Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

janula.k
26. jún 2009

hej fotecku uz som omrkla 😵 a kedy mas dalsiu kontrolu? aj muzik bol s tebou?

cukruska1920
26. jún 2009

muzik je v praci a pride za mnou az zajtra... na kontrolu idem 9.6 a dostanem knizku... inak dnes som si kupila vo 4mama prve tehotenske nohavice...mali letny vypredaj tak mali 50% zlavy

antoniab
26. jún 2009

Ahoj
tak sa nam vycasilo 🙂

chcem sa opytat neviete ako casto sa moze chodit na utz prisla mi pozvanka v uk na sono tak ma napadlo ako to je ? 😒

micicici ja mam kupene oblecenie nic ine a to v rozpati 0 - 12 mesiacov v poslednom trimestri by som chcela ist do polska a kupit tam vanicku a perinky zavinovacky mozno kocik
niekto pisal ze kocik v polsku nie je vyhra ale ak si ho kupis normalne v obchode a nejaku znacku co by si kupila normalne aj na svk tak ta vzde tak 100eur lacnejsie a pri vacsom nakupe je to uz poznat 😉
inak si kupim nejake veci v uk spaci vak sterilizator na flase teplomer a take blbosti mam zoznam co by sa malo potrebovat pri prvom babatku
odsavacku na mlieko kupim az po porode ak ju budem potrebovat a odsavacku na hlieny uvazujem na vysavac len sa bojim ci babo nebude mat potom hrozu s vysavaca

kazdy vam povie nieco ine co potrebujete a co nie nechcem nakupit blbosti porovnavam ceny co sa mi kde oplati 😝
momentalne zberam informacie a tak ako som sa nato tesila tak sa mi dotoho nechce hlavne mam este dost casu 😀 😀 😀

dnes som bola na krv tak mam dopichane oba ruky 😝

sisipetka
26. jún 2009

cukruska super 🙂 A nestresuj s tym, ze je malinke - ono podrastie a coskoro bude u maminky v naruci 😵 Vidim, ze aj Janulka sem mrkla 😉

dadulka2000
26. jún 2009

sisipetka, vitaj tu, ako sa citis??

janka1
26. jún 2009

cukruska blahozelam a som rada, ze je vsetko ok 😉 http://tehotenstvo.academy.sk/index.php davam ti link na stranku kde si stale precitaj a pozri v akom tyzdni si a ako by malo vyzerat podla statistik babo
😉 😉 😉

antonia co sa tyka utz , tak ti poviem , ze aj ja som to zistovala a co lekar to nazor, ale moja dr. mi ho robi kazdy druhy tyzden a je to v pohode 😉 😉 😉 obcas aj kazdy tyzden ked ma sluzbu a da mi vediet 😉

sisipetka
26. jún 2009

Daduli dakujem, sem tam ku vam nakuknem uz od zaciatku temy, ale nestihacky este aj drzat krok pri pismenkovani 😵 Citim sa uz podstatne lepsie ako na zaciatku, ale tehu nevolnosti sa este drzia, no a vecer je to najhorsie 😖 Ale netreba sa stazovat, to vsetko ku tomu patri 😉

bustek
26. jún 2009

ahojte!!! 🙂 🙂

peggynka
26. jún 2009

Ahojte, od vcera rana citam vase prispevky, aby som sa zaradila medzi vas, ale skoncila som len na 50 strane a uz nevydrzim 😉 Termin mam 8.1. Baby, este vam byva zle?

gucz
26. jún 2009

ako sa nám to tu pekne rozrastá 🙂 vitajte 😉

ives77
26. jún 2009

ahojte,je tu ešte niekto kto nevie spat? inak vitaj medzi nami peggynka

eva3107
27. jún 2009

🙂 Ahojte baby!!! Dobre ranko

Vitam u nas nove tehulky... 🙂

No ja mozem skonstatovat zienky, ze od zaciatku tehu mi este zle nebolo... 🙂
Co so velmi rada...

A ako inak uz vam vidno bruska?

gucz
27. jún 2009

ahojte baby, ja som od štyroch hore, strašne ma bolí ruka, ľavá, zápästie, palec a ukazovák. asi som si ju niekde presilila, len neviem kde.... ☹ . neviem, čo si mám na to dať, dávala som si studený obklad, ale pomohlo len na chvíľu...

včera som si obliekla tehu nohavice čo som nosil keď som čakala Lauru. V tých mi je vidno bruško, ale inak ani nie, stále oblečiem rifle aj nohavice. Ale ja nepatrím medzi štíhle žienky, takže brucho mám stále 🙂

eva3107
27. jún 2009

Ahoj Gucz
No tak to ma mrzi, ze mas bolesti.. ☹ .Neviem co by ti mohlo pomoct..No ale nemala by si sa velmi s tou rukou namahat...

Ohladom bruska som sa pytala preto, lebo mne uz je vidno..nioe neake velke....,ale je to uz vidiet..
No a co sa tyka oblecenia tak uz teraz mam velky problem , pretoze hoci co si uz neobleciem, pretoze mi je uz vsetko take tesne, ze mam pocit , ze prasknem ☹ .

Budem sa musiet vybrat na neake nakupy...no nesmiem to velmi prehanat 🙂

Inak ja som sa tiez velmi nevyspala..., petoze svagrine bolo zle a v noci isla na pohotovost.. tiez caka babo...Bude rodit uz v auguste...Ale chvala Bohu nebolo to nic vazne...

minix
27. jún 2009

ahojte, ja som po vcerajsku prestala papkat kadejake somariny a potraviny bez vyzivovej hodnoty. 🙂

som si bola oskusat saty na svadbu, co som vybrala pred dvomi mesiacmi, dali sa este obliect, ale uz boli dost na fest, tak sme vybrali take, do ktorych mozem este pribrat, aj ked nie nejak rapidne. Pribrala som preto, lebo papam strasne vela cokolady, slaneho, cipsov a podobne, ale co ked mam na to chut?

Tak to troska obmedzim, svadba je o 10 tyzdnov, spolieham sa na to, ze prvodoricky nemaju spociatku take velke bruska...tak ich hadam obleciem, ale lepsie je, ze pre istotu idem o mesiac zasa na skusku. 🙂))

A ano, jem malo zeleninky a ovocia, ale co ked mi to nechuti?

a vcera vecer by ste vobec nepovedali, ze som tehotna...prepadnute brucho, tak dufam, ze krpec tam este je a vodi sa mu dobre. Ak je to Ok, v utorok bude tehotenska knizka. 🙂

eva3107
27. jún 2009

Minix...neboj urcite tam jeee... 🙂
Vies co mne je uz brusko vidno..., a ani by som nepovedala, ze neako vela papam...Hlavne jem vela ovocia...Chuti mi!!! Co som rada.A teraz este mame plnu zahradu johod , ceresni...a stale nieco...takze sa dopujem vitaminmi ako to ide.
A aj napriek tomu priberam postupne a fakt sa do niektorych veci uz nezmestim.., uz je to ozaj na fest!!!

Neviem , preco , ale ja som knizku dostala.., uz v 6tt... 😅

eva3107
27. jún 2009

Tak co baby kam ste sa vsetky podelli?

To nemyslite cvazne, ze tak vo velkom upratujete? 😒
Musime sa predsa setrit?!!! 😉

roxy_1
27. jún 2009

ahoj holky vidim ze vikendy moc nepiseme,i tak jsem vas aspon dohnala... 🙂

eva3107
27. jún 2009

Ahoj Roxy
No ja tu cakam a cakam kedy niekto nieco napise...a nic!
TAk ako vikendujes?

plivit
27. jún 2009

pekny den prajem vsetkym 😉 akurat pred hodkou som vstala bo som po nocnej no a teraz sa chystam s mužíčkom a dcerkou dakam von ved je pekne a taplo 😉 tak to musime vyuzit

eva3107
27. jún 2009

´Plivit tak to je fajn , ze je u vas uz pekne pocasie u nas na vychode to vyzera asi tak , ze...sem tam vykukne slniecko....a je strasne dusno...Na nevydranie 😝

janka1
27. jún 2009

cafteee 😉
ja som od rana pracovala v kuchyni, ale uz pre dnesny den konciim 🙂

eva presne ako pises du 🙂 no strasneeeee aj u nas , ale aspon mi vychlo pradlo a svokra moze zehlit 😀 😉

inac mne dnes strasne narastlo bruskooo 😨 😨 😨 😨

plivit
27. jún 2009

eva3107 tak do obeda pekne a akurat sa spustil dobry lejak Akurat sme sa vratili s prechadzky takže sme to stihli a nezmokli sme 😅

boncusik
27. jún 2009

ahojte

ako sa máte? ja na nič , tak by som chcela vidiet mimčo a na kontrolu idem až 15.07 ☹
holky ako často chodíte na kontrolné UZV, mne dáva doktor raz za mesiac, nieje to neskoro?

prajem napriek počasiu pekný víkend 😉

cukruska1920
27. jún 2009

Ahojte...ako vikendujete...dneska je pocasie otras... som polku dna prespala... dufam ze sa to zlepsi...a ako vy?

weronikla
27. jún 2009

Ahojte.. pekny vikend zelaam, u nas sa uz vycasilo, ale teraz sa mi veru uz nikam nechce a ked pozeram na tu kopu zehlenia 😝 😝 😝
Mne uz brusko tiez trochu vidiet, ku veceru vacsinou viac, ale tak na to riadne brusko si este pockame 😉
Boncusik, aj ja idem az 15.7. a to som bola 9.6. Nic sa nebij, vsetko bude v pohodicke a ubehne nam to velmi ryyychlo 😉

roxy_1
27. jún 2009

me je taky dneska divne,od te doby co jsem tehotna mam nizsi tlak a je mi to dano najevo kdyz je venku nizsi tlak,jako dnes jsem nepouzitelna jen bych spala... 😒
no ted mam relax mrknu na telku pri tom zahraji pokra a pak pujdu spat... 😉 milacka mam na nocni takze jsem sama.. ☹

ja mam vecer bricho jako bych byla snad v sestem mesici 😀

janka1
27. jún 2009

boncusik sme to tu uz tusim raz rozoberali, ze u kazdej z nas to je inac niekde je to casto inde menej , vsetko zalezi od lekara 😒 poznam baby tu od nas z ke , ktore boli za cele tehu len 3x 😨 😨 to si ani neviem predstavit boooozeee 😖

zacina u nas buuurka a dobra asi bude lebo taaak strasne hrmiiiiiiiiii a blesky biju ☹

janka1
27. jún 2009

jemineee uz tu mame dazd 😒 coby dazd prietrz mracien urco 😲

markee
27. jún 2009

Ahojky,ani nemám sílu dočítat,dnes je mi děsně zle,ale ne od žaludku,ale klouby a svaly. Samozřejmě pánev a podbřišek. Teplotu nemám,ale vše to bolí,jako když začínáte mít virozu a horečky. No nevim,snad to k horečkám nedojde,pže teď nevím kolik bych si mohla vzít paralenu.
Jinak včera jsem se dozvěděla,že se ve vsi,kde mám naše oběsil stejně starý kluk jak já ☹ ☹ ☹ . On byl z Prahy,tady měli chalupu jeho rodiče,bral kdysi drogy, i když možná i teď,ale to bych mu křivdila. Našel ho jeho táta. Byla tam prý kriminálka a tak. No děs,brečela jsem včera hrozně,člověk si vzpomene na věci co jsme prováděli jako puberťáci a já ho naposledy viděla asi tak před 2měsíci a zdál se v pohodě.On prý uklidil celou chalupu,vykoupal se a šel si "skočit" z podkrovní místnosti do patra níž ☹ ☹ ☹
Myslím si,že mě hodně břicho bolí právě z toho,ale snažím se na to moc nemyslet. Ale potřebuju se vykecat.
No aspoň mě uklidnila sms z rána,pže příbuzná Míši porodila o 23dní dříve a to zdravého klučíka a jméno mu dali po jejím dědovi a tátovi
(oba jsou už mrtvý). Takže tím jsem v pohodě, zas další miminečko,co budu moct šišmat. Teď ho jel Míša zapít-jedním panákem nebo pivem,pže řídí a zítra jde do práce. Já jsem s Johankou doma,pže stejně pít nemůžu a je mi opravdu špatně.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre