? a kde budes rodit? 🙂

persseffona
13. okt 2010

@marketka3005 budem rodiť v BB lebo tam majú najlepšie vybavené novonarodenecke odd a chodím tam aj do rizikovej takze tak. Keby neboli dve rodila by som v BS

janica81
13. okt 2010

@marketka3005 neboj za chvilocku ani sa nenazdas budes pozerat na krasnu babiku 🙂

baby2310
14. okt 2010

Jaj babulky, ked si tak čítam túto vašu diskusiu, tak ma riadne chytá nostalgia.... My sme tiež takto pred rokom začínali diskusiu s babami a vydržalo nám to dodnes... závidím vám, užívajte si bruško, potom to už pôjde tak strašne rýchlo 😉 😉 😉

kirstty
21. okt 2010

aj ja budem mamičkou tak o cca mesiac..... rodiť budem v BŠ 🙂

snurka
21. okt 2010

@janka2307 ja tiez 🙂 o mesiac neskor 🙂

janka2307
22. okt 2010

@snurka gratulujem a čakáte tiež prvé?

snurka
22. okt 2010

@janka2307 jooou tiez prve 🙂 dufam ze vsetko pojde tak ako ma 🙂

miskazv
24. okt 2010

ahojte kočky..chcem sa opýtať,ste tu nejaké aj zo sekiera??

jamar
24. okt 2010

@miskazv ahoj. ja byvam na sekieri. mam 8 mesacnu dcerku.

miskazv
24. okt 2010

@jamar ahoj..jééj..super..ak budeš chcieť,mohli by sme spolu chodiť kočíkovať,a vymeniť si nejaké skúsenosti a zážitky,lebo ešte nemám s kým pokecať takto..málo maminiek poznám..ale ak nie,tak v pohode 😕

jamar
24. okt 2010

@miskazv kludne, ja tu tiez skoro nikoho nepoznam. len jednu maminku, ktora rodila v rovnaky mesiac ako ja, tak chodime obcas von. A v ktorej casti sekiera byvas?

michalag
24. okt 2010

Ahojte kocky 🙂

Ako sa mate a co vasi drobcekovia???

@miskazv vitaj 🙂

miskazv
25. okt 2010

@jamar no super..som rada..aspoň bude veselšie 🙂 a my bývame pri požiarnej zbrojnici pri Mikone v Môťovej v paneláku..ale častejšie som u rodičov..oproti Jednote..a ty v ktorej časti bývaš??

miskazv
25. okt 2010

@michalag ďakujem za privítanie🙂

jamar
25. okt 2010

@miskazv ja byvam pri kostole na tej novej ulici. okolo teba chodim velmi casto. chodievam okolo cintorina, potom dole k mikone a naspat pri tom oplotenom detskom ihrisku a hore po pribinovej. ktohovie, mozno sme sa uz aj stretli 🙂

miskazv
25. okt 2010

pri kostole??tak dade popri sa aj my dosť často prechádzame,poza cintorín a tak..pri tom detskom ihrisku bývame 😉 a to je vlasne pribinova.a ak chodíš aj na hrádzu,tak myslím,že sme sa už stretli 🙂 lebo si mi známa z videnia

michalag
25. okt 2010

@baby2310 Lilianke dodatocne vsetko najlepsie k 5 narodeninaaaam!!! 🙂 😵 🙂 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre