Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

eva3107
9. júl 2009

nedockava som rada ze si spokojna...vyborne...konecne 🙂
Roxy tak to ti nezavidim...kde si pracovala...je dobre ze si uz doma...to by ti velmi neprospelo: 😒

olienka12
9. júl 2009

mirka chodim k Dr.Ligusovi, jeden z najlepsich v Presove, mala som predtym Dr.Ochtinsku k nej som chodila od 15tich ale nebola som vobec spokojna, k nemu chodim asi dva roky a neda sa to vobec porovnat.

minix
9. júl 2009

roxy, tak to ano, to by som bola doma aj ja...ja by som bola doma aj hned,keby som mala z coho zit.. 🙂) ale tie davky mi by asi nepostacili ani na naklady. 🙂)))

bebel, nejes po 15? wow...ja som mala vcera na veceru kebab a zaliala kofolou a pre istotu kontrolujem vahu....lebo ked vidim, ako moze vyzerat v 5.mesiaci zena, ktore neje, ale zerie. 🙂)), posobi na mna moja kolegyna ako odstrasujuci priklad.

olienka12
9. júl 2009

no ja sa snazim po obede jest lahsie ale nedari sa to velmi 🙂) vacsinou grciam vecer v pondelok to bolo presne o pol 12 v noci 🙂) no ale od pondelka sa drzim, uvidim aky bude vikend, lebo tie mam tazke 🙂) 🙂

eva3107
9. júl 2009

mas pravdu minix....ja tiez by som chcela byt uz doma ale iba keby mi za to platili 😀 😀 😀

eva3107
9. júl 2009

Olienka neboj bude to v pohode uz by sa ti to malo upravvit...ach baby vobec vam nezavidim ze vam je zle...ja som zatial ani raz nevracala...a som rada 😅

nedockava4
9. júl 2009

no, ked sa mozem pridat....ja som zvracala len 2x, aj to len penu, ale mne bolo stale zle...taky hrozny tlak v zaludku....teraz sa to upravilo, ale znicil sa mi tlak.....tak bojujem s tlakom :o)

roxy_1
9. júl 2009

no penize jsou fakt bida,nevim ktery blbec tohle vymyslel,minuly rok jsem marodila 3 tydny,kvuli krcni pateri a mela jsem vyplatu nadhernou,ted jsem mela ani ne polovicni,je to hnus,jeste ze mam manzela,mam jedine stesti ze nic neplatim.ziju v predni casti domu u sveho otce,mame svoji malou garsonku se vsim a svuj vlasti vchod,otec po me nic nechce,takze zatim nemame vydaju,az za par mesicu zaciname platit hypoteku a inkaso...to bude jina vojna 😅

eva3107
9. júl 2009

no nedockava dufam ze ten tlak sa ti vylepsi.... 😉
To je dobre ze nepatris do tej skupiny...co stale vracaju...
U nas doma to je asi dedicne...u na snikomu nie je zle 😅

minix
9. júl 2009

roxy, na to sa priprav... 🙂 mozno sa raz dozijeme statu, kde budu zeny matky cenene a zaplatene, za tu drinu, co robia... 🙂))

ja si takisto musim zaklopat, nevraciam, ani som nikdy nie, asi mesiac ma iba napinalo, ale dokopy asi 45x a potom to preslo. 🙂))

keby som nevedela, ze som tehotna, tak to ani tak neberiem, je mi najsamlepsie, nemam bolestivy menzes....co viac si zelat?

asi si to zacnem viac uvedomovat, ked vykukne brusko. 🙂))
zatial je len take malisinke, ze kto nevie, tak nevsimne.

eva3107
9. júl 2009

no roxy to mas este dobre...ale zvladnete to 😉
ja byvam u svokrovcov a oni od nas tiez nic nechcu...ale stale sa nieco najde...neake tie vydavku...a teraz pride babo...tak nakupovanie...roznych potrieb.. 😉 Celkom sa na to tesim...vydela som uz nadhernu postielku pre babatko aj s baldachynom...nadhera 😀 😀 😀

nedockava4
9. júl 2009

evka...no, tak rano mi manzelik musi urobit slabulinku kavu s mliekom a potom mi je troska lepsie...pijem veeela vody, ale obcas mam este kolotoc v hlave :o)
minix...hm....ja uz mam brucho....ale, ja som bola stale buclata....ale take tehotenske to este nie je...len troska :o)

eva3107
9. júl 2009

Nedockava Tak to je dobre ked sa o teba tak stara 🙂
Tak ja mozem povedat ze mne uz brusko vidno krasne...take male...ale je ho uz vidno... 🙂 pozri albumik

bebel
9. júl 2009

Ahojte, konečne som dovysávala. ...
Minix: žiadna špeci príležitosť, len sa mi nechce variť a kino v amfíku ako spoločný program mi príde ako bežná záležitosť, potom asi dáme nejaký drink na jazerách+ ideme na fillm, čo sa nám obom bude pozdávať Dvojitá hra s Clivom Owenom 😉

Mirka: hmmm, aspoň že budeš mať obe strany k dispo, pri 2jkách budeš potrebovať pomoc.
Nedočkavá aj Olienka gratulujem k spokojnosti s poradňami. 🙂

Andykca: ja tiež chcem vodnárča 😎 , tak dúfam, že to dovtedy vydržím. 😅

roxy_1
9. júl 2009

eva aj ja se moc tesim az zacneme nakupovat anejvic asi na kocik 🙂 postylek mam v nabidce vic,od tchyne a pak po me po sestre,vsechny v dobrem stavu,aspon na tom se usetri.nejake blbustky a hadriky uz nakupuje teta v Americe ale nez ona neco posle tak bude male myslim i na svete,ma spoustu jine prace a pak nestiha,rikala ze krom kocarku nam nakoupi vsechno.no uvidime,tam je prej velky vyber a ne drahy..

nedockava4
9. júl 2009

evka...wooow....ake peknucke....Ty si v utorok v KE, vsak?...zorganizujeme stretko s Kosicankami?

juliet221
9. júl 2009

olienka aj ja som mala pred tym ochtynsku kym som studovala v PO a vobec som nebola spokojna

miroslava89
9. júl 2009

pomoc budem potrebovatto isto ale tak cas ukaze co a ako bude dalej🙂

kosicanky stretko ja som za!🙂..ale ked stretko tak niekde kde je zmrzlina😀--jedina moja podmienka..

eva3107
9. júl 2009

Ano roxy...mas pravdu...no ja nemam pokom zdedit...neake vecicky.. ☹
Tak si ich musim nakupit 🙂

Ano nedockava...v utorok som v Ke a uz sa neviem dockat..ale to stretko mi nevijde co keby sme sa stretli 21jula?
Idem k Dankovcikovi...V utorok idem navstivit sestru ma 3tyzdnoveho synceka...

eva3107
9. júl 2009

miroslava suhlasim 🙂 !!!

janka1
9. júl 2009

blahozelam ku kontrolaaaam 😵

nedockava 😵 😵 tesim sa s tebou 😉 vravela som ti , ze budes spokojna 😉 😉 🙂

olienka dakujem , akurat som prisla z lekarne kde mi pracuje kamoska a tiez mi dala no-spa 😉 ale povedala , ze radsej len 2x denne , ale ved uvidim 😉

nedockava4
9. júl 2009

evka...mne to vyhovuje aj 21.7...
mirka...jasne, bude aj zmrzlina :o)
Janka, mala si uplnu pravdu...len mi nevies povedat, ze ked mam PN u tamtej lekarky, tak mi musi najprv zrusit ona PN a potom mi ju vystavi Muranska?...alebo ako to je?....asi sa to budem musiet spytat zajtra, ked pojdem na odbery

eva3107
9. júl 2009

ahoj Jani tak dufam, ze ti to coskoro prejde... ☹
Tak co isla by si aj ty na stretko?

eva3107
9. júl 2009

Ano nedockava suhlasim ja som u Dankovcika objednana na 11:10...tak neviem okolo 12-tej by sme sa dohodli? A s tou marodkou to ti ja neviem? ☹

bebel
9. júl 2009

Ja mám nemeckého zamestnávateľa a dopláca sa u nás PN aj OČR do 100% platu, tak o nič neprichádzam, keď som doma 🙂 V tomto je môj zamestnávateľ veeeeeeeeeeeeľmi sociálny.

My po Brunovi ešte čosi máme(posteľka, vanička, pult a pod), kočík som už kúpila, aj autosedačku s fusakom aj nejaké oblečko už mám nachystané.
Ešte riešim nejaké drobnosti ako zavinovaciu deku do vajíčka, pršiplášte a nosič. 🙂
Mne sa nechce nechávať to na obdobie, kedy budem mať, čo robiť so sebou + k tomu domácnosť, práca a Bruno ako škôlkár.

eva3107
9. júl 2009

Bebel tak to mas pravdu...tiez by som na to nakupovanie chcela ist postupne...a nie potom ked to pre mna bude najtazsie...ja uz sa z domu potom ani nepohnem 😅

roxy_1
9. júl 2009

bebel tak to mas super zamestnavatele....zavidim.o me uz se stara socialka,takze oni maji 30 dnu na to nez ti poslou penize,takze vlastne za minuly mesic to muzu dostat az v srpnu.jsou to smejdi... 😠

nedockava4
9. júl 2009

no nic, budem sa musiet spytat zajtra lekarky....ok...mne to vyhovuje...tak uz len nech sa ostatne baby vyjadria :o)
nakupy?...ja som este nekupila nic....ale uz som si bola obzerat nejake veci....ale ked je vsetko take krasne, tak uz len pri kociariku som ostala, ze si budem vyberat asi z desiatich...som nerozhodna ... :o)

eva3107
9. júl 2009

Ja som na tom podobne..nedockava 😀 co sa tyka vyberania...
No tak ja idem na obed som hladna 😀 ...o chvilu som spat...paa a dobru chut aj vam

miroslava89
9. júl 2009

ja som akurat pozerala ze my pre drobcov uz mame pomaly vsetko nakupene 🤐 😅 ach jaj...

ja si nepomoozem ja musim mat zmrzlinuu na termine sa dohodnite vy ja sa prisposobim: 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre