Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

janka1
30. jún 2009

weronikla moze byt aj vacsie 😉 ved uvidis
kedy ides na kontrolu?
aj ja tentokrat musim poctivo cakat 14 dniiii 😒

antoniab
30. jún 2009

tak teraz som pochopila preco na fotkach mam 9,5cm a na sprave 51,6 mm 😀 😀 jedno je merane od zadocku a druhe od noziciek 😉 dnes bol somnou aj manzel tak to bol preneho len zazitok 😀 😀

inak som sa prisla rozlucit lebo od zajtra nam uz nebude fungoavat net a neviem ci budem mat moznost niekde inde tak sa drzte no dufam ze sa naskytne moznost sem nakuknut 🙂

ja mam najblisiu kontrolu 29 na svk tak si pockam 😅 ale co hlavne nech drobec pekne rastie 😵 😵

markee
1. júl 2009

Dobré ráno,
já až teď zjistila,že už je téma Březen 2010-to je skvělý. Nojo,plodí se plodí.
Mě včera bolelo v kříži,jak už si začínám ulevovat na břicho a taky jsem strávila dopoledne cestou do okresního města a zas zpátky-s kamarádkou. Jela se synem na alergologii,tak mě vzali s sebou,abych se koukla po oblečení na svatbu co jdeme za 18 dní. No nakonec jsem v Tescu koupila hezkou růžovou a pružnou halenku. Nemá knoflíčky,žádné zapínání,jen stojáček a trošku výstřih. Není hodně dlouhá jen tak vejpůl zadku,ale k černým těhu kalhotám to půjde. Sice jsem si objednala ty kalhoty 40tky od Nextu-jejich velikost 12.No jsou mi ještě dost volné všude(břicho ne,pže to se dá popondavat gumičkama),ale nekupte to za 195Kč 😀 přes MMB. A já stejnak nemám hezkou,hubenou postavu,takže bych musela mít stejnak větší kalhoty,ale ty by mi byli nepříjemné,pže fakt tlak na břiško nesnesu.
Koukám,že jste řešili velikosti miminek. Mě by taky zajímalo kolik prcek už má,když minulý týden měl 4,11cm. No ale oni pak rostou rychle,takže uvidíme. Na další kontrolu jdu až za 20dní,ale to uteče rychle 😉

olienka12
1. júl 2009
olienka12
1. júl 2009

vcera som citala, ze babo rastie 1 az 2 mm za den 🙂)

weronikla
1. júl 2009

Dobre ranko, tak uz sedim v praci a ide sa na to 🙂
Janka, ja mam dalsiu kontrolu az 15.7., posledna bola 9.6., ale doktor ma dovolenku a kedze je vsetko, az na nizky tlak (a to, ze mi je v mhd strasne zle), v poriadku, tak to uz nejako vydrziiim 😉 I ked som velmi zvedava, ake velke je juniorca, pretoze datum podla MS nie je spravny 🙂
A neviem sa dockat vikendu, pretoze idem s kamaratmi na chatu pri Uhrovec a ma byt krasne, tak si to konecne pekne uzijem... Dufam, ze nespadne ani kvapka 😀

markee
1. júl 2009

Weronikla,tak ať víkendík dobře dopadne,hezky si ho užijte 😉

sisipetka
1. júl 2009

ahojky, na chvilu sa cez pracu hlasim aj ja 😉
Janka to s tou pupocnikovou napisala uplne super. JA som to riesila pred 2 rokmi, takze som si pamatala iba cast, preto som len orientacne napisala tie ceny.
Kocky gratulujem ku dalsim kontrolam 😵 My sme mali presne v 12+0 - 56,98 mm - samozrejme bez noziciek, tie sa tak mihotali, ze nebolo mozne ich zmerat. Ale na co, hlavne ze boli a ukazovali ake su zive 😵

eva3107
1. júl 2009

Ahojte baby..
No aj ja som sa tu konecne dostala....
Gratulujem k uspesnym kontrolam... 🙂
ja uz sa neviem dockat tej svojej 14.7.....uz sa velmi tesim a tak isto dufam , ze vsetko bude v poriadku 🙂

eva3107
1. júl 2009

Tak baby prajem vam dobru chut k obedu...ja uz som taka hladna.... 😝
...

korcula
1. júl 2009

Ahojky,

akorát jsme přišli z kontroly, mimčo vypadá tak ják má, má 33 mm, a odpovídá 10+2... udělali mi odběry krve a 17. jdeme na první velký UTZ

eva3107
1. júl 2009

Ahoj korcula ...gratulujeeeemmm 🙂 🙂 🙂

No ja som uz po obede a hned sa citim lepsie! Nic mi nebolo no hned mi je lepsie....!!!! 😀

olienka12
1. júl 2009

Evi tak prijemne travenie prajem, ja som dnes mala neskutocnu chut na vyprazany karfiol a aj som ho nasla na jednej teraske v Presove, tak snad ostane pekne v brusku 🙂) neviem sa dockat konca pracovnej doby, lebo mi tu prazi slnko hrozne a roztapam sa...
ja sa uz iba 6x vyspim a uvidim babenko 🙂)

sisipetka
1. júl 2009

aj vam je kocky tak hrozne teplo? Ja uz rano pri nakupe som zmokla ako mys a teraz v kancelarii ani nehovorim 😅
Oli to je super, ze uvidis krpceka 😉 , potom nas to caka az niekedy v 20 tt

drobec123
autor
1. júl 2009

joj baby ja som sa vratila z obedu a ledva som dosla do kanclu, normalne ma taka slabost chytila z toho tepla a slnka !fuuuj ....
este ze v kancli mame klimu, inak neviem neviem. a ja uz zajtra uvidim miminko !!! hurraaaa !!!!! inak mne uz teda brusko pekne vidno, tak musim dnes a zajtra maskovat. v piatok to uz chcem povedat ked bude zajtra na kontrole vsetko v poriadku.

olienka12
1. júl 2009

u mna v praci uz vsetci vedia 🙂)) ja som nevydrzala a pravda je, ze mne to brucho uz riadne odstava hlavne popoludni, rano sa da este zakryt 🙂)
ja sa topim v kancli, prazi mi tu cely den a je to taka stara povojnova budova s velkymi vyklopnymi oknami, do ktorych ked sa slnko oprie tak je riadny hic....
Drobec drzim palce na kontrole a pri oznamovani. Ja sa neviem dockat mojej kontroly, dufam, ze vsetko bude ok a dostanem aj fotocku 🙂) 😎

sisipetka
1. júl 2009

u nas to vedia asi tyzden
Oli tak tie okna nezavidim 😅 Drobec aj u nas klima, ale v kancli nepustam, lebo ma z nej hrozne boli hlava - tak moji dvaja spolusediaci budu cele leto trpitelia 😀

eva3107
1. júl 2009

Ahojte
Olienka az teraz som si vsimla ze si z Presova.... 😅
Ja nasho krpceka uvidim az 14.jula...a neviem ako to vydrzim ...! Neviem sa dockat ☹ ☹ ☹
Inak dakujem za prianie dobreho travenia...ja som si dala na obed....vyprazane sampinony...mna 😝

U nas v praci aj v kancli mam klimu takze je to v pohode... 🙂

drobec123
autor
1. júl 2009

no ja tiez nemam rada klimu, ale kedze sme v open space asi tak 30 ludi, tak si ja sama nemozem povedat ze ju vypnite .... na druhej strane ked mi je zima, mam vedla seba okno kde cele poobedie svieti slniecko takze si ho otvorim a pustam dnu teply vzduch 😀
ja som to zatial nepovedala v praci zo strategickych dovodov. a uz by som to ale mala rada za sebou, ale tak teraz si uz pockam na zajtrajsiu kontrolu ci je naozaj vsetko ok 😉

ako reagovali u vas ? ja neviem ako to budu riesit u nas, pretoze moju pracu nema kto robit, takze budu musiet najst niekoho zvonku......

dadulka2000
1. júl 2009

ahojte babenky,...
aj ja sa tesim na nase prve sone o tyzden, v utorok idem 🙂 , dufam ze bude vsetko v poriadku a tak ako ma byt.
my mame v kancli prijemne 21C,... horsie to bude ked pojdem domou, to bude ina facka - 32C, a co bude v aute ani nehovorim 😝
ja som to v praci povedala uz par ludom,....a po sone to prestane byt "tajomstvo",.... 😀 , ved uz aj tak maskujem brusko ako sa len da.
pekny dnik vsetkym

olienka12
1. júl 2009

Bola som si ukoristit ventilator, ale zacina ma z neho boliet hlava.... hold musim si vybrat.
U nas som bola prekvapena, sef sa spraval velmi milo aj sa sprava, mam sa skoro vratit a najst za seba nahradu... Kolegovia vacina sa potesila, az na jedneho si neodpustil poznamku,ze take sa oznamuje az v 4 mesiaci....
Inak priplacate si v socialnej poistovni alebo nie?

eva3107
1. júl 2009

drobec...u mna ludia v praci reagovali , krasne ani som si to nemyslela, ze to tak prijmu...Uvidime...ako to este vsetko bude no pokial budem moct tak pracovat budem a viem kto by ma mohol aj nahradit...tak uvidim ako to vlastne vyriesime...
Hlavne musi vsetko dobre dopadnut...a nechcem este myslirt na veci , ktore teraz niesu pre mna tak podstatne.
No jedno viem , ze sa chcem do prace vratit...a dufam , ze mi tato moznost nebude odopreta 😒

sisipetka
1. júl 2009

no u nas v praci to bolo v pohode, akosi sa na to cakalo uz dlhsiu dobu, ze kedy budem tehu, ale neboj aj za mna bude treba nahradu...ale kedze sme mala firma, tak sa to nejako poriesi, pricom si chcem zobrat nejaku pracu i na matersku....
S tym pocasim je to dost na odpadnutie, teraz sa tu zatahuju mraky a je dusno. A presvedcila som samu seba, ze na chvilu zapnem klimu 😉 - ale dala som ju na 25, aby nebolo potom zle.
Dadi do auta sa tesim aj ja, ako ma to tam prefacka a budem dalsich 10 minut soferovat s hlavou v otvorenom okne 😀

bebel
1. júl 2009

Ahojte, ja som vďačná za klímu, my máme našťastie klimatizované podlahy a stropy miestnosti+môžmesi aj otvoriť okná 🙂
V materskej firme na Kramároch majú teraz echt sklenník. 😎
Reakcia môjho šéfa, bola, že som mu riadne skrížila plány...a že sa bude musieť zamyslieť, koho na moje miesto stiahnúť....alebo ako to poriešiť.1 Kolegyňa je dlhodobo PN kvôli nádoru na prsníku, ktorý nebol zhubný, ale absolvovala aj napriek tomu liečbu ako pri rakovine...a druhá je na RD, a neplánuje sa tak skoro vrátiť...
V októbri je naplánová 1 celkom veľká fúzia....tak ešte nevieme, presne čo ź toho bude.
Uvidíme...

olienka12
1. júl 2009

aaa tak ja mam klimu v aute hehe super vec, len mam z toho casto dutiny v cudu, ale do takeho pocasia je to najlepsi vynalez 🙂))

dadulka2000
1. júl 2009

sisipetka,...no napodobne,...kym zacne klima fungovat v tom horucom saunovom aute,....fuj. ale som rada ze si tu najvyssiu tehotnost nemusim odkrucat a odfucat cez leto,...to musi byt iny "odvaz". aj Ellie som mala koncom oktobra tak to leto nebol az taky zabijak. sice este neviem ako poriesim zimu s kabatom,...ale typujem ze slohnem veci muzovi resp nejakej vacsej kamoske 🙂

olienka12
1. júl 2009

ozaj chcem sa spytat, uz ste uvazovali, ci budete pouzivat jednorazove plienky alebo ten novy bambusovy vymysel - latkove plienky?

sisipetka
1. júl 2009

aj ja mam klimu v aute, ale zasadne ju moc casto nepustam....proste byva mi z toho dost na prd 😖
Ono s tou pracou nie je sranda, ale tiez sa predsa nebudeme kvoli praci obmedzovat, ci mat deticky alebo nie 😵 Nejako bolo a bude a dolezite je, aby boli vsetky mimi zdravucke 🙂

eva3107
1. júl 2009

No...baby...
dadulka nie si sama ja uz teraz rozmyslam...co si budem v zime obliekat...uz teraz mi z toho hrabe... 🙂
a o kabate ci bunde ani nehovoriac 🙂

Olienka kde ty vlastne pracujes?

olienka12
1. júl 2009

Evi v centre mesta ako asistentka riaditela viacerych firiem....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre