Hľadajú sa budúce mamičky zo Zvolena

malalady
3. nov 2006

tak ak by sa tu zjavila nejaka mamicka aj zo Zvolena tak by mohla cmarnut 😀

jamar
21. máj 2010

no my sme este velmi malicky na take nieco. 😒

michalag
28. máj 2010

Ahojte 🙂

jani, neboli ste dnes s Nelkou nahodu na ortopedii u Kasubovej??? zdalo sa mi ze si to ty len som nechcela oslovit niekoho cudzieho aby som nevyzerala ako sisi 😅

jamar
29. máj 2010

Ahoj Miška,

ano boli sme v piatok.... preco si ma neoslovila🙂 vidis, minule som ja nechcela u gynekologa oslovovat naslepo a teraz ty 🙂 Inac ktora si bola ty? podla foto sa mi zda ze si bola pred nami, nemal tvoj muz nahodou nejaku stierku alebo farbu? lebo pri nas cakal nejaky chalan aj s chlapcekom a vysla mamicka s takym drobnym babatkom, ze som este mame hovorila, ze take drobnucke sme my nikdy nemali, lebo Nellka bola obrovska od malicka 🙂

michalag
29. máj 2010

Jani ano to sme boli my 😉 tak zase nam to nevyslo 😅 , ale zdala si sa mi strasne povedoma od gynekologa len som si nebola fakt ista ci ste to vy

jamar
30. máj 2010

joj, skoda. mna ani len nenapadlo ze to mozes byt ty.. bola som zaujata najviac tvojou drobnou princeznou. som nemohla od nej oci odtrhnut 🙂

michalag
30. máj 2010

baby uz musime vymysliet nejake stretko ked bude krajsie co vy nato?

jamar
30. máj 2010

som za🙂

jamar
4. jún 2010

nejako to tu viazne.
Ivka ty si tu uz davno nebola. Co je s tebou? Dufam, ze je vsetko v poriadku a len nas nestihas prist pozriet popri tvojich bambulkach.

baby2310
8. jún 2010

ahojte baby, konečne pripojená na net...skoro mesiac a pol sme boli bez internetu...tak konečne teraz 😉 ale pravda v poriadku sme v poriadku 🙂
jani ja som sa minule tak chcela rozbehnúť za tebou, však podla fotky som videla, že si to ty... a potom pozerám aké velké bábo v kočíku, že to predsa nemôže byť Nellka.... tak to asi bola tvoja sestra ale že veľká podoba 😅 takže sestričku som už stretla ešte teba s nou 😎
a annie teba som asi viackrát videla, ale len podla kočíka tipujem, aj ked teraz tu máš novú fotku, tak hej určite si to bola ty... no my najčastejšie pekne na teraske sedíme v danieli pri škole, tak ked ma uvidíte kričte 😀 asi tu mám vyfotený kočík, no taký veľký fialovo-bordový s kvetmi po bokoch a vpredu je také dvojité koliesko 😉

baby2310
8. jún 2010

ja som zajtra v meste od rána no tak od 10 zhruba, tak kludne sa môžeme stretnúť..0917 414 552 keby niečo 😉 😉 😉

jamar
8. jún 2010

Ivka? aky to bol kocik? sestra ma cerveno sedy. a ja mam skoro cely sedy.
ja mam tento co som sem dala fotku.
V meste som bola dnes. zajtra som doma ale naozaj velmi casto chodim na zapad, tak ak by ste videli takyto kocik, nebojte sa oslovit ma.... budem to urcite ja 🙂

jamar
16. jún 2010

baby, prisla vam pozvanka na uvitanie babatiek do zivota co bude tuto sobotu o 16,45? Ak ano, idete? My ideme tak dufam, ze sa vidime.

michalag
16. jún 2010

jani nam nie, ale pride nam neskor kedze sme mladsi

baby2310
17. jún 2010

nám tiež nič zatial, tak neviem... bolo by dosť blbé, keby to už malo byť túto sobotu a nič nám nedošlo ☹ dúfam, že nám nikto schránku nevybral, to by bolo chrapúnstvo...miška, myslíš, že je to podla mesiacov? my určite tiež pôjdeme... no len teda neviem kedy... 😒

jamar
17. jún 2010

no tak asi je to podla datumov. a nie mesiaca v ktorom sa deticky narodili. to by tam bolo asi vela deticiek. Pravdepodobne vam pride neskor a bude to asi s detickami, ktore sa narodili v tom tyzdni ako vase. Takze sa so ziadnou nestretnem 😒

janica81
18. jún 2010

Ahojte vie mi niekto poradiť, nejaký dobrý obchod s nábytkom pre bábätká, zariadenie detských izieb.... chcela by som sa poobzerať po postieľke...prebalovacom pulte... a všetkom čo nám treba, niečo na nete som už našla, ale keď ja verím realite a najradšej si to obzriem osobne! ďakujem za tipy a rady

Najradšej by som bola keby mali toho pod jednou strechou veľa, dalo by sa vybrať, aj kočíky tam môžu byť

Ďakujem maminky

PS: alebo aj nejaky internetový, s ktorým máte dobré skúsenosti

jamar
19. jún 2010

@janica81 my sme vsetko objednavali z netu kde je najlepsi vyber. ale v BB je obchodv takej presklenej budove ako sa ide na namestie. Medzi europou a namestim. Neviem preste ako sa to vola ale urcite to najdes.

jamar
19. jún 2010

a netovy obchod ktory mam overeny a polovicu vybavy odtial www.tomsta.sk

annie13
20. jún 2010

@janica81 ten obchod o ktorom hovori jamar je baby svet aj my sme tam kupovali maju dobry vyber ja este mozem odporuct detsky obchod v OC europa Alltoys na prvom poschdodi maju tam aj prebalovaky aj kociky vanicky postielky pri prvom sme kupovali tam a spokojnost este nam to aj do auta dole do garaze odniesli
http://www.babysvet.sk/Menu/Mapa-2/
v ZV ten obchod na malej stanici pri trati neviem ako sa vola tam sme kupovali postielku a krstove oblecko a sportiak pri prvom synovi

annie13
20. jún 2010
annie13
20. jún 2010

aj ja mam otazocku
@jamar
@michalag
@baby2310
davate ockovat proti rotavirusom tou kvapkovou formou mam sa rozhodnut ak ano tu 3 fazovu alebo 2 fazovu kolko ste platili mne povedali 3x30 alebo 2x50 eur neviem ci to dat ci nie aby som si to potom nevycitala ale ak bude mat neziaduce budem si zase vycitat

janica81
20. jún 2010

Ďakujem velmi pekne

iwusa14
20. jún 2010

Ahojte aj ja som zo Zvolena 😉 . Mate daka rovnaky termin ako ja? 10.1.2011 🙂

jamar
20. jún 2010

@annie13 my sme davala ockovat proti rotavirusom. uz dostala dve davky, v utorok ide na ockovanie do noziciek a potom o mesiac posledna davka rotatequ.

annie13
21. jún 2010

@jamar a kolko si platila
ja to asi teda dam nemala ziadne neziaduce po ockovani

annie13
21. jún 2010

@jamar a platila si kolko
nemala ziadne neziaduce alebo tak

jamar
21. jún 2010

@annie13 nemala ziadne neziaduce. chutilo jej to.🙂 a poviem pravdu ze neviem kolko to stoji lebo mi to kupovala mamina. Ale tusim je to tych 30 eur jedna

annie13
21. jún 2010

@jamar neviem ci jej dat tu na 2x alebo na 3x ale dam teda

baby2310
21. jún 2010

neviem, babulky, možno vám to bude pripadať nezodpovedné, ale ja sa oveľa viac obávam pneumokoka ako rotavírusu... 😖
ja som si ním s prvou dcérkou prešla, je pravda, že sme boli v nemocnici ale len 3 dni, v podstate to nemalo nejaký ťažký priebeh, klasická hnačka a horúčka jednu noc... a manželova dcérka ani nemusela ísť do pôrodnice...
neviem, ale zase je pravda, že ma odrádza aj suma, ktorú za to pýtajú, to snád nemyslia vážne... ja som myslela, že je to bezplatné, to by mala byť samozrejmosť očkovať bábätka aspoň tie najmenšie proti takýmto ochoreniam ☹ ☹ ☹
takže my sa zatiaľ nechystáme očkovať... Bianka má veľmi silnú imunitu zatiaľ vravela doktorka...

baby2310
21. jún 2010

a annie, kedže sme rodili naraz, tebe už prišla pozvánka na uvítanie do života??? lebo nám stále nič a sa bojím, či nám to niekto nevybral zo schránky... nechceli by sme o to prísť 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre