Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

olienka12
11. júl 2009

ahoj zdenka mna najnovsie bolia bedrove klby a bolest strieka do chrbata... zle nedobre

gucz
12. júl 2009

dobré ránko dievky
včera som sa sem už nedostala, tak Vás zdravím dnes 🙂
ja pichanie v podbrušku nemávam, ale zato sem tam cítim kríže, ale nie moc. A káva mi neskutočne chutí, pila by som ju nonstop 😉

bebel
12. júl 2009

Samia, tak sa prestaň sledovať, choď na dovolenku, dopraj si všetkého viac ako obvykle.....užívaj si života.
A mávaj sex, čo najviac a podľa chuti.
Keď budeš v kŕči a sledovať sa každý deň po ovuláciii a aj pred ňou, dariť sa Ti moc nebude.
Keď sa upneš na túto 1inú myšlienku a prestaneš mať pôžitok z toho všetkého - ostaneš zacyklená a začneš depkovať.
A nerieš to, či si alebo nie si úspešná, skôr ako máš dostať krámy.
Začni dúfať, až ti budú meškať aspoň 2 dni. 😉

janka1
12. júl 2009

ahojte a peknu nedelu vam prajem , my odchadzame opat na kupko 😉

este k tomu pichaniu 😉 vacsina prvorodiciek a druhorodiciek , ktore viac rokov nerodili , tak maju problemy s pichanim nakolko ich maternica sa bud po 1x dava do takeho stavu a u druhorodiciek je to prave to, ze po vela rokoch je to akoby po 1x 😉 😉 😉
lepsie su na tom druhorodicky, ktore maju deticky hned po sebe 😉 takze halvu hore a sup na kupko dnes je kraaasne 🙂

gucz
12. júl 2009

janka uži si krásny deň aj za mňa 🙂
ja dnes skysnem doma, doháňam včerajšok, takže varím, upratujem, pračka frčí na plné obrátky. Ale i tak sa mi moc na slnko vyliezť nechce. Skôr by som šla niekam do lesa kde je tieň, možno ukecám MM poobede na prechádzku do Smoleníc pod zámok

janka1
12. júl 2009

gucz dakujem prave vypinam PC 😀
ja na slnku velmi niesom voda v bazene ma fajne chladiiii 😉
pekny dnik vsetkym vecer sa ukazem paaaaaaaaaaa

sisipetka
12. júl 2009

Dobre ranko kocky,
prajem vam krasny slnieckovy den a hlavne co najmenej pichani, bolesti a nevolnosti 😉 My dnes parkujeme v kine..za balicek pukancov som sa pre MM obetovala 😀 😀

samia28
12. júl 2009

bebel...to sa lahko hovori...ale tazsie praktizuje...ked sa snazite 15 rokov....na pocudovanie, nie som v depke...a nestastna...sledujem sa, a vdaka tomu poznam svoje telo...a ked je nejaky priznak, ktory som nepoznala doteraz...snazim sa najst dovod...preto som sa pytala na vase tehu priznaky.... 😉

cukruska1920
12. júl 2009

ahojte.....mi uz zajtra ideme...sa tesiiiim..... 😵 😵 😵 budeme oddychovat a vyvalovat sa na slniecku....jujha

olienka12
12. júl 2009

juuj ako vam dobre ja budem trcat doma a po obede pojdem na kolacik do krstnej ale aspon mam upratane a poprane 🙂)

cukruska1920
12. júl 2009

som opekala oskvarky... som uz tu..mnaam..uz sa tesim kedy vychladnu 😝

boncusik
12. júl 2009

ahojte holky,

to je krásne počasie ale mna bolíííííííííííííííííííííííííí hlava 😢
dufam , že to prejde a budem si ho moct užiť 😎

plivit
12. júl 2009

prajem krasnu nedelu a prajem pekny den 😅

eva3107
12. júl 2009

Prajem vam krasnu nedelu .kdekolvek ste... 😉

miroslava89
12. júl 2009

ahojte 🙂 prajem vam peknu nedelu🙂 a hlavne pekne straveny nedelny vecer 😎

janka1
12. júl 2009

ahoojte sme domaaa 🙂
bolo supeer a konecne uz mam nejaku farbu letnu 😀

lopezka
12. júl 2009

ahojte tehulky 😀
na vikend sme boli s drahym u buducich svokrovcov 😅 ...povedat im tu stastnu "novinku" 😀
no mali ste vidiet tu radost 😉 ....svokra ma vybozkavala .....svokor viskal od radosti 😀 😅 ....navrhol mi tykanie .......a mam mu hovorit dedko 😀 no sranda
a kedze robi s drevom, urobi nam postielku 😀

lopezka
12. júl 2009

jani, ty vydrzis byt na slnku ? no ja sa dekujem, ako sa da ......snad to casom prejde, aĺe momentalne mi na slnku a horucave nie je dobre 😖

taktiez prajem vsetkym kraasnu nedelu, aj ked uz skoro konci 😅

andykca
12. júl 2009

ahojte babenky 🙂)

cukruska tak prijemnu dovolenku a poriadne si oddychni...

janka takze sa chodis kupat to je super....ja kym presvedcim mojho ist na kupko tak to bude trvat cele leto - tooo je u nas normalne hehe

Peti potom napis na com ste boli..aj my sa chystame ale nemame vybraty film 🙂

lopezka super ze sa tak vytesovali 🙂 u nas nam nik nechcel verit hehe...uverili az ked videli prve foto krpca

gucz
12. júl 2009

lopezka supeeeer 🙂 aj moji svokrovci sa tak vytešovali, je to super pocit, že?

zdenka73
12. júl 2009

Ahojte! Príjemný nedelný večer vám prajem. Ja som teraz prišla z práce tak som si vás dočítala, čo ste popísali.
Cukruška - peknú dovolenku a hlavne si príjemné oddýchni, a odreaguj sa.
Janka - tak ti aj závidím to kupko, tu vôbec nieje počasie na kúpanie, ale trochu aj zima.
Lopezka - tak už sa tešia na vnúča, hlavne že majú radosť.

janka1
12. júl 2009

cukruska a kam idete na dovcu? nieco mi uslo?

lopezka vydrzim a ked mi je uzvelmi horuco tak sup do bazena , inac vam poviem zienky, ze mne to plavanie velmi robi dobre ...vobec ma neboli krize ani chrbtica 😵

zdenka zatial sa pocasicko drzi uvidime dokedy 🙂 vyuzivam chvile bez mrchy a mozem kedykolvek ked je teploooo 😀

antoniab
12. júl 2009

ahojte 😉

pozeram ze ste mali zaujimave nedele 😉 unas prsalo tak nic moc
dnes sme sa pekne nasmiali sme sa dohadovali na menach pre babatko tak som citala s kalendara a hladali sme kedy nase meno ma meniny no niektore mena su zaujimave 🙂 😀

http://sk.wikipedia.org/wiki/Meniny_na_Slovensku

tu je link tak si to mozte prestudovat 😉

gucz
12. júl 2009

antoniab také vyberanie mena sme preberali aj my včera u našich. Akurát ja to mám o to ťažšie, že meno pre bábätko vyberá aj moja sestra (termín má dva týždne po mne). Tak to bude asi ešte veselo, vybrať to tak, aby sa to páčilo nám, aj našim polovičkám... a to má každý inú predstavu. Ale dievčenské je u nás asi na 80% Ema a chlapčenské.... to bude asi problém.

bebel
12. júl 2009

Ahojte, my sme mali celkom fajn víkend a tak strašne sa mi nechce ísť do roboty zajtra..
Dnes sme sa celá rodina bikovali, boli sme pozrieť sibírske tigre v Kostolnej aj na jazerách.
Variť som nemusela, lebo sme boli pozvaní na oslavu 55 mangelovej tety 🙂
Hmmmm a poriadne som sa tam dotlačila po obede fantastickými moravskými koláčmi, ktoré priam spievali. 😅

Antonia dík za link...budeme ho potrebovať...stále sa nevieme dohodnúť.

olienka12
12. júl 2009

gucz ja mam dievcenske na 100percent Emu 🙂))) chlapcenske tiez este nemame

olienka12
12. júl 2009

ty vole,tak niektore mena som v zivote nepocula a su to riadne perly teda.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

slenka
12. júl 2009

Ahojte
mozem sa ku vam pridat? Uz som sem niekolkokrat nakukla, ale casu je malo, tak som vzdy len trochu pocitala. Urcite vas nebudem stihat citat dokladne, ale budem sa snazit 😅
Zaregistrovla som ze je vas tu niekolko v zahranici. Je niekto aj v USA?
Vidim ze riesite mena. My este nemame vybrane. Teda manzel ma, ale ja nesuhlasim, tak su doma vojny 😅 Musim urobit zoznam pre mna prijatelnych mien nech si vyberie zo zoznamu. Je velmi tazke sa zhodnut na mene, ked je manzel tvrdohlavy 😠
Ja mam najblizsiu kontrolu, tak dufam ze vsetko je OK. Mam doma pristroj na pocuvanie srdiecka, ale nemozem to srdiecko nikde najst ☹ Asi som nemehlo, alebo je baby este moc male, alebo pristroj nefunguje. Tym vsetkym sa utesujem a uz sa neviem dockat tej kontroly nech viem na com som
Tak ahojte nabuduce 😉

slenka
12. júl 2009

tu najblizsiu kontrolu mam vo stvrtok 😀 nejak mi to uslo z textu 😕

gucz
13. júl 2009

dobré ránko
slenka samozrejme že sa môžeš pridať 🙂
Ja mám za sebou náááádhernú noc, bola som len 1x na wcku, takže úúúúplne super 🙂 . Normálne sa cítim aj vyspaná 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre