Hľadám super babu kamarátku. Bratislava

lindda
26. sep 2009

ahojte hladam kamaratku v BA s autom moja krvna skupina 🙂 mam syna 2,7 mes som z ruzinova ale niej problem ist kamkolvek dufam, ze najdem normalnu babu ako som ja typicka blavacka 😀

lindda
autor
12. dec 2009

paola cafko dnes sme boli prvy krat v hoteli nivy a bolo super inak chodime do madarska ale aj tu bolo super some sami doma maly spi u krsnej baby to je pohodicka 🙂

claudinka
13. dec 2009

paoli tak su sa zasivas? 😀 s eimiky sme ta ohovarali, ze o tebe uz dlho nic nevieme 😀

paola.o1
13. dec 2009

cauko klaudi, ved ale vy ste truhlikovia, z teba je dedinska zena, vladka bali kufre do prievidze a co chudak ja, opusteny... 😀
linda, do hotela nivy som kedysi aj ja chodila, ale bola tam strasne studena voda. tak ked idem plavat s malym, tak idem do hotela senec, tam je teplucky bazen a mozes si pustit morske vlny 😀

lindda
autor
13. dec 2009

paola ano je tam aj ten ale je to komplet prerobene na welnes a je tam v novom bazene 35stup je tak super vyrivky vsetko super

lindda
autor
14. dec 2009

cafte to je ale zima konecne ze 🙂
Aspom je citit caro vianoc 🙂 Tento tyzden musim ist konecne kupit darceky polku asi uz mam este nieco dokupim a potom upratovanie a pecenie 😉

jahodka11
14. dec 2009

ahojte🙂
my sme tento tyzden u dedka🙂)) takze trosku zmena, sa tesim🙂

veeeru, konecne zima...ved to uz bolo divne, my doma stromcek a vonku prsiiii....este by to chcelo nejaky sniezik🙂))

darceky uz mam, polovicu aj zabalene, este danilekovi a manzelovi, ale to bud tyzden stiham....a hotovo...
v sobotu som piekla medovnicky, ale tie som doniesla dedkovi, tak bud buducu nedelu alebo pondelok napeciem doma pre nas🙂 a vianoce mozu prist🙂)) a aj pridu🙂))

paola.o1
14. dec 2009

co to tam netmona pleskla? recept na medovniky? Ja nebudem piect, maximalne kolac lenivej gazdinej poznate? Co mate v plane buduci tyzden baby? My sa dovalime v nedelu do BA tak v pondelok by sme sa mohli niekde stretnut s detmi, napr. v hojdane, alebo mozme ist plavat do toho hotela nivy hm?

lindda
autor
14. dec 2009

cafko paola ideme zajtra plavat dokedy si v BA

paola.o1
14. dec 2009

cauko ja pridem az v nedelu 20. a ostaneme tak tyzden, lebo na vianoce budeme u nasich. Tak ked budete v BA mozme ist niekam. Mozno bude aj sneh a mozme deturence ist smykat na kolibu🙂 alebo plavat, alebo do MC a urcite sa v utorok chystam na mileticku do afitu na zumbu, tak ked mate kam dat deti mozme si ist zavrtiet prdelami🙂

capy
14. dec 2009

ahoj linddus super ze uz ninko beha. tesima sa s vami 🙂 🙂 🙂

lindda
autor
15. dec 2009

capy no beha ako beha moc to neije ok dufam, ze sa to zlepsi a hlavne dufam, ze uz do vianoc nas nic nechyti 😒
paola no jasne moze ist aj na zubmu ja som este nebola ale strasne by som chcela ist ja mam kde dat maleho nieje problem 🙂

paola.o1
15. dec 2009

No Lindi, tak na utorok vyhrab zo skrine nejake teplaky...A ked budete mat cas aj v pondelok, mozme ist do hojdany. Moj synak sa nejak rozbehol, tak ti rozpohybuje Ninka🙂

capy
15. dec 2009

lindda neboj on ju postupne zabeha. a drzim palce nech do vianoc nieje ziadny uraz. to sa aj ja modlim 😅

lindda
autor
16. dec 2009

capy no ty to mas horsie dvaja 😀 aj ja dufam, ze uz sa nic nestane lebo ma slahne 😠
capy no oki ak sa nic nezmeni tak pojdem isto 🙂

lindda
autor
16. dec 2009

cafte tak tento krat ani ja nic nestiham dnes som upratovala len kuchynu 3,5 hod mat tak peniaze na upratovacku tak idem do toho 😀
zajtra rano na kontrolu s Ninom s tou nohou uz ma tie kramare vobec nebavia som tam ako doma 😠
a to este nema vsetky darceky a ani velky nakup potraviny uz nech je 23 aspom 😅

jahodka11
17. dec 2009

ahojte🙂

lindi, aj nas caka este nakup potravin, asi v sobotu doobeda, dedko bude s malym a my si kludne nakupime 🙂 ak teda bude mat opravene auto, malo byt v utorok a ze az zajtra...tak drzte palce 🙂

jaj, kedysi sme aj my boli na kramaroch peceni vareni....teraz mame pokoj....dokedy? 😉

tak pekny dnik, baby, aj u nas v ba je sneh? lebo tu v nmnv ano 😉

lindda
autor
17. dec 2009

cafko no nic moc snehu dufam, ze este napadne 🙂
Tak dnes sme boli na kramaroch posledny krat dufam 🙂
Zajtra idem este poupratt kupelku a detsku a potom uz iba v utorok alebo v stredu zatiem dlazku a povysavam a tak a koniec sedne a bude jest 🙂

lindda
autor
18. dec 2009

cafte tak ako ja makam a makam ale uz finisujem 🙂 dnes ideme plavat sa tesim 🙂 a rano nesiem maleho k mame a idem do rakuska asi az do viedne na nakup uz sa tesim 🙂

jahodka11
18. dec 2009

ahojte🙂
och, aj ja chcem ist nakupovat🙂)))
uz som pobalena, pride dedko z prace a ideme domov 🙂 sa tesiiim, mazel pride vecer 😉 a mozu sa zacat vianoce 😉
inak, stale sa trapime s kaslom, sa mi zda, ze sa to horsi, tak dufam, naozaj mi neochorie.... 😒

lindda
autor
18. dec 2009

ahodka tak radsej chud k lekarke nech vas to nedrapne na vianoce moj maly ma troska s bruskom problem nejako ze ho boli ale to ma stoho ze poriadne neje 😠
My chceme ist na chalupu okol 27 dmeho tak dufam ze tam bude sneh 😉

paola.o1
18. dec 2009

Caute baby, tak co vyrazime v pondelok do toho MC? A linda kam sa chystas na nakup? Ja som sa akurat vratila zo SCS, byvam 10 minut odtial... Vyrazila som o 10 rano z domu, ze na hodinku....

lindda
autor
18. dec 2009

No mozno aj do SCS pojdeme je tam velke hrackarstvo ze ?

lindda
autor
19. dec 2009

CAFTE tak sme boli iba v pandorfe kupila som si cuzmy a tenisky a par drobnosti ale tesim sa 🙂

astora
19. dec 2009

ahoj baby co je nove?? Ja nejak nestiham 😒

capy
20. dec 2009

lindda tak ste super nakupili 🙂 🙂 🙂

my sme sa po obede zobudili, napapali sme sa a vyrazili sme do mesta.bolo super. boli sme s tominom pozriet Coca-cola kamion. strasne sa mu pacil, ale akonahle si mal sadnut santovi na kolena, to bolo placu 😅 😅 😅 prisli sme domov o pol osmej, okupkal sa s tatinom, ja som zatial spravila krupicovu kasu, napapal sa a o stvrt na devat bol nebohy 😀 😀 😀 tak som mohla postavit stromcek. uvidim aka bude rano reakcia.

astora ako chalani?

lindda
autor
21. dec 2009

cafko aj my sme chceli ist na ten kamion ale nejako nam to nevyslo co ma mrzi ☹
Ja upúratujem a upratujem a upratujem uz mi asi aj sibe s toho ale dnes dokoncim byt este jeden kolac zajtra napeciem a celu stredu lezim v posteli 🙂

lindda
autor
21. dec 2009

cafte ja nic nestiham ale este zajtra to vydrziiiim 🙂 🙂 ako sa mate ??

jahodka11
21. dec 2009

ja tiez nestiiiham 🙂 ale este zajtra a pozajtra len varim 🙂

capy
22. dec 2009

ahojte
ja som pred hodinkou dopiekla kolaciky, uz posledne. uz mi chybaju len kokosove gulicky a tiramisa 😅 ale to sa nepecie. tiez uz neviem co skor. nech uz je po vianociach
zajtra idem kadernicke si dat hlavu trochu doporiadku, nech vyzeram na sviatky ako clovek 😀 😀 😀

lindda tu je fotka ako sme vrestali na santovi http://www.vianocnykamion.sk/detail-foto2009.ph... bolo super

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre