Hľadám super babu kamarátku. Bratislava

lindda
26. sep 2009

ahojte hladam kamaratku v BA s autom moja krvna skupina 🙂 mam syna 2,7 mes som z ruzinova ale niej problem ist kamkolvek dufam, ze najdem normalnu babu ako som ja typicka blavacka 😀

lindda
autor
5. okt 2009

halo dobre ranko nejako sa stracate

ninny
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninny
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jahodka11
5. okt 2009

ahojte, my sme dnes boli cvicit, tak som nestihala net 🙂

lenocka84
5. okt 2009

ahojky
ako sa mame?

lindda
autor
5. okt 2009

My sme boli na kuchajde bolo super nechcete sa niekedy pridat ?? a co sme sem napisali ze admin to zmazal dajte do ip ja si nepamatam ze by som sem nieco dala

lindda
autor
6. okt 2009

Cafte tak dnes nejako nesiel mk ale ani bbb nejde asi maju nejaku spolocnu chorobu 😀

jahodka11
7. okt 2009

ahojte,
lindi, radi, ale kuchajdu mame na uplne opacnom konci....a to sa mi moc nechce.... 😒 ked sa tak skoro stmieva....
a admin zmazal nejaky prispevok od ninny....neviem, co to bolo, ale nebolo to tvoje 🙂

lindda
autor
7. okt 2009

a odkial si z ba ?

jahodka11
7. okt 2009

lindi, z petrzalky... 🙂 na kuchajdu som chodila, ked som pracovala.....robila som v Poluse vo vyyysokej budove, tak to som mala blizko 🙂

lindda
autor
7. okt 2009

ja idem dnes do sadu JK potrebujem ist do auparku a dnes mi Nino ani nespal to zase bud eprijemny 😅

lindda
autor
8. okt 2009

Ahojte dnes bude krasne treba to vyuzit posledny teply dnik ja asi pojdem na kuchajdu alebo do sadu ak stale 🙂 a zajtra na vystavu psou uz sa tesime
A co vy dnes kam sa chystate

jahodka11
8. okt 2009

ahojte,
lindi my sme boli doobeda v Mc a poobede neviem, co manzel vymysli 🙂
zajtra mam stretko s kamoskou v auparku...len dufam, ze nebude prsat..ale tak sa tesim, dlho sme sa nevideli 🙂

lindda
autor
8. okt 2009

cafko aj my ideme zajtra do auparku na obed a potom na vystavu psou uz sa tesim

lindda
autor
9. okt 2009

ahojte tak ako ? my sme dnes boli na vystave bolo super az nato pocasie

jahodka11
9. okt 2009

ahojte, lindi, my nic moc, maly nespal, prisli sme az o tretej domov a trosku si pospal vecer o siestej...no uz takto asi nemozem chodit..musi spat v postielke....inak ok, pocasie otras, ale aspon sme netvrdli doma.... ale miloooon ludi a aut a vsetci isli do incheby.....vela ludi tam bolo, ze?

lindda
autor
11. okt 2009

cafko no my sme boli v madarsku sa kupat a bolo super 🙂 a ked sme boli na vystave v piatok tiez sa dalo ale v sobotu by ma tam nedostal nikto ,,,
dnes netusim co budeme robit pocasie sa sice lepsi ale i tak vsede je moko a to mojho nina strasne sa valat po zemi 😀
a co vy ?

jahodka11
11. okt 2009

ahoj🙂
my sme boli doobeda na prechadzke a nieco nakupit...a nastastie, ze sme boli, lebo teraz uz nic nehrozi....ale zatial mi to nevadi, je to sice nuda, ale po lete, kedy sme stale chodili von a prisli o deviatej vecer domov, si to uzivame...ze mame pohodu a mam cas aj nieco upiect, upratat..ved vies, co myslim 😉
jaaaaj, ale kupat by sme sa isli aj my....kde presne ste boli?

lindda
autor
15. okt 2009

cafko v mosoni neviem ako sa to pise bolo tam uplne super asi si to cez vikend opat vyskusame 🙂 minuli sme asi cca 600sk vratane parkoviska a jedla a jedlo bolo mnam mnam
A co vy v tomto krasnom pocasi ?

lindda
autor
15. okt 2009

a jeje uz aj snezi s kartkych nohav, do zimnych bund to je sila ,ze ? 😠

jahodka11
15. okt 2009

ahoj🙂
no celkom mame doobeda program.....a poobede tiez, teraz nas caka krst a oslava narodenin, tak mam kopec vybavovaciek, ale inak poobede sme chodievali von....teraz ideme nieco vybavit v zimnych bundach a utekame domov 🙂 len by nemuselo aspon prsat.....nech sa mozeme ist prejst...dnes sme boli v MC...
a vy ako? nino este spava cez obed?

lindda
autor
15. okt 2009

Ahojky jej vy budete mat 2 rocky 🙂
Nino spava cez obed ,ale nie vzdy ked ho neunavím tak nespi ale povacsine ano. Ale v noci stale zle spava nechce byt u seb av izbe 😠
My sa susime doma zu 3 DNI slak to traf.

lindda
autor
16. okt 2009

ranecko mam pocit ,ze som sa zobudila do vcerajsieho dna ☹ oppet prsi a fuka ja uz mam ponorkovu chorobu. Keby aspom ,tak strasne nefukalo.

lindda
autor
25. okt 2009

cafko nejako sme to ostali iba dve

jahodka11
26. okt 2009

ahoj lindi, veru ano, akosi sme tu ostali same 😉
ako sa mate? my ok, za chvilocku ideme cvicit, tak sa aj tesim, a aj sa prejdeme...vonku je celkom pekne 😉

lindda
autor
26. okt 2009

caf ba je nejaka mala asi 🙂 my mame sopel ale ideme aj my aj dne svon boli sm evcera na zeleznej bolo nadherne.

lindda
autor
27. okt 2009

inak mohli by sme aj niekedy stretko dat ???

lindda
autor
27. okt 2009

halo kde ste vsetci v ba vymreli mamicky ,???

jahodka11
27. okt 2009

jeej, super, ja som za stretko 😉 len nestiham net a pisat.... 🙂
tak ked budete zdravi, aj ked sopliky su viac menej ok, mozeme sa stretnut 😉

lindda
autor
28. okt 2009

oki ved ja tiez len sem tam kuknem ked uz som zacala temu 🙂 oki ved aj mi sme este soplavy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre