Hľadám super babu kamarátku. Bratislava

lindda
26. sep 2009

ahojte hladam kamaratku v BA s autom moja krvna skupina 🙂 mam syna 2,7 mes som z ruzinova ale niej problem ist kamkolvek dufam, ze najdem normalnu babu ako som ja typicka blavacka 😀

lindda
autor
4. jan 2010

cafko chodim aj k jazeru niekedy von a kupat sa mozeme ist niekedy moj muz je 80 tka rocnik a tvoj muz trenuje deti ??

verada80
4. jan 2010

tak to sa možno budú poznať 🙂 muž trénuje momentálne žiakov - ôsmakov a šiestakov.

lindda
autor
4. jan 2010

no cafte my sme boli v auparku na nakup ale nic moc nemaju ja som si nejake tricka kupila maly si dal zmrzku a mc donald 🙂

lindda
autor
5. jan 2010

ranecko 🙂 dnes vyzera ne snezenie ani von s malym sa mi nechce dnes asi dame papucovu kulturu a TV 😀

verada80
5. jan 2010

Ahojte, my sme dnes boli vonku, respektívne ani nie tak vonku, ako len sme išli ku kamoške o pár ulíc dalej, a poviem vám katastrofa. taká poladovica bola, že sme ledva prišli domov. Tak poobede sme už radšej ostali doma. 🙂

lindda
autor
6. jan 2010

cafte my ideme na auspic do petrzalky na hradzu sa sankovat s malym a potom k nasim dnes ho nedam spat vstaval o 9 tej

capy
6. jan 2010

ahojte ma sme boli doobeda sa sankovat a stavat snehuliaka teraz hajkame a este chceme ist na kolibu 😉

lindda
autor
6. jan 2010

na kolibu by asi nikto nedostal bude tam hlava na hlave 😠 my sme boli na hrádzi a bolo super potom este u nas v parku som durch mokra maly vysankovany uplne az moc 😀

capy
6. jan 2010

lindda boli sme na tom prvom kopci a boli sme tam asi 20-ti. bolo super. a v pondelok sme boli az kore ba bobovej a to tam nebolo skoro nikoho

jahodka11
6. jan 2010

ahojte, my sme boli doobeda len pri ramene a poobede sme cestovali s dedkom k nemu...manzel je mimo a pokazil sa mi doma pocitac, tak sme prisli na 2 dni k dedkovi....zajtra ideme este rychlo vyuzit sneh, aj ked tu sa tiez topi, ale asi pomalsie ako v ba.....ale otras, ze? konecne nieco nasnezi a do jedneho dna je po..... 😒

lindda
autor
7. jan 2010

Cafte ja som dnes ako zdochlina 😀 neviem sa vobec prebrat by som prespala cely den ako by som bola tehu 😅 celko vydrzal ten snech jahodka ku podivu ale ze cely buduci tyzden ma snezit tak super aspom sa vyblaznime 🙂

jahodka11
7. jan 2010

jeeej, lindi, tak si ma potesila, lebo tu snezi od rana 😉 a v piatok vecer pride manzel, tak nech si aj on uzije snehu s danielkom 😉

lindda
autor
7. jan 2010

no dnes to vydrzalo nastastie maly sa vyblbol dobre teraz su na hokeji mam konecne pokoj sama to je paradaaa 😀

verada80
8. jan 2010

no baby, nejako tu viazne komunikácia. 🙂 čo ste porábali dnes? My sa boli trošku sánkovať, teda lepšie povedané sáčkovať. Zatial nemáme sánky, nečakala som v Ba sneh, tak som kúpila jeden veľký igelitový sáčok a šup ho na kopček. Malej sa to ohromne rátalo. 🙂

lindda
autor
9. jan 2010

Cafte no fakt nejako je tu ticho ...... My sme boli ndes u nasich a poobede nas pozvala svokra na veceru bolo super maly uz davno spi a ja kukam tv .
Zajtra netusim co bude to pocasie je na prd no nejako to vydrzime co uz :-/

verada80
9. jan 2010

Ahojte, my sme dnes boli celý deň doma, hrozné počasie, keby tak aspoň snežilo. Už máme konečne boby, tak už len ten sneh. 🙂

lindda
autor
11. jan 2010

ahojte tema nam upada ,,,,,,
My sme dnes boli chvilku vonku ale strasne sa smykalo tak som neriskovala dalsie zlomenie niecoho a isli sme dom ,,,,
Mohlo by opat nasnezit nech je zabava ,z e?"
a co vy ako sa mavate ??

capy
11. jan 2010

u nas des vikend. najprv sa pokazilo auto, potom mm rozbil taniere, potom isiel brusit noz a rozbil si keramicku brusku, skoro som skolabovala a neviem co vsetko. a este sa mi pokazil zips na mojich novych cizmickach ☹ ☹ ☹ ale auto mam uz opravene. aspon nieco pozitivne. a nastastie ziadny novy uraz 🙂

jahodka11
11. jan 2010

capyyyyyyyy - no to teda bol vikend 😖
ja akosi nestiham net......citam knizku 🙂

lindda
autor
12. jan 2010

capy ked sa serie tak sa serie 😀 😀 😀
My sme dnes boli odhlasit poistku na auto lebop som ho predala a boli sme na kavu u babky teraz papkame a ideme hejkat 🙂
Ked sa zlepsi pocasie by sme dali stretku co vy nato ???

jahodka11
12. jan 2010

lindi, som za 🙂 len sa musi zlepsit pocasie, my sme dnes boli vonku a na teplomeri, ze -1, ale pocitova teplota bola -20...strasnaaaaa kosa....ja tam dnes uz nejdem, pojde manzel 😉

capy
12. jan 2010

baby ani nehovorte 😅 😅 😅

aj ja som za stretko, ak mozem 😉

jahodka11
13. jan 2010

capy - jasneeeeee 😉

lindda
autor
14. jan 2010

cafte jasne ked sa polepsi pocasie dame stretko ja sa uz tak nudim my chodime na pol hodku von a stoho za hodinu obliekame a vyzliekame uz ma to nebavi vobec blee 😝

jahodka11
14. jan 2010

jaaaj lindi, ani nehovor....mna uz napadu take veci, ze by bolo lepsie v robote....taaaak to uz musi byt ina nuda....
presne ako pises, 2 hodiny sa obliekame a chvilku sme vonku....ani tak nie je zima ako sa tam neda nic robit...keby bol ten sneh....ale nic....len psie h....vsade a ja len kricim po malom ako blazon, aby do toho nestupil... 😒

dnes sme neboli ani vonku....ale mala som vynimocne co robit, som upratovala a varila....a maly sa zahral..mozno sa aj nudil, ale tak musel vydrzat.. 😖

lindda
autor
14. jan 2010

ja som tiez dnes doma este ktomu vsade lad maly mi pred vcerom padol na koleno a modrinu ako sv ,,,a chudak a tie ho,,a ani nehovor strasna nuda uz ma poraza a muz je stale prec uz ani neviem ako vyzera 😠

jahodka11
14. jan 2010

lindi a ked sa tak nudime, nevymyslime nieco? ked ja sa bojim ist niekam poobede daleko bez MM a ist potom po tme mhd domov... 😠 kedy uz bude teploooo?! 😉
skoda, ze sa lepsie nepozname, mna by to hend pohanalo v tom, aby sme sa stretavali....asi budeme musiet zacat, nech si vychutnavame matersku co najviac, no nie? capy co myslis? 🙂

verada80
14. jan 2010

Baby, rada sa k Vám pridám na stretko 🙂

capy
14. jan 2010

my sme tiez neboli vonku, ale boli sme v avione. tak sa tomino vybehal 😅 😅 😅

jahodka11
15. jan 2010

capy, my mame avion strasne daleko,,,cesta spat trva viac ako pol hodinu v mhd a neviem, co by maly na to povedal...preto chodime do auparku...aj ked v avione je asi ten kutik lepsi....
verada - super, len aby sme sa niekde stretli....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre