Hľadám super babu kamarátku. Bratislava

lindda
26. sep 2009

ahojte hladam kamaratku v BA s autom moja krvna skupina 🙂 mam syna 2,7 mes som z ruzinova ale niej problem ist kamkolvek dufam, ze najdem normalnu babu ako som ja typicka blavacka 😀

lindda
autor
22. dec 2009

capy ako by som niva videla tiez sa tak boji 🙂
ja este dnes podopekam a porobim a zajtra uz len oddych dufam 😀

jahodka11
22. dec 2009

haha, capy - zlatyyyyyy 😉
baby, ani ja nestiham.....tak letim, ideme sa naranajkovat, teda ja hlavne, vysavat, umyt kupelku a tak....a bud piect bobale alebo to necham na zajtra aj s polievkami, uvidim.... 🙂 ale na to, ze som doma, teda total nestihacky....nejako som to nenaplanoavala dobre tento rok.... 😒

lindda
autor
22. dec 2009

Cafte teraz som dopiekna sok KO 😝 😝
Zajtra est eraz povysavam omyjem dlazku a lezim pri TV dufam 🙂

jahodka11
23. dec 2009

dobre ranko,

ja este dnes peciem.....aj dlazka ma caka....ale dnes si nenecham ujst na markize 13.25 moj naj naj film vianocne praznidny 😉

misss
23. dec 2009

Ahojte..možem sa pridat??tiez som z BA..

adkaw
23. dec 2009

Jeej ahojte a ja som bola kde keď vznikla táto téma 😀
Každý deň sme chodím a hladám a až teraz som vás našla 😀 som z BA, momentálne z petržalky, mám trojročné šidielko podotýkam vééľmi živé 🙂 a už dlhšie hladáme nejaké parťáčky najlepšie z BA ktoré majú chlapčekov (samozrejme môžu byť aj baby 🙂 ) my totiž poznáme len dievčatká a s tými sa môj miško neviem vybujáčiť😀 (lozenie,bezanie,motorky). Bohužial už pracujem a miško začal chodiť do škôlky, nefajčím ale vôbec mi to nevadí keďže skoro každý okolo mňa fajčí len ja nie 🙂 no a čo by som ešte napísala jááj že aj ja mám svokru a tiež sa najviac lúbime keď sa nevidíme 😀

jahodka11
23. dec 2009

jasne baby, ste viiitane 🙂
adka - vitaj v klube nefajciarok 🙂 aj ja mam doma zive striebro o rok mladsie 🙂 a byvame tiez v petrzalke....na svabinskeho...a vy?

lindda
autor
23. dec 2009

cafte baby aj ja mam skro 3 rocneho satanka 😀
Jahodka ajooj uz som skoncila pecenie a skoro aj upratovanie aby toho nebolo malo boli ma hlava ,,,,,
Sneh sa na chalupe roztopil tak ani neviem ze ci pojdeme ,,, skoda dufam, ze este nasnezi na sobotu vecer hlasia snezenie zilina a okolie tak sa budem modlit 😉

capy
24. dec 2009

ahojte
tak darceky pobalene, kolaciky hotove, salatik a masko tiez. zajtra uz len hribikovu omacku a lososa. 🙂 🙂 🙂

dakujem za tominka 🙂

adka ani ja nefajcim a tiez som z petrzalky ako je dostihova draha. a tiez mam dvoch certov doma 😀 😀 😀

misss vitaj 🙂

🙂 🙂 🙂 zelam vam stastne a vesele vianoce 🙂 🙂 🙂

lindda
autor
24. dec 2009

cafte tak krasne vianoe vam prajem plne lasky, zdravicka a pohody a vela krasnych darcekov 🙂 🙂 🙂
Nino uz je o 7 mej hore a rozbaluje CARS je v tranze 😀 😀 😀 😀

adkaw
25. dec 2009

Ahojte, želám krásne a spokojné vianočné sviatky 🙂
Lindda aj my sme na tom rovnako CARS je u nás v kurze vždy, už sa mi začínajú všetci rehotať či nie sme fanatici 😀 len keby tí čo to vymysleli nechceli za to tolké prachy 🙂 som nechala celý majlant v hračkárstve ale máme zasa nové kúsky 😀 😀 😀

misss
25. dec 2009

Krásne sviatky..ja som z Dubravky a moj drobček ma 2.mesičiky..a tiež nefajčím..8o))

lindda
autor
25. dec 2009

misss ahoj vitam ta 🙂
adkaw no cars je normalne na zblaznenie tie ceny ajaaaaaaaj
Maly dostal hokejovu vystroj tak je uplne mimo stale je v tom obleceny a dnes aj k babke isiel tak poobliekany cela ulica kukala ci s me neusli s cvokarne 😀 😀

adkaw
26. dec 2009

lindda tak tomu sa hovorí ozajstný fanúšik hokeja a bude môcť malý hrať hokej keď mal zlomenú nožku? ☹
miško si zatiaľ žiadny konkrétny šport nevybral ale podla toho čo niekedy stvára bude asi horolezec alebo krtko 😀 lebo sa stále niekam skováva, minule sa pokúšal vocpať do komody 😀

lindda
autor
26. dec 2009

adkaw no moj maly chodi od 2r na kazdy zapas slovanu je uplne poblbnuty tak by sme chceli dat noha je ok tak dufam, ze sa toho chyti a dost mu to aj ide tak uvidime ale ked korculuje tak ho strasne bolia 2-3 dni nohy ani nemoze chodit asi to chce cvik 😉

adkaw
26. dec 2009

to je veľmi šikovný keď už vie korčulovať, budeme mu držať palce a dúfam že ho uvidíme v NHL a predbehne bodovo aj greckeho alebo ako sa volá 😀 u nás budú asi prevládať bojové umenia 😀 ja som totiž bola judistka 😀 ale veď uvidíme a možno aj plávanie by bolo super aj to ho baví 🙂

lindda
autor
26. dec 2009

Jej judo 🙂 maly este nekorculuje ale snazi sa ucit 🙂
Ja som plavala tak uvidime je mi to v podstate jedno NHL bude jasne a potom kupi mamicke Porche 🙂 Jasne Graczky mame dres pre maleho cely den v nom beha ale jeho laska je Miro Lazo 😝

lindda
autor
27. dec 2009

cafte babenky ja sa s vami lucim odchadzam na chalupu prajem vam krasneho silvestra PF 2010 vsetkym ozvem sa v nedelu vecer papa 🙂

adkaw
27. dec 2009

no dúfam že ma potom povozíš 😀 a čo vlastne malý vyvádzal že si zlomil nožičku?

lindda
autor
27. dec 2009

jasne povozim na dochodku 😀 😀 😀
Maly kopol do levkej lopty dak blbo ze za na nej zviezol a zvrtol si nohu a a holenan kost praskla ☹ no este troska pajda ale uz je to ovela lepsie

capy
27. dec 2009

ahojte pridala som neake fotos z vianoc https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

lindda uzite si chalupu 🙂 🙂 🙂

capy
1. jan 2010

🙂 🙂 🙂 ahojte zelam vam vsetkym stastny novy rok a nech je lepsi ako ten predchadzajuci. nech vas deticky posluchaju a robia len radost a pokroky 🙂 🙂 🙂

lindda
autor
3. jan 2010

cafte v novom roku :.-)
sme spat s chalupy bolo super a aj snech sme mali tak sme sa vyblaznili poriadne 🙂 ja som mala sice sopel a kasel a aj ninko si ho priniesol dom ale da sa celkom bez teploty

jahodka11
4. jan 2010

ahojte,

aj ja vam vsetkym zelam kraaasny a stastny novy rok 😉

my na silvestra papucova kultura....co uz... 🙂 nemam rada chaty, ja by som strasne chcela ist na namestie, ale nedalo sa....boli sme na vecer a potom isli domov, ale zacinalo to tam pekne zit 🙂

lindi - sneh zavidim, tu v ba nic...len akoze snezi sem tam trosku 😉

verada80
4. jan 2010

Ahojte, prajem úspešný Nový rok. Čítala som z tejto témy zatial iba prvú stranu 😉 Som z ružinova, mám 1,5 ročnú dcéru. Lindda čítala som, že aj ty si z ružinva, z ktorej časti?

verada80
4. jan 2010

Ahojte, tak už som si Vás prečítala, úplne celé, Veronika mi ešte spí, tak bolo času 🙂 Dočítala som sa, že lindda bývaš pri martinskom cintoríne, tak to ani nemáme moc ďaleko, my bývame pri štrkoveckom jazere. A ešte som sa chcela spýtať, tvoj manžel má s hokejom viac spoločné ako len veľký fanda? Lebo ak áno, možno sa poznajú s mojím mužom. Pre môjho muža je hokej veľká láska už od jeho 4 rokov a na ružinovskom štadione je každý deň.

lindda
autor
4. jan 2010

veranda cafko byvam na mesacnej a moj muz hraval hokej teraz tiez hra ale iba pre zabavu 🙂 na stadione je tiez skoro denne 🙂

verada80
4. jan 2010

Ahoj lindda, tak to sa možno poznajú, aj môj muž hrával hokej, teraz si tiež občas zahrá a trénuje hokej, tak ak sú podobné ročníky tak sa možno aj poznajú 🙂 Môj muž je ročník 77.

verada80
4. jan 2010

chodíš na prechádzku aj k jazeru?

verada80
4. jan 2010

Inak my sa tiež chodíme kúpať do hotela Nivy, malej sa tam veľmi páči, tak by sme mohli niekedy vybehnúť 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre