Hľadám super babu kamarátku. Bratislava

lindda
26. sep 2009

ahojte hladam kamaratku v BA s autom moja krvna skupina 🙂 mam syna 2,7 mes som z ruzinova ale niej problem ist kamkolvek dufam, ze najdem normalnu babu ako som ja typicka blavacka 😀

capy
26. máj 2010

no uz by sa to pocasie mohlo umudrit 😝

capy
6. jún 2010

pocasie sa konecne umudrilo a my prezmenu nemozme von. to je ale spravodlivost ☹ ☹ ☹

capy
22. jún 2010

a kde ste vsetky?
tak mi mame druhe kolo ☹ ☹ ☹

wandah
12. aug 2010

ahoj ešte hladáš super kamošku????

capy
15. aug 2010

kde ste vsetky?
wandah vitaj 😵

lenocka84
15. aug 2010

caute babizne, ako sa tu mate?

jahodka11
23. aug 2010

ahojte,

baby, nenapadla ma ina tema.....prosim vas, kde kupujete svojim detom papucky??? mne zrusili obuv v auparku...teda, je tam ina detska obuv, ale ze papucky za 50eur....maleho som drzala na rukach, skoro mi vypadol... 😠

filomena
24. aug 2010

@jahodka11 ahoj, myslis tie polske papucky okolo 8 eur ? Tie som tiez kupovala aj v Auparku a maju ich aj v Eniki Beniki na Manesovom namesti na terase.

jahodka11
24. aug 2010

jeeej, to vazne? idem pozriet ich stranku, vobec ma nenapadol tento obchod...dakujem 🙂

filomena
24. aug 2010

@jahodka11 na stranke ich tusim nemaju, ale v obchode urcite ano, bola som tam minuly tyzden 🙂

jahodka11
24. aug 2010

dakujem, pisala som im mail a odpisala, ze maju a vselijake s klenbou a za 7eur....tak mozno dnes alebo zajtra tam urcite ideeeeem, dakujem este raz 🙂

capy
31. dec 2010

😵 😵 😵 vsetko naj v novom roku 😵 😵 😵

kaara1980
1. jan 2011

Ahojte ja som tiež z BA,bývame v Petržalke,ale niesom Bratislavčanka.Som z LM,ale priateľa mám origoš Petržalčana.Som tu už 2 roky,ale najsť dáku spriaznenú dušu je tu problém.

lenkama
15. feb 2011

Ahoj,ja som tiež z BA-Staré Mesto,tiež nie som Blaváčka,bývam tu 8 rokov,mám tri detičky Natalku 6r.,Andrejku 4r.,a 5mesačného Matúška,babulky chodia do školky a s malým som doma,von chodíme,len keď je pekné počasie aj to tak na Račko do parku,do Medickej,občas na Obchodnú. 🙂

reaction
6. mar 2011

Ahojky babulky - mamičky. Najde sa tu kamoska - spolocnicka pre nas? Sme z Podunajskych Biskupic a hladame si kamosku - kamaratov na prechadzky, na ihrisko.. a podobne. Ozvite sa.. moja malá ma rok a pol a ja 25rokov. Paaaa.

lindda
autor
24. jan 2012

ale to tu zapadlo prachom babulky :-/

wwwphotokidssk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
capy
24. jan 2012

ahoj, tak trosku 😀

majusa4444
26. sep 2012

@lenkama
@kaara1980 ja tiez nikoho nemam :/ a az o rok idem do prace tak po ihriskach a prechadzkach bludim sama :/

kaara1980
26. sep 2012

@majusa4444 ahoj,my sme sa medzitým presťahovali do Vlčieho hrdla a tu je to ešte aj s tými ihriskami bieda.Jedno a aj to rozbité a nájsť si tu dáku kamošku je ešte ťažšie ☹ .Ešteže máme psa a cyklohrádzu kde sa dá slušne poprechádzať.Syn má 6 rokov a dcéra 15 mesiacov.

majusa4444
26. sep 2012

@kaara1980 no pekne teda.. aj m mame havka 🙂

haslerka27
2. apr 2013

@jahodka11
@lindda
@lenocka84 caute baby aj ja sa hlasim som z ba,podunajske biskupice... 🙂

haslerka27
2. apr 2013

@reaction aj ja som z podunajskych;-0

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre