Hľadajú sa budúce mamičky zo Zvolena

malalady
3. nov 2006

tak ak by sa tu zjavila nejaka mamicka aj zo Zvolena tak by mohla cmarnut 😀

jamar
9. mar 2010

Miska, ja som bola na prietokoch 2x. Aj to len preto, ze prve prietoky neboli excelentne. Ale ak mas prve dobre tak dr. uz druhykrat neposiela.
A ctg mi robili az pri porode.

michalag
9. mar 2010

Jani ako dopadla poradna??? ... a dakujem 🙂 .... je to ine ako pri Samkovi, vtedy mi robili CTG 1x tyzdenne a prietoky kazde 2tt tak preto sa pytam

jamar
9. mar 2010

miska,poradna dopadla super...malicka vazi 3890g, cize od prepustenia z nemocnice pred 12dnami pribrala 430g... takze mliecko jej prospieva

michalag
9. mar 2010

Jani tak super ze Tamarke chuti tvoje mliecko 🙂 a krasne pribrala 🙂

michalag
10. mar 2010

Ahooojteeee 😕 😕 😕

Jani, este som sa chcela opytat kolky tt ti dr. robil ster na streptokoka?

michalag
10. mar 2010

Ivi, annie 😕 😕 😕 😕

jamar
10. mar 2010

Miska, ja nemam Tamarku ale Nellku 🙂
ster mi robil v 37tt

michalag
10. mar 2010

Jani, jasne prepac 🙂 , kamaratke sa narodila Tamarka tak som uz dopletena z tych mien 😅

jamar
11. mar 2010

Nevadi 🙂

baby2310
11. mar 2010

tu sme, tu sme..poležkala som si dva dni v nemocke s podozrením na pôrod a ništ 😖 😖 v pondelok v noci sme prišli presne po tej prechádzke, trošku s mužíkom sme si zaskotačili 😀 tak reku, že to dobre zapôsobilo...ale planý poplach, keby som bola vedela, tak sa vôbec neženiem...ale bolesti neprestávali, tak som sa išla aspoň previezť, nech mi povedia čo sa deje, však istota je istota..,..no a doktor že na 1 prst otvorená, že do 5tich hodín porodím 😅 Pravdaže 😒 😒 😒

tak som doma a čakám dalej...idem poupratovať, manžela vyšťavím...no ked už som na ten prst otvorená, tak sa to musí pohnúť, ja dúfam, že čím skôr 😅 😅 😅

ale fajn, obkukala som si to tam poriadne teda... sestry výborné, ked aj náhodou nie, netreba sa dať...ja som si už teraz hubičku otvorila, ked som dačo chcela, inak sa nedá...doktori všetci perfišní, nebol problém, dokonca aj Korpeľa som mala na príjme a bol super, klobúk dole som videla ako odrodil jednu mamču a wau, už sa neviem dočkať môjho, mi to tak bolo ľúto, že odchádzam bez mimča, už sme boli dojatí s manželom, ten bol riadne vystresovaný, chudáčik 😝 😝 😝
doktor povedal, že drobček má hlavičku necelých 10cm, čiže nie také strašné...mohlo by to ísť rýchlo...no ale uvidíme 😎

michalag
11. mar 2010

Ivi a ja som si uz myslela ze ked sa neozyvas ze uz ste spolu s Biankou a takto ta natahuje 😅 , ale neboj ono to uz hadam dlho trvat nebude 😉 a su tie izby aspon zmenene oproti minulosti?

baby2310
11. mar 2010

neviem...ja som bola na izbe pre tehulky...jedinej, ktorá bola vybavená aj telkou aj chladničkou aj konvicou...na ostatných nie sú tieto veci, takže som ešte dobre obišla, aspon nebola nuda 😉 ale pochybujem, že sa niečo zvlášť zmenilo, ale myslím, že to je fuk, hlavne že je bábo pri maminke...tie 4 dni sa to dá vydržať 😅

michalag
11. mar 2010

Ivi, tak to je teda nieco 😲 , ked som lezala pri Samkovi na rizikovom tak tam nic nebolo tak uz toto je pokrok 😝 🙂

annie13
13. mar 2010

ahojte
ani my stale nic, 8meho som mala narodky tak som sa vytesovala ze bude darcek a nist
stale 2v1 a uz sa mi tak nechce, brusko mi tvrdne poriadne ale inak nic

miachalag hore v priore tatiana ci ako sa to vola maju aj kosele aj pyzamka ja som si kupila, krasne farby, juj ale cenu uz neviem, aj podprsenky kojacie tam maju

baby2310
13. mar 2010

ja som si tam tiež kúpila košelu vtedy ked sme sa tam stretli 😉 7 eur ak sa pamätám

michalag
13. mar 2010

baby a kde su presne aby som ich nemusela hladat po celej predajni 😅 a tie kojenecke podprdy maju pri podprsenkach ci niekde inde?

Ivi, jeej uz ti svieti 40tt 🙂 , tak snad sa malicka tento tyzden na vas uz konecne pozrie aj z vonku 🙂

baby2310
13. mar 2010

pri pyžamkách...medzi spodným prádlom....tam pri topánkach...podprsenky neviem, tú mám odinakiaľ 😅
ved už by sa teda mohla veru no ☹

michalag
13. mar 2010

oki dakujem 🙂

jamar
14. mar 2010

ja som tiez kupila nocne kosele do porodnice v priore hore na prvom poschodi. Asi je to ta Tatiana. A su super na kojenie. Nechavam si v noci rozopnute gombiky a ked je malicka hladna tak len vytiahnem zdroj potravy von 🙂

Ivka, veru 40tka svieti, drzim palceky aby si neprenasala. Ved uz aj krajsie pocasie hlasia. 😉

My sa stale trapime s bolavymi prdikmi, ale uz vecer placeme len max. hodinku a nie tri. Tak klop klop klop aby som to nezakrikla.

annie13
14. mar 2010

kosielky su oproti koselam panskym uplne na konci regalu, v najvyssej polici
a podprsenky hned tu pri pokladni, je tam tabulka kojenecke podprsenky, mali biele, kremove, cierne, akurat mali tovar

janirea
15. mar 2010

ahojte zienky, ja tak nesmelo medzi vas pisem 🙂
oproti vam som len zaciatocnicka, my musime este vydrzat kym sa budeme pytat z bruska

ale som rada ze som vas vypatrala a aj precitala,,tiez som zo ZV a chystam sa tu aj rodit

zelam pekny den a uz nech sa 40 tt babatka rozhodnu ist von 🙂

michalag
15. mar 2010

janirea vitaj 🙂 !!!!!

janirea
15. mar 2010

dakujem 🙂

annie13
16. mar 2010

janirea aj ja vitam
no moje sa nechysta, netvari sa tak

michalag
16. mar 2010

Ahojte babenky 🙂

Ivi, este raz GRATULUJEEEEEM k Bianke!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 hlavne vela vela mliecka, vela zdravicka vam obom a tebe rychle zotavenie po porode 😉 🙂

annie, uz si na rade ty, tak snad ta malicka uz dlho nebude natahovat a tiez to uz budete mat co chvilka za sebou 😉 🙂

annie13
16. mar 2010

baby2310 ma uz babatko????? kedy????? jej aj ja gratulujem
no tak uz musim aj ja

jamar
16. mar 2010

Ivi jej to je super spravicka.
Velku gratulaciu posielam. Tak nakoniec to vcera bola predzvest porodu. Som rada ze to mas uz za sebou. Opatrujte sa a hlavne vela zdravicka a samozrejme mliecka.

Annie, a ty to na kedy vidis?

annie13
16. mar 2010

jamar neviem dufam ze nie na april ako pri brankovi tam som mala termin 20,8 a bol z toho 4,9
dufam ze teraz z 20,3 nebude 4,4

janirea
16. mar 2010

ahojte, tak aj ja sa pridavam ku gratulaacii 🙂

michalag
20. mar 2010

Ahojte 🙂

Ako sa mate???

Ivi a nestretla si v nemocke nahodou aj annie???, neviem ci uz to nemaju aj oni za sebou 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre