Hľadajú sa budúce mamičky zo Zvolena

malalady
3. nov 2006

tak ak by sa tu zjavila nejaka mamicka aj zo Zvolena tak by mohla cmarnut 😀

jamar
6. apr 2010

na hnisave ocko som pocula ze je dobre davat na to materske mlieko. ale nemam odskusane. Ved ak nechces ist k lekarke tak jej aspon zavolaj co mozes dat. nejake kvapky alebo tak.
viem ze ked ma babo prievan tak sa moze davat ophtalmo framykoin mast.

my mame dnes celkom fajn den. Nelku netrapi ani zaha tak ako vcera, dnes da sa povedat spi skoro cely den ale len v nejakych polhodinovych intervaloch. Teraz momentalne spi na terase. Hodinu som sa bola s nou prechadzat ale je to o nicom, lebo na Sekieri nikoho nepoznam. Radsej mam prechadzky na Zapade. Postretavam znamych, podebatim.
Zajtra ide manzel na dva dni prec, ale pride mi pomoct mamina. A vo stvrtok idem na prehliadku ku gynekologovi po sestronedeli. Som zvedava co mi povie.

baby2310
6. apr 2010

hej..no ved keby som ho mala dosť, tak aj ja na všetko používam materské mliečko, lebo to je ozaj asi medicínka na všetko...ale som rada, že sa tých pár kvapiek dostane priamo do nej ☹
ved práve som chcela, že či dáky domáci receptík nie je...nechcem do nej hned kvapky a mastičky pchať, čítala som tu v jednej diskusii, že harmančekovým čajíčkom potierať, tak vyskúšame... ale pre istotu zavolám veru doktorke.

ved hocikedy prídeš na západ, ozvi sa, ja sa tu zase nemám veľmi s kým prechádzať... aj ked poznám ľudí, ale tým sa nechce dokolečka chodiť 🙂

annie13
13. apr 2010

ahojte, tu je dako ticho,
boli sme na sone so zlcnikom, lebo len place najma v noci, ale je to v poriadku a placame dalej aj ked nemame dovod
dnes sme mali aj prvu poradnu tak mame 3990 g z 3280 pekne

baby2310
13. apr 2010

no annie, veď aj ja sem stále chodím kuknúť a ništ ☹ asi majú mamuľky a tehuľky veľa povinností 😉
my sme tiež boli dnes v poradni, ked sme prišli z pôrodnice, tak sme mali okolo 3120g a teraz máme 3920g... takže tak narovnako približne nám tie dievčence priberajú 😀
je mi ľúto, že stále plačká, niečo ju musí trápiť, to je najhoršie, keď sa nevie, z čoho to je ☹
my relatívne fajn...stále si myslím, že Bianka je anjel z neba po Lilianke 😅 😅 😅 , už sme sa prvýkrát usmiali a bolo to také nádherné... no samozrejme, my s ocinkom sa môžeme snažiť, usmievkať, grimasy robiť...vyhrali to žalúzie-asi sa jej zdali veľmi smiešne 😵
a začíname vydávať také gééé a gŕŕŕ, no perfišná je, ako sa už snaží komunikovať, aj predmety začína sledovať, už to nie je len taká "handrová bábika" 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
11.4. sme mali krst, malá bola ako princeznička 😵
ideme na kĺbiky asi v pondelok to tak vidím...aj vy máte ísť, annie? ozaj, ku ktorej to chodíte doktorke? o koľkej ste boli? my sme prišli bolo asi 12.35 hod

annie13
14. apr 2010

krst tak skoro? my planujeme prvy majovy tyzdne, svagor sa zeni teraz 24teho tak sme nechceli dovtedy, maju ine starosti
ku Chovanovej chodime
s nozickami sme boli v pondelok, este mesiac balit na siroko, kontrola o 4 mesiace uz ma pekne zacate aj jadierka
casenky davaju o 7,45 cakalo nas cez 20 a caseniek daju len 15 kvoli kapacite stroja tak chod radsej skor aby si nesla zbytocne, my sme sa zbytocne presli v piatok so svagrinou, teraz v pondelok sme mali 7 a 8 casenku
daj fotocky z krstu

baby2310
14. apr 2010

hej, ja si veľmi na tieto veci nepotrpím, ale manželova rodina je veriaca, tak to rýchlo vybavovali 😉 my chodíme k balajkovej, tak sa hádam aj stretávať tam budeme 😉
ja sa určite objednám na presnú hodinu, lebo vyčkávať s miminkom to je o život ☹ ja som zvedavá ako máme my nožičky vyvinuté???
ved som chcela dať včera, ale nešli mi vložiť, niekedy to hapruje, skúsim teraz 😅

annie13
14. apr 2010

10 eur je na presnu hodinu
krasnucke fotky najma ta posledna ako kuka z kociarika ci vajicka
my do kostola velmi nechodime ale krstit urcite chceme Branka sme mesacneho Viky bude trosku vacsia

jamar
14. apr 2010

Ahojte kočky

Ivka krasne fotky. My chceme krstit koncom maja, zaciatkom juna. Ked bude mat mala ukoncene 3 mesiace.

Mame sa celkom fajn. Uz neplackame ako na zaciatku, papame, kakame, usmievame sa, snazime sa rozpravat a uz celkom dobre drzime hlavicku.🙂

My sme boli na klbikoch pred mesiacom. Mali sme to v pohode len do dalsej kontroly co je 28.5. po ukonceni 3mes. mame balit nasiroko. Tak dufam, ze po tejto kontrole uz nebudeme musiet balit. Priznam sa, ze mi to ide na nervy a aj malej.

annie13
14. apr 2010

aj ja nerada balim nasiroko, my uz mame aj jadierka zacate nam kazala uz len mesiac tak uvidime ale budem dlhsie radsej

annie13
16. apr 2010

dneska máme mesiačik

baby2310
16. apr 2010

ale aký luxus má Vikinka 🙂 krásna je tá hojdačka, také niečo som ešte ani nevidela. samozrejme, aj princezná je krásna ako spokojne je "vyvalená" 😀 vy máte náušničky?
aj my, aj my máme dnes mesiačik😎 😎 😎 už sme veľké baby 😉
maminky, keď vybehne konečne pekné slniečko, vybehneme aj my niekde na námestie??? na dobrý kokteilík?

jamar
16. apr 2010

gratulujem k mesiaciku🙂
my mame buduci stvrtok 2 mesiace🙂
ja chodim na namestie kazdy piatok so sestrou a zaroven pokupime co treba ale samozrejme ze mozme niekedy ist 😉

annie13
22. apr 2010

kuknite na tú lásku

annie13
22. apr 2010

jamar vsetko najlepsie k 2 mesiacikom 😉

jamar
22. apr 2010

annie dakujeme 🙂 krasna fotka. a uz je lepsie?

annie13
22. apr 2010

ale ano, lepsie, uz sme si nasli aky taky system, a ako vidiet aj na foto, Branko ju ma velmi rad
nosi plienocky, hned bezi za mnou babo, babo ked place, zlaty je
kupili sme ten surodenecky kocik tak mozme vonku aj ked je ocino v praci, takze urcite lepsie

hemoroidy zmizli, bradavky uz nebolia, strasne ma svrbi rana po CR ale to je uz len zrnko prachu oproti tomu co bolo

jamar
23. apr 2010

annie krasny kociarik. Tak ked taky uvidim na zapade tak ta oslovim, dobre? Lebo ja tam chodim velmi casto. Skoro kazdy druhy den kocikujeme so sestrou. Tak sa potom nezlakni ze sa pristavi cudzia zenska 😀
Som rada ze je uz lepsie. My sme mali tento tyzden trosku uplakanejsi, asi mame laktacnu krizu a este par dni nekakala poriadne. Ale nasadila som opat homeo na rozbehnutie mliecka a v noci uz boli prsia naliate na prasknutie. Tak dufam ze bude dobre.
aj moja neterka 15mesacna malicku zboznuje. Len chodi za nou, ze babo babo, podava jej hracky, hladka po rucicke a pusinkuje. Take su zlate. Nelka sa na nu usmieva.

annie13
23. apr 2010

aby si sa ty nezlakla mna 😀
mile su deticky ako si vyjadruju lasku, vcera na preliezkach bol taky chutny, hned mal kopu kamaratov

annie13
25. apr 2010

moji malí svadobčania

jamar
27. apr 2010

krasne

annie13
27. apr 2010

😉 dakujem

jamar
4. máj 2010

Annie neviem ci si spominala ty alebo niekto iny, ze v Tescu sa da kupit kosielka a aj vysit na krst? Prosim ta, ak si to ty pisala mozes mi napisat ze kde je ten obchod a kto to vysiva? Dakujeem.

katarina.banska
4. máj 2010

baby ja uz chcem rodiiiiiiit 🙂 🙂 🙂 🙂
idem sa uz doma zblaznit..... ach

bubulacik
4. máj 2010

Ahojte ja som tiez zo ZV ale uz rok aj daky ten mesiac byvame na Budci a nahodou neviete kde vo zvolene kupim klasicke bavnene plienky? idem sa s too zblaznit ze som ich este nikde neohnal diky za typy Katka..

annie13
5. máj 2010

ahojte
jamar v Detve v tescu tie obchodiky co su za pokladnami, tam je jeden pan a ten vysiva, vyberies si kosielku a do druheho dna ti vysiju, 6 eur aj s kosielkou, sviecky ale fakt nadherne maju po 3,98, kukni foto aku sme mali my

bubalacik pri katolickom kostole pod branom tam kde je DVD pozicovna maju aj detsky textil a tam maju aj klasicke plienky aj oproti divadlu DJGT urcite maju, ale cez neti ich mas na 100 % lacnejsie aj s dodanim
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5276426&tab=1
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8496343&tab=1
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8496325&tab=4
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8496332&tab=1
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7699513&tab=3

jamar
8. máj 2010

Miška už je malicka na svete??

annie13
8. máj 2010

jamar ak myslis michalag tak ano pisala v ZV porodnica 😉

jamar
10. máj 2010

jeej, miska gratulujem k malej Lucke. je nadherna. drzkajte sa.

michalag
10. máj 2010

Jani dakujeeeem 🙂

annie13
21. máj 2010

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre