Hľadám kamarátky vo Viedni

jaricka2
1. aug 2011

Ahojte baby, nájdu sa nejaké baby/maminy čo žijú vo Viedni ? Som tu už skoro rok, ale zatiaľ nikoho nepoznám. Dúfam, že sa nájdu 🙂

dani84
1. aug 2011

@jaricka2 ahoj, ja sice nezijem priamo vo Viedni ale nedaleko 🙂 Skus sa pridat do temy Rakusko, piseme si tam viacero bab a z Viedne je ich tam tiez dost 😉

jani521
10. aug 2011

Ahoj Jari , v ktorom bezirku žiješ......koncom augusta sa sťahujem do vien a okrem priateľa čo tam žije , tam nikoho nepoznám, takže ak spoznám sa budem len tešiť. Zatiaľ ahoj 🙂

lucia2105
10. aug 2011

@jaricka2 ahoj.ja zijem vo viedni v 7 biz.v ktorom biz. si ty.

slniecko2011
19. aug 2011

Ahojte, ja som vo viedni tiez len kratko a rada by som spoznala nove tvare 🙂

lenkove
5. sep 2011

Ahojte! Jej, to aj my s dcerkou 🙂 Sme v 22. bezirku!

daxi
8. sep 2011

HALLIII HALLOOO HLADAM MALU KAMARATKU PRE MOJU 6 MES:DCERU A PRE MNA KAMOSKU Z WIEDNE NA VZAJOMNE NAVSTEVY A STRETNUTIA; 10 BEZIRK:
NAJDE SA NIEKTO ?????????

sis12
11. sep 2011

@jaricka2 @lucia2105 @slniecko2011 my 4 by sme teoreticky mohli o par tyzdnov spolu kocikovat 😉

katy555
17. feb 2012

@dani84 ahoj...prosim ta kde najdem tu temu rakusko? ja zijem v rakusku ( Krems an der donau ) a rada by som sa s niekym stretla,popisala...diky 🙂

cajaroslav
17. feb 2012

Ahojte, je tu niekto z 15 teho ?

milacik65
1. máj 2012

ahojte mi sa tento tyzden stahujeme za priatelom do 15.bezirku a mame 2-rocneho synceka

danielitka26
2. júl 2012

no ahojte ...takze ja som tiez vo viedni a rada by som spoznala nove osobky ...som v 11bez

kristina_k
13. júl 2012

ahojte, prave sme sa pristahovali - 12 bezirk. som doma so 6 mesacnou dcerkou. najde sa niekto v okoli?

ellie13
9. aug 2012

@dani84 Dani akurat pozeram,ze si z Gattendorf, nedochadzala si nahodou za pracou do BA?

hankaol
1. okt 2012

Ahojte,
od 4.10.budem pracovat v materskej školke vo Viedni. Odpoledne a večer budem mávať volno, takže můžu pohlídat dieťa (deti) mamičke, ktorá má odpolední-večerní robotu nebo si chce zajít za kulturou. Můj mail: hana.sedova9@seznam.cz, tel.(zatím český) 00420 605177043.

cuca1988
25. apr 2013

Ahojte je tu nejake mamicka z 15,7 alebo 16bz? Ja byvam v 15stom a mam dvoch syncekov,

maria1969
10. máj 2013

Ahojte prave som sa dnes zaregistrovala,,,a hladam niekoho z Kremsu. Viac sa mozeme porozpravat a ak sa podari aj stretnut, Dakujem. Som kusok od Kremsu ale casto ho navstevujem aj kulturne pamiatky, obchody. 😉

maria1969
10. máj 2013

@katy555 ahoj ja som sa dnes zaregistrovala tak ak budes chciet mozeme popisat 😉

putecka12
19. sep 2013

ahojte,mozem sa aj ja pridat?ja hladam tiez niekoho na pokec a stretko,som v 22-ke...(nastavajuca mamina)

simiky3
9. okt 2013

@jaricka2
@jaricka2 ahoj, aj ja som z viedne a hladam si kamaratku, mam 10 mesacneho synceka, v ktorom bezirku si

simiky3
9. okt 2013

takze babenky, volam sa Simona (27), som z 19 bezirku, mam 10 mesacneho synceka a rada spoznam nejaku maminku s ktorou si mozem vymenit skusenosti, zajst s detmi na vylet ci zimnu dovolenku. Samej je mi tu strasne smutno

simiky3
11. okt 2013

@jaricka2 ahoj, volam sa Simona (27), mam 10 mesacneho synceka a som z 19 bezirku

janullla2
4. jan 2014

@simiky3 ahoj, pisem trosku neskoro, dufam ze nevadi☺🙂 My byvame v 20.tke, mam 9 mesacneho synceka a tiez by som rada spoznala nejaku maminku, ozvi sa ak mozes. Ahoj🙂

nair
1. dec 2014

Ahoj baby, ideme na vianočné trhy do Viedne.. Viete mi prosím povedať, či sa dá niekde v blízkosti centra zaparkovať v normálnej cene a nie je to beznádejne plné? Môj muž je paranoik a potrebuje ísť všade svojim autom a mať ho neustále relatívne v dosahu 🙂 Ďakujem!

michaiela
5. aug 2015

Ahojte babi a chlapci kto mi pomoze prihlasica do vjedni mam jedneho chlapceka ma 3 rokov a je velmi slusni ak ma nikto prohlaai tak mu dam 2000evro

michaiela
5. aug 2015

Moje telefone cislo je 0944093927 mam jedneho chlapceka 3rocneho hladam prijatela alebo prijatelku vo vjedni

catlyn
18. aug 2015

Ahojte, hladam kamaratky vo Viedni. Pred cca 2 mesiacmi som sa prestahovala z Nemecka a zatial tu nikoho nepoznam, tak by som to rada zmenila. Som buduca mamicka (29), takze by som uprednostnila niekoho na kavu ci vybehnut si za kulturou ako na diskoteku. Som v 18tom Bezirku ale nemam problem sa v ramci Viedne prejst kamkolvek. Budem rada ak sa niekto ozve 🙂

gabika2580
5. apr 2017

Ahojte
Ak by sa našla maminka v Guntramsdorfe mohli by sme chodiť spolu na ihrisko s deťmi. Synček ma 16 mesiacov.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre