Hľadám super babu kamarátku. Bratislava

lindda
26. sep 2009

ahojte hladam kamaratku v BA s autom moja krvna skupina 🙂 mam syna 2,7 mes som z ruzinova ale niej problem ist kamkolvek dufam, ze najdem normalnu babu ako som ja typicka blavacka 😀

jahodka11
1. dec 2009

lindi, vsade kam chodim, su listnate alebo je to tak vysoko, ze nedociahnem....no nieco vymyslim....a vobec, moze sa to? hocikde trhat? aby som nedostala pokutu alebo nieco podobne....to by bola hanba... 😉

zatial nie, najskor sa musime prestahovat..mame maly bytik....inak by sme uz na tom asi pracovali 🙂
aaaaaaaa ja si myslim, ze nino by chcel sestricku 😉

lindda
autor
1. dec 2009

Jasne ze moze 🙂 co si myslis ze ta niekto bud epokutovat ale ak napr pred teskom predavaju stromceky tak tak aj cecinu maju na predaj 🙂
Noo ak by to bolo dievca na isto tak mozno sa dam aj nahovorit,ale inak sa mi do toho vibec nechce 🙂
idem si lahnut nejako mam zaludok ako na vode ble papa zajtra pisem 😉

jahodka11
2. dec 2009

haha, lindi a nie si v tom?? ale nie, zartujem 😉
my chceme 3 deti, ale naozaj by som chcela dievcatko.....aj ked, keby to bol chlapec...nevadi....este mam potom 1 sancu.....teda manzel 😉 co ja??? 😉

vidis, to ma nenapadlo, dnes ideme do jednoty a tesco je oproti, tak sa tam pojdeme pozriet......diiiik za tip 🙂 mozno uz budu predavat, aj ked je to asi skoro..... 🙂 ale my cez vikend ideme kupovat stromcek a aj zdobime 🙂

lindda
autor
2. dec 2009

nie niesom 🙂 prave mis koncila mrcha 🙂 teda dufam nestras 🙂)

No aj ja som uz vyzdobila byt je to krasne i ked pocasie tomu nenasvedcuje 😀
Aj my mame prazdnu chladnicku musime ist na nakup dnes varim polievocku slepaciu mnamky

lindda
autor
2. dec 2009

Dobry sprava daju nam to dole uz 11.12. hura o dva dni skor ja sa tak tesiiiim 😀 este 9 dniiii

lindda
autor
2. dec 2009

cafte tak my sme dnes boli na vianocnych trhoch maleho to vobec nebavilo a celu cestu blekal ze chce ist k babke ved ani sa mu necudujem ked len sedi v kociku ☹
Ale neva dali sme si lokse a muz cigansku a boli sme aspom vyse 2 hodky vonku a mam zase o den menej 😀

jahodka11
2. dec 2009

jeej lindi, aj my sme boli...s kamoskou, zasa bez kocikov....no nervy na prasknutie.....a som total unavena...vidno, ze nie som zvyknuta starat sa onho sama 😉
jeeej, super, tak uz len tyzden v podstate a mate ju dole 😉

lindda
autor
2. dec 2009

Ano kedy ste boli my o 18 tej ale len na tom malom pri divadle my vzdy iba tam ideme nieje tam tak vela ludi moj maly by nevladal ani teraz ist tak daleho peso on je dost pohodlny inak behat ano ale chodit katastrofa 🙂

jahodka11
2. dec 2009

jaaaj, tak uz sme boli tam na hlavnom....no keby som vedela......ani ma nenapadlo...to sem napisat.....skoda 😒 aj ja radsej chodim tam pri divadlo....aj ked teraz bez kocika...to bolo len take nahananie maleho a presviedcanie, ze ma musi drzat.... 😉

lindda
autor
3. dec 2009

Ranecko 🙂 ak hmla je fuj ,,,
No skoda ,ze som to nevedela sme sa mohli stretnut 🙂
Maly je hnusny nechce vobec jest asi nema hlad ked sa malo hýbe ☹

paola.o1
3. dec 2009

caute, my sme tiez boli na trhoch🙂 ale tu vo viedni.... A co mate na plane dnes baby? my ideme teraz este behat po obchodoch, pre nejake darceky a poobede asi pojdem do materskeho centra, tak uz sa tesim, lebo tie rakusacky su prijemne asi ako cesta do roboty brrrr

lindda
autor
3. dec 2009

cafte tak sme boli vonku je strasne zima fuj uz sme konecne doma v teplucku poobede ideme k bratovi na navstevu hura zese nam utecie den zajtra este neviem, ze co budeme robit ale v sobotu mame velku oslavu tak sa tesim a v nedelu oddych 🙂 a potom uz iba 4 dni a hura sadra delo 🙂))
A cez dalsi vikend pojdeme niekam do thermalu kupat sa a plavat s malym aby sa mu nozicka zoselnela 🙂

lindda
autor
3. dec 2009

cafte tak sme opat spali 3 hod nechapem preco tak vela spi skoro vobec sa nehybe a tak spi a to aj celu noc prespi nechapem 😅
Ale aspom som si oddychla a teraz ideme ku bratovi na navsetvu vecer vam pisem ze ako bolo papa

lindda
autor
3. dec 2009

No uz sme doma bolo super az nato ze sa mi u nich nino pokakal a to som pekne povedala to sa nam uz nestalo hadam aj pol roka este aj sadru mam okakanu 😀 ale nevadi i tak bolo super pekne sa pohral 🙂
Zajtra mi muz odchadza do trencina maju tm zapas tak budem sama asi pojdem k nasim poobede aspom na chvilku
Mna boli hlava jak kona a nejako aj brucho ma zacina bolet ☹

jahodka11
3. dec 2009

ahoj🙂
ja som total unavena, uz mam toho naozaj dost 🙂
dnes mi svagor doniesol cecinu....poslala svokra.....sa taaaak tesim, plna taska a vselijakej....len ja dnes uz nic nemozem robit, som strasne unavena...ale zajtra doobeda pojdeme este do baumaxu, dokupit nejake ozdobky a tak a skusim vecer urobit vyzdobu 🙂
haha, lindi.....takze si sa naozaj nenudila 😉

lindda
autor
3. dec 2009

Ja uz mam vyzdobu a aku peknu 🙂))
Ja zajtra neviem co budem doobeda robit asi len sem do parku pojdem a tak 🙂

lindda
autor
4. dec 2009

ranecko teda moc pekne nieje ☹ musim ist malehi kupit podkolienky ani to sa mi nechce ale aspom sa prejdeme v kociku 😉

lindda
autor
4. dec 2009

No uz sme doma kupila som co som potrebovala a som lahsia opat o nejake EU 😀 ideme papat a spinkat 🙂

lindda
autor
4. dec 2009

no halo halo kde ste sa tratili ??? my sm eboli u nasich a teraz sa uz pomalicky ukladame spat a kukut tv

lindda
autor
5. dec 2009

Ranecko tak dnes ideme na tu velku oslavu a mozem vam pocedat ze sa mi ale vobec nechce ble 😝
Muz prisiel rano domou uz hodinu je vo vani a je nejak mimo 😀 😀 😀 😀
Tak mu treba naco sa zabava ako mladik a est ek tomu bezo mna 😀 😀
Ja som chudaka maleho zobudila dnes o pol siedmej kukal na mna ze oco mi ide tak skoro rano a ked je este tma ale potrebujem ho dat o pol jednej najneskor spat lebo o 15 TEj mame byt v restike a aj tak to asi nestihame no co uz mame dieta tak budeme trocha meskat 🙂

lindda
autor
5. dec 2009

baby ja sa tu iba sama so soebou rozpravam tusim ☹
Sme doma s oslavy bolo celkom oki az na moju polovicku je nejaky nijaky ale ved to prejde🙂

lindda
autor
6. dec 2009

cafte a opat sama no tak my mame zase problem maly ma hnacku a eate aj zuby ma zapalene teda dasna som uz na nerv ak to zajtra neprejde tak v utorok ideme k lekarke ☹

lindda
autor
7. dec 2009

cafte co ste nezaplatili z anet ????

lindda
autor
7. dec 2009

no asi nam tato tema zanikne co je skoda ☹

jahodka11
7. dec 2009

haha, ahooj🙂)))
zaplatili, len nestiham...🙂 prisiel manzel🙂)) a uz sme rozbehani 🙂 uz mame aj stromcek, len zatial neozdobeny, lebo sme nestihli...asi dnes...len poobede idem na nakupy - jezisko, tak neviem, ci budem vladat 😉
ale konecne mame doma tatinka.... 🙂 a je nam strasne dobre🙂)))

paola.o1
7. dec 2009

no baby, ja tiez nestiham nic. este ani tu cecinu o ktorej ste hovorili nemam, navyse mam dnes super den, hnala som sa cez cele mesto pre krasne vianocne gule na strom, dokonca za super cenu a zabudla som ich v tom zhone na parkovisku a pri cuvani som si ich presla! takze my mame vianoce bez guli.

jahodka11
7. dec 2009

haha, paola.......kasli na to......ale ja viem.....mne by to tiez pokazilo den 😒 ale vesela prihoda.....nakoniec sa na tom zasmejte, uvidis 😉
ja mam cecinu a vyzdobu len preto, lebo mi svokra tu cecinu poslala, inak by som tiez nic nemala....takze nic sa neboj, vsetko bude 🙂
mna zasa chyta nostalgia, ze takto o rok budem bu v robote alebo sa tahat s brusiskom.....neviem, co je horsie 😒

lindda
autor
7. dec 2009

no nieje mozne my sa stale trapime doma ja v takom pocasi ani nejdem von sa mi nechce ☹
paola no to je zazitok 😀 😀 boli drahe ?

jahodka11
7. dec 2009

lindi, my sme boli doobeda cvicit, takze som sa musela vyteperit von 🙂 ale v tom nasom malom bytiku - aj som rada, ze ideme von....malemu je to jedno, len mne je tu niekedy tesno 😉
a teraz som si bola dat skratit rifle, v piatok budu, sa tesiiim, mi ich kupit este ocino v januari....a az teraz som sa dokopala ist si ich dat skratit, chapete??? ale su perfektne, aj maly ma skoro take iste, tak sa tesim 😉 a teraz cakam na manzela a utekam do auparku nakupovat 😉

jahodka11
7. dec 2009

naaaa, nakupy sa nekonali, manzel este neprisiel.... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre