Hľadám super babu kamarátku. Bratislava

lindda
26. sep 2009

ahojte hladam kamaratku v BA s autom moja krvna skupina 🙂 mam syna 2,7 mes som z ruzinova ale niej problem ist kamkolvek dufam, ze najdem normalnu babu ako som ja typicka blavacka 😀

lindda
autor
25. nov 2009

pekne ranecko 🙂 my sa mame celkom dobre zajtra ideme na kontrolu tak som zvedava ze co nam povedia 🙂 inak mohli by sme dat stretko tak pred vianocami napr v sade JK keby vyslo nejake dobre pocasie co vy nato 🙂

jahodka11
25. nov 2009

ahojte,

dnes je aky pekny den 😉 my sme uz s danielkom sami, manzel rano odisiel...poobede pojdeme von s kamoskou a pride aj k nam, ma maleho syna, tak sa spolu mozu hrat 😉 musim ist teda trosku upratat a dam piect babovku 😉
lindi, to je dobry napad....my do sadu chodime casto 🙂
dufam, ze dnes dobre dopadnete a budete bez sadry! 😉

lindda
autor
25. nov 2009

Cafko no ideme na kramare az zajtra ale isto nam ju nedaju dole minimalne 2 tyzdne este maly je na nevydrzanie uz ho to tlaci skriabe je zly jeduje sa strasne uz som fakt hotova neviem uz co s nim mam robit nechce ist ani von lebo ved na kocik uz je velky to iba rano idem na hodku aspom do obchodu ale uz reve ze chce ist domov je to fakt na nic ☹ no ale nic ine nam neostava iba to vydrzat 😉

jahodka11
25. nov 2009

jaaaj. chudacik maly, musi to byt naozaj hrozne....aj pre teba ☹ naozaj len vydrzat, nemam ani co poradit ☹

lindda
autor
26. nov 2009

ranecko tak za chvilku ideme na kramare to zase bude revu fuf ☹
potom podam spravu ze co a a ako :-ň

jahodka11
26. nov 2009

ok lindi, tak cakame 😉 nas caka MC...aj sa tesim, uz nema soplik, tak ideme medzi deti 😉

katinka69
26. nov 2009

ahojte, co je tu nove? 🙂 🙂

lindda
autor
26. nov 2009

cafte tak sadru uz mame na celej nohe este 18 dni slak to traf maly je zly ako satan nevybehany na nervi no co uz iba vydrzat na ostava 🙂
a co ako sa vy mate ?
jahodka som rada ze sopliky su prec poznam to je to na nerv 😒
katinka vy ako ?

jahodka11
26. nov 2009

jaaaj, lindi, no nic, este 18 dni ☹ chuda male, musi to byt totalne otravne...deti tomu az tak nerozumeju, ze naco to vlastne ma a ze mu to pomoze.....jaaaj, drzte sa 🙂

ja mam otras rano, volala svokra, ze v sobotu pride...boooze, nastastie len na poobedie, viac som urobit nedokazala.....tak mi drzte palce, nech to vydrzim....a nech je uz nedela 😒

lindda
autor
26. nov 2009

😀 😀 mas taku dobru svokru ako ja 😀 😀 😀 😀
No co uz 😉
Nino je celkom ok az nato ze cez obed nespal ale dufam ze zaspi aspom o 20 tej dnes vobec neviem ze co s nim mam robit zajtra sa asi s nim pojdem poobede prejst do mesat na vianocne trhy 🙂

lindda
autor
27. nov 2009

renecko tak my mame horucku uz ma porazi zatial kuka tv som zvedava ze co to je sopel ani kasel ziaden pockam doobeda a ked to bude horsie musim volat lekarke neviem si predstavit s tou nohou est echripku asi ma porazi ,,,

lindda
autor
27. nov 2009

tak uz mame skoro 39 teplotu super krasny den pred nami ☹

jahodka11
27. nov 2009

lindi, ked sa dari, tak sa dari ☹ ☹ ☹ prajem rychle uzdravenie a hadam nebude ani soplik, ani kasel..a ako prislo, tak odislo.. 😒 daj vediet...

my sme boli na trhoch, taka kalsika, ale priiijemneeee a dobra medovinka🙂
asi pojdeme aj vecer, uvidim, ale uz s kocikom, lebo bez to bolo naporazenie 😉

lindda
autor
27. nov 2009

aj my sme chceli ist dnes no musime to odlizit na inokedy chudak maly si vytrpí az az no co sa da robit ,,,

jahodka11
27. nov 2009

lindi, ja uz asi poobede tiez nepojdem, lebo sa mi zda vela, ist denne 2x MHD..kvoli chorobam....tak asi budem upratovat, ked zajtra pride svokra....a pojdeme sa len tak prejst...a kupit pecivo na rano....ved mozeme byt jedno poobedie aj doma 🙂
a co teplota? klesla?

lindda
autor
27. nov 2009

Caf no cez obed klesla a teraz uz zase 39 pred spanim mu dam cipok chudak je uplne ko noha na nic a este aj toto ☹
Ja som si dnes na inz kupila kabelku tak aspom sa tesim troska 🙂

jahodka11
27. nov 2009

no vidis, aspon nejaky nakup 🙂
ja som trosku smutna, prebieha vecierok a bezo mna.....ale co uz, to je udel matky 😉

jahodka11
27. nov 2009

no a zasa teplota..no chuda male, len daj cipok, aby pekne spinkal....aj my mame teplotu, ale len zvysenu....neviem, co ho to stale obchadza... 😒

lindda
autor
27. nov 2009

No uz spinka chudatako male ☹
A aka oslava ?? To poznam my matky to mame tazke ked nam nema ani kto portrazit ako mne napr nikto .... Co je velka skoda moj muz ma 4 surodencou ja dvoch a kazdy mame rodicou a pomaha snad iba moja mama 🙄

jahodka11
27. nov 2009

firemny vecierok....v inchebe...nam zasa pomaha len moj ocino, s nim by maly mohol ostat, okrem manzela teda, ale ocino prerabal kupelku posledne 2 tyzdne, tak upratuje, aby sme mohli v pondelok(ak vyzdravie moja sestra) prist...takze vsetko sa nejako nakopilo zrovna na dnes....a to manzel nebol na sluzobke 4 roky, chapes?

lindda
autor
28. nov 2009

hmm no to je na prd :( mna by bez muza porazilo i ked je malo doma al epredsa ..
My sme celu noc teplotovali strasna noc ,,

jahodka11
28. nov 2009

tak sa pridavame do klubu, aj my mame teplotu, ale len zvysenu a stale sopliky....neviem, co ho to obchadza stale.... a zajtra doobeda chcem ist do baumaxu, tak neviem, ci ist, ci neist....uz je advent a okrem ceciny mam vsetko...no uvidim... 😒 a poobede svokra, drzte mi palceeeeeee 😒

lindda
autor
28. nov 2009

caf ja som bola doobeda s mamou na mileticke bez maleho tak aspom troska odychu 🙂 terza spi hnusny je ma sopel je nervozny chudak , muz isiel na bicykel sa previast vecer je slavik tak budeme sa napchavat a kukat TV.
Nam uz tiez tecu supliky som zvedava ze kedy to dostanem ja alebo muz ☹

jahodka11
28. nov 2009

no tak teda...chuda male, este aj sopliky....tie naozaj nebolo treba... 😒 my sme zatial na tom dobre, ale poobede vela behal po vonku, tak uvidim, co to s nim urobi...dufam, ze nic.... 😉

aj ja budem pozerat slavika, dam piect gastany a uvarim si vinko, aj ked to je specialitka mojho muza....no ale co, ked tu nie je..... ☹

a svokra...no ziadna ulava po jej navsteve, lebo zajtra chce prist zasa....porazi ma...ze len von, ked pojdeme...ja ale nieco vymyslim a pojdeme niekam daleko, aby potom rovno isla domov a my sami domov, nechccem, aby isla este k nam...chcem mat pokoooooooj..ked uz tu nemam manzela, tak svokru budem, no nie????? 😠

lindda
autor
28. nov 2009

Caf tak my sme maleho vzali von boli sme na hokeji asi pol hodku potom sme isli k babke tiez iba na chvilku a ked sme odchadzali tak nam volala kamarat ze ci neprideme ne chvilku byva minutku od nas tak sme tam na chvilinku isli ma dvoch psou tak nino sa pohral a dost nam to pomohloo 🙂
Keby tak kazdy den nam uz ubehol az kym nam nedaju tu hnusnu sadru dole ☹
Inak aj ja som si dal vinko varene a potom u kamarata cervene mnam 🙂
Ty fajcis ja ano ,,,,, 😕

jahodka11
28. nov 2009

jaaj lindi, neboj, nie si jedina, mne to tiez pomaly ubieha, co tu manzel nie je...a konecne ste mali pekny den 🙂
slavik - nic moc oproti minulemu roku..... 😒

och, nefajcim.....my sme zaryti nefajciari 😉

paola.o1
28. nov 2009

caute, pridavam sa do klubu, aj ja som z BA,aj vymakanu svokru mam, aj sa rada s krpcom premavam po mileticke, alebo v MC, tak sa k vam hodim!!! skoda ze som vas zeny neprecitala skor, lebo sme boli s malym na prechadzke na trhu, aj v hojdane sme boli, aj na kolibe sme boli a samucicky sami.....

jahodka11
28. nov 2009

ahoj paola 🙂
iha, vy ste akcniiii 😉 ja takto pred rokom som veru nebola 😉 aaaale, moja chyba 🙂

lindda
autor
29. nov 2009

ahojkz vitam ta 🙂
konecne sa mame lepsieeeeeeeeeeeee hura nino zacal chodit horuck aje prec rev je prec sa tesiiiiiim 🙂 😀 😀 😀

Inak moj moz vobec nikdy nefajcil vies si predstavit ak mi nadava 🙂
ale ja som 6 r nefajcila ale nejako som zase zacala ale ja prestanem slubujem 😝

lindda
autor
29. nov 2009

paloma a sktorej casti ba si ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre