• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov :slight_smile:
28. apr 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj drobec tak moc držím palečky a gratuluji.
Ani nevíš jak ráda bych se k tobě přidala. Tak budu doufat že se tam // taky v květnu ukážou :wink:
28. apr 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. apr 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já nevím na koníkovi cz ještě není :wink:
28. apr 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj nemíchejme jablka a hrušky :wink:
28. apr 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, já našla dvě čárky před chvílí :grinning:
28. apr 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee prvni miminka roku 2010 uz jsou pocata! moc gratulujem a prejem krasne tehu ;)
28. apr 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky :slight_smile: zítra jdu na krev na potrvrzení
28. apr 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeeej !!!! ja som myslela ze admin zavru tuto temu lebo uz tu je podobna, ale ako vidim tato je otvorena aj na cz verzii, tak to je super !
prdecek gratulujem ! viem si zivo predstavit tvoje pocity !!!!!
a zajtra to bude este vacsia euforia ked ti to potvrdia z krvi !
28. apr 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo to jo :slight_smile: jinak to vypadá že budeme mít stejný termín, kdy jsi měla poslední MS? a už jsi byla u Dr.???
28. apr 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
posledna M mi zacala 30.3. v pondelok idem do CAR, bola som na IVF a v utorok idem k svojmu gyn. tak uvidime co uvidime, ci jedno alebo dve :slight_smile:
28. apr 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky:slight_smile: Všetkým vám moc moc gratulujem a dúfam, že aj ja sa budem mocť k vám pridať...ale ešte uvidíme časom..........
28. apr 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bielanevesta díky.

drobec:tak to jsi jen o jeden den napřed :slight_smile: takže to sedí že tys našla dvě // už včera a já až dneska :grinning:

No jsem napnutá z té krve, jak to bude. a jak to pak bude dál, pač v práci zůstat nemůžu a mám teď zrovna dvě dvanáctky a odpolední. tak mám strach.... :unamused:
28. apr 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak preskakujem k vam nakolko tu druhu ci prvu :slight_smile: temu zatvorili :slight_smile: :wink:
28. apr 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bola prva ja som ju otvorila vcera a tato tema bola otvorena dnes :angry: :angry: :angry:
zavret mali tuto :angry: :angry:
28. apr 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja si mylsim dinduska , ale zial asi niekto je tu asi v prave viac :unamused: :wink:
28. apr 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: juuj kocky, nostalgicky v dobrom Vam zavidim....takto pred rokom som sice este netusila ze som tehu, ale bola sooom a teraz doma nam v postielke spi maly chlap :dizzy_face:

Drzim Vam vsetkym palceky, nech to budete mat uspesne a v zdravi za sebou aj s babatkami a hlavne si to uzite. Liezlo mi to na mozog, cele tehu, ratala som kazdy ukonceny tt - a teraz mi prijde ze to tak ubehlo...

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. apr 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre rano, tak sem byla rano na krvi a kolem 12hod budou vysledky toz se tesim :slight_smile:
29. apr 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky já myslím, že zbytečné dusno, pokud existuje koník.cz a koník.sk, tak myslím, že témata by tam měla být nezávisle na sobě a každý, ať navštěvuje, kďe sa mu páčí :dizzy_face: Ono při zadávání nové témy se myslím může zvolit, jestli se má prolnout do obou a to asi drobec, buď zvolila, nebo přehlédla a došlo k tomu, že se téma objevila na CZ i SK a admini pak tu co byla jen na SK zavřeli. Pokuď si nikdo netrvá na privilegiu zakladatelky, tak myslím, že je tu prostor pro všechny, pokud by to někomu nevyhovovalo, tak myslím, že by se to přes admini dalo nějak zařídit :wink: jinak zdravím všechny :astonished:
29. apr 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéé, leden 2010...to snad ani není možné :slight_smile: Tak všem budoucím těhulkám přeju bezproblémové těhotenství :slight_smile:
29. apr 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, ja som nevidela tu prvu temu, dievcata prepacte ze som vytvorila novu temu aj na SK aj CR konikovi.
Mne to je jedno ci budem prispievat do tejto alebo tej druhej. len sa teda na mna nehnevajte - ved sme este len na zaciatku, tak si nekazme tu nasu radost ! :wink:

prdecek, urcite nam daj vediet vysledok ! aby sme sa tesili spolu s tebou :grinning:
29. apr 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. apr 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink: ako sa mate tehuôky co noveho zazivate
29. apr 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja teda vobec nic. okrem toho ze som nafuknuta (to ale z hormonov) tak sa citim ok. ziadne priznaky zatial. co ty janka ?
29. apr 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jen vzkazuju, že původní téma na SK byla po konzultaci s adminkou opět otevřena, kdyby někomu nevyhovoval mezinárodní kompot :wink:
29. apr 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj všechny ledňačky 2010 - přeji bezproblémové těhu a ať máte v lednu 2010 tolik krásných miminek jako my lednovky 2009 :slight_smile: :wink:
29. apr 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo Prdečku, tak coooo???
29. apr 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, nostalgicky vzpomínám na to, jak jsme před rokem v květnu zjistili, že čekáme našeho ledňáčka! ať je vás tu hodně, ať se tu sejde podobně dobrá banda jako u nás v lednu 2009 a ať prožijete spokojené těhu bez komplikací... budu občas nahlížet, jak se vám daří! :wink:
29. apr 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
január 2010?ako ten čas letí.Ja som min.rok o tomto čase ešte ani nevedela,že som tehu a teraz máme už našu malú na svete.

držím vám palce ,aby ste to dotiahli do úspešného konca.a hlavne,užívajte si tehu.je to naozaj krásne obdobie a teraz na to rada spomínam. :wink:
29. apr 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéééé Leden 2010? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Holky gratuluju, já mám ledňátko 2007, to to letí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. apr 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? V pondělí jsem objevila na testíku // čárky a s manželem jsme nejštastnější na světě. Všem moc gratluju k těhotenství a snad bude vše probíhat tak jak má :slight_smile:
29. apr 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok